Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
88KHS.png
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
υποψιάζομαι τρελή καλτίλα κι απόψε ....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ε αφου γουσταρεις

Τι γουστάρω ; Το text stand up comedy του μπου.κομ ;;;; Εννοείται.
[size=8pt]Αν και ζω μια τραγωδία.
Βρέθηκα σπίτι απόψε , με 4 διαφορετικά μπουκάλια, στα οποία απομένει στο καθένα το 1/6 και βγάλε του περιεχομενου !
Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει να πιω δύο διαφορετικά ουϊσκια ....
μεγάλη τραγωδία, ζητώ την συμπάθεια όλων ......

μπορεί να τα πάρω στο κρανίο και να πάω για ύπνο στις 01.00 πρέπει να έχει να γίνει καμιά 15ρια χρόνια ....[/size]
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τελικά τη λυπήθηκα.Εγινε σκατα ψυχολογικά αρχισε να ξερναει κτλ.Εβαλα τις φωνες απο το θυμο και με πήρε στη ρεσεψιόν να με καθησυχάσει.
Ρωσίδες δεν ξανασχολουμαι πλέον.Πολλες συναισθηματικες μαλακίες.
Εδώ η γκόμενα στο δωμάτιο μετά τα ξερασματα.

PL9mOd.jpg


Είναι βαριά η πουτσα του τσολιά.Δεν αντέχουν τη βαλκανική αγριότητα και το ταπεραμέντο.
Ίσως και να έχω καλομαθει με τις χαχολες που είναι πιο ζωωδεις και δεν αντέχω τις ευαισθησίες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μου πρότεινε η Πολωνεζα με τα τατου να την καλεσω Βιεννη οπου θα παρακολουθησει σειρά πανεπιστημιακων διαλεξεων.Αναμενονται σκληρά μπούκια στη χώρα των Αψβουργων πανεπιστημιακού επιπέδου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μου πρότεινε η Πολωνεζα με τα τατου να την καλεσω Βιεννη οπου θα παρακολουθησει σειρά πανεπιστημιακων διαλεξεων.Αναμενονται σκληρά μπούκια στη χώρα των Αψβουργων πανεπιστημιακού επιπέδου.
Ναι,διοργανωνεται συνεδριο κλινικης τσιμπουκολογιας.
Μπορουν να παρουν μερος μονο οσες εχουν phd στο να τρωνε λεφτα απο αντρες που δεν τις γαμανε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Τελικά τη λυπήθηκα.Εγινε σκατα ψυχολογικά αρχισε να ξερναει κτλ.Εβαλα τις φωνες απο το θυμο και με πήρε στη ρεσεψιόν να με καθησυχάσει.
Ρωσίδες δεν ξανασχολουμαι πλέον.Πολλες συναισθηματικες μαλακίες.
Εδώ η γκόμενα στο δωμάτιο μετά τα ξερασματα.

Γιατί ξέρασε η Ρωσίς;Απ'το balkan scat;Ή πήρες καμιά γκαστρωμένη;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί ξέρασε η Ρωσίς;Απ'το balkan scat;Ή πήρες καμιά γκαστρωμένη;

Δεν ξέρω μου είπε οτι αναστατωθηκε ψυχολογικά απο το καψωνι που της έκανα να την παρατησω μονη σε άγνωστη πόλη.
Zabawu scat όπως το λένε κανουν μονο οι Πολωνέζες,δεν εχω βρει Ρωσιδα να τρώει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Πολωνεζα μου ειπε οτι σκοπεύει να παρουσιάσει το Πανεπιστήμιο της στη Βιέννη.

YKJRcw.jpg


Πιστεύω θα είναι επιτυχημένη παρουσιαση,θα ενδιαφερθούν αρκετοι να εγγραφούν.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Κμαν, αυτη Πολωνεζα ειναι η η νυφη της Γιακουζα?
Ολο με τις χωρες του Βυζεγκραντ ασχολεισαι, φυλας τα συνορα της Ευρωπης!
ΧΑΙΡΕ, Βαλκανιε Υπερπεουλα Τσοπαναρεα!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγινε σκατα ψυχολογικά αρχισε να ξερναει κτλ Εβαλα τις φωνες απο το θυμο
Άν ξερνάνε και κλαίνε οι γκόμενες όταν σε βλέπουν, και χαλάει η ψυχολογία τους, άστο καλύτερα το ταριφιλίκι ασχολήσου με το ψάρεμα.  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τελικά με έπιασαν και εμένα οι εμετοι και οι διαρροιες τη νύχτα.Ηταν σίγουρα απο τη γαμημένη σαλάτα στο ξενοδοχείο που με ταιζε η γκόμενα.
Ποτε δεν τρωω σαλάτες και κοτοπουλα σε εστιατόρια αλλά αυτή τη φορά ειχα την τιμητική μου.
Είναι να μην κάνει επιλογή η γκόμενα,όλα σκατα τα κάνουν.
Παραγγελνει ταξι απο το ξενοδοχείο αν είναι δυνατόν και κοστίζει 1600 γκριβνυα ενώ οι Ουκρανοι πληρωνουν ταξι για αεροδρόμιο 300 γκριβνυα.Το ακυρωνω,της λεω οτι έκανε μαλακια και αυτη παει και το παραγγελνει ξανά.
Αυτό είναι με τις Ρωσίδες.Πανε να σου επιβαλουν τη μαλακία τους,παλεύουν για όλα.
Εντάξει οι Ουκρανες είναι πιο απατεωνισσες και σκαμερς αλλά είναι πολύ πιο βολικες,θεωρούν δεδομένο οτι σαν άντρας θα κάνεις καλύτερη επιλογή,δε σου επιβάλουν την παπαρια τους όπως οι Ρωσίδες.
Οι Ρωσίδες δηλαδή προωθούν ατζέντα και παλεύουν για ολα,δε χαρίζουν τιποτα,είσαι διαρκώς στην τσιτα.0ι Ουκρανες είναι βολικές και εύκολες κάνουν αυτό που θες εσύ και δε σου σπάνε τα αρχιδια.
Με όλες ες τις Ρωσίδες που είχα ακριβώς το ιδιο πατροναρισμα επαιζε.Ειναι βέβαια πολυ πιο έξυπνες και πνευματωδεις απο τις 0υκρανες και ξερουν να ανεβαζουν τον άντρα,με τις Ουκρανες εισαι κάπως σε μιζέρια.
Δεν αντέχω τη μάχη με τις Ρωσίδες,δεν μπορώ συνέχεια να εξηγώ τα αυτονόητα την ανωτερότητα του Βαλκανιου και τη φυσική υπεροχή του Ελληναρά.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τι γελας ρε χαζογκομενε αυνανιστη του διμητρακη.
σταματησες να γραφεις μαλλον κολλησατε με την αδερφη τον πιθικοτατζικο.
θα σε τρελενει να μιλατε με τις ωρες και να αυνανιζεστε παρεα.
επιτελους γινατε ιτερνετικο ζευγαρι με τον προεδρο,αντε και καλα στεφανα.
χαθηκε ο μογγολοπιθικακης μαλλον τελικα δεν ηρθε το μεροκαματο και πεθανε
απο την πεινα η τρωει την ωρα του στο τροχοσπιτο στον καναπε να αυνανιζετε
και να μιλαει με τις ωρες μαζι σου.
μπορει να ηρθε η μογγολα του που την εχει να ψαρευει κανα χαζο για να τους κατουρησει παρεα.
του αρεσει του προεδρου να βλεπει να την γαμανε και αυτος να κανει κοπρολαγνιες.
τελικα εισται ταιριαστο ζευγαρι με τον κυριο προεδρο αλλα προσεχε μην σε εχει παρει
για χαζο και πιστευει οτι θα σε κατουρησει η μογγολα ενω αυτος αυνανιζετε βλεπωντας
την πουτσα σου.σκετη ανωμαλαρα ο κυριος πορδομεταναστης που θελει να τον γαμανε
ολοι οι ελληνες οπως ελεγε αρχικα στα φιλμακια του χαχαχαχαχχααχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τελικά με έπιασαν και εμένα οι εμετοι και οι διαρροιες τη νύχτα.Ηταν σίγουρα απο τη γαμημένη σαλάτα στο ξενοδοχείο που με ταιζε η γκόμενα.
Ποτε δεν τρωω σαλάτες και κοτοπουλα σε εστιατόρια αλλά αυτή τη φορά ειχα την τιμητική μου.
Είναι να μην κάνει επιλογή η γκόμενα,όλα σκατα τα κάνουν.
Παραγγελνει ταξι απο το ξενοδοχείο αν είναι δυνατόν και κοστίζει 1600 γκριβνυα ενώ οι Ουκρανοι πληρωνουν ταξι για αεροδρόμιο 300 γκριβνυα.Το ακυρωνω,της λεω οτι έκανε μαλακια και αυτη παει και το παραγγελνει ξανά.
Αυτό είναι με τις Ρωσίδες.Πανε να σου επιβαλουν τη μαλακία τους,παλεύουν για όλα.
Εντάξει οι Ουκρανες είναι πιο απατεωνισσες και σκαμερς αλλά είναι πολύ πιο βολικες,θεωρούν δεδομένο οτι σαν άντρας θα κάνεις καλύτερη επιλογή,δε σου επιβάλουν την παπαρια τους όπως οι Ρωσίδες.
Οι Ρωσίδες δηλαδή προωθούν ατζέντα και παλεύουν για ολα,δε χαρίζουν τιποτα,είσαι διαρκώς στην τσιτα.0ι Ουκρανες είναι βολικές και εύκολες κάνουν αυτό που θες εσύ και δε σου σπάνε τα αρχιδια.
Με όλες ες τις Ρωσίδες που είχα ακριβώς το ιδιο πατροναρισμα επαιζε.Ειναι βέβαια πολυ πιο έξυπνες και πνευματωδεις απο τις 0υκρανες και ξερουν να ανεβαζουν τον άντρα,με τις Ουκρανες εισαι κάπως σε μιζέρια.
Δεν αντέχω τη μάχη με τις Ρωσίδες,δεν μπορώ συνέχεια να εξηγώ τα αυτονόητα την ανωτερότητα του Βαλκανιου και τη φυσική υπεροχή του Ελληναρά.
μια γκομενα εβαλε οδυσσο τον ταξιτζη να ζητησει 1000 γριβνα απο 2 κυπριους
και να τα μοιρασουν μαζι.τις εριξα ενα χαστουκι και ειπα στον αρμενη οδυγο δεν εχει μια.
ψαρωσαν τα παιδακια και του εδωσαν 200 γριβνα ενω τους ελεγα τιποτα μην τον γαμησω.
μετα αυτες η δυο γκομενες χεστηκαν και δεν ηρθαν να τις γαμισω ουτε ξαναπαντησαν.
αρχοντα διλιτιριαστηκα στο τουρκικο οδυσσο απο τις σαλατες και ετσι δεν ξανατροω.
καθε μερα τουρκικο πηγαινα το φαι φρεσκο και νοστιμο αλλα τις σαλατες δεν αγγιζω.
οπως καθωμασταν βραδυ εφερναν τα αρνια σφαγμενα και τα εβαζαν στο εστιατοριο.
εσυ εισαι αντρας εσυ θα λες στην γκομενα θα παμε εδω και εκει.
αυτα παθεινεις αν εσυ δεν περνεις πρωτοβουλια,εσυ πληρωνεεις εσυ διαταζεις και εισαι αφεντικο.
αρχοντα τελος μαιου θα ειμαι κιεβ και μετα ισως σεπρεβριο κιεβ.νομιζω παλι θα κολησω εκει.
πρωι θα πηγαινω βολτα ψωνισματα μολλ και απογευματα ιδικα σαβατοκυριακα θα βολταρω απο
μαινταν μετρο μεχρι την σταση μακτοναλτας στο κρισατικ.εκει παντα εβλεπα γνωστες μικρουλες
λογικα με λιγη τυχη ισως δωσω πανω τους,τωρα ολες 24 θα ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom