Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αστο...δεν πειθεις.

Με αυτη τη κοπελα συναντηθηκες μονο στα ονειρα σου.

Αν θελεις, μπορεις να ερθεις να της τα πεις απο κοντα τα οσα γραφεις εδω.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Αστο...δεν πειθεις.

Με αυτη τη κοπελα συναντηθηκες μονο στα ονειρα σου.

Αν θελεις, μπορεις να ερθεις να της τα πεις απο κοντα τα οσα γραφεις εδω.

ο Άρχοντας για πουτανες και μαρούλι δε κολλώνει. Απλά τα φίδια που γράφει είναι για καμάκια και κωλοδακτυλιασματα στο δρόμο γιατί η πιθανότητα να γαμήσει από καμακι, όχι τωρα, πριν απο 20 χρόνια που ταν νεος, είναι όση κι η πιθανότητα να γαμήσει απο καμακι κι ο χαρης
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αστο...δεν πειθεις.

Με αυτη τη κοπελα συναντηθηκες μονο στα ονειρα σου.

Αν θελεις, μπορεις να ερθεις να της τα πεις απο κοντα τα οσα γραφεις εδω.
[quote author=Christos Savvidis

Μπορεί να έστειλε φωτό από την άλλη δεν το αποκλείω.Στελνουν δηλαδή φωτο από μια που μοιάζει για να μην μπορείς να τις εντοπίσεις και να τις εκθέσεις,
Δεν τη λένε Anna Lipnitskaya. Της έστειλα τώρα μήνυμα αν χρησιμοποίησε φωτό αλληνης και μου απαντάει you fucked my mind yesterday.Good luck.

N8DlW2.jpg
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Christos Savvidis

Μπορεί να έστειλε φωτό από την άλλη δεν το αποκλείω.Στελνουν δηλαδή φωτο από μια που μοιάζει για να μην μπορείς να τις εντοπίσεις και να τις εκθέσεις,
Δεν τη λένε Anna Lipnitskaya. Της έστειλα τώρα μήνυμα αν χρησιμοποίησε φωτό αλληνης και μου απαντάει you fucked my mind yesterday.Good luck.

ε βεβαια, κορίτσια από σπίτι ειναι  , δεν είναι τίποτα καρα-πουτανάρες που διαφημίζουν την πραματεια τους στο ιντερν'ετ , έχουν και μια υπόληψη να διαφυλάξουν
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτές δεν τις βρίσκεις ποτέ στα Social Media  με το όνομα τους όσο και να ψάξεις.Λειτουργουν undercover.
Για αυτό προτιμώ το live. Στο live βλέπεις τι παίρνεις.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Αυτές δεν τις βρίσκεις ποτέ στα Social Media  με το όνομα τους όσο και να ψάξεις.Λειτουργουν undercover.
Για αυτό προτιμώ το live. Στο live βλέπεις τι παίρνεις.

θα τις καμακωσες στον δρόμο σίγουρα με την ανυπέρβλητη τσομπάνικη τεχνική
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι καλύτερα στο live γιατι τις αιφνιδιάζεις και έχεις την πρωτοβουλία των κινήσεων.Στο Ίντερνετ μπορούν να σου στήσουν παγίδα,έχουν άπειρα μέσα.
Παντα στο live  έχω καλύτερα αποτελέσματα.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Είναι καλύτερα στο live γιατι τις αιφνιδιάζεις και έχεις την πρωτοβουλία των κινήσεων.Στο Ίντερνετ μπορούν να σου στήσουν παγίδα,έχουν άπειρα μέσα.
Παντα στο live  έχω καλύτερα αποτελέσματα.

έτσι live πραμα που σαλευει ,κονσερβα θα τρωμε?
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
για τους αδαείς, ο άρχοντας έχει καταλάβει , ότι τον έχω καταλάβει και γι αυτό κάνει τον κινέζο...ας εμφανιστεί μόνο η κοπέλα του ή κλώνος του traxanas31 και θα γελάσει και το παρδαλό αρκούδι
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Που να δεις τις βυζαρες και τα πόδια της φίλης της. Την πήρα videocall και ήταν με το σουτιέν και το κυλοτακι,να ξεχειλίζουν οι βυζαρες.Κατι τσιμπουκοχειλα φοβερά.Εδω φωτός της φίλης της που τελικά δεν έφερα για τριολε όπως είχαμε κανονίσει.



Στο videocall ήταν ακόμα πιο εντυπωσιακή.
τι ωρα??
αυτες το ξερουν οτι ειχατε videochat???
Κ αν ειχατε cam to cam παιχνιδι οπου μαλιστα αυτες σου εκαναν κ μοστρες ημιγυμνες-γυμνες,που ειναι τα καρε-φωτο που ανετα μπορεις να εξαγεις απο το app που αυτοματοποιημενα καταγραφει ολες τις βιντεοκλησεις σου ρε αστειε μυθομανη???
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ε βεβαια, κορίτσια από σπίτι ειναι  , δεν είναι τίποτα καρα-πουτανάρες που διαφημίζουν την πραματεια τους στο ιντερν'ετ , έχουν και μια υπόληψη να διαφυλάξουν
αυτα ο δασκαλος ιωσηφ τα λεει κλωνει απο μονος σου αποκλειετε να τα λες.
το μια υποληψη να διαφηλαξουν ειναι κατι που λεει σθνεχεια ο δασκαλος
και δεν νομιζω αλλος να σκεφτηκε ποτε να γραψει αυτο περι υπολιψης.
δασκαλε παλι εκανες κλωνο και μας δουλευειες?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αστο...δεν πειθεις.

Με αυτη τη κοπελα συναντηθηκες μονο στα ονειρα σου.

Αν θελεις, μπορεις να ερθεις να της τα πεις απο κοντα τα οσα γραφεις εδω.
και εσυ σαβιδη μονο στα ονειρα σου θα σε συναντησει καπειος απο εδω χαχαχχαχαχαχα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τι ωρα??
αυτες το ξερουν οτι ειχατε videochat???
Κ αν ειχατε cam to cam παιχνιδι οπου μαλιστα αυτες σου εκαναν κ μοστρες ημιγυμνες-γυμνες,που ειναι τα καρε-φωτο που ανετα μπορεις να εξαγεις απο το app που αυτοματοποιημενα καταγραφει ολες τις βιντεοκλησεις σου ρε αστειε μυθομανη???

Με το WhatsApp μιλήσαμε.Σιγα μην περίμενα εγώ να βγει η άλλη έτσι.
Αφού έγραψα τους διαλόγους και έχω φωτό με τη φίλη της στο ξενοδοχείο.
Αυτο που κατάλαβα είναι ότι και οι δυο χρησιμοποιούν ψεύτικες φωτό από κοπέλες που τους μοιάζουν συν δικές τους χωρίς πρόσωπο.Η άλλη είναι πολύ καλύτερη από τις κοπέλες στις φωτό.
Τις μοιάζει αλλά δεν είναι ακριβώς η ίδια,Για αυτό είχα παραξενευτεί με τη βιντεοκλήση.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
κρυβεσε και δεν εμφανιζεσε να σε γαμησω
να σε γαμησω στο ξυλο
μπλα-μπλα-μπλα..θα-θα-θα..τα σκαλοπατια προσεχε..μην μας πεσεις κ σε χασουμε στην αστοκαριστη γωνια που αφησε ο λιωμας αλμπανος μαρμαρας..
ΥΓ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ κακομοιρη μισοριξια-αποβολη,ναιμ σουλειμανογλοχαλουμοπουστρακο..
ΡΙΞΕ ΕΝΑ ΒΛΕΦΑΡΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΞΕΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΡΕ ΕΞΟΡΙΣΜΕΝΕ ΜΠΟΝΟΜΠΟ..
 

Συνημμένα

  • 20200305_193311.jpg
    20200305_193311.jpg
    6,4 MB · Εμφανίσεις: 25

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
oykxaris + Κmad2  ο νόμος της έλξεως ή βρήκε ο Φίλππας τον Ναθαναήλ, απλώς ο ένας θελει να γαμησει με χάντρες κι ο άλλος μ εκκατομμυρια...
διαβαζε πριν κρινεις χαζουλη κλωνε.ποιος ειπε  για καμακια και τζαμπα?
με παρακολουθας η καταλαμβαινεις?ειπα θα παω σε σαλον με 2000 η σε πρακτορειο μεχρι 200 δολαρια.
δεν κανω πεφτικες στο χρισατικ,σιγα που θα καμακωνω τις πουτανες.
χρισατικ απλα θα βολταρω και παιζει να βρω γνωστα ενιαρακια που εγω τις ξερω απο τα 15 τους.
οχι πουτανες,οχι σπονσορετες και οχι τιντερουδες.πιο απλα δεν μπορω να τα εξηγησω.
δεν ειμαι τουριστας που την βγαζει χρισατικ και δεν ξερει που πανε τα 4 του.
το μονο αρνητικο ειναι οτι τωρα ειμαι 40 και το 2012 που μεχρι τοτε καθε μηνα 2 εβδομαδες
ημουν κιεβο ημουν 32 και φενωμουν 20.τωρα δεν μπορω να την πεφτω παντου και στο μετρο.
αν διαβαζεις τι  γραφουν πιο πανω οτι κιεβ την πεφτουν ολοι και παντου.
πλεον νορμαλ γκομενες γνωριζεις απο κθκλο και γνωριμιες οχι με πεσιματα στο μετρο.
αυτα τα εκανα πριν 20 χρονια.εισαι καπειος που ποτε δεν ειδε η ξερει κανεις
και εγραψες εδω προχτες.ασε εμας που ειμαστε απο το 90 κιεβ και βρες αλλους στο χωριο
σου που θα σχολιασεις.αντε βαλε μας και φωτο σου να σε θαυμασουμε πριν μας κραξεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μπλα-μπλα-μπλα..θα-θα-θα..τα σκαλοπατια προσεχε..μην μας πεσεις κ σε χασουμε στην αστοκαριστη γωνια που αφησε ο λιωμας αλμπανος μαρμαρας..
ΥΓ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ κακομοιρη μισοριξια-αποβολη,ναιμ σουλειμανογλοχαλουμοπουστρακο..
ΡΙΞΕ ΕΝΑ ΒΛΕΦΑΡΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΞΕΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΡΕ ΕΞΟΡΙΣΜΕΝΕ ΜΠΟΝΟΜΠΟ..
σου ειπα πουτανας γιε δεν σου απαντω γιατι δεν θα εμφανιστεις ποτε να σε γαμησω
βρομογερε κακομοιρη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κίεβο μονο κεντρο Μαινταν ή Κρεσατικ αν εισαι σεξοτουριστας.Ολα τα άλλα είναι μακριά απο τη δράση.
Μπασεινα εχει καλά αλλά είναι σκατοπεριοχη τη νύχτα.Οι Ουκρανοί που έρχονται οντως απο το γραφειο στη Μπασεινα κλεινουν.
μου ελεγε ο σαλονικιος να κλισω μπασεναγια 19 γραφειο εκει με 24 ευρο την μερα
εκει γυρω αλλα θυμωμουν αυτα που εγραφες για την περιοχη.εμενα παλαιοταιρα διπλα
μπεσαραπσκι ρινακ κοντα σε αρενα αλλα τοτε μονο αστεγους και τιγγανους ακινδυνους ειχε.
τωρα θα αλλαξε εκει θα εχει πολλους περιεργους απελπισμενους ιδικα καλοκαιρι.
ειπα στον σαλονικιο που μενει εκει τα ιδια που λες και εχεις δικαιο οτι παιζει να εχουν
αντικλιδια μερικοι κλεφτες ουκρανοι που εχουν παει εκει.
αυτη ειναι η μεγαλυτερη μου ανυσυχια καλυτερα σε χοτελ αππαρτμεν με καμερες και ασφαλεια.
πετσερσκα θα εκλινα χοτελ αππαρτμεντ με 280 ευρο  8 μερες αλλα τελικα εκλισα αλλο διπλα.
τωρα οδυσσο εμεινα σε ασφαλες γαματο χοτελ απαρτμεντ με 500 γριβνα την μερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom