Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Αγαπητοί αγαμητοι σας μεταφέρω μυνημα του dragrx ακριβώς όπως μου το στείλε πριν λίγο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αγαπητοί φίλοι με τυχαία σειρά mind reader tasos midas Aegean volcano ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον που έχει απομείνει σας χαιρετώ και σας περιμένω κιεβο μετά από 9 μήνες πέρυσι και φέτος με ένα διάλειμμα Λευκορωσία.ο λόγος που θέλω να στείλω μόνο ένα μήνυμα και δεν θα απαντήσω σε τίποτα άλλο είναι για το θράσος του κμαν και των θαυμαστών του να επιμένουν σε ένα απίστευτο ψέμα.Η φώτο που έβγαλα με τον κμαν δεν την έδωσα εγώ στο Δημητράκη ούτε άμεσα ούτε εμεσα.το είπα και κατευθείαν στο κμαν όταν με ρώτησε σε πμ και το επιβεβαίωσε ο Δημητράκης ότι δεν του έδωσα εγώ τις φώτο σε δημόσιο μήνυμα.ο κμαν τις έδωσε και αλλού και μετά μεταφέρθηκανε.Παρολο ότι δεν ήταν αληθεια(οποίος έχει στοιχεία να τα παραθεσει εγώ με Δημητράκη δεν έχω μιλήσει ούτε από κοντά ούτε με μηνύματα δεν τον ξέρω τον άνθρωπο ούτε έχω στείλει πουθενά την φώτο την έχω μόνο εγω)αλλιώς αν δεν έχετε στοιχεια(που δεν έχετε γιατί απλά εγώ έχω λόγο και όταν λέω δε είναι δε) είστε κοινοί συκοφαντες και απαράδεκτοι.σαν να μην έφτανε αυτό δηλαδή η διαπόμπευση κάποιου που λείπει και δεν μπορεί να απαντήσει σε ένα ψέμα που είναι άνανδρο γελοίο και ποταπο ο κμαν αποφάσισε να βγάλει στον αέρα το fb και το πραγματικό μου όνομα και επίθετο!!Σας αφήνω εσάς να κρίνετε για τον ποιον αυτού του ανθρώπου και τον χαρακτήρα του.επαναλαμβανω η δείξτε αποδείξεις η ζητήστε συγνώμη αμέσως για την απίστευτη αυτή αλητεία που έκανε ο κμαν.για τον κμαν το περίμενα γιατί τέτοιος είναι ο χαρακτήρας του για τον Βαλκανιο δεν το περίμενα όμως γιατί τον είχα για σοβαρό να ακολουθήσει τον αγαπημένο του σε ένα ψέμα και να καλύπτει την αλητεία του κμαν να πετάξει το προφίλ μου του fb δημόσια χωρίς αποδείξεις.αυτα για την αποκατάσταση της αλήθειας.. ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.εγω όπως δήλωσα ούτε ξαναγράφω ούτε ξανά απαντάω εκτός αν γραφτούν ψέματα εις βάρος μου και το μάθω γιατί εγώ δεν παρακολουθώ το μπου.
καλη μέρα σε ολους
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Ρε μαλάκες πότε γιναν αυτά?
Ο Dragcrx είναι σωστό άτομο δεν κάνει τέτοια
Με κάνα μουνι κ χαβαλέ ασχολείται μόνο...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.249
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Ο Ρολογάς πάλι που έχει αναφερθεί κάποιες φορές, ποιος είναι;
Τι πλάκα έχει ετούτο το φόρουμ, ρε πστ μου. Και το είχα πάρει κάπως στραβά στην αρχή.
:2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Ο Ρολογάς πάλι που έχει αναφερθεί κάποιες φορές, ποιος είναι;
Τι πλάκα έχει ετούτο το φόρουμ, ρε πστ μου. Και το είχα πάρει κάπως στραβά στην αρχή.
:2funny:
Rologas Einai kamaki energo αντ μπλοκ
Πουλάει ρολόγια σε κοσμοπολιτικο νησί του Αιγαίου
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Μια και τυχαίνει να ξέρω τον Dragcrx, το θεωρώ απίθανο να διερευσε φωτογραφία είτε του Κman2 είτε κάποιου άλλου μέλους απο εδώ μέσα που τυχαίνει να γνωρίζει.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.249
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Στην Τουρκία με κανονικές κοπέλες έχω αρκετές επιτυχίες
Από αρντινο από Αδριανούπολη από Καλλίπολη

Νομίζω αν ζεις εκεί με καλό μισθό έχεις παραπάνω πιθανότητες από Ελλάδα να βγάζεις γκομενάκια
Ασφαλώς κ αγορά 85 εκατομμύριων
To Befilo είναι γεμάτο τουρκάλες. Αλλά τώρα φαίνεται σαν παρατημένο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γάμησέ τα.Αηδιαζεις με όλα.Δεν ξαναασχολουμαι με ατομα εδώ μέσα διότι δικαιώνουν τη λογική δημητρακη.Ειναι δυνατόν η λογική Δημητράκη να πατάει επί πραγματικών δεδομένων?Οχι ρε πουστη μου.Γαμησε τα,εγώ δε λέω τίποτα για κανέναν,μόνο φωτο απο ταξίδια θα βάζω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Μια και τυχαίνει να ξέρω τον Dragcrx, το θεωρώ απίθανο να διερευσε φωτογραφία είτε του Κman2 είτε κάποιου άλλου μέλους απο εδώ μέσα που τυχαίνει να γνωρίζει.

Δεν την έστειλε απευθείας στο δημητρακη εννοείται.Αλλα σε κάποιον αλλον που την έστειλε στο δημητρακη.Ηταν λάθος που άφησα να βγει φωτό.Ετσι κι αλλιώς τώρα είναι πλέον 3 χρόνια παλιά οπότε δεν παίζει ρόλο.Βασικα αυτοί οι μαλακες σκέφτονται εγω μαλακας ειμαι έτσι κι αλλιώς δε θα παθω τίποτα άμα βγάλω τη μάπα μου,ολοι γελάνε μαζί μου.Ο αλλος όμως έχει πρόβλημα οπότε εγώ υπερεχω.Τον κακό σου το φλαρο.Και όμως ο άλλος τη δέχεται τη λογική αυτή είναι τρελο.Τελος παντων,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα.
Δε με νοιάζει τι κάνει ο ένας και ο αλλος εδώ κάνουμε ανταποκρίσεις απο το μέτωπο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Δεν την έστειλε απευθείας στο δημητρακη εννοείται.Αλλα σε κάποιον αλλον που την έστειλε στο δημητρακη.Ηταν λάθος που άφησα να βγει φωτό.Ετσι κι αλλιώς τώρα είναι πλέον 3 χρόνια παλιά οπότε δεν παίζει ρόλο.Βασικα αυτοί οι μαλακες σκέφτονται εγω μαλακας ειμαι έτσι κι αλλιώς δε θα παθω τίποτα άμα βγάλω τη μάπα μου,ολοι γελάνε μαζί μου.Ο αλλος όμως έχει πρόβλημα οπότε εγώ υπερεχω.Τον κακό σου το φλαρο.Και όμως ο άλλος τη δέχεται τη λογική αυτή είναι τρελο.Τελος παντων,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα.
Καλά ρε Ναυάγιοαρχηγος, έχω μια ερώτηση απλη
εσύ δεν μοστραρεις την μάπα σου μόνος σου?
Δεν καταλαβαίνω τι διαρροή είναι αν την ποστάρει κι αλλος
Δεν το επικροτώ αλλά διαρροή δεν λέγεται αυτό
Επιπλέον δεν κάνει τέτοια ο Dragcrx
Εδώ έχει τσακωθεί με διάφορους κ φώτο δεν διευερεσε όχι με. Σένα που δεν τον χωρίζει κ τίποτα
Σε αυτά ο μιτσος είναι που τα κάνει κατά λορον
που καθόσον τελειωμένος γενικώς, δεν τον απασχολεί τίποτα λο, παρά πως θα εκθέσει τον αλλον
Εσύ όμως αφού μόνος σου ποζάρεις και καλά κάνεις, τι σε νοιάζει αν μπουν κι από άλλον φωτογραφίες????
Δεν το πιάνω
Καντο μας λιανά
Πάντως δεν ευθύνεται ο drag είμαι 99,999% σίγουρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν το ήξερα αλλά συνήθως τιντερ δουλεύω
Τιντεροπουλια αδέρφια. Μου αλήτες πουλια
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Δεν την έστειλε απευθείας στο δημητρακη εννοείται.Αλλα σε κάποιον αλλον που την έστειλε στο δημητρακη.Ηταν λάθος που άφησα να βγει φωτό.Ετσι κι αλλιώς τώρα είναι πλέον 3 χρόνια παλιά οπότε δεν παίζει ρόλο.Βασικα αυτοί οι μαλακες σκέφτονται εγω μαλακας ειμαι έτσι κι αλλιώς δε θα παθω τίποτα άμα βγάλω τη μάπα μου,ολοι γελάνε μαζί μου.Ο αλλος όμως έχει πρόβλημα οπότε εγώ υπερεχω.Τον κακό σου το φλαρο.Και όμως ο άλλος τη δέχεται τη λογική αυτή είναι τρελο.Τελος παντων,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα.
Δε με νοιάζει τι κάνει ο ένας και ο αλλος εδώ κάνουμε ανταποκρίσεις απο το μέτωπο.
Τι σημαίνει ρε οτι είναι 3 χρονια παλιά και δεν παίζει ρόλο ;;

Τόσο πολύ άλλαξες σε 3 χρόνια και δεν σε αναγνωρίζουν ;;

Η διαρροή φωτογραφιών η προσωπικών στοιχείων είναι απλά πουστιά. Χοντρή πουστιά σε όποιον και αν γίνει.

Και δεν πιστεύω οτι έχει κανείς το ακαταλόγιστο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.249
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Εχδι για κατεχόμενα? Μετά την Σμύρνη εκεί είναι οι πιο εξαλες τουρκαλες
Δεν ξέρω τι κόσμο έχει τώρα. Όταν είχα γραφτεί πριν πολλά χρόνια (πέντε χρόνια νομίζω) γινόταν χαμός από τουρκάλες από τα μικρασιατικά παράλια που ψάχνονταν. Το καταλάβαινες από τα σχόλια. Ψάχναν για Έλληνες να έρθουν στα νησιά για διακοπές.

Σε κάποια φάση ανακάλυψαν το site βιετναμέζοι και χάθηκε η μπάλα. Δεν έμεινε τίποτα όρθιο. Ποστάριζες πώς περνάς τη μέρα σου και σου έβαζε σχόλιο ο βιετναμέζος από κάτω διαφήμιση για το μαγαζί του που πούλαγε τσάντες.

Τότε είχε 13κ κόσμο. Πέρυσι μπήκα είχε 26Κ με πολλές από ανατολικό μπλοκ, αλλά ατελή προφίλ. Δεν είχαν σχεδόν τίποτα δημοσιευμένο στο timeline τους. Ή έπαιζαν με προσωπικά μηνύματα ή το έβλεπαν το site που είχε γίνει ό,τι νάναι κι έφευγαν.

Υπήρχε και κοινή timeline για όλους και καθώς δεν έβλεπα τίποτα σημαντικό διέγραψα το λογαριασμό.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Τότε είχε 13κ κόσμο. Πέρυσι μπήκα είχε 26Κ με πολλές από ανατολικό μπλοκ, αλλά ατελή προφίλ. Δεν είχαν σχεδόν τίποτα δημοσιευμένο στο timeline τους. Ή έπαιζαν με προσωπικά μηνύματα ή το έβλεπαν το site που είχε γίνει ό,τι νάναι κι έφευγαν.

Υπήρχε και κοινή timeline για όλους και καθώς δεν έβλεπα τίποτα σημαντικό διέγραψα το λογαριασμό.
Εκει οδευει κ τo tinder
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Κμαν άσε τις λαμογιες σε εμένα δεν πιάνουν.πες όνομα ποιος είναι και να βγει και αυτός που θα πεις να δείξει που του έστειλα φώτο αλλιώς όλοι κατάλαβαν ποιος είναι ψεύτης...καταλαβες;;;για το προφίλ τσικουδιά και τα στοιχεία μου ε;;;δεν τρέχει τίποτα...έλα στο κιεβο να μου τα πεις στην μούρη αυτά αρχιψευτη ε αρχιψευτη...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγω βγαίνω με τα άτομα καλόπιστα.Να πάμε να δούμε την πόλη τους να κάνουμε καμάκι να πούμε καμιά μαλακια.Δεν βγαίνω για να τραβαω κρυφές φωτος να κουτσομπολευω κτλ.Αν βγεις 3 φορές και πάντα γίνεται το ίδιο αντί ο άλλος να συγκεντρωθεί στο καμακι και στα μουνάκια συγκεντρώνεται σε εσένα κάποια στιγμή χάνεις την υπομονή σου.Εμενα δε με ενδιαφέρει τι κάνει ο άλλος και πώς είναι με ενδιαφέρει να περάσουμε καλά.Αν είναι να σκέφτομαι κουτσομπολια,κρυφές φωτος κτλ,χεσε μέσα και κατουρα έξω που λένε.Δεν αξίζει.Τα ίδια και εδώ Γερμανία ολοι πώς θα ρουφιανεψουν κοιτάνε.Δεν μπορείς να κάνεις χαβαλέ να πιεις ξύδια κτλ,ό,τι και να πεις χρησιμοποιείται εναντίον σου.Τωρα ο άλλος μπορεί να νομίζει οτι κάνει και κοινωνικό έργο έτσι αγνωσται αι βουλαι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γιατί να συναντηθω με άτομα?Δε βλέπεις τι κάνουνε?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κμαν άσε τις λαμογιες σε εμένα δεν πιάνουν.πες όνομα ποιος είναι και να βγει και αυτός που θα πεις να δείξει που του έστειλα φώτο αλλιώς όλοι κατάλαβαν ποιος είναι ψεύτης...καταλαβες;;;για το προφίλ τσικουδιά και τα στοιχεία μου ε;;;δεν τρέχει τίποτα...έλα στο κιεβο να μου τα πεις στην μούρη αυτά αρχιψευτη ε αρχιψευτη...

Εγω εν βρασμώ ψυχής το έκανα.Φανηκε όμως τότε πώς έγινε.Εγω ειχα στειλει σε 3 άτομα τότε,όλοι αρνήθηκαν οτι το έκαναν φυσικά.Γιατι είστε έτσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom