Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (9 μέλη και 13 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Εδω ειναι αλλιώς ειναι βαλκανια Ανατολή με μια στραβή πεφτεις κατω και δεν σηκωνεσε ουτε σε 30 χρονια,ειναι η κουλτουρα η παιδεία η μαλακια που μας δερνει,το τουρκικο dna
Τουρκική νοοτροπία είναι όχι dna- διοτι αυτοί κάνουν τεστ dna σημερα κ παθαίνουν την πλάκα τους όταν ανακαλυπτουν οτι καταγονται απο Ιταλία πχ Ελλάδα κ α μέρη. Τόσα εκατομμυρια γενιτσαροι κ σκλαβες στα χαρεμια τους άφησαν ανεξητιλο το dna μας,επάνω τους.
Η γιαγιά πχ. του σουλειμαν ήταν ελληνιδα ενώ η μητέρα,του ουκρανη.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
465
Like
962
Πόντοι
81
Καλα τα λες αλλα παντα οι Γερμανοί βγαινουν λαδι.
Γενικα δεν τους παω αλλα εχουν μυαλο,ειναι πιο διπλωμάτες πιο εργατικοι πιο εξυπνοι εχουν τσαγανο και γι'αυτό ποτε δεν πιάνουν πατο και βγαινουν στον αφρο.
Εδω ειναι αλλιώς ειναι βαλκανια Ανατολή με μια στραβή πεφτεις κατω και δεν σηκωνεσε ουτε σε 30 χρονια,ειναι η κουλτουρα η παιδεία η μαλακια που μας δερνει,το τουρκικο dna
Οι Γερμανοι ειχαν επιβαλλει λιτοτητα σε ολα τα PIGS ( Portugal, Italy, Greece, Spain) μονο εμεις βολοδερνουμε ακομα γιατι ψηφιζουμε τους ιδιους κοτσαμπασηδες
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
659
Like
1.121
Πόντοι
206
Τυπάρα .... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙ ΑΚΙΝΗΤΩΝ .... αλλά μπορείς να καταλάβεις
γιατί μειώνεται το ποσοστό ιδιοκατοίκησης των ελλήνων ;;;;;
Δεν ... ενηλικιώνονται κάθε χρόνο τόσοι ... έλληνες ... να φεύγουν από το πατρικό !!!
Επειδή ... ασχολούμαι λίγο με τον τομέα ....

ΕΛΛΗΝΕΣ .... ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ... και πάνε και νοικιάζουν ρημάδι ....
και τρώνε τα λεφτά του σπιτιού !!!
Συμπληρώνουν για βενζίνη ... αμάξι .... σούπερ μάρκετ .... ΘΕΡΜΑΝΣΗ ....
με τα λεφτά που πήραν από το μοναδικό τους σπίτι στο οποίο έμεναν !!!!!!

Κατανοητό είναι ... σεβαστό σίγουρα .... αλλά ΤΕΡΜΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ.
Δεν μπορούν να προσαρμοστούν στα νέα δεδομένα .... και να κρατήσουν το σπίτι .
ΝΑΙ , ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΚΑΤΑ ΖΩΗ ... ΟΧΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ... ΚΡΥΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ...
ΖΕΣΤΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ .... σκατά διατροφή ......

Αλλά έτσι κι αλλιώς αν φας ένα σπίτι για να συνεχίζεις τη ζωή ... όπως ήταν τον παλιό καλό καιρό ....
δεν θα είναι για πολύ η παράταση ! Πάλι θα πέσεις στα σκατά ... και θα είναι πιο ζόρικα !
Γιατί ... θα νοικιάζεις κι όλας !!!

Έτσι ... αφανίζουν τον ελληνισμό ........ χάνει και την περιουσία του.

Δεν θα μείνει τίποτε στο τέλος.
Δυστυχώς δε γνωρίζω από όλα αυτά τα περίεργα. Εγώ στην ευδαπ χαμηλόμισθος είμαι. Αξιοκρατικά πάντα μπήκα. Βοήθησαν τα μεταπτυχιακά.
Εδώ είμαι για να βλέπω τις μουνάρες του αρχηγού μας Kman :rockon:
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
659
Like
1.121
Πόντοι
206
Και που θα πάει.. Θα ρθει...
Μάλλον όπως πηγε

Μακάρι να κάνω λάθος
Ρε θα γαμήσει σου λέω ότι υπάρχει. Μαλακία τώρα να ρίχνεις το ηθικό στον κλώνο , αδερφό μου glyfomounix
Έχει κολλήσει και σπέσιαλ περουκίνι τύπου ακροατή, θα πουλήσει και τα ξερά χόρτα που του έχουν περισσέψει. Θα ανέβει πάνω φορτωμένος. Δε θα μείνει μουνί αγάμητο
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
941
Like
3.444
Πόντοι
446
Καλα τα λες αλλα παντα οι Γερμανοί βγαινουν λαδι.
Γενικα δεν τους παω αλλα εχουν μυαλο,ειναι πιο διπλωμάτες πιο εργατικοι πιο εξυπνοι εχουν τσαγανο και γι'αυτό ποτε δεν πιάνουν πατο και βγαινουν στον αφρο.
Εδω ειναι αλλιώς ειναι βαλκανια Ανατολή με μια στραβή πεφτεις κατω και δεν σηκωνεσε ουτε σε 30 χρονια,ειναι η κουλτουρα η παιδεία η μαλακια που μας δερνει,το τουρκικο dna

Για ποιο μυαλό μιλάς και σε ποιον αφρό βγαίνουν..
Οι περισσότεροι πλέον ψάχνουν να φύγουν από τη Γερμανία...

Τουρκικό dna μπορεί να έχεις εσύ σαν αριστερός sultan gia ton putsek.
Έχεις φάει 10 φορές ban και επανέρχεσαι πάντα να φας τα ξεφτιλίκια σου.

Γράψε μας τώρα για τον καιρό που ήσουν υπάλληλος στο τσέχικο ξενοδοχείο:2funny:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
941
Like
3.444
Πόντοι
446
Δυστυχώς δε γνωρίζω από όλα αυτά τα περίεργα. Εγώ στην ευδαπ χαμηλόμισθος είμαι. Αξιοκρατικά πάντα μπήκα. Βοήθησαν τα μεταπτυχιακά.
Εδώ είμαι για να βλέπω τις μουνάρες του αρχηγού μας Kman :rockon:

Θυμάμαι έναν υπάλληλο της ευδαπ γνωστό του πατέρα μου, που κάτι έπρεπε να μου γράψει σε ένα χαρτί
και μου έγραψε κάτι μεταξύ γραμμικής Β' και ποντιακών.

Βγήκε σύνταξη πριν τα 60, τσίμπησε εφάπαξ,τσίμπησε κληρονομιά
αλλά το καζίνο κάτι τέτοια φρούτα τα εντοπίζει και τα στίβει μέχρι τελευταίας σταγόνας.
Του φύτεψαν ένα αλλοδαπό νέτο ούτε 30 χρονών και ο άλλος νόμιζε ότι τον ερωτεύτηκε :2funny:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.010
Like
7.177
Πόντοι
1.056
Για πες μας ρε παλουκαρι oι γεγμανοι που έχουν στην πλάτη 3 (τρια) παγκόσμια φαλημεντα στην πλατη- καποιες 10δες δις που τα οφείλουν στην Ελλάδα από αποζημιώσεις- δάνεια κ.α (βεβαια δεν τα έδωσαν ποτέ πισω γιατί έριχναν Άλτις σε διάφορες κυβερνήσεις,που πέρασαν για να σιωπησουν) . Αυτοί λοιπόν την ωρα του λογαριασμού γιατί δεν πλήρωσαν αλλά έκαναν τον Αουα, ηταν πιο μαγκες; Κανονικά μετά από 2 παγκόσμιους πολέμους και με όλες τις,άλλες μ@λακιες που έκαναν σε βαρος της ανθρωποτητας δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στον χάρτη. Κομματακια έπρεπε να γίνουν και ιστορικο παράδειγμα προς αποφυγή. Όχι να τους έχουμε πάνω στο σβέρκο μας να μας ρουφάνε το αίμα κ να μας κουνάνε το δάχτυλο για διάφορα οι κομπλεξικοί ψυχανωμαλοι.
Υγ. Και μην ξεχνάμε πιοι εκπαίδευσαν τον κεμαλ και ποιοι βοήθησαν τους,τουρκους στην μικρασιατικη καταστροφη, και ποιοι ήταν εμπνευστές της γενοκτονίας.

Είδες τι είπε ο Στάλιν στη Γιάλτα?Να πληρώσουν οι Γερμανοί αποζημιώσεις.Και τι έκαναν οι σύμμαχοι?Κοκοκο αφού η Γερμανία θα χρεοκωπούσε και έπρεπε να τις πληρώσουν οι ίδιοι τις αποζημιώσεις.Ενώ ο Στάλιν έγδαρε τη βιομηχανία της ανατολικής Γερμανίας,μετέφερε ένα κάρο εργοστάσια στη σοβιετική Ενωση εν είδει πολεμικών αποζημιώσεων.Ποιος ευννοήθηκε τελικά?
Σιγά μην μπορούσε η Ελλάδα να διεκδικήσει αποζημιώσεις όταν οι Αγγλοι,Αμερικανοί είχαν παραιτηθεί από κάθε αξίωση και πίεζαν τους άλλους να κάνουν το ίδιο.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
80
Like
78
Πόντοι
0
Για ποιο μυαλό μιλάς και σε ποιον αφρό βγαίνουν..
Οι περισσότεροι πλέον ψάχνουν να φύγουν από τη Γερμανία...

Τουρκικό dna μπορεί να έχεις εσύ σαν αριστερός sultan gia ton putsek.
Έχεις φάει 10 φορές ban και επανέρχεσαι πάντα να φας τα ξεφτιλίκια σου.

Γράψε μας τώρα για τον καιρό που ήσουν υπάλληλος στο τσέχικο ξενοδοχείο:2funny:
Για ποιον λετε κυριε πουτσαρα?
Εγω τωρα έφτιαξα το προφιλ μετα απο χρονια ως επισκέπτης.
Τσεχία ήμουν 5 χρονια αρέσει δεν αρεσει.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
941
Like
3.444
Πόντοι
446
Είδες τι είπε ο Στάλιν στη Γιάλτα?Να πληρώσουν οι Γερμανοί αποζημιώσεις.Και τι έκαναν οι σύμμαχοι?Κοκοκο αφού η Γερμανία θα χρεοκωπούσε και έπρεπε να τις πληρώσουν οι ίδιοι τις αποζημιώσεις.Ενώ ο Στάλιν έγδαρε τη βιομηχανία της ανατολικής Γερμανίας,μετέφερε ένα κάρο εργοστάσια στη σοβιετική Ενωση εν είδει πολεμικών αποζημιώσεων.Ποιος ευννοήθηκε τελικά?
Σιγά μην μπορούσε η Ελλάδα να διεκδικήσει αποζημιώσεις όταν οι Αγγλοι,Αμερικανοί είχαν παραιτηθεί από κάθε αξίωση και πίεζαν τους άλλους να κάνουν το ίδιο.

Eσύ δεν κατηφορίζεις μία προς Ελβετία πριν σας φορέσουν κανέναν φερετζέ όλους εκεί πάνω..

Εδώ οι πανέξυπνοι Γερμανοί και τα σχολεία τους..:confused:


Έλα πριν είναι αργά, γιατί οι Ελβετοί είναι ήδη αρνητικά διακείμενοι σε ενδεχόμενο μαζικό κύμα από βόρεια,
με ότι συνεπάγεται αυτό..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
941
Like
3.444
Πόντοι
446
Για ποιον λετε κυριε πουτσαρα?
Εγω τωρα έφτιαξα το προφιλ μετα απο χρονια ως επισκέπτης.
Τσεχία ήμουν 5 χρονια αρέσει δεν αρεσει.

Το anticloning παράρτημα του bou είναι πιο μάχιμο και από τη Μοσάντ :rockon:

Γενικα πολλα μελη τα οποια εγραψαν ιστορια εδω μεσα μπαναριστικαν.
Να πω για pussy wagon ,jean claud, jonny64, tomy

Τι ιστορία έγραψες εδώ μέσα ρε καημένε που σε είχαν όλοι στην πίπα και σε μπάναραν πάνω από 10 φορές μπας και ηρεμήσει το κεφάλι τους από τις μαλακίες σου:2funny::2funny::2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.324
Like
3.644
Πόντοι
1.706
Αν ειναι να σπονσοραρεις μογγολες, καλυτερα κοψτον
Καλά τώρα τις τσουβάλιασες όλες. Λες και όλοι έχουν τα ίδια κριτήρια ή ανάγκες. Εδώ έχει τύπους που πάνε Ταιλάνδη για μαιμούδες και Αφρική για τα mao mao... είδες πώς μπορώ να τσουβαλιάσω κι εγώ; Έχει και μια χαρά κοπέλες, αλλά βέβαια αν κάποιος έχει στο μυαλό του τις σλάβες θα τις βρει κατώτερες. Νομίζεις ότι όλοι μπορούν να σπονσοράρουν σλάβες, τώρα που το βιοτικό τους επίπεδο έχει ανεβεί κι έχουν γίνει πολύ απαιτητικές;
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
80
Like
78
Πόντοι
0
Το anticloning παράρτημα του bou είναι πιο μάχιμο και από τη Μοσάντ :rockon:



Τι ιστορία έγραψες εδώ μέσα ρε καημένε που σε είχαν όλοι στην πίπα και σε μπάναραν πάνω από 10 φορές μπας και ηρεμήσει το κεφάλι τους από τις μαλακίες σου:2funny::2funny::2funny:
Αυτά να τα πεις στον εκαστοτε φουσταρα,απλα βλεπεις οραματα.
Δεν ξερω τι προηγούμενα ειχες με τον βανταμ αλλα λυσε τα μαζι του εμενα μην με μπλέκεις.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
659
Like
1.121
Πόντοι
206
Το anticloning παράρτημα του bou είναι πιο μάχιμο και από τη Μοσάντ :rockon:



Τι ιστορία έγραψες εδώ μέσα ρε καημένε που σε είχαν όλοι στην πίπα και σε μπάναραν πάνω από 10 φορές μπας και ηρεμήσει το κεφάλι τους από τις μαλακίες σου:2funny::2funny::2funny:
Εμένα πάντως ο τύπος ΑνέστηςΖαν Sultan putsek με βοήθησε πολύ με τη τεχνική της αυτοβελτίωσής του στο νήμα με τις Ελλεηνίδες. Γαμάω αβέρτα τώρα εφαρμόζοντας τις ριζοσπαστικές του τεχνικές :confused: Άρα μόνο respect από εμένα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.755
Like
11.779
Πόντοι
2.406
300 ειναι πολλοι για μια χωρα 10 εκ
200 επρεπε μα ηταν και πολλοι ειναι.
Το παπαδαριο οσο ειναι νδ πασοκ επανω δεν τους αγγίζουν
Γιατι αν ήταν 100 τι θα γινόταν?
Τι νόημα έχει το 300
Αφου δεν αποτελούν άτομα αλλά ομάδες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.755
Like
11.779
Πόντοι
2.406
Ρε θα γαμήσει σου λέω ότι υπάρχει. Μαλακία τώρα να ρίχνεις το ηθικό στον κλώνο , αδερφό μου glyfomounix
Έχει κολλήσει και σπέσιαλ περουκίνι τύπου ακροατή, θα πουλήσει και τα ξερά χόρτα που του έχουν περισσέψει. Θα ανέβει πάνω φορτωμένος. Δε θα μείνει μουνί αγάμητο
Το μόνο σίγουρο είναι το τελευταίο
Όπως οι φόροι και ο θάνατος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom