Νέα

Σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 910
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 84293217.jpg
    84293217.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 156

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • dsc0056.jpg
    dsc0056.jpg
    31,5 KB · Εμφανίσεις: 96
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Μόλις την θεία μου (40άρα) και έτριψατον πούτσο μου στην σ΄λα κια το τακούνι μιας γόβας της γιατί μάλλον ,................είχε βάλει πλυντήριο κια δεν είχε άπλυτα.
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ είχα βουτήξει την κυλότα της νύφης και μύριζε τέλεια. Μύριζα και έγλυφα τα ξεραμένα μουνοσάλια της και τρελαινόμουνε με τη μυρωδιά της κωλοτρυπίδας της. Κράτησα αυτήν την κυλότα κρυμένη σπίτι μου για 4 μήνες και μύριζα και την έπαιζα. Τελικα΄είπα να τη χύσω και να την βάλω πάλι στη θέση της μια μέρα πυ δεν θα μέ έπαιρναν χαμπάρι όταν πχ θα μας καλούσαν για φαγητό αλλα κόλωσα. Την πέταξα στο καλάθι των απλύτων της όπου βρήκα κατι άλλες κυλότες φορεμένες και βρώμικες αλλά δεν μύριζζαν τόσο ωραία (δηλ δεν μύριζαν τίποτα).
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ειναι καυλα,εκτος απο το οπτικο θεαμα εχεις να μυριζεις και κατι απο γυναικα που διεγυρει πιο πολυ το μυαλο.
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε 1234567 έχω και εγώ το ίδιο φετίχ χρόνια τώρα.¨Οποτε πάω καλεσμένος κάπου προσποιουμαι ότι πάω για κατούρημα και ψάχνω (αν μπορώ να μπώ στο προσωπικό τους μπάνιο) για βρώμικα εσώρουχα της οικοδεσπότισας, αν τη γουστάρω βέβαια). Μυρίζω εκτός από κυλότες και φορεμένα καλσόν και κάλτσες γιατί με καβλώνει και η γυναικεία ποδαρίλα, και παντόφλες και παπούτσια (γόβες και αθλητικά) και τα γλύφω όλα και χύνω. Καμιά φορά στη δουλειά μυρίζω και το χρησιμοποιημένο χαρτί υγείας στις γυναικείες τουαλέτες όταν έχει μόλις βγει καμία γραμματέας θεκόματος. Μεγάλη κάβλα. Αν είσαι τυχερός μπορείς να βρείς πολύ λερωμένα κυλοτάκια (χρωματισμένα). Αλλο πράμα !
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Φίλε 1234567 έχω και εγώ το ίδιο φετίχ χρόνια τώρα.¨Οποτε πάω καλεσμένος κάπου προσποιουμαι ότι πάω για κατούρημα και ψάχνω (αν μπορώ να μπώ στο προσωπικό τους μπάνιο) για βρώμικα εσώρουχα της οικοδεσπότισας, αν τη γουστάρω βέβαια). Μυρίζω εκτός από κυλότες και φορεμένα καλσόν και κάλτσες γιατί με καβλώνει και η γυναικεία ποδαρίλα, και παντόφλες και παπούτσια (γόβες και αθλητικά) και τα γλύφω όλα και χύνω. Καμιά φορά στη δουλειά μυρίζω και το χρησιμοποιημένο χαρτί υγείας στις γυναικείες τουαλέτες όταν έχει μόλις βγει καμία γραμματέας θεκόματος. Μεγάλη κάβλα. Αν είσαι τυχερός μπορείς να βρείς πολύ λερωμένα κυλοτάκια (χρωματισμένα). Αλλο πράμα !
Eιναι να μη το σχολιασεις αυτο τωρα?...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
πραγματι.. χαχαχα

δλδ... ιουυ αηδια.. βιτσια ξεβιτσια...  :S :S :S
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εγω θελω να κανω αυτες τις ανωμαλιες με τα λερομενα εσωρουχα της Bite :P

μαγκες εχει ξεφυγει το θεμα...

ποσα ανωμαλα θρεντ θα ανοιχτουν δηλαδη?
πριν ειχαμε τον γκει με τα γυαλια που εβαζε τις φωτο του γυμνος σε ολα τα θρεντς κ μας ξενερωνε κ τωρα εχουμε καθε μερα κ αλλο αηδιαστικο θρεντ?

καλα δεν μας υποχρεωνει κ κανενας να μπουμε,αλλα λέμε τωρα..
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε 1234567 έχω και εγώ το ίδιο φετίχ χρόνια τώρα.¨Οποτε πάω καλεσμένος κάπου προσποιουμαι ότι πάω για κατούρημα και ψάχνω (αν μπορώ να μπώ στο προσωπικό τους μπάνιο) για βρώμικα εσώρουχα της οικοδεσπότισας, αν τη γουστάρω βέβαια). Μυρίζω εκτός από κυλότες και φορεμένα καλσόν και κάλτσες γιατί με καβλώνει και η γυναικεία ποδαρίλα, και παντόφλες και παπούτσια (γόβες και αθλητικά) και τα γλύφω όλα και χύνω. Καμιά φορά στη δουλειά μυρίζω και το χρησιμοποιημένο χαρτί υγείας στις γυναικείες τουαλέτες όταν έχει μόλις βγει καμία γραμματέας θεκόματος. Μεγάλη κάβλα. Αν είσαι τυχερός μπορείς να βρείς πολύ λερωμένα κυλοτάκια (χρωματισμένα). Αλλο πράμα !
ρε μεγάλε δεν βάζεις το κεφάλι σου σε κανένα κουβά με κάτουρο να τον παίζεις κανένα χρόνο συνέχεια...
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
εγω θελω να κανω αυτες τις ανωμαλιες με τα λερομενα εσωρουχα της Bite :P

μαγκες εχει ξεφυγει το θεμα...

ποσα ανωμαλα θρεντ θα ανοιχτουν δηλαδη?
πριν ειχαμε τον γκει με τα γυαλια που εβαζε τις φωτο του γυμνος σε ολα τα θρεντς κ μας ξενερωνε κ τωρα εχουμε καθε μερα κ αλλο αηδιαστικο θρεντ?

καλα δεν μας υποχρεωνει κ κανενας να μπουμε,αλλα λέμε τωρα..
πολλοί παιζωτσούτσουνοι πλάκωσαν εδώ μέσα...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Καμιά φορά στη δουλειά μυρίζω και το χρησιμοποιημένο χαρτί υγείας στις γυναικείες τουαλέτες όταν έχει μόλις βγει καμία γραμματέας θεκόματος. Μεγάλη κάβλα.

το έκανα κι εγώ παλιά. αλλά μια μέρα μπερδεύτηκα γιατί στις τουαλέτες μπήκε μια γραμματέας θεοκόματος και μια πανάσχημη. πήγα μετά και μύριζα το χαρτί σε καθεμιά τουαλέτα, αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω ρε γαμότο ποιο είναι το ''καλό'' για να το πάρω σπίτι να σκουπιστώ μετά τη μαλακία. τελικά πήρα στην τύχη. λέτε να πήρα της άσχημης?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εξακολουθούμε να μην πάμε καλάαααααααα............. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
έρχεται και μίνι καύσωνας.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
συγγνώμη...δεν μπορώ τώρα να σας απαντήσω....τον παίζω με εσώρουχο της γιαγιάς μου..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom