Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κιεβο δουλεύει η EC καρτα Maestro αλλά σε αφηνει να βγάλεις μονο 1500 γκριβνυα μάξιμουμ στην καθε ανάληψη που είναι περιοριστικο.Η Vpay δε δουλεύει.Οι πιστωτικες Visa,Mastercard δουλεύουν αλλα το exchange rate με γκριβνυα μπορεί να ποικίλλει πολυ άσχημα.
Στο ξενοδοχείο με γαμησαν.Αντι για 330 ευρώ πληρωσα 420 για 9100 γκριβνυα λογαριασμό για δύο μερες.Για αυτό συμφέρουν τα διαμερίσματα.
Τα καλά διαμερίσματα στο κεντρο είναι ελάχιστα και μονίμως κατειλημμενα.
στην πετσερσκα πολυ καλο εκλισα 8 μερες για 260 με αιρκοντισιον.
ο σαλονικιος μου εστειλε αλλο μπασεναγια με μισα λεφτα αλλα χωρις αρκοντισιον.
του ειπα το δικο μου περνει 10 βαθμολογια ενω το αλλο 7 σε καθαριοτητα και ανεση.
για να κλισω καπου θελω καινουργιο ντουσ,καθαριοτητα 10.κοντα σε μετρο θερμανση και αιρκοντισιον.
πολυ καλα οπως ψαχνω σε καινουργια κτηρια εχει σε νιβκι και μπερεστρεικα.
αλλα σιγα μην παω εκει να θες εναμιση χιλιομετρο να πας μετρο και περιεργες περιοχες εκει.
επικινδυνα ιδικα βραδυ εκει θα μου την πεσουν σε αντιθεση με πετσερσκα.
βρηκα αλλο διαμερισμα με 40 ευρο λιγοτερα ολιμπισκι διπλα αλλα εμεινα εκει που εκλισα καλυτερα.
τα ιδια διαμερισματα το 2012 θα ειχανε 80 με 100 την μερα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
στην πετσερσκα πολυ καλο εκλισα 8 μερες για 260 με αιρκοντισιον.
ο σαλονικιος μου εστειλε αλλο μπασεναγια με μισα λεφτα αλλα χωρις αρκοντισιον.
του ειπα το δικο μου περνει 10 βαθμολογια ενω το αλλο 7 σε καθαριοτητα και ανεση.
για να κλισω καπου θελω καινουργιο ντουσ,καθαριοτητα 10.κοντα σε μετρο θερμανση και αιρκοντισιον.
πολυ καλα οπως ψαχνω σε καινουργια κτηρια εχει σε νιβκι και μπερεστρεικα.
αλλα σιγα μην παω εκει να θες εναμιση χιλιομετρο να πας μετρο και περιεργες περιοχες εκει.
επικινδυνα ιδικα βραδυ εκει θα μου την πεσουν σε αντιθεση με πετσερσκα.
βρηκα αλλο διαμερισμα με 40 ευρο λιγοτερα ολιμπισκι διπλα αλλα εμεινα εκει που εκλισα καλυτερα.
τα ιδια διαμερισματα το 2012 θα ειχανε 80 με 100 την μερα

Κίεβο μονο κεντρο Μαινταν ή Κρεσατικ αν εισαι σεξοτουριστας.Ολα τα άλλα είναι μακριά απο τη δράση.
Μπασεινα εχει καλά αλλά είναι σκατοπεριοχη τη νύχτα.Οι Ουκρανοί που έρχονται οντως απο το γραφειο στη Μπασεινα κλεινουν.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επίσης στο domovo έχει τα αληθινά διαμερίσματα χωριστά  στις πραγματικές διευθύνσεις και τιμές ενω στο booking τα έχουν όλα μαζί και σε μπερδεύουν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλά θα πας να σπονσοραρεις Κίεβο και ια πεις στη γκόμενα περιμενε λιγο dorogaya γιατί έχει αργήσει το λεωφορείο?
Κίεβο ετοιμάσου για χοντρό ξοδεμα και καταναλωση,μασάνε χοντρά δεν εχει τσιγκουνιες.
Αλλιώς ταξι και διαμερισματα να γαμησεις με 2000 γκριβνυα.
ναι αυτο θα κανω αρχοντα,μεχρι 300ο χιλιαδες γριβνα.
αν ξερεις η gia agensy δουλευει ακομα?κατι φωτο με πολυ καλες ειδα 200 δολαρια.
και αυτες να γαμησω μια παρα δυο σε σπιτακια δεν με χαλα.
κιεβο να σου πω αληθεια ξερω γκομενιτσες οχι πουτανες ιδιο επιπεδο με αυτες των 300 gia.
αλλα επιδει εχει απο 12 να παω κιεβ τωρα δεν νιωθω οπως οδυσσο οτι ειναι το σπιτι μου.
θα γαμησω πουτανες σιγουρα μια με δυο γιατι δεν παω αποκλιστικα να ξοδεψω χρονο σε πουτανες.
περισοτερο θελω να ψαξω να βρω ολες αυτες που ηξερα τοσα χρονια που η μεγαλυτερη τωρα 27 με 28.
παντα τις εβρισκα χρισατικ σαβατοκυριακα αν βρω καπεια γνωστη θα περασω τελεια.
αυτες που ηξερα τοτε ουτε τωρα θα εγιναν σπονσορετες αρχοντα χαχαχαχ,νορμαλ κοπελιτσες
χωρις πολλα λεφτα.τωτε ταιζα μονο και αγοραζα κανα τζιν τωρα θα τους δινω και μεροκαματο χχαχαχαα.
αυτες δεν ειχαν απαιτησεις ,δεν ειναι η δουλεια τους μεσο ιτερνετ οπως αυτες που γνωριζεις.
απλα εχω αγχος τωρα γιατι νιωθω μετα απο 8 χρονια πλεον δεν θα ειμαι σε ολους γνωστος
οπως μεχρι το 2012  και οπειαν γκομενα ηθελα να βρω εβρισκα στο χρισατικ.
οδυσσο δεν εχει διαθεσιμο μουνι αλλα παντου με ξερουν απο την δουλεια τους
και με χαιρετανε.αργησα πολυ να επιστρεψω κιεβ εδω και 3 χρονια που ειδα την κατασταση
οδυσσο αρχισα να σκεφτωμε επιστροφη.συζητησαμε με τον θειο μου οδυσσο και λεει καλυτερα
αν και δεν το εγκρινω μονο απο πλευρας μουνιου τραβα κιεβ να αλλαξεις παραστασεις.
μεχρι σεπτεβριο κιεβ θα πηγαινω.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ναι αυτο θα κανω αρχοντα,μεχρι 300ο χιλιαδες γριβνα.
αν ξερεις η gia agensy δουλευει ακομα?κατι φωτο με πολυ καλες ειδα 200 δολαρια.
και αυτες να γαμησω μια παρα δυο σε σπιτακια δεν με χαλα.
κιεβο να σου πω αληθεια ξερω γκομενιτσες οχι πουτανες ιδιο επιπεδο με αυτες των 300 gia.
αλλα επιδει εχει απο 12 να παω κιεβ τωρα δεν νιωθω οπως οδυσσο οτι ειναι το σπιτι μου.
θα γαμησω πουτανες σιγουρα μια με δυο γιατι δεν παω αποκλιστικα να ξοδεψω χρονο σε πουτανες.
περισοτερο θελω να ψαξω να βρω ολες αυτες που ηξερα τοσα χρονια που η μεγαλυτερη τωρα 27 με 28.
παντα τις εβρισκα χρισατικ σαβατοκυριακα αν βρω καπεια γνωστη θα περασω τελεια.
αυτες που ηξερα τοτε ουτε τωρα θα εγιναν σπονσορετες αρχοντα χαχαχαχ,νορμαλ κοπελιτσες
χωρις πολλα λεφτα.τωτε ταιζα μονο και αγοραζα κανα τζιν τωρα θα τους δινω και μεροκαματο χχαχαχαα.
αυτες δεν ειχαν απαιτησεις ,δεν ειναι η δουλεια τους μεσο ιτερνετ οπως αυτες που γνωριζεις.
απλα εχω αγχος τωρα γιατι νιωθω μετα απο 8 χρονια πλεον δεν θα ειμαι σε ολους γνωστος
οπως μεχρι το 2012  και οπειαν γκομενα ηθελα να βρω εβρισκα στο χρισατικ.
οδυσσο δεν εχει διαθεσιμο μουνι αλλα παντου με ξερουν απο την δουλεια τους
και με χαιρετανε.αργησα πολυ να επιστρεψω κιεβ εδω και 3 χρονια που ειδα την κατασταση
οδυσσο αρχισα να σκεφτωμε επιστροφη.συζητησαμε με τον θειο μου οδυσσο και λεει καλυτερα
αν και δεν το εγκρινω μονο απο πλευρας μουνιου τραβα κιεβ να αλλαξεις παραστασεις.
μεχρι σεπτεβριο κιεβ θα πηγαινω.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
oykxaris + Κmad2  ο νόμος της έλξεως ή βρήκε ο Φίλππας τον Ναθαναήλ, απλώς ο ένας θελει να γαμησει με χάντρες κι ο άλλος μ εκκατομμυρια...
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
αυτοί που έπρεπε να καταλάβουν, καταλάβανε οι υπόλοιποι είναι τελειως μπουζούκια. Σταματάω το πείραγμα εδώ , μ'αρέσουν οι ωραίοι τρελοί ζήτω ο βαλκανοπουτσισμός
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με περιορισμένα μέσα δεν κάνεις τίποτα Κίεβο.Καλυτερα να μην πας καθόλου.500 ευρώ ημερησίως πρέπει να υπολογίζεις για εμπειρία άρχοντος.Αν έχεις μονο 1000 κάθεσαι απλά δυο μερες.Καπως ετσι πάει.
Κίεβο δεν υπάρχει ανθρωπισμός.Μετραει μονο το ρευστό.
Αλλά είναι η καλύτερη πολη στην Ευρώπη να γαμησεις με σπονσοριλικι αν έχεις ρευστό.
Δεύτερο έρχεται το Μινσκ,τριτη η Μόσχα και τεταρτη Βαρσοβία η η Ρίγα.
Το καλύτερο είναι το live καμακι,προσεγγιζεις τη γκόμενα στο μαγαζί και της αγοράζεις δώρο της αρεσκείας της επί τόπου.θέλει  ομως πολλά κιλά αρχιδια να το κάνεις αφού ολοι παρακολουθούν.Η χτυπας στο δρόμο και τις πας στο μαγαζί.Πρεπει ομως κατι να προαφερεις απο την αρχή σε υλική μορφή.

Ελλάδα έχει πιο πολύ ανθρωπισμο απο Ουκρανία,Γερμανία οπότε οταν έρχομαι εδώ τα γράφω πιο κοντά σε αυτα που πιστεύετε.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Με περιορισμένα μέσα δεν κάνεις τίποτα Κίεβο.Καλυτερα να μην πας καθόλου.500 ευρώ ημερησίως πρέπει να υπολογίζεις για εμπειρία άρχοντος.Αν έχεις μονο 1000 κάθεσαι απλά δυο μερες.Καπως ετσι πάει.
Κίεβο δεν υπάρχει ανθρωπισμός.Μετραει μονο το ρευστό.
Αλλά είναι η καλύτερη πολη στην Ευρώπη να γαμησεις με σπονσοριλικι αν έχεις ρευστό.
Δεύτερο έρχεται το Μινσκ,τριτη η Μόσχα και τεταρτη Βαρσοβία η η Ρίγα.
Το καλύτερο είναι το live καμακι,προσεγγιζεις τη γκόμενα στο μαγαζί και της αγοράζεις δώρο της αρεσκείας της επί τόπου.θέλει  ομως πολλά κιλά αρχιδια να το κάνεις αφού ολοι παρακολουθούν.Η χτυπας στο δρόμο και τις πας στο μαγαζί.Πρεπει ομως κατι να προαφερεις απο την αρχή σε υλική μορφή.

Ελλάδα έχει πιο πολύ ανθρωπισμο απο Ουκρανία,Γερμανία οπότε οταν έρχομαι εδώ τα γράφω πιο κοντά σε αυτα που πιστεύετε.

ρε άρχοντα, άμα τους υπογράψει γραμμάτια και τις δίνει τα λεφτά λίγα-λίγα γίνεται τίποτα? τι να κάνουμε το παιδάκι δεν έχει δει τον εαυτό του στο καθρεφτη και νομιζει ότι ναι ο αλεν ντελον...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.137
Πόντοι
506
Αυτή είναι η Ρωσίδα που είχα στο ξενοδοχείο.

xMF63D.jpg


nQOZFd.jpg


A6DVbX.jpg


BJs8M7.jpg

Μπράβο, μπράβο, μπράβο!

Εξαιρετική πορνόφατσα και τρομερά πόδια (θεέ μου τι γάμπες) η Ρωσίδα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.154
Κριτικές
491
Like
37.582
Πόντοι
41.447
ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΒΩ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΣΟΒΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΟΥΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑΙΝΤ ΣΚΟΝΗ..
.
ΠΑΙΖΕΙ ΑΒΕΡΤΟΣ ΕΝΩ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΛΙΟ Κ ΤΗΝ ΜΥΞΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙ..

giphy.webp
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.213
Like
1.769
Πόντοι
216
Εδώ φωτό που τράβηξα την Τσέχα στη γέφυρα του Καρολου.195 ύψος,205 με τα τακούνια.

SeW8qh.jpg


Η τυπισσα ήταν φοβερό μουνι αλλά δεν έκατσε τελικά.
Σχεδόν τα είχαμε βρει αλλά τελικά δεν ήρθε ξενοδοχείο για πουτσο και έφυγα Κιέβο.
Χάλασε και η φάση με το τριολε.Ηταν να έρθει άλλη μια Ρωσίδα φίλη της με βυζαρες αλλα θα ερχόταν πολύ ακριβό το σκηνικό και ήμουνα κουρασμένος.
Όντως ειναι φοβερό μουνί. Αν ηταν λίγο κοντύτερη και με διαφορετικό χρώμα μαλλιών (έστω φυσικό κόκκινο) μιλάμε για σωστό marriage material
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
αντε γαμησου πουτανας γιε το μουνι της μανας σου και της αδερφης σου.
δεν δικαιουτε κανεις να βριζει και να λεει για τον μιτσο εκτος απο εμενα
που ειμαι φιλος του.εσυ πουτανας γιε κρυβεσε και δεν εμφανιζεσε να σε γαμησω.
εισαι ενας κακομοιρης αφραγγος που δεν εχεις μια ουτε για τυροπιτα.
αντε σαλτα απο το θεμα και γραφε σε θεματα αφραγγιας και κακομοιριας
να κλαις την μοιρα σου.η θα εμφανιστεις πουτανας γιε να σε γαμησω στο ξυλο
η ψοφο πουτανοπαιδο.θα βαλω τον μιτσο να χεζει στον ταφο σου οταν σε βρω ρε πουτανας γιε
Κατούρα και λίγο τύπε,θα πάθεις τίποτα απο το πολύ γαμήσι.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Όντως ειναι φοβερό μουνί. Αν ηταν λίγο κοντύτερη και με διαφορετικό χρώμα μαλλιών (έστω φυσικό κόκκινο) μιλάμε για σωστό marriage material

από την μογγόλα που ποστάρει ο άλλος τα τελευταια 10 χρόνια, μανεκέν. Η πιθανότητα να καθισει στον άρχοντα χωρίς μπόλικο μαρούλι είναι η ίδια ακριβως με την πιθανοτητα να καθισει στον χάρη και η ίδια με το να γίνει αύριο η δευτερα παρουσια . Επειδή συνηθως αυτοί που γράφουν στο Bourdela.com δεν έχουν στον ήλιο μίρα διαβαζε δημητρακης, redpaintz, shinohara κλπ αν και τρελος , ο άρχοντας κάπου σας δουλεύει γιατί στε τελειως μπουζουκια
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μπράβο, μπράβο, μπράβο!

Εξαιρετική πορνόφατσα και τρομερά πόδια (θεέ μου τι γάμπες) η Ρωσίδα.

Που να δεις τις βυζαρες και τα πόδια της φίλης της. Την πήρα videocall και ήταν με το σουτιέν και το κυλοτακι,να ξεχειλίζουν οι βυζαρες.Κατι τσιμπουκοχειλα φοβερά.Εδω φωτός της φίλης της που τελικά δεν έφερα για τριολε όπως είχαμε κανονίσει.

rBlldX.jpg


ObA5DX.jpg


zhPDrQ.jpg


eWTKYY.jpg


Στο videocall ήταν ακόμα πιο εντυπωσιακή.Αυτη έσωσε την κατάσταση και ήρθε τελικά η άλλη αλλά δεν μπορούσα να φέρω και τις δύο και θύμωσε..Και η άλλη δεν κατάλαβε γιατί χάλασε το τριολε.





 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Που να δεις τις βυζαρες και τα πόδια της φίλης της. Την πήρα videocall και ήταν με το σουτιέν και το κυλοτακι,να ξεχειλίζουν οι βυζαρες.Κατι τσιμπουκοχειλα φοβερά.Εδω φωτός της φίλης της που τελικά δεν έφερα για τριολε όπως είχαμε κανονίσει.

rBlldX.jpg





Στο videocall ήταν ακόμα πιο εντυπωσιακή.Αυτη έσωσε την κατάσταση και ήρθε τελικά η άλλη αλλά δεν μπορούσα να φέρω και τις δύο και θύμωσε..Και η άλλη δεν κατάλαβε γιατί χάλασε το τριολε.

MasterCard δέχεται? Μπορεί να μου τα χρεώσει σε 12 μηνιαίες δόσεις?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ τμήματα των διαλογων με αυτή που έφερα Κίεβο.

c0yBUV.jpg


j09jXy.jpg


BCMRrz.jpg


Και με τη φίλη της.

pt9n6x.jpg


Η γκόμενα που έφερα.

yTYUoA.jpg


hgynKm.jpg


u33pRn.jpg


Βασικά θα έκανα το τριολε αν δε με απασχολούσε η Τσέχα με τα ατελείωτα πόδια.

7rjmWX.jpg


kuy8hT.jpg


Προβληματίστηκα βέβαια απο την άρνησή της να υποταχθεί στη βαλκάνια ανωτερότητα οπως και απο τις απαιτήσεις και το κοφτό στυλ των Ρωσιδων.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ τμήματα των διαλογων με αυτή που έφερα Κίεβο.

c0yBUV.jpg


j09jXy.jpg


BCMRrz.jpg


Και με τη φίλη της.

pt9n6x.jpg


Η γκόμενα που έφερα.





Βασικά θα έκανα το τριολε αν δε με απασχολούσε η Τσέχα με τα ατελείωτα πόδια.

7rjmWX.jpg




Προβληματίστηκα βέβαια απο την άρνησή της να υποταχθεί στη βαλκάνια ανωτερότητα οπως και απο τις απαιτήσεις και το κοφτό στυλ των Ρωσιδων.


φαίνεται ένα πολύ δειλό και συνεσταλμένο πλάσμα, σίγουρα ήσουν ο πρώτος της...Ελπίζω Έκτορα να της φέρθηκες με τον απαραίτητο σεβασμό και τρυφερότητα και να μην της προκάλεσες κάποιο τραυμα,σ την ευαίσθητη ψυχούλα της....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Λες να έκλεψε τις φωτό της αλληνης?Η χρησιμοποιεί δυο ονόματα?Παντως μοιάζει.
Ενδιαφέρον.Α τις καριολες τι κάνουν.
Και η φίλη της στο βιντεοκολ ήταν καλύτερη από τις φωτό που μου έστειλε η άλλη.Υποθετω προσπαθούν να σε μπερδέψουν για να μην τις εντοπίσεις.
Μάλλον για αυτό δε με άφηνε να τραβάω φωτό για να μην μπορώ να ψάξω στοιχεία.
Μάλλον χρησιμοποιούν μείγμα φωτό για παραπλάνηση.
Τέλος πάντων τώρα τελείωσαν όλα και με τις τρεις.
Πάμε για επόμενη φάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom