Νέα

Σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 910
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
φανταστηται τον τυπο στην τουαλετα της κουμπαρας του σε στιγμες απολυτης εξαψης με την κυλοτα της κουμπαρας του στο στομα,να χυνει στις μποτες της και να ανοιγει η πορτα και να μπενει η κουμπαρα του μεσα,φανταστητε βλεμα η κουμπαρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και η κουμπάρα να αναφωνήσει ''τι κάνεις εκεί κουμπάρε με την κυλότα και τις μπότες μου?''
κι αυτός: ''τίποτα μωρέ. απλώς ήθελα να βγάλω το λάστιχο από την κυλότα κι ένα κομμάτι δέρμα από τις μπότες για να φτιάξω σφεντόνα''
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Ενα φιλαρακι μαζευει στρινγκακια με μουνουγρ@ απο τις γκομενες και μετα θελει να τα μουλιασει ολα μαζι να τα βρασει με ρυζακι και να φαει το ζωμο...Ειναι ανωμαλος????
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ενα φιλαρακι μαζευει στρινγκακια με μουνουγρ@ απο τις γκομενες και μετα θελει να τα μουλιασει ολα μαζι να τα βρασει με ρυζακι και να φαει το ζωμο...Ειναι ανωμαλος????

κινέζος είναι ο μαλάκας και τα βράζει με ρύζι? χάθηκε λίγη μανέστρα ή έστω τραχανάς?
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Θα του πω να βαλει και λιγο κυβο κνορ με ανηθο και μυρωδικα ετσι για να σπασει η πολλη μουνιλ@.........
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ενα φιλαρακι μαζευει στρινγκακια με μουνουγρ@ απο τις γκομενες και μετα θελει να τα μουλιασει ολα μαζι να τα βρασει με ρυζακι και να φαει το ζωμο...Ειναι ανωμαλος????

πάντως, αν το ρύζι είναι μπαρμπα-Μπεν κι είναι τυχερός, ίσως βρει μέσα καμιά μουνότριχα της ανηψιάς τού μπαρμπα-Μπεν, που λένε ότι είναι μουνάρα, και τότε φαντάζομαι η κάβλα θα φτάσει στο αποκορύφωμα!
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
κακο δεν ειναι να εισαι bi αλλα να μας λες οτι σου αρεσει να μυριζεις και λερωμενα εσωρουχα? παει πολυ!!
τουλαχιστον διατυπωσετο σωστα!!να μυριζουνε μουνιλα!!
και να τα χυνεις?
τι να πω!!
αν εισουνα φιλος μου και σε επιανα να κανεις κατι τετιο σπιτι μου θα σε εβαζα να τα γλυψεις!!
αλλα με την ανωμαλια που σε δερνει μπορει και να σου αρεζε! να σε εδερνα? και αυτο μπορει να σου αρεζε!οποτε θα σε πετουσα εξω!
Και αυτο μπορει να του αρεσε...... :dancing: :dancing:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Κυριοι, ομολογω οτι ειμαι κι 'εγω φετιχιστης με τα εσωρουχα που εχουν φορεθει. Και διατηρω μια συμπαθητικη συλλογη. Το καθε κυλοτακι το εχω σφραγισμενο αεροστεγως σε διαφανη ζελατινα. Βεβαιως, δεν παιρνω τα εσωρουχα της καθε ξεκωλιαρας. Οι επιλογες μου ειναι αυστηρα προκαθορισμενες. Το καθε κυλοτακι μου θυμιζει την κατοχο του. Το χαμογελο της,καποιες κουβεντες της,το πως γαμιοτανε... Εν τελει, η συλλογη μου εχει εναν νοσταλγικο τονο. Δεν καθομαι να τα μυρισω γιατι δεν καυλωνω με πεθαμενους ερωτες,αλλα τα θελω ελαφρως φορεμενα (ημερας) για να διατηρουν μια εσανς στο περασμα του χρονου και γιατι κατα καποιο τροπο, ετσι διατηρουν την αυρα της κατοχου τοους.
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Εγώ συνύθως δεν τα παίρνω τα κυλοτάκια εκτός από τις κουμπάρας μου όπυ τις έχω πάρει 3 μέχρι τώρα. Είναι καύλα και τι δεν θα έδινα να την γαμήσω...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλα δεν φοβασαι μηπως σε πιασει?
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν φοβάμαι ή αν θέλω να με πιάσει! Ίσως είναι ένας τρόπς να καταλάβει το κόλημα μου μαζί της...
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ έχω πάρει 3 φορές της νύφης μου και αφού τα κρατάω και τα μυρίζω, όταν αρχίζουν να παλιώνουν και να χάνουν το φρέσκο άρωμά τους τα ξαναβάζω στη θέση τους (δηλ στο καλάθι των απλύτων της) και ψάχνω για καινούργια.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εγώ συνύθως δεν τα παίρνω τα κυλοτάκια εκτός από τις κουμπάρας μου όπυ τις έχω πάρει 3 μέχρι τώρα. Είναι καύλα και τι δεν θα έδινα να την γαμήσω...
Kαι εγω το παθαινω με την κουμπαρα αυτο.Ατιμες κουμπαριες...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
:dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • dsc0037.jpg
    dsc0037.jpg
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 82

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εγώ έχω πάρει 3 φορές της νύφης μου και αφού τα κρατάω και τα μυρίζω, όταν αρχίζουν να παλιώνουν και να χάνουν το φρέσκο άρωμά τους τα ξαναβάζω στη θέση τους (δηλ στο καλάθι των απλύτων της) και ψάχνω για καινούργια.
Ειμαστε πολλοι στο κλαμπ τελικα!!!
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Μιας κουμπάρας απόλαυσα το μαγιώ της (μύριζε φανταστικά) και τράβηξα μαλακία υποθαλασσίως. Τόχουν οι κουμπάρες. ΑΛλος με νύφη έχει παίξει ?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παρατηρω οτι με μεγαλη ευκολια μπαινουν οι τιτλοι "ανωμαλος" και "ανωμαλια" σε ενα υποτιθεται διαφορετικο σαιτ που ασχολειται με το σεξ....
απο την αλλη βεβαια βγαινει συμπερασμα τελικα γιατι εχει καταληξει η μιση χωρα να πηδαει στα μπουρδελλα και η αλλη μιση να κακογαμιεται χωρις οργασμους δημιουργωντας κομπλεξικους ατρες και ξινομουνες γυναικες :)
ιτ ολ μεικ σενς ναου :)
 

Επισκέπτης
Παρατηρω οτι με μεγαλη ευκολια μπαινουν οι τιτλοι "ανωμαλος" και "ανωμαλια" σε ενα υποτιθεται διαφορετικο σαιτ που ασχολειται με το σεξ....
απο την αλλη βεβαια βγαινει συμπερασμα τελικα γιατι εχει καταληξει η μιση χωρα να πηδαει στα μπουρδελλα και η αλλη μιση να κακογαμιεται χωρις οργασμους δημιουργωντας κομπλεξικους ατρες και ξινομουνες γυναικες :)
ιτ ολ μεικ σενς ναου :)

Ναι ενταξει δεν αντιλεγω μουνιτσα αλλα δεν ειναι και οτι καλυτερο να ερχονται σπιτι να χυνουν τα βρακακια σου και εσυ να μην το ξερεις ε?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom