Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Αρχηγέ περιμένουμε ΔΙΆΓΓΕΛΜΑ για την ΧΙΛΙΟΣΤΉ ΣΕΛΊΔΑ
ΥΓ παρακαλούνται οι συναγωνισταί, αγαμητοι, να μην σπαμαρουν μέχρι να ποστάρει ο ΑΡΧΗΓΟΣ (ναυάγιο)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Το θρεντ το δημιούργησα το 2018 σαν αντίπαλο δέος στο θρεντ του ερωτοτουρισμού στο Κίεβο και βλέπετε τι έκταση έχει το ένα και πόση το άλλο.
Βασικά πριν γράφαμε στο τι γίνεται με Κίεβο αλλά έπρεπε να αναβαθμιστεί η ποιότητα και να περιοριστεί το θέμα στο σπονσορισμό.
Πιστεύω οτι οι πληροφορίες που δίνονται είναι αντικειμενικές όπως και οι live παραστάσεις από το συνεχώς μεταβαλλόμενο μέτωπο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κ.κατι τελευταίο μπορεί πολλοί παραμυθάδες φοιτητές να λένε γαμουσαν τον αφρό Μόσχα σοφία βουκουρεστι αλλά να μην ξεχνάμε ότι τότε οι σλαβες λόγω οικονομικής δυσκολίας δεν ήταν τόσο περιποιημένες μανικιούρ πεντικιούρ μπικίνι με λέιζερ μαλλιά ρούχα ντύσιμο παπούτσια όπως τώρα
Όμορφες ασφαλώς κ ήταν όπως κ ήταν πάντα ξυρισμενες αλλά ενώ για γενική περιποίηση που στα μάτια του άνδρα παίζει ρόλο
Φυσικά σαν φοιτητές τότε παίρναμε κ κορίτσια όμορφα μπουμπούκια της διπλανής πόρτας κ τωρα γαιδουραγκαθα :confused:

Ισχύει αυτό θυμάμαι το 2003 που πρωτοπήγα Κίεβο ήταν μαύρα χάλια όλες,αδύνατες,λιπόσαρκες,κοντές,με χαλασμένα δόντια,αραιά μαλλιά χάλια γαιώδες δέρμα από την αβιταμίνωση.Νοσταλγούσες τις μοντέλες και τα θεόμουνα της Πράγας.Γαμούσες πολύ εύκολα βέβαια αλλά δεν ήταν κάτι να περηφανεύεσαι.
Μετά το 2007 ανέβηκαν πολύ οι Κιεβιώτισσες ενώ η επαρχία κατέρρευσε.Τώρα και πάλι βέβαια λόγω ανέχειας βλέπεις τα παλιά φαινόμενα.Αντίθετα οι Τσέχες έχουν μπαζέψει σχετικά έχουν παχύνει,αναμιχθεί,γερμανοποιηθεί δεν έχουν όλες τα μοντελοειδή σώματα του παρελθόντος.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Το θρεντ το δημιούργησα το 2018 σαν αντίπαλο δέος στο θρεντ του ερωτοτουρισμού στο Κίεβο και βλέπετε τι έκταση έχει το ένα και πόση το άλλο.
Βασικά πριν γράφαμε στο τι γίνεται με Κίεβο αλλά έπρεπε να αναβαθμιστεί η ποιότητα και να περιοριστεί το θέμα στο σπονσορισμό.
Πιστεύω οτι οι πληροφορίες που δίνονται είναι αντικειμενικές όπως και οι live παραστάσεις από το συνεχώς μεταβαλλόμενο μέτωπο.
αρχηγέ το έγραψα και στο θρέντ με τις φιλοσοφίες. Ο Κμανισμός είναι ο μόνος που άντεξε στο χρόνο με προοδευτική αύξηση followers, οι υπόλοιπες φιλοσοφίες νωμτισμός μπολντισμός κατμανισμός λακησμός κλπ χάθηκαν σαν πύργοι στο κύμα.
Οφείλω να το γράψω και αυτό στη 1000 σελίδα σου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ναι αλλα και αυτο εξαρταται, στα σαρανταοκτω μου ειχα χτυπησει αυτο που ηταν 21 Μαιων
σπουδαζε αμερικη με υποτροφια και το γνωρισα κισιναου οταν ειχε ερθει καλοκαιρι για διακοπες , το ειχα κατεβασει και ελλαδα ...
Σχεση κανονικη απλα της ειχα κρυψει δεκα χρονια απο την πραγματικη μου ηλικια γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτα , οταν ξαναγυρισε βιρτζινια που εμενε μιλουσαμε καθε μερα και μαλιστα λογω της διαφορας ωρας μου φαινοταν σαν να ειχα αμερικανα γκομενα χαχα
ρωσοφωνη φυσικα αυτα δεν γινονται με ρουμανοφωνες :grin:
νόστιμη. Αν έκρυψες και δέκα χρόνια σημαίνει ότι μικροδείχνεις, πολύ σημαντικό αυτό στην ανατολική λεκάνη.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
ο Κμαν όσο και να θέλει να το παίξει μπρουτάλ κάποιες φορές, είναι άριστος τζέντλεμαν και αυτό δεν περνάει απαρατήρητο και στις λύκαινες, ίσως σε κάποιες από αυτές να τρυπάει και την παγωμένη ψυχούλα τους και να του δίνουν το κάτιτις παραπάνω στις υπηρεσίες.
Έχω εκτιμήσει απεριόριστα ότι δεν έχω διαβάσει ούτε μισή κατινιά για όλους τους κατεδαφισμένους ή αλλιώς ναυάγια όπως λέτε που έχει συναντήσει αυτοπροσώπως, σε αντίθεση με αυτούς.

Αμα τους συναντήσεις θα δεις οτι είναι πολύ κατώτεροι από εμένα.Αλλος είναι ωραίος αλλά δεν έχει λεφτά,άλλος έχει σπρέχεν αλλά είναι κοιλαράς κτλ.
Γενικά εγώ είμαι πολύ έμπειρος αλλά είμαι άτομο χαμηλής ενέργειας,δηλαδή δεν μπορώ να κάνω ακριβώς αυτό που θέλω λόγω έλλειψης φυσικής κατάστασης οπότε αναπληρώνω με τεχνάσματα.Ξέρω τι πρέπει να κάνω αλλά πολλές φορές αδυνατώ λόγω έλλειψης ενέργειας.Είναι άλλοι που έχουν τρομερή ενέργεια δε χρειάζεται να καλύπτουν κενά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
αρχηγέ το έγραψα και στο θρέντ με τις φιλοσοφίες. Ο Κμανισμός είναι ο μόνος που άντεξε στο χρόνο με προοδευτική αύξηση followers, οι υπόλοιπες φιλοσοφίες νωμτισμός μπολντισμός κατμανισμός λακησμός κλπ χάθηκαν σαν πύργοι στο κύμα.
Οφείλω να το γράψω και αυτό στη 1000 σελίδα σου.

Ο Κμανισμός που λες είναι ανταγωνιστική φιλοσοφία.Είναι adaptive παίρνεις σα δεδομένο αυτό που κάνουν οι άλλοι και χτίζεις πάνω σε αυτό.Βλέπεις τι κάνει ο Τούρκος,ο Δυτικός,ο Ασιάτης,ο Αμερικανός,ο PUA,ο νυφοκυνηγός,ο σπόνσορας,ο γαμέας κτλ,ο ντόπιος,οι γκόμενες και δημιουργείς ένα επικάλλυμμα μια adaptive στρατηγική.Στο παίγνιο λαμβάνεις υπόψιν όλες τις πιθανές συμπεριφορές στο δεδομένο χώρο πώς θα αντιδράσουν οι παίκτες σε κάθε πιθανή κατάσταση και είσαι ένα βήμα μπροστά.
Οι άλλοι παίζουν συνήθως μονόπολη δηλαδή προσπαθούν να μεγιστοποιήσουν όλους τους παράγοντες και να συγκεντρώσουν όλα τα ατού για να κερδίσουν,και λεφτά και διαμονή και διαμέρισμα και χρόνο και κύκλο κτλ.Είναι και οι σκακιστές που σκέφτονται στρατηγικά με κινήσεις σε βάθος χρόνου.Εγώ είμαι adaptive βλέπω τι κάνουν οι άλλοι και κλέβω κάτι από εδώ κάτι από εκεί,δημιουργώ ένα κομφούζιο και ρίχνω κανάν πούτσο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
νόστιμη. Αν έκρυψες και δέκα χρόνια σημαίνει ότι μικροδείχνεις, πολύ σημαντικό αυτό στην ανατολική λεκάνη.

Μόνο που αυτά αφορούνε καταστάσεις προ πενταετίας και βάλε που ήταν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα.Να βάλω τις Ουκρανέζες που γαμούσα τζαμπέ το 2008 ή τις Τσέχες το 2009 να πάθει ο άλλος πλάκα.Δε μετράνε αυτά.Τώρα είναι όπως τα λέω.

Γενικά έχει σημασία τι κάνεις υπό πίεση χρόνου,χώρου και χρημάτων.Δεν έχει σημασία τι θα κάνεις αν έχεις άπειρο χρόνο,πολλά λεφτά κτλ.Σημασία έχει αν αντέχεις μετά από 5 ώρες ξενύχτι στο κλαμπ και ταξίδι 10 ωρών για να γαμήσεις τη γκόμενα με την οποία χορεύεις ενώ έχεις στην τσέπη σου μόνο 100 ευρώ και την επόμενη μέρα φεύγεις.Πάντα τα όρια έχουν σημασία,τι κάνεις στο όριο στις καταστάσεις μέγιστης πίεσης,κόπωσης και εξάντλησης.Αλλος τα φτύνει και τα παρατάει και άλλος μένει όρθιος και γαμάει.Κάπως έτσι πάει.Η μεγάλη διαφορά είναι στο όριο εκεί που κλάνουν όλοι αν μπορείς να συνεχίσεις ξεπερνώντας το φυσικό όριο.
Εκτός από την αντοχή παίζει ρόλο και η ταχύτητα πόσο γρήγορα αντιδράς κτλ.Η εκρηκτικότητα που λένε.
Αυτά έχουν να κάνουν με το βαθμό καυλίασης βέβαια ένας αρχικαυλιάρης θα τα δώσει όλα.Και σκατά να είναι από κάθε άποψη εμφανισιακά,κοινωνικά,οικονομικά θα βρει κάποιον τρόπο να χωθεί.Αρκεί να διαθέτει τις αναγκαίες καύλες.Ενας τα ζώα μου αργά,αραχτός και όλα να τα έχει δε θα καταβάλει την προσπάθεια που απαιτείται και θα μείνει με το στρουθίο στο χέρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μόνο που αυτά αφορούνε καταστάσεις προ πενταετίας και βάλε που ήταν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα.Να βάλω τις Ουκρανέζες που γαμούσα τζαμπέ το 2008 ή τις Τσέχες το 2009 να πάθει ο άλλος πλάκα.Δε μετράνε αυτά.Τώρα είναι όπως τα λέω.

Γενικά έχει σημασία τι κάνεις υπό πίεση χρόνου,χώρου και χρημάτων.Δεν έχει σημασία τι θα κάνεις αν έχεις άπειρο χρόνο,πολλά λεφτά κτλ.Σημασία έχει αν αντέχεις μετά από 5 ώρες ξενύχτι στο κλαμπ και ταξίδι 10 ωρών για να γαμήσεις τη γκόμενα με την οποία χορεύεις ενώ έχεις στην τσέπη σου μόνο 100 ευρώ και την επόμενη μέρα φεύγεις.Πάντα τα όρια έχουν σημασία,τι κάνεις στο όριο στις καταστάσεις μέγιστης πίεσης,κόπωσης και εξάντλησης.Αλλος τα φτύνει και τα παρατάει και άλλος μένει όρθιος και γαμάει.Κάπως έτσι πάει.Η μεγάλη διαφορά είναι στο όριο εκεί που κλάνουν όλοι αν μπορείς να συνεχίσεις ξεπερνώντας το φυσικό όριο.
Εκτός από την αντοχή παίζει ρόλο και η ταχύτητα πόσο γρήγορα αντιδράς κτλ.Η εκρηκτικότητα που λένε.
αρχηγέ οι φωτογραφίες των συναθλητών από κοπέλες μέσω δωρεάν καμακιού είναι εξίσου ευπρόσδεκτες στο νήμα θέλω να πιστεύω συμφωνούμε όλοι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.881
Πόντοι
21.896
αρχηγέ οι φωτογραφίες των συναθλητών από κοπέλες μέσω δωρεάν καμακιού είναι εξίσου ευπρόσδεκτες στο νήμα θέλω να πιστεύω συμφωνούμε όλοι.
Ναι ρε κμάν βάλε να την παίξουμε λίγο:bigdick::bigdick:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
αρχηγέ οι φωτογραφίες των συναθλητών από κοπέλες μέσω δωρεάν καμακιού είναι εξίσου ευπρόσδεκτες στο νήμα θέλω να πιστεύω συμφωνούμε όλοι.

Απλά δεν έχουν αξία για εσένα.Γιατί αναφέρονται σε άλλες εποχές.
Και τώρα ο άλλος μπορεί να γαμήσει σαν πορνοτουρίστας λίγων ημερών αν κάνει αυτά που λέω απλά δεν τα κάνει.Δε θέλει να του βγει η Παναγία στο καμάκι,δε θέλει να κουραστεί,δε θέλει να ρισκάρει δε θέλει να ξοδέψει χοντρά.Εμ τι να κάνουμε τότε.Τα αγαθά κόποις κτώνται.

Γαμάς και τζαμπέ λέμε άμα καταβάλεις αρκετή προσπάθεια και έχεις τα αναγκαία προσόντα.
Αυτοί τα βλέπουν από τη συνολική άποψη σου λέει άμα είναι να ξεκωλωθώ στο περπάτημα,να πάρω τόσα ρίσκα,να μου βγει η Παναγία να μάθω ξένες γλώσσες,να σκοτωθώ να βγάλω λεφτά για να μου τα φάει το μουνί ε,δεν το κάνω.Εγώ θέλω το εύκολο να γαμάω με λίγα λεφτά,λίγη προσπάθεια,μικρά προσόντα.Αυτά απλά δε γίνονται.Γιατί ρε καυλέα να γαμάς ενώ είσαι ανεπαρκής?Ο συνήθης Τουρκαλάς σου ρίχνει στα αυτιά και είναι σε ποσότητα τι έχεις να σε ξεχωρίζει?Ο άλλος σου λέει θα πουλήσω σανό καλό,θα την παραμυθιάσω,πήγαινε να πουλήσεις σανό.Τα αρχίδια σου θα πιάσεις,τα έχουν ακούσει όλα.Μετά λένε φταίνε οι σπόνσορες που δε γαμάμε τις έχουν καλομάθει,δεν τρώνε πλέον το σανό.Να τραβάς τα βυζιά σου δηλαδή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
αρχηγέ το έγραψα και στο θρέντ με τις φιλοσοφίες. Ο Κμανισμός είναι ο μόνος που άντεξε στο χρόνο με προοδευτική αύξηση followers, οι υπόλοιπες φιλοσοφίες νωμτισμός μπολντισμός κατμανισμός λακησμός κλπ χάθηκαν σαν πύργοι στο κύμα.
Οφείλω να το γράψω και αυτό στη 1000 σελίδα σου.
Ζήτω ο Αρχηγός
Ζήτω η Νίκη
Ζήτω ο σεξισμος
Ζήτω η γυναίκα αντικείμενο
Ωσσανα τω Κμαν
Υγ θα μας βγάλουν κ χιτλερικους σε λίγο κάποιοι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Να πεις στη Σλάβα ξέρεις δε σε βλέπω σαν αντικείμενο ηδονής αλλά σα σύντροφο οπότε πρέπει να μοιραζόμαστε τα έξοδα να δεις πότε εξαφανίζεται.Ενώ αν πεις μωρό μου τα βυζιά σου είναι καταπληκτικά,σκέφτομαι να σου αγοράσω ένα φόρεμα να τα αναδεικνύει και ωραία τακούνια για τις ποδάρες σου βλέπεις πώς χαμογελάει και ανταποκρίνεται.
Αυτό είναι το καλό με τις Σλάβες δεν έχουν συνήθως φεμινιστικές και γελοίες αντιλήψεις.Θεωρούν καθήκον να καυλώνουν τον άντρα και οτι η ευτυχία μιας γυναίκας εξαρτάται από τον άντρα.Οπότε win win κατάσταση αυτές προσπαθούν για μάξιμουμ εμφάνιση,τέλειο μπούκι,περιποίηση,θηλυκότητα,παρουσία και εσύ βάζεις τα δυνατά σου για οικονομική υποστήριξη οπότε και οι δύο πλευρές είναι ικανοποιημένες.Οι Δυτικές είναι σαν άντρες με μουνί,σε όλα φέρονται αντροπρεπώς και απλά έχουν μουνί αντί για πούτσο.
Σλαβικές χώρες ανανεώνεσαι,βλέπεις επιτέλους θηλυκές γυναίκες.Κακό για την οικονομική ανάπτυξη καλό για τον καυλέα.
Συνήθως τα δυτικά καυλιά μεγαλώνουν 5 πόντους και παραπάνω με το που διασχίζουν τα σύνορα στον Οντερ.Αμα διασχίσεις και το Βιστούλα κερδίζεις άλλους 5 πόντους σε πριαπισμό.
Σλαβικός κόσμος είναι ο παράδεισος του άντρα,οι Ανατολικές το καταλαβαίνουν αυτό όταν ταξιδεύουν εξωτερικό όπου αντιμετωπίζονται σα μυθικές υπάρξεις ιδίως Μεσόγειο και βλέπουν την αξία τους να εκτοξεύεται στα ύψη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αποθεωτικη εισοδος του νηματος στις 1000+ σελιδες με τον αρχοντα σε ενα ασταματητο κρεσεντο διδαχης κμανισμου
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
ρε θα μου πει κάποιος γιατί θα σκάσω από περιέργεια? ποιά δερματοπάθεια κάνει τους όρχεις μπλε? τι διάολο στρουμφίαση υπάρχει?
θυμαμαι ειχαν ειπωθει παρα πολλα τοτε.

κιρσοκοιλη (που μπορει να του ριξει και την τεστοστερονη), αιματωμα, αλλα και πολλα βακτηρια (ΣΜΝ).

Οταν εισαι αρχοντας πρεπει να εχεις και τα παρασημα σου.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
νόστιμη. Αν έκρυψες και δέκα χρόνια σημαίνει ότι μικροδείχνεις, πολύ σημαντικό αυτό στην ανατολική λεκάνη.
Καποτε μια γκομενα στην τιρασπολ μου ειπε ...
ξερω οτι εσεις οι ελληνες τρωτε πολυ συχνα ψαρια και για αυτο δειχνετε νεοτεροι :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Καποτε μια γκομενα στην τιρασπολ μου ειπε ...
ξερω οτι εσεις οι ελληνες τρωτε πολυ συχνα ψαρια και για αυτο δειχνετε νεοτεροι :confused:
εμ που να τα φάει στο τιρασπόλ τα ψάρια. Το σασλίκ όμως φυσάει, να τα λέμε και αυτά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν έχω δει κάποιον που να λέει οτι δείχνει μεγαλύτερος.Συνήθως όλοι δηλώνουν οτι δείχνουν 10 χρόνια νεώτεροι.Οπως και η ψεύτικη ηλικία που βάζουν στο τίντερ.Βέβαια και οι γκόμενες τα ίδια κάνουν.Ηλικία,βάρος ακόμα και τοποθεσία είναι συχνά μούφες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom