Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα το μπατσετ που θα εχω για 8 μερες κιεβο θα ειναι 2000 ευρο συν 6 χιλιαδες γριβνα.
ενα μπατζετ 250 ευρο την μερα ειναι καλο για μενα που δεν θα παιξω με αρπακτικα.
την μια μερα χανω μεχρι 9 που θα φτασω στο προπληρωμενο διαμερησμα πετσερσκα
ετσι ξεκινω πρωτη μερα με 500 ευρο μπατζετ συν 6000 γριβνα.
ισως ανεβασω λιγο το ποσο για μεγαλυτερη ανεση στα 2300 με 2500 ευρο για μια εβδομαδα.
8 μερες οδυσσο τωρα πηγα με 2 χιλιαδες ευρο μπατζετ συν δεκα χιλιαδες γριβνα.
ειχα αλλες 8 με 10 χιλιαδες δολλαρια που ηταν για δουλεια ομως και οχι για ξοδεμα.
πιστευω οτι αν δεν αρχισω ψωνισματα σε μαχαζια ασκοπα ξοδεματατα ειναι αρκετα 250 ευρο την μερα.
οι γνωστες μου γκομενες ειναι αρκετο για αυτες μακτοναλτσ,πιτσα,ουκρανικα και σουσι.
μαλλον θα ειναι και αλλοι φιλοι μου τωτε κιεβ και θα βγω παρεα μαζι τους βραδι.
αρχοντα οδυσσο με αυτο το μπατζετ περνω ανετα,ξερω τα μαχαζια και τιμες.
επιδει λοιπω καιρο απο κιεβο δεν δεχωμε να μου λενε οι γκομενες που να παμε.
εγω θα προτεινω που θα παμε και οπεια θελει ας ακολουθησει.
κιεβο δεν θυμαμε ποτε να μου ειπε οχι γκομενα σε κερασμα εξερεσεις αν περιμεναν γκομενο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αρχοντα το μπατσετ που θα εχω για 8 μερες κιεβο θα ειναι 2000 ευρο συν 6 χιλιαδες γριβνα.
ενα μπατζετ 250 ευρο την μερα ειναι καλο για μενα που δεν θα παιξω με αρπακτικα.
την μια μερα χανω μεχρι 9 που θα φτασω στο προπληρωμενο διαμερησμα πετσερσκα
ετσι ξεκινω πρωτη μερα με 500 ευρο μπατζετ συν 6000 γριβνα.
ισως ανεβασω λιγο το ποσο για μεγαλυτερη ανεση στα 2300 με 2500 ευρο για μια εβδομαδα.
8 μερες οδυσσο τωρα πηγα με 2 χιλιαδες ευρο μπατζετ συν δεκα χιλιαδες γριβνα.
ειχα αλλες 8 με 10 χιλιαδες δολλαρια που ηταν για δουλεια ομως και οχι για ξοδεμα.
πιστευω οτι αν δεν αρχισω ψωνισματα σε μαχαζια ασκοπα ξοδεματατα ειναι αρκετα 250 ευρο την μερα.
οι γνωστες μου γκομενες ειναι αρκετο για αυτες μακτοναλτσ,πιτσα,ουκρανικα και σουσι.
μαλλον θα ειναι και αλλοι φιλοι μου τωτε κιεβ και θα βγω παρεα μαζι τους βραδι.
αρχοντα οδυσσο με αυτο το μπατζετ περνω ανετα,ξερω τα μαχαζια και τιμες.
επιδει λοιπω καιρο απο κιεβο δεν δεχωμε να μου λενε οι γκομενες που να παμε.
εγω θα προτεινω που θα παμε και οπεια θελει ας ακολουθησει.
κιεβο δεν θυμαμε ποτε να μου ειπε οχι γκομενα σε κερασμα εξερεσεις αν περιμεναν γκομενο.

Έτσι κι αλλιώς δε θα κάνεις τίποτα Κίεβο και θα πας στα διαμερίσματα να γαμησεις.
Με κεράσματα μονο δεν κάθεται καμία.Χρειαζονται επιπλέον δώρα ή ρευστό ή και τα δύο.Συν οτι είσαι σε ανταγωνιστικο μέρος τιγκα στους σεξοτουριστες και τους Τουρκοαραβες που οι γκόμενες τρέχουν για να αποφύγουν τους ξένους χαμηλης αξιας.
Με 250 ευρώ σε έχουν ηδη ταυτίσει με το μεσο σεξοπειναλα Τουρκοαραβα και εισαι ο πέμπτος που τους την πέφτει την ίδια μερα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Με 250 ευρώ σε έχουν ηδη ταυτίσει με το μεσο σεξοπειναλα Τουρκοαραβα και εισαι ο πέμπτος που τους την πέφτει την ίδια μερα.
Με αυτά τα χρήματα ρίχνεις κάτι φακ σε cg στην ελλάδα. Ή στην γερμανία στα fkk. Σιγά μην παρακαλάς τις νηστικιές ταρίφες του διαδικτύου μήπως, και σου κάτσουν.  :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για μια ακόμα φορά πήγες να μας ΚΟΡΟΪΔΈΨΕΙΣ  :2funny:.Όπως και τότε που μας έβαλες φωτογραφία το διαμέρισμα που νοίκιασες από R bnb στην Αθήνα και μας είπες οτι ειναι δικό σου  :2funny:για της φώτο από της Η.Π.Α που μας λες ότι πήγες δεν το συζητάω ακόμα της περιμένουμε  :2funny:.
  Οι 2 φωτογραφίες από την Πράγα είναι κονσέρβα από κάποτε που είχες πάει  :2funny:η τρίτη ειναι από το Κίεβο και όχι από την Πράγα  :2funny:που υποτιθετε οτι κάθεσαι στο εστιατοριο.
  Δηλαδή μας έβαλες 2 φωτογραφίες από Πράγα κονσέρβα και μια από Κίεβο όλες από κάποια άλλη φορά οτι και καλά ήσουν στην Πράγα τώρα  :2funny:Όταν πηγαίνεις κάπου στ αλήθεια όπως πηγές τότε μ αυτήν που δε σου κάθισε  :2funny: έβαλες δεκάδες φώτο και βίντεο,Όταν λες ψέματα αλλάζεις κουβέντα.
  Τώρα αν γράφεις από την αποθηκη δε θα ξαναβάλεις φώτο και μετά από 3 μερες θα μας,πετάξεις ένα απόκομμα σαν απόδειξη  :jerking: :2funny:
  Παντός κουβαλάς την μιζέρια της Ελλάδας  :2funny:έτσι κακομοίρης  :2funny:ταλαιπωρημένος και φουκαράς  :2funny:όπως είναι οι Έλληνες που πήγαν στο εξωτερικό γιατί Ελλάδα χρεοκόπησαν.
  Πόσο κακομοίρης φενεσαι που ακόμα και οι Λευκορωσίδες που ειναι εντελως βλαχαδερες και εδώ κάνουν μπαμ σε απορρίπτουν και δε σου κάθονται  :headbang: :headbang: :headbang:
Με αυτά τα χρήματα ρίχνεις κάτι φακ σε cg στην ελλάδα. Ή στην γερμανία στα fkk. Σιγά μην παρακαλάς τις νηστικιές ταρίφες του διαδικτύου μήπως, και σου κάτσουν.  :S
Συγγνώμη εσυ πιστεύεις οτι πήγε πουθενά ο Βλακμαν? :2funny:
  Έβαλε φωτο απο εστιατόριο του Κιέβου λέγοντας οτι είναι στην Πράγα.....μετα μας έβαλε μια γκόμενα που πιθανόν του έστειλε της φωτο της και είπε οτι ήρθε από την Ρωσσία στο Κίεβο γισ να συναντήσει το Βλάκμαν  :2funny:....την άλλη μέρα μας  είπε οτι ηταν με μια που φυσικά και αυτή δεν τον άφηνε να τη βγάλει φωτογραφίες και έβαλε φώτο της έβαλε που υποτίθεται του είχε στείλει  :2funny:μετα βάζει μια άλλη που υποτίθεται οτι ήταν η προηγούμενη γκόμενα που και καλα τσαντιστηκε και φεύγει  :jerking: :2funny:. Δεν έβαλε καμία απόδειξη οτι είναι ούτε Πράγα (εκτός από μια ασχετη παλιά σέλφι),και οτι είναι Κίεβο τίποτα!καμιά απόδειξη.
  Όπως και την άλλη φορά που είπε οτι πήγε Κιεβο και δεν ειχε πάει  :2funny:και έγινε ρεζίλι :2funny:και πρόσφατα έλεγε οτι πήγε και συνάντησε μια Τσέχα (στον ύπνο του) :jerking:που φυσικά και αυτή δεν τον άφηνε να την βγάλει φωτογραφίες  :2funny:και αν θυμασαι άλλαζε  κουβέντα όταν του ζηταγαμε αποδείξεις  :2funny:και τοτε έβαζε τους κλώνους του να τον στηρίζουν  :jerking: :2funny:,όταν όμως πήγε οπως στ αλήθεια Κίεβο είδες πόσα βίντεο και πόσες φωτο μας έβαλε  :2funny:
  Σχετικά με την πούδρα που βάζει στα μούτρα του  :2funny:το κανει για να μην φενονται οι ρυτίδες  :2funny:.Ειναι τόσο φτωχομπινές που δεν του φτανουν να πάρει μια κρέμα  :jerking:.
  Όπως εχω πει πηγαίνει 2 φορές το χρονο κάπου για 3-4 μέρες την κάθε φορά.Ολα τα αλλά ειναι φίδια.
  Τώρα γραφει απο την αποθήκη στη Γερμανία  :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Με αυτά τα χρήματα ρίχνεις κάτι φακ σε cg στην ελλάδα. Ή στην γερμανία στα fkk. Σιγά μην παρακαλάς τις νηστικιές ταρίφες του διαδικτύου μήπως, και σου κάτσουν.  :S
μεχρι το 2012 κιεβο το μπατζετ μου ηταν απο 200 μεχρι 400 ευρο την μερα εξοδα.
τοτε κερνουσα οχι μια αλλα δεκα γκομενες την μερα με το γριβνα 8 οχι 27.
ειναι πολυ καλο το μπατζετ που διαθετω την μερα γιατι ξεχνας δεν στοχευω τις
ιδιες γκομενες αρπακτικα διαδικτιου οπως ο αρχοντας.
στο κιεβο ποτε δεν ημουν στην κατηγορια τουριστας και μονο 3 με 4 φωρες να πηρα πουτανα
στα τοσα χρονια εκει.αν ασχολουμουν με καραπουτανες οπως αυτες του κμαν τα 250
θα ηταν μονο το κρασι τους και το φαι τους.
αν ειδες στον κμαν ζητανε 1600 γριβνα ταξι ενω ειναι 120 γριβνα.
στα εστιατορια που τον πανε του φερνουν και μενου ισως για τουριστες οπως γινεται οδυσσο.
οι γκομενες που επαιζα κιεβ ηταν πολυ μικροτερες μου,αδυνατες οικονομικα και δεν με ειχαν
στην κατηγορια ξενος  αλλα σαν ντοπιος που ζει εξωτερικο.
μιλαμε για κοπελιτσες που ημουν ο μοναδικος ξενος που ηξεραν στα μερη που τις γνωριζα.
αυτες δεν ειχαν καμια επαφη με ξενους,ουτε ιτερνετικα ουτε λαιβ.
τα σαβατοκυριακα οπως ολοι βολταραν χρισατικ 5 με 6 φιλες μαζι.
δεν ψαχνωνταν για χρηματα και ξενους απλα διασκεδαζαν με βοτκα σε μερη που δεν πατουσαν
ουτε ηξεραν ξενοι.ποτε δεν επερναν λεφτα απο ξενους για σεξ αλλα με πονηρια δωρα.
μην φανταστεις αυτα που ζητανε οι πουτανες του κμαν κανα τερανοβα στο χρισατικ χαχαχαχα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 15

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έτσι κι αλλιώς δε θα κάνεις τίποτα Κίεβο και θα πας στα διαμερίσματα να γαμησεις.
Με κεράσματα μονο δεν κάθεται καμία.Χρειαζονται επιπλέον δώρα ή ρευστό ή και τα δύο.Συν οτι είσαι σε ανταγωνιστικο μέρος τιγκα στους σεξοτουριστες και τους Τουρκοαραβες που οι γκόμενες τρέχουν για να αποφύγουν τους ξένους χαμηλης αξιας.
Με 250 ευρώ σε έχουν ηδη ταυτίσει με το μεσο σεξοπειναλα Τουρκοαραβα και εισαι ο πέμπτος που τους την πέφτει την ίδια μερα.
αρχοντα εχεις δικαιο αλλα δεν στοχευουμε σε ιδιες κατηγοριες.
εχεις παει με μετρο ποτε να βολταρεις πετριβκα?η αλλες κεντρικες περιοχες με μολλ και καφε
που δεν πατανε οι τουριστες?δεν θα κθνηγω στο χρισατικ τις ιδιες πουτανες που συναντανε οι ξενοι.
ξεφευγω απο τον μεσο τουριστα λογο γλωσας και εμπειριας.30 χρονια
ξερω ποια να πλισιασω και ποια να αποφυγω,ολες τις παγιδες και κολπα.
δεν την πεφτω σε οπεια με κοιταει η οπειαδηποτε αδεσπωτη περναει αλλα ξερω που πρεπει
να πλισιασω και που οχι ωστε να μην ξοδευομαι αδικα.
αυτο ειναι κατι που θελει χρονια εμπειρια ειναι χιλιαδες αυτες που μας γελασαν
η κερνουσαμε αδικα,νομιζεις ετσι τυχαια εγινα δασκαλος ουκρανολογιας? χαχαχαχ.
πρεπει να φας πολλα λεφτα εκει να βαλεις μυαλο και να γινεις εμπειρος για αυτο
απο την πρωτη στιγμη αμφεβαλα τυπους σαν τον δοκτωρα λοβ.
θα εχω μπατζετ 300 την μερα καλου κακου και θα δουμε τι θα παιξει τοτε θα γραψω.
δεν γινετε αρχοντα ενω εμεις φαγαμε περιουσιες να μου λενε γαμανε τιντερουδες με κερασματα.
αυτες ειναι αδυνατο που ειναι στο ιτερνετ η που ψαχνουν ξενους.
μοναδικο πλιν ειναι η ηλικια μου,μεχρι το 2012 με μαλια και μισα κιλα 20 φενωμουν χαχαχαχ.
τωρα δεν μπορω να παιξω με μικρες για αυτο ελπιζω να δω καμια γνωστη που θα ειναι 24 με 25 τωρα
το πολυ.εχω και μερικες γνωστες απο αλλες πολεις αν δω δεν πανε καλα τα πραγματα τις φωναζω
η οπως λες παω σε σαλον.για ιτερνετ και αρπακτικα δεν θα χασω χρονο εχω πολλα να κανω
μετα απο τοσα χρονια απουσιας εκει.αν ειναι και τα φιλαρακια μου που συχνα πανε τελεια θα περασω.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Έβαλε φωτο απο εστιατόριο του Κιέβου λέγοντας οτι είναι στην Πράγα....
μετα βάζει μια άλλη που υποτίθεται οτι ήταν η προηγούμενη γκόμενα που και καλα τσαντιστηκε και φεύγει :2funny:.
Eδώ μόλις τον είδε η γκόμενα άρχισε να κάνει εμμετό, φαντάσου τι γίνεται με τον τύπο. Μόνος του τα λέει..
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 29

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Kάτι τέτοιο δηλαδή..     :)
Γ'αυτο σας εβαλα της φώτο από το google.Αν γκουγκλάρετε αυτες της οδούς που έγραφε στο χαρτί του εστιατοριου που ήταν πάνω από το  τραπεζομάντηλο θα δειτε οτι τέτοιοι δρόμοι στην Πράγα δεν υπάρχουν και θα σας βγάλει στην μια διεύθυνση ένα ξενοδοχείο στο Κίεβο που εκεί έχει το ένα εστιατόριο  και στη δεύτερη διευθυνση το δεύτερο εστιατόριο της αλυσίδας πάλι στο Κίεβο :2funny:
  Μετά δεν υπάρχει περίπτωση Ρωσσίδα να πάει στο Κίεβο  :headbang:είναι σα να λέμε Ελεηνίδα θα πάει στην Πρίστινα  :headbang:.Εδω τους Ουκρανους τους έχουν οπως εμεις είχαμε τους Αλβανούς τη δεκαετία του '90 και χειρότερα  :2funny:τα κανάλια εδώ συνέχεια λένε ότι εκει είναι ένα χάος και έχει παντού νεοναζί που σφάζουν και για τους Ρωσσους είναι πολύ επικυνδινο.Εκτος αυτού οι απευθείας πτήσεις έχουν κοπεί εδώ και αρκετά χρόνια,Οποτε όπως καταλαβαίνετε Ρωσσίδα λιγάκι δύσκολο να πάει στο Κίεβο  :2funny:. Βέβαια ο Βλάκμαν Αυτά δεν μπορεί να τα ξέρει γ'αυτο και τα έγραψε.
 Με λίγα λόγια πουθενά δεν πήγε  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να ρε βλάκα αυτες ειναι οι φορες που εχω πάει Ουκρανία απο περυσι το Μαρτιο που εβγαλα τη βιζα.
Τι λεει εκει?2.03 με 4.03.
Εισαι τοσο βλακας που δρν έχει νόημα να σου απανταει κανείς.

OYZveM.jpg


Φωτό που εβγαλα απο την οπερα του Κιέβου με το χθεσινό πρόγραμμα.

aly7LN.jpg


Εισαι βλήμα,ορνιο,συκοφαντης και για τον πούτσο εντελώς.
Στηριζεστε στην ψυχολογία,χα χα χα.100 κιλά μαλακες.

Τσιμπα και το εισητηριακι Πράγα Κίεβο.

pPZVd9.jpg
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.527
Πόντοι
1.706
O kman μπορει να ειναι παραδειγμα προς αποφυγειν
Ειναι ομως ειλικρινης.
Δεν θα εβγαινε ποτέ ενας ψευτης να πει πως πληρωσε αλλα δεν γαμησε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να ρε βλάκα αυτες ειναι οι φορες που εχω πάει Ουκρανία απο περυσι το Μαρτιο που εβγαλα τη βιζα.
Τι λεει εκει?2.03 με 4.03.
Εισαι τοσο βλακας που δρν έχει νόημα να σου απανταει κανείς.

OYZveM.jpg


Φωτό που εβγαλα απο την οπερα του Κιέβου με το χθεσινό πρόγραμμα.

aly7LN.jpg


Εισαι βλήμα,ορνιο,συκοφαντης και για τον πούτσο εντελώς.
Στηριζεστε στην ψυχολογία,χα χα χα.100 κιλά μαλακες.

Τσιμπα και το εισητηριακι Πράγα Κίεβο.

pPZVd9.jpg
Με λίγα λόγια πήγες μέσω Πράγας για πιο φτηνά και Πράγα δεν βγήκες καν από το αεροδρόμιο.
  Βρίσκεις φτηνά εισιτήρια 2 μήνες πριν σαν τον Χάρη  :2funny:.
  Πάντος αυτό είναι ακόμα πιο μαζοχιστικο ζεις στην αποθήκη τρως τα  :shit: σου  :2funny:για να πηγαίνεις και να σε κοροϊδεύουν.
  Τελικά ούτε αυτή τη φορά γάμησες  :headbang:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ, εδω εχουμε πολεμο!
Ποτε θα ερθεις να κανεις ενα βιντεακι στα συνορα? Ελα ισως ειναι η ευκαιρια να δειξεις οτι θα κρατησεις τους τρομοκρατες εκτος των συνορων και να ηγηθεις εθνικου κομματος στις εκλογες που θα γινουν συντομα! Ειναι η ωρα σου! ΤΩΡΑ!

@Δημητρακη τι σου λενε οι εβραιοι ραβινοι? Εχουμε τα σημαδια των προφητειων? εσυ τι εκτιμησεις κανεις?
@Κμαν, η φωτο με το φαγητο, ειναι σαν εκεινη, που μας εβαλε ο Πορνοεμιγκραντ, οταν εκανε την διετα με τα μηλα, λιγο πριν πατησει το καζανακι! Εσυ κανεις του αννανα?

υγ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν πήγες παντος έβαλες παντος πολύ σάλτσα στο ταξίδι  :2funny:πέρασες τράνζιτ από την Πράγα και Ρωσσίδα να έρθει στο Κίεβο μόνο να το λες είναι για  :2funny:.
  Εγώ είμαι φτωχός και δεν έχω ρευστότητα  :2funny: πάρε την καινούργια κρέμα πουβπηραψτης La Prairie   από άσπρο χαβιάρι (το σετάκι συμφέρει) και το δεύτερο τσαντάκι είναι δώρο για αγορές άνω των 30.000 ρουβλιων και επειδή είμαι τακτικός πελάτης  :).Εσύ βάζε πούδρα  :jerking: :2funny:των 3 ευρώ στα μούτρα σου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1583361406185-1.JPEG
    1583361406185-1.JPEG
    220,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 1583361412414-1.JPEG
    1583361412414-1.JPEG
    201,8 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 1583361418047-1.JPEG
    1583361418047-1.JPEG
    207,3 KB · Εμφανίσεις: 18

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Ο ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ ΤΥΠΟΙ..
ΠΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Σ ΕΝΑ ΠΙΘΗΚΟΕΙΔΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΟΥ,ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΝΘΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΙΖΕΣ???
ΟΥΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΜΟΥΡΕΨΕΙ ΚΑΝ,ΟΧΙ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..
ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΟ ΩΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΗΧΑΝΟΔΗΓΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΜΠΡΙΚΕΣ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ Κ ΟΝΤΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΜΠΟΥΘ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ..ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΒΩ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΣΟΒΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΟΥΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑΙΝΤ ΣΚΟΝΗ..
ΑΗΔΙΑ Κ ΕΜΕΤΟΣ ΛΕΜΕ..
ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣΚΑΤΩΜΕΝΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ???
ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΛΕΜΕ ΡΕ..

OYZveM.jpg

ΤΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΤΟΥ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΛΙΓΔΗΣ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ..
ΞΗΓΙΕΤΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΛΑ(ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΕΓΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ Κ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΕΡΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΚΛΑΒΟ)ΤΗΝ ΜΑΣΕΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΠΕΤΑΜΕΝΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΞΥΛΟΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΤΖΙΠΡΙΟ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ ΠΑΣΩΝ ΤΩΝ ΡΩΣΙΩΝ..
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΠΡΟΦΥΤΟ..
ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΟΙ ΦΡΙΤΣ ΓΙΑ ΡΕΓΟΥΛΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΒΕΡΤΟΣ ΕΝΩ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΛΙΟ Κ ΤΗΝ ΜΥΞΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙ..
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Καημενε καληνυχτακια κ εσυ τριμαλακα κτηνοβατη,εισατε μονο για χλεμπες κ φαπες..
Η διαγωνισμος κακομοιριας κ ανειπωτης βλακειας που κανετε αναμεταξυ σας για γελοια θεματα εξω απο τα πραγματικα ενδιαφεροντα οποιουδηποτε αληθινου αρσενικου,ειναι εντελως τραγικη..
ΤΙ ΤΟΥ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΡΕ ΓΥΝΑΙΚΩΤΕ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΕ..ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΥΣΤΡΕΣ ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΥΤΙΔΕΣ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΣΑΛΕΙΒΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΨΟΦΙΕΣ ΜΕ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΩΣ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ..ΑΝΤΕ ΨΟΦΑ ΡΕ ΔΥΣΜΟΙΡΕ ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΕ ΠΟΥ ΕΥΕΛΠΙΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΕΨΟΥΝ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ,ΤΟ ΦΥΤΕΥΤΟ ΜΑΛΛΙ Κ ΤΑ ΜΠΟΤΟΞ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΑΡΑΣ..
Κ ΤΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ 24/7 Σ ΕΝΑ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟ ΚΟΥΤΙ 40ΤΜ???ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΩΛ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ..
ΑΕΙ ΨΟΦΑ Κ ΕΣΥ ΑΓΑΜΗΤΕ ΒΛΑΚΑ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom