Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι γελας ρε χαζογκομενε αυνανιστη του διμητρακη.
σταματησες να γραφεις μαλλον κολλησατε με την αδερφη τον πιθικοτατζικο.
θα σε τρελενει να μιλατε με τις ωρες και να αυνανιζεστε παρεα.
επιτελους γινατε ιτερνετικο ζευγαρι με τον προεδρο,αντε και καλα στεφανα.
χαθηκε ο μογγολοπιθικακης μαλλον τελικα δεν ηρθε το μεροκαματο και πεθανε
απο την πεινα η τρωει την ωρα του στο τροχοσπιτο στον καναπε να αυνανιζετε
και να μιλαει με τις ωρες μαζι σου.
μπορει να ηρθε η μογγολα του που την εχει να ψαρευει κανα χαζο για να τους κατουρησει παρεα.
του αρεσει του προεδρου να βλεπει να την γαμανε και αυτος να κανει κοπρολαγνιες.
τελικα εισται ταιριαστο ζευγαρι με τον κυριο προεδρο αλλα προσεχε μην σε εχει παρει
για χαζο και πιστευει οτι θα σε κατουρησει η μογγολα ενω αυτος αυνανιζετε βλεπωντας
την πουτσα σου.σκετη ανωμαλαρα ο κυριος πορδομεταναστης που θελει να τον γαμανε
ολοι οι ελληνες οπως ελεγε αρχικα στα φιλμακια του χαχαχαχαχχααχ
Χάρη μη μιλάς γιατί θα έρθω και θα στον βάλω στο στόμα εκεί που κοιμάσαι  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200305_020403.jpg
    20200305_020403.jpg
    542,6 KB · Εμφανίσεις: 39

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ ΤΥΠΟΙ..
ΠΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Σ ΕΝΑ ΠΙΘΗΚΟΕΙΔΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΟΥ,ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΝΘΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΙΖΕΣ???
ΟΥΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΜΟΥΡΕΨΕΙ ΚΑΝ,ΟΧΙ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..
ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΟ ΩΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΗΧΑΝΟΔΗΓΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΜΠΡΙΚΕΣ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ Κ ΟΝΤΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΜΠΟΥΘ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ..ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΒΩ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΣΟΒΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΟΥΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑΙΝΤ ΣΚΟΝΗ..
ΑΗΔΙΑ Κ ΕΜΕΤΟΣ ΛΕΜΕ..
ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣΚΑΤΩΜΕΝΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ???
ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΛΕΜΕ ΡΕ..

OYZveM.jpg

ΤΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΤΟΥ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΛΙΓΔΗΣ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ..
ΞΗΓΙΕΤΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΛΑ(ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΕΓΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ Κ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΕΡΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΚΛΑΒΟ)ΤΗΝ ΜΑΣΕΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΠΕΤΑΜΕΝΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΞΥΛΟΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΤΖΙΠΡΙΟ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ ΠΑΣΩΝ ΤΩΝ ΡΩΣΙΩΝ..
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΠΡΟΦΥΤΟ..
ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΟΙ ΦΡΙΤΣ ΓΙΑ ΡΕΓΟΥΛΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΒΕΡΤΟΣ ΕΝΩ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΛΙΟ Κ ΤΗΝ ΜΥΞΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙ..
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ..

Στην υγεια σου φιλε.

  :hi:

 

Συνημμένα

  • 0-02-05-63a57bd7e0497416a2fb7df5fbb43eba990bf808b644c826f02cc2562a969059_fdd20903.jpg
    0-02-05-63a57bd7e0497416a2fb7df5fbb43eba990bf808b644c826f02cc2562a969059_fdd20903.jpg
    612,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 0-02-05-5a977efb363fd22cc0ba060cbbbd1efd3a13ccabcf9496ab7dd382f54ed916ae_3701c1ce.jpg
    0-02-05-5a977efb363fd22cc0ba060cbbbd1efd3a13ccabcf9496ab7dd382f54ed916ae_3701c1ce.jpg
    526,5 KB · Εμφανίσεις: 35

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
εδω θες κουμπια-μουντου κ ενα χυσοδοχειο για τα χοντραδια..
ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ..
ΕΙΔΙΚΑ Η ΙΜΠΙΖΑ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καημενε καληνυχτακια κ εσυ τριμαλακα κτηνοβατη,εισατε μονο για χλεμπες κ φαπες..
Η διαγωνισμος κακομοιριας κ ανειπωτης βλακειας που κανετε αναμεταξυ σας για γελοια θεματα εξω απο τα πραγματικα ενδιαφεροντα οποιουδηποτε αληθινου αρσενικου,ειναι εντελως τραγικη..
ΤΙ ΤΟΥ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΡΕ ΓΥΝΑΙΚΩΤΕ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΕ..ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΥΣΤΡΕΣ ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΥΤΙΔΕΣ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΣΑΛΕΙΒΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΨΟΦΙΕΣ ΜΕ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΩΣ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ..ΑΝΤΕ ΨΟΦΑ ΡΕ ΔΥΣΜΟΙΡΕ ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΕ ΠΟΥ ΕΥΕΛΠΙΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΕΨΟΥΝ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ,ΤΟ ΦΥΤΕΥΤΟ ΜΑΛΛΙ Κ ΤΑ ΜΠΟΤΟΞ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΑΡΑΣ..
Κ ΤΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ 24/7 Σ ΕΝΑ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟ ΚΟΥΤΙ 40ΤΜ???ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΩΛ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ..
ΑΕΙ ΨΟΦΑ Κ ΕΣΥ ΑΓΑΜΗΤΕ ΒΛΑΚΑ..
Όσο κάνουν οι κρέμες μου εσύ την βγαζεις 2 μήνες  :2funny:
  Ούτε χρειάζεται να βγάζω φωτογραφίες ξένα αυτοκίνητα και να λέω ότι είναι δικά μου  :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Όσο κάνουν οι κρέμες μου εσύ την βγαζεις 2 μήνες  :2funny:
  Ούτε χρειάζεται να βγάζω φωτογραφίες ξένα αυτοκίνητα και να λέω ότι είναι δικά μου  :2funny:
οτι πεις βλακεντιε μογγολε..
Μην σου χαλασω το ματριξ..
ΠΑΣΑΛΕΙΨΟΥ ΟΣΟ ΘΕΣ ΠΟΥΣΤΡΟΠΙΘΗΚΑ..
Υγ δεν μετραω την χοντροψωλαρα μου με κανεναν φτυσμενο απο τον ΘΕΟ,την φυση κ το σκουπιδοdna που του ετυχε να κουβαλαει..
ΕΣΥ ΑΝΗΚΕΙΣ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ..
ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΘΕΣ..
ΟΙ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ ΠΟΥ Σ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ..


 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Αν πήγες παντος έβαλες παντος πολύ σάλτσα στο ταξίδι  :2funny:πέρασες τράνζιτ από την Πράγα και Ρωσσίδα να έρθει στο Κίεβο μόνο να το λες είναι για  :2funny:.
  Εγώ είμαι φτωχός και δεν έχω ρευστότητα  :2funny: πάρε την καινούργια κρέμα πουβπηραψτης La Prairie  από άσπρο χαβιάρι (το σετάκι συμφέρει) και το δεύτερο τσαντάκι είναι δώρο για αγορές άνω των 30.000 ρουβλιων και επειδή είμαι τακτικός πελάτης  :).Εσύ βάζε πούδρα  :jerking: :2funny:των 3 ευρώ στα μούτρα σου  :2funny:
Δημητράκη έδωσες 500 ευρω για να παρεις κρέμες? :S :S :S
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όσο κάνουν οι κρέμες μου εσύ την βγαζεις 2 μήνες  :2funny:
 Ούτε χρειάζεται να βγάζω φωτογραφίες ξένα αυτοκίνητα και να λέω ότι είναι δικά μου  :2funny:

Μητσαρα γράψε πόσα βγάζεις σε ρούβλια το χρόνο να αναγκαστούν να πάρουν καινούριες οθόνες οι πουθενάδες για να διαβάσουν τα μηδενικά  :grin:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Μητσαρα γράψε πόσα βγάζεις σε ρούβλια το χρόνο να αναγκαστούν να πάρουν καινούριες οθόνες οι πουθενάδες για να διαβάσουν τα μηδενικά  :grin:
μας ποσταρε μια 450αρα για κρεμες ο κιναιδος κ ψαρωσαμε ασχημα..
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΞΥΔΙΑ Κ ΝΤΡΟΓΚΙΑ ΔΙΗΜΕΡΟΥ ΔΕΝ ΦΤΟΥΡΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΙΛΑ..
ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΑ ΠΟΔΕΛΟΙΠΑ ΧΡΕΙΑΖΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΩΝ ΜΑΣ..
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ,ΤΑ ΚΟΛΧΟΖ ΤΗΣ ΣΤΕΠΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΡΑΠΗΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΕΚΡΗΣ ΖΩΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΛΟΥΜΟΝΗΣΟΥ..
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΣΟΝΤΑΡΟΥΝ,ΟΥΤΕ 35Οαρι Κυμκο δεν αγοραζουν κουτα..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΛΟΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
O kman μπορει να ειναι παραδειγμα προς αποφυγειν
Ειναι ομως ειλικρινης.
Δεν θα εβγαινε ποτέ ενας ψευτης να πει πως πληρωσε αλλα δεν γαμησε

Είπα ότι την Τσέχα δεν τη γαμησα.Τη Ρωσίδα γαμησα αλλά τσακωθηκα τη δεύτερη μέρα.

K7vGh5.jpg


RKexFB.jpg


A6DVbX.jpg


BJs8M7.jpg

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είπα ότι την Τσέχα δεν τη γαμησα.Τη Ρωσίδα γαμησα αλλά τσακωθηκα τη δεύτερη μέρα.

RKexFB.jpg

Άρχοντας!
Η στάση του σώματος σου τα λέει όλα,στο καθρέφτισμα του παραθύρου δεξιά στη φωτογραφία.
Την έχεις ξεφτιλίσει στο γαμήσι και στέκεσαι αγέρωχος ενώ αυτή σαν πουτανάκι με τη ζαρτιέρα να κρέμεται προσπαθεί να πνίξει την υποταγμένη της πραγμάτωση! :rockon: :rockon: :rockon:   
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φωτό που τράβηξα την Τσέχα στη γέφυρα του Καρολου.195 ύψος,205 με τα τακούνια.

SeW8qh.jpg


Η τυπισσα ήταν φοβερό μουνι αλλά δεν έκατσε τελικά.
Σχεδόν τα είχαμε βρει αλλά τελικά δεν ήρθε ξενοδοχείο για πουτσο και έφυγα Κιέβο.
Χάλασε και η φάση με το τριολε.Ηταν να έρθει άλλη μια Ρωσίδα φίλη της με βυζαρες αλλα θα ερχόταν πολύ ακριβό το σκηνικό και ήμουνα κουρασμένος.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Άρχοντας!
Η στάση του σώματος σου τα λέει όλα,στο καθρέφτισμα του παραθύρου δεξιά στη φωτογραφία.
Την έχεις ξεφτιλίσει στο γαμήσι και στέκεσαι αγέρωχος ενώ αυτή σαν πουτανάκι με τη ζαρτιέρα να κρέμεται προσπαθεί να πνίξει την υποταγμένη της πραγμάτωση! :rockon: :rockon: :rockon:    
σαν τις βαριεστημενες(απο την αναδουλεια)πουτανες της φυλης μου κανει εμενα η κακομοιρα που αναγκαστηκε για το παντεσπανι της να ανεχτει τον βρωμυλο γκασταρμπαιτερ..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή είναι η Ρωσίδα που είχα στο ξενοδοχείο.

xMF63D.jpg


s4RCQ9.jpg


nQOZFd.jpg


A6DVbX.jpg


Το κακό είναι ότι δεν άφηνε φωτό και τραβουσα μόνο κρυφές όταν γινόταν.
Γενικα είχε άριστη συμπεριφορά μέχρι να τσιμπήσει το παραδάκι.Την επόμενη μέρα μου έσπασε τα αρχιδια.
Τα ξέρω αυτά για αυτό θέλω να δίνω μισά την πρώτη και μισά τη δεύτερη μερα αλλά με πίεζε να της δώσω το χιλιάρικο αμέσως μετα το γεύμα με το που εμφανίστηκε με ζαρτιέρες χωρίς κυλοτα με το μουνι έξω.
Στο γεύμα μου χάιδευε με το πόδι της κάτω από το τραπέζι το πόδι και τον πουτσο για μισή ώρα τουλάχιστον.
Γενικα οι Ρωσίδες πιέζουν πολύ δεν τις κανεις ζαφτι εύκολα όπως τις Ουκρανές.
Γύρω εντωμεταξύ να κυκλοφορούν θετόμουνα και όλες να καρφώνουνε όταν κυκλοφορούσα με τη δικιά μου.
Εντωμεταξύ οι Ουκρανοί τρελοί γύπες.Με το που άφηνα τη δικιά μου μερικά λεπτά μόνη την έπεφταν αμέσως όπως έκαναν και με τη Λευκορρωσιδα.Και οι δυο είχαν κουφαθεί πόσο πέφτουλες είναι οι άντρες Ουκρανία σε σχέση με Ρωσία,Λευκορρωσια.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom