Νέα

Σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 910
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
kostas ...!σωστός ηταν καλη γκόμενα η κουνιάδα? Αλήθεια, την είχες παρει καθόλου μάτι ( να ντυνεται, στο μπάνιο κλπ.)?
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
ένα διάστημα που μέναμε μαζί, έχυσα άπειρες φορές τα κυλοτάκια της αδελφής της γυναίκας μου! πολύ το ειχα φχαριστηθεί να τα φοράει με το χύσι μου επάνω

και εγω το ιδιο ειχα κανη αρκετες φορες. βεβαια τωρα ειναι πιο δυσκολο (μενει αλλου) αλλα οταν βρω ευκαιρια δεν τιν αφηνω να παει χαμενη!!
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
becas...ειναι πολύ μουνάρα και επειδη ακριβώς την έχω πάρει μάτι και αρκετές φορές γι αυτό φροντισα να της τα "προσφέρω" ..
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
ειναι απωθημένο μου να την πηδήξω μαζι ή και χωρις την γυναικα μου . . .
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...μπραβο συναγωνιστές , χυστε τους ολη τη γκαρνταρόμπα ει δυνατον!
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
παπουτσι δεν της εχω χυσει ακομα αλλά τα στρινγκακια της τα έχω ποτισει
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Και εμενα με καβλωνει πολυ να μπαινω στο μπανιο κ να ψαχνω τα απλυτα στρινγκακια να τα μυριζω
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
...υπάρχει κανένας που τα δοκιμάζει κιόλας ?? . . .
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
παρεπιπτόντως και επειδη η ολη συζήτηση του παρόντος thread μου ανοιξε την ορεξη, αυριο που θα περάσω απο τοσπίτι μιας εξαδέλφης μου, δεν θα κρατηθω να μην τις "ασπρίσω" το 6αρι σουτιέν ( αν βεβεαια βρω σουτιέν στην τουαλέτα ).
Αν οχι στρινγκάκι, καλσον κλπ...
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
παρεπιπτόντως και επειδη η ολη συζήτηση του παρόντος thread μου ανοιξε την ορεξη, αυριο που θα περάσω απο τοσπίτι μιας εξαδέλφης μου, δεν θα κρατηθω να μην τις "ασπρίσω" το 6αρι σουτιέν ( αν βεβεαια βρω σουτιέν στην τουαλέτα ).
Αν οχι στρινγκάκι, καλσον κλπ...
κοιτα κατω απο το νιπτηρα,στο ντουλαπι, η μεσα στο πλυντηριο,εκει που βαζει τα απλητα... :dancing: :dancing:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
σωστός konstantine ...by the way ,τη συγκεκριμένη εξαδέλφη μου (παρότι νεαρή για mature γούστα μου-μολις 32 )
το κωλαράκι θα της το "εσφιγγα" ευχαρίστως Και βέβαια δεν θα έλεγα οχι σε μια καλή Ισπανική
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
σωστός konstantine ...by the way ,τη συγκεκριμένη εξαδέλφη μου (παρότι νεαρή για mature γούστα μου-μολις 32 )
το κωλαράκι θα της το "εσφιγγα" ευχαρίστως Και βέβαια δεν θα έλεγα οχι σε μια καλή Ισπανική
32?τστστσ,μικρη ειναι ρ :dancing: προωθησε το.... ποτε δεν ξερεις... ;)
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Εχω και εγώ κολημα με την κουνιάδα μου (αδελφή της γυναίκας μου). Φαίνέται είναι κοινή φαντασίωση. Εχθές έγλυψα κυλοτάκι λίγο κατουρημένο (με κίτρινη μουνίλα). Αλλο πράγμα. Γενικά τη βρίσκω μόνο με τα φορεμένα και βρώμικα εσώρουχα. Τα καθαρά δεν μουλένε τίποτα (να μυρίζω Αζαξ ?)
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
σωστα κοινη φαντασιωση ολων μας μονο? Πιος εχει προχωριση περισοτερο απο μια απλη φαντασιωση????
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Αδελφέ πολύ δύσκολο το εγχείρημα να προχωρήσει κανείς με κουνιάδα, ιδίως αν έχεις και παιδιά, Κίνδυνοι :

α) να μαθευτεί να γίνει ο χαμός να χωρίσουν δύο οικογένειες (εσύ και η κουνιάδα) να μείνουν τα παιδιά στο δρόμο, να τσακωθεί κανέις με την πεθερά του τη μάνα του και στο τέλος να μην μπορείς καν να αντικρύσεις και την κουνιάδα και γενικω΄ς να γίνεις ρεζίλι και των σκυλιών στους φίλους και άστα να πάνε.

β) Με το πού  πάς να κάνεις την κίνηση να αναφωνήσει η κουνιάδα τι πάς να κάνεις ρε, να γίνεις ρόμποα στην κουνιάδα και να χάσει κάθε εκτίμηση για σένα, με κίνδυνο να συμβεί ο κίνδυνος (α) αν δεν κρατήσει το στόμα της κλειστό.

γ) Να γίνει επιτυχώς η κίνηση αλλά να υπάρξει αίσθημα και έρωτας, να σε ερωτευτεί η κουνιάδα και να γίνει το μπάχαλο στη συνέχεια με κίνδυνο να συμβεί ο κίνδυνος (α).

Αρα καλύτερα να μυρίζουμε κατουρημένες κυλότες και να την παίζουμε αλλά υπάρχει και εκεί κίνδυνος μη σε βρεί είτε η κουνιάδα είτε, το χειρότερο, ο μπαντζανάκης να ψάχνεις τα άπλυτά τους και φάς και ξύλο και από πάνω. Μήπως τελικά είναι ασφαλέστερο να ρίχνουμε καμία μαλακία με φαντασιώσεις μόνο και να είμαστε ασφαλείς ?
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
δηλαδη θες να μας πεις τωρα οτι οταν πας σε ξενα σπιτια ζητας συγγνωμη για λιγο,πηγαινεις στις ξενες κρεβατοκαμαρες,βρισκεις γυναικεια εσωρουχα και τραβας μαλακιες αβερτα...
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
τιποτα δεν ειναι δυσκολο εαν υπαρχη θεληση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom