Νέα

Σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 910
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
Πριν χρωνια πηγαινα σε σπιτι μιας φιλης τις εκλεβα κυλοτακια
τα εχεινα και της τα ταχυδρομουσα..... αρωστια ε;;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
amjik ....καλός! ασε που μου βάζεις ιδέες. Το εχω ελλατωσει το σπορ αλλα που και που
...και  αυτο που ειπες μπορει να το εφαρμόσω (εχω στο νου σε ποια θα το κανω!)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
καλη ιδεα...
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...σημερα το πρωι περασα απο το γραφειο της εταιρείας που δουλεύω για να παρω το κινητο μου πο ειχα ξεχασει εχθες
φευγοντας.Βρηκα εκει την ουκρανή καθαρίστρια που πηγαίνει τα Σαββατα που δεν δουλεύι το γραφείο.

Ειναι μια καλοφτιαγμενη 35αρα - 40αρα με βαρβάτο κωλομέρι.Την χαιρετω , παιρνω το κινητό και μπαινω στην τουαλέτα 
( φταινε οι 2 πρωινοί καφέδες ).

Οπως μπαινω βλεπω πισω απο την πόρτα της τουαλέτας το μπλουζάκι της και δυο γοβάκια ( προφανως αλλαζει καποια ρουχα για να καθαρίσει ).

Με μιας μου φευγει το κατούρημα και μου ερχεται η καυλα.Σε λιγα λεπτά το δεξι γοβάκι της νατάλιας ειχε δεχθει ασπρο πηχτό σπερμα.Ανακουφισμένος το αφηνω στη θεση που ηταν.

Οταν το ποδαράκι της ( με μωβ νυχι παρακαλώ  !) θα πατησει πανω στο χυσι μου μαλλον δεν α μπορεσει να καταλάβει τι εχει γινει.....
 

dvdmaniac

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
...σημερα το πρωι περασα απο το γραφειο της εταιρείας που δουλεύω για να παρω το κινητο μου πο ειχα ξεχασει εχθες
φευγοντας.Βρηκα εκει την ουκρανή καθαρίστρια που πηγαίνει τα Σαββατα που δεν δουλεύι το γραφείο.

Ειναι μια καλοφτιαγμενη 35αρα - 40αρα με βαρβάτο κωλομέρι.Την χαιρετω , παιρνω το κινητό και μπαινω στην τουαλέτα 
( φταινε οι 2 πρωινοί καφέδες ).

Οπως μπαινω βλεπω πισω απο την πόρτα της τουαλέτας το μπλουζάκι της και δυο γοβάκια ( προφανως αλλαζει καποια ρουχα για να καθαρίσει ).

Με μιας μου φευγει το κατούρημα και μου ερχεται η καυλα.Σε λιγα λεπτά το δεξι γοβάκι της νατάλιας ειχε δεχθει ασπρο πηχτό σπερμα.Ανακουφισμένος το αφηνω στη θεση που ηταν.

Οταν το ποδαράκι της ( με μωβ νυχι παρακαλώ  !) θα πατησει πανω στο χυσι μου μαλλον δεν α μπορεσει να καταλάβει τι εχει γινει.....
Έτσι μπράβο σύντροφε.... Εδώ που τα λέμε πάντως είν;αι ιδιαίτερα καυλωτικό να τελείωνεις σε εσώρουχα .....
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
....α ναι συμφωνω !αλλα και σε καλσον ( τον τυλιγεις στο λεπτο υφασμα και νιωθεις την απαλη επαφη του και η υπεροχη αισθηση του να βλεπεις το ασπρο υγρο να ρεει μεσα στο μουσκεμενο πλεον καλσον - ειικα αν ειναι λεπτο ...ω...ρε καυλα!)
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ελεοσ παιδια εχουμε ξεφυγει..... σασ ανακαλω στην ταξη.. :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
τι γίνεται σε περίπτωση που πάρει το σπέρμα και το πάει για εξέταση για να ανακαλύψει
ποιος είναι ο κάτοχός του;;;
:2funny: :grin:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
τι γίνεται σε περίπτωση που πάρει το σπέρμα και το πάει για εξέταση για να ανακαλύψει
ποιος είναι ο κάτοχός του;;;
:2funny: :grin:
Θα πρέπει να έχει και σπέρμα από τον πραγματικό δράστη για το ταυτοποιήσει μέσω DNA.
Αν δεν έχει, το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να πάρει έναν ντετέκτιβ για να μάθει περισσότερα...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
σπερματομπλέξιμο δηλαδή ε;;;; :2funny: :2funny:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...ε ναι αλλα μη ξεχνατε οτι στις περισσότερες των περιπτωσεων που γινεται η συγκεκριμενη δραστηριότητα, οταν οι κυριες πιανουν στα χερια τους το εσωρουχο καλσον κλπ.  τα xysia εχουν πλεον στεγνωσει και ενδεχομενως δεν εχουν καταλαβει τι εχει συμβει.

Πιστευω οτι οι περισσότερες  ουτε καν συνηδητοποιουν οτι εχει γινει κατι στο εσώρουχο τους.
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Αν χυσεις σε καθαρο εσωρουχο απο το συρταρι τις που συγουρα μετα θα το φορεσει εκει ειναι η καυλα
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Αν χυσεις σε καθαρο εσωρουχο απο το συρταρι τις που συγουρα μετα θα το φορεσει εκει ειναι η καυλα
Οντως το εχω κανει μερικες φορες αλλα ειναι δυσκολο γιατι τα καθαρα ειναι συνηθως στην κρεβατοκαμαρα.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
:dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • dora.jpg
    dora.jpg
    38,1 KB · Εμφανίσεις: 83

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
πολι καλη φοτο!!!! ειναι απο επισκεψη?
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
πραγματικά πολυ καλη φωτο ...και οσο για τα καθαρά ...ναι ρε gamoto ολες στην κρεβατοκάμαρα τα βαζουν.!
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
ένα διάστημα που μέναμε μαζί, έχυσα άπειρες φορές τα κυλοτάκια της αδελφής της γυναίκας μου! πολύ το ειχα φχαριστηθεί να τα φοράει με το χύσι μου επάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom