Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.721
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
ο ενας σου δειχνει σκηνες σκληρου σκατ, μπλε αρρωστα αρχιδια, γλυφοκωλια, λαμπραντορ σε εξαψη, σουσια, στεκια, ειναι διασημοτητα που στελνει διεθνη καμακια στη συνταξη
και ο αλλος τα πεινασμενα του Ουλαν Μπατορ που ξεβραστηκαν στην Ερημο Γκομπι για ενα πιροσκι.
Δεν υπαρχει συγκριση.
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 30

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ο ενας σου δειχνει σκηνες σκληρου σκατ, μπλε αρρωστα αρχιδια, γλυφοκωλια, λαμπραντορ σε εξαψη, σουσια, στεκια, ειναι διασημοτητα που στελνει διεθνη καμακια στη συνταξη

και ο αλλος τα πεινασμενα του Ουλαν Μπατορ που ξεβραστηκαν στην Ερημο Γκομπι για ενα πιροσκι.

Δεν υπαρχει συγκριση.
ρε θα μου πει κάποιος γιατί θα σκάσω από περιέργεια? ποιά δερματοπάθεια κάνει τους όρχεις μπλε? τι διάολο στρουμφίαση υπάρχει?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Καλος ο χαβαλες που κανουμε αλλα η αληθεια ειναι οτι αυτη την περιοδο στην Ουκρανια αυτοι που γαμανε συνεχομενα καλα μουνια ειναι μονο ο dirty και ο dragcrx , ο ενας μονιμος ο αλλος ημιμονιμος , αυτη ειναι η μοναδικη σωστη λυση που φερνει αποτελεσμα.

Παντα ετσι ηταν στην ουσια στο μπλοκ αλλα τωρα εγινε μονοδρομος πλεον ...
αν ο ντέρτυς είναι ο φίλος στο βίντεο που αναρτήθηκε με τον ποδηλατόδρομο, η φιλενάδα που είχε συνοδηγό δεν ανήκει στην κατηγορία "καλά μουνιά".
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
αν ο ντέρτυς είναι ο φίλος στο βίντεο που αναρτήθηκε με τον ποδηλατόδρομο, η φιλενάδα που είχε συνοδηγό δεν ανήκει στην κατηγορία "καλά μουνιά".
Το παίρνω πάνω μου κ εγγυομαι ότι ήταν ωραίο μουνι

Εξάλλου ξέρετε τι πουροπνιχτης είμαι!!!! :rockon:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Το παίρνω πάνω μου κ εγγυομαι ότι ήταν ωραίο μουνι

Εξάλλου ξέρετε τι πουροπνιχτης είμαι!!!! :rockon:
θες να πεις ότι δεν έχει φωτογένεια στην κάμερα δηλαδή. Γιατί τα ματάκια μου είναι αδιάψευστος κριτής.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
έκανα μια σύντομη αναζήτηση να θυμηθώ τα γραφόμενα του dragcrx, αυτός ζήταγε συνέχεια ραντεβού και γνωριμίες φιλίας. Τελικά αυτό που τον ενδιέφερε ήταν να μεταφέρει δεξιά και αριστερά για την ταυτότητα αυτών που γνώριζε. Θλιβερός.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
θες να πεις ότι δεν έχει φωτογένεια στην κάμερα δηλαδή. Γιατί τα ματάκια μου είναι αδιάψευστος κριτής.
Ωραία κοπέλα ήταν
Εγώ δεν θυμάμαι το βίντεο αλλά η κοπέλα ήταν ωραία κ κάτι λογικό κ καλό ανάλογα τις ικανότητες μας
(Για χωρίς λεφτά κανονικές κοπέλες)

Κ θα πω μια κουβέντα από τον μοναδικό εδώ μέσα που από κουτάβι πάει μπλοκ κ με πτυχίο

Τόσα χρόνια μουναρα σλαβα με ξένο μαζί σε σχέση δεν έχω δει ποτε σσ εννοώ φυσιολογική σχέση

Διότι απλά μια μουναρα Ουκρανία ρωσσιδα Βουλγάρα θα προτιμήσει τον ντόπιο άντρα Παραλή που στο κάτω κάτω θα έχει κ ίδια ήθη έθιμα παραδόσεις γλώσσα
Όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσε
Τώρα πουτανες σπονσοριτες πολίτες ασφαλώς κ θα δεις αλλά elegant girl με ομορφιά θέση εργασία δεν θα πάει ποτέ με ξενο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
αν ο ντέρτυς είναι ο φίλος στο βίντεο που αναρτήθηκε με τον ποδηλατόδρομο, η φιλενάδα που είχε συνοδηγό δεν ανήκει στην κατηγορία "καλά μουνιά".
Σε μια εποχή που γαμαμε ολοι την χούφτα μας, (για αυτο κ ξημερωβραδιαζομαστε στο σαητ)
ας μην εχουμε απαιτηση αλλοι να γαμανε μονο και πάντα μοντελοειδη, ενω δεν πληρωνουν περιουσιες για αυτες, παρα μονο κερασματα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Σε μια εποχή που γαμαμε ολοι την χούφτα μας, (για αυτο κ ξημερωβραδιαζομαστε στο σαητ)
ας μην εχουμε απαιτηση αλλοι να γαμανε μονο και πάντα μοντελοειδη, ενω δεν πληρωνουν περιουσιες για αυτες, παρα μονο κερασματα.
κοίταξε δεν κρίνω καθόλου τον φίλο, μεγειά του με χαρά του το παιδί. Αλλά όταν κάνουμε κουβέντα με εμφανισιακά κριτήρια, να πούμε τη γνώμη μας
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Αρχηγέ δώσε ένα δυνατό ποστ για την ΧΙΛΙΟΣΤΉ ΣΕΛΙΔΑ
Ρισπεκτ στον κμαν, έφταιξε το τοπ νήμα ενώ κάνεις δεν το πίστευε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
κοίταξε δεν κρίνω καθόλου τον φίλο, μεγειά του με χαρά του το παιδί. Αλλά όταν κάνουμε κουβέντα με εμφανισιακά κριτήρια, να πούμε τη γνώμη μας
Ωραία γκόμενα ήταν λευκή λίμνη
Το βίντεο δεν το θυμάμαι αλλά μετρουσε

Το πολύ τέτοια μωρά να βγάζαμε δίχως χρήματα σα φοιτητές Μόσχα

Πίσω το ντεκόρ μωσαϊκού χάρτινου όλα τα λεφτα :confused:
IMG_20210511_171513.jpg
IMG_20210511_171749.jpg


Το ταβάνι μας ήταν αυτό!!! Κ μας υποδεχοντουσαν κ οι πατεράδες ΧΑ ΧΑ μαθήματα κομμουνισμό!!!!
Τώρα μοντέλα μουναρες κ δε τέτοια ,,είναι για να κάνουμε μουχαμπεντι εδώ κ να περνάει η ώρα
Βέβαια ο κμάν μιλά για σπομσορετ που είναι κάτι που ίσως το κατέχει !!?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
Κ.κατι τελευταίο μπορεί πολλοί παραμυθάδες φοιτητές να λένε γαμουσαν τον αφρό Μόσχα σοφία βουκουρεστι αλλά να μην ξεχνάμε ότι τότε οι σλαβες λόγω οικονομικής δυσκολίας δεν ήταν τόσο περιποιημένες μανικιούρ πεντικιούρ μπικίνι με λέιζερ μαλλιά ρούχα ντύσιμο παπούτσια όπως τώρα
Όμορφες ασφαλώς κ ήταν όπως κ ήταν πάντα ξυρισμενες αλλά ενώ για γενική περιποίηση που στα μάτια του άνδρα παίζει ρόλο
Φυσικά σαν φοιτητές τότε παίρναμε κ κορίτσια όμορφα μπουμπούκια της διπλανής πόρτας κ τωρα γαιδουραγκαθα :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Κ.κατι τελευταίο μπορεί πολλοί παραμυθάδες φοιτητές να λένε γαμουσαν τον αφρό Μόσχα σοφία βουκουρεστι αλλά να μην ξεχνάμε ότι τότε οι σλαβες λόγω οικονομικής δυσκολίας δεν ήταν τόσο περιποιημένες μανικιούρ πεντικιούρ μπικίνι με λέιζερ μαλλιά ρούχα ντύσιμο παπούτσια όπως τώρα
Όμορφες ασφαλώς κ ήταν όπως κ ήταν πάντα ξυρισμενες αλλά ενώ για γενική περιποίηση που στα μάτια του άνδρα παίζει ρόλο
Φυσικά σαν φοιτητές τότε παίρναμε κ κορίτσια όμορφα μπουμπούκια της διπλανής πόρτας κ τωρα γαιδουραγκαθα :confused:
οι ιστορικές ανδρομές έχουν την αξία της αναπόλησης. Τώρα τι γίνεται, την τωρινή εμφάνιση κρίνουμε και συγκρίνουμε. Και η μάνα μου στα νιάτα της ήταν μια οπτασία λολ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
οι ιστορικές ανδρομές έχουν την αξία της αναπόλησης. Τώρα τι γίνεται, την τωρινή εμφάνιση κρίνουμε και συγκρίνουμε. Και η μάνα μου στα νιάτα της ήταν μια οπτασία λολ
Ο κμαν2 μπρος στην τρέλα του πλέι κ αλήθειας
Δλδ είμαι πχ άνω το σαράντα άρα παίζω μπάλα με τους όρους του παιχνιδιού δλδ η με μαδάνε κ γαμαω ή με τη ψωλή στο χέρι στη Γερμανία
Μπορεί να διαφωνώ αλλά εν μέρει έχει κ δικιο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Ήμουνα πριν σε μία εταιρεία που είχα πει ότι ενδέχεται να δουλέψω. Με περίμεναν μία σαραντάρα λεπτή, μελαχρινή νόστιμη (όχι κάτι το ιδιαίτερο) κι ένας αγαπούλης, γύρω στα 45 ίσως γκέη.

Και κάποια στιγμή σκάνε και τρεις άλλες η μία χειρότερη από την άλλη. Μία ήταν κοντή με μυτόγκα και μία άλλη μαύρη είχε έναν τεράστιο κώλο και φόραγε και κολάν. Μιλάμε για 10 στρέμματα κώλο. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Δηλαδή από τη μέση και κάτω ήταν ένα τρίγωνο πράγμα. Αυτή θα τη βόλευε κανονικά ένα παντελόνι κάπως φαρδύ στο κάτω μέρος για να ισοφαρίσει αισθητικά.

Και τότε θυμήθηκα τον kman και τις μοντελοειδείς του. Η μέρα με τη νύχτα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ο κμαν2 μπρος στην τρέλα του πλέι κ αλήθειας
Δλδ είμαι πχ άνω το σαράντα άρα παίζω μπάλα με τους όρους του παιχνιδιού δλδ η με μαδάνε κ γαμαω ή με τη ψωλή στο χέρι στη Γερμανία
Μπορεί να διαφωνώ αλλά εν μέρει έχει κ δικιο
ο Κμαν όσο και να θέλει να το παίξει μπρουτάλ κάποιες φορές, είναι άριστος τζέντλεμαν και αυτό δεν περνάει απαρατήρητο και στις λύκαινες, ίσως σε κάποιες από αυτές να τρυπάει και την παγωμένη ψυχούλα τους και να του δίνουν το κάτιτις παραπάνω στις υπηρεσίες.
Έχω εκτιμήσει απεριόριστα ότι δεν έχω διαβάσει ούτε μισή κατινιά για όλους τους κατεδαφισμένους ή αλλιώς ναυάγια όπως λέτε που έχει συναντήσει αυτοπροσώπως, σε αντίθεση με αυτούς.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Η τελευταια φορα που μου ετυχε εμφανισιμη συνεπιβάτης στο αεροπλανο ηταν βραζιλιανα καθολικη που πηγαινε για εσωκλειστη σε μοναστηρι στην ιρλανδια.

Ενω την προτελευταια μου ετυχε βραζιλιανος τραβεστης 1,90
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ο κμαν2 μπρος στην τρέλα του πλέι κ αλήθειας
Δλδ είμαι πχ άνω το σαράντα άρα παίζω μπάλα με τους όρους του παιχνιδιού δλδ η με μαδάνε κ γαμαω ή με τη ψωλή στο χέρι στη Γερμανία
Μπορεί να διαφωνώ αλλά εν μέρει έχει κ δικιο
Ναι αλλα και αυτο εξαρταται, στα σαρανταοκτω μου ειχα χτυπησει αυτο που ηταν 21 Μαιων
σπουδαζε αμερικη με υποτροφια και το γνωρισα κισιναου οταν ειχε ερθει καλοκαιρι για διακοπες , το ειχα κατεβασει και ελλαδα ...
Σχεση κανονικη απλα της ειχα κρυψει δεκα χρονια απο την πραγματικη μου ηλικια γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτα , οταν ξαναγυρισε βιρτζινια που εμενε μιλουσαμε καθε μερα και μαλιστα λογω της διαφορας ωρας μου φαινοταν σαν να ειχα αμερικανα γκομενα χαχα
ρωσοφωνη φυσικα αυτα δεν γινονται με ρουμανοφωνες :grin:
 

Συνημμένα

  • 850 (2).jpg
    850 (2).jpg
    461,3 KB · Εμφανίσεις: 75
  • 851 (2).jpg
    851 (2).jpg
    252,7 KB · Εμφανίσεις: 69

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.072
Πόντοι
2.606
1000 σελίδες, τιμή και δόξα στον αρχηγό ρισπεκτ Στάντ ινοβεισον πως λέγεται
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.729
Like
3.111
Πόντοι
506
μία μαύρη είχε έναν τεράστιο κώλο και φόραγε και κολάν. Μιλάμε για 10 στρέμματα κώλο. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Δηλαδή από τη μέση και κάτω ήταν ένα τρίγωνο πράγμα. Αυτή θα τη βόλευε κανονικά ένα παντελόνι κάπως φαρδύ στο κάτω μέρος για να ισοφαρίσει αισθητικά.
Τετοιες χοντρες τις ακολουθω στα σουπερμαρκετ και παιρνω ματι..... κορυφη οταν σκυβουν για να ξεδιαλεξουν τις ντοματες η τις κατεψυγμενες πιτσες ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom