Νέα

Smartphones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι smartphone εχετε;;;

  • iPhone

    Ψήφοι: 144 25,7%
  • Android

    Ψήφοι: 342 61,1%
  • Windows Phone

    Ψήφοι: 48 8,6%
  • Έχω μια μπακατέλα που κρατάει 5 μέρες η μπαταρία

    Ψήφοι: 77 13,8%
  • Ubuntu

    Ψήφοι: 4 0,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    560

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πάνω από δέκα είπες, όχι 10. Και δεν είναι θέμα το ποσό έξω πέφτεις, είναι το ότι σε βλέπω συνέχεια να γράφεις μαλακίες με στόμφο γνωστή και ψαγμένου
Επειδή έπεσα έξω 2,3 χρόνια σε ετη ιδρύσεως, και δεν είμαι φυτό σαν εσένα να ψάχνω στο Google για χρονολογίες, τότε αυτομάτως γράφω μαλακιες;

Βρες κάτι σοβαρό να πεις, αλλιώς μην ασχολείσαι παλικαράκι μου.
Και όσα γράφω, είναι από δική μου εμπειρία. Όχι σαν εσένα που φαίνεται ότι έχεις εμπειρία για πράγματα μόνο από το ίντερνετ.
Έλα περαστικά τώρα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Φίλε πραγματικά έχεις ιδέα από εξωτερικό;
Νομίζεις οτι η Πολωνία είναι στην δεκαετία του 80;
Ή λες είναι μαλακες από Microsoft, Dell, HP, Amazon κλπ που έχουν ανοίξει γραφεία εκεί;

Ψαξου λίγο.
ρε τυπε το θεμα δεν ειναι μονο η πολωνια σαν χωρα, αλλα και η αποσταση της απτην ελλαδα. Οταν σε αλλες μαρκες μπορεις να πας με το αμαξι σε 20 λεπτα στην αντιπροσωπεια σερβις να συννενοηθεις, οπως και να το κανεις ειναι +
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Φίλε πραγματικά έχεις ιδέα από εξωτερικό;
Νομίζεις οτι η Πολωνία είναι στην δεκαετία του 80;
Ή λες είναι μαλακες από Microsoft, Dell, HP, Amazon κλπ που έχουν ανοίξει γραφεία εκεί;

Ψαξου λίγο.
Φίλε μου εγώ τα κινητά τα λύνω μόνος μου, πήρα τράπεζα θέρμανσης κόλλες και όλα. Samsung Sony Motorola Xiaomi έχω ανοίξει, μόνο για την οικογένεια που σπάνε κάθε 2 μήνες οθόνες η απόσβεση έχει γίνει. Του ανιψιού μου το οneplus δεν το ανέλαβα δεν ήξερα ούτε θερμοκρασίες ούτε μη σπάσω τίποτα το είχε πάρει και 7 κατοσταρικα, να ψάχνουμε καλωδιοταινίες φισακια και τέτοια. Εσύ ασχολεισου με Πολωνίες, εγώ αν δεν είναι κάτι κινησομο να μπορώ να βρω οθονη κουμπιά μπαταρία module καμερών μικρόφωνα δεν το αγοράζω και δεν προτείνω σε κανένα να αγοράσει προϊόντα που δεν κυκλοφορούν ανταλλακτικά τους σε καλές τιμές και να βρίσκεις παντού.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Επειδή έπεσα έξω 2,3 χρόνια σε ετη ιδρύσεως, και δεν είμαι φυτό σαν εσένα να ψάχνω στο Google για χρονολογίες, τότε αυτομάτως γράφω μαλακιες;

Βρες κάτι σοβαρό να πεις, αλλιώς μην ασχολείσαι παλικαράκι μου.
Και όσα γράφω, είναι από δική μου εμπειρία. Όχι σαν εσένα που φαίνεται ότι έχεις εμπειρία για πράγματα μόνο από το ίντερνετ.
Έλα περαστικά τώρα.
Καλά καλά, σε παρακολουθώ στενά να ξέρεις, στην επόμενη μαλακία που θα γράψεις θα πέσει φάπα που θα αφήσει δαχτυλιά
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Επειδή έπεσα έξω 2,3 χρόνια σε ετη ιδρύσεως, και δεν είμαι φυτό σαν εσένα να ψάχνω στο Google για χρονολογίες, τότε αυτομάτως γράφω μαλακιες;

Βρες κάτι σοβαρό να πεις, αλλιώς μην ασχολείσαι παλικαράκι μου.
Και όσα γράφω, είναι από δική μου εμπειρία. Όχι σαν εσένα που φαίνεται ότι έχεις εμπειρία για πράγματα μόνο από το ίντερνετ.
Έλα περαστικά τώρα.
Τύπε ξεφτιλισμένε ο λιονταρίνος είναι επίμονος καριόλης και τώρα που σε λόκαρε ότι είσαι τέρμα μαλάκας δε σε βλέπω καλά...:coffee:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Έχει τον καλύτερο επεξεργαστή αλλά κακή κάμερα απ'ότι λένε.Θα ξενέρωνα να'δινα τόσα λεφτά και να μην έχω καλή κάμερα
Δεν είναι μόνο επεξεργαστής, αλλά κι άλλα πολλά, στέρεο ηχεία, Γαλάτη οθόνη, μεγάλη μπαταρία, υψηλή ταχύτητα αμσυρσης δεδομένων ελάχιστο throlling, υψηλές ταχύτητες σε wifiκαι Bluetooth μεγάλο αποθηκευτικό χώρο λππ κλπ κλπ κλπ Η κάμερα σταωλ 48mpx είναι καλή, έως αρκετά καλή Επίσης με μια G cam βελτιώνεται η φάση ειδικά για night mode
. Είναι καθαρά θέμα μάρκετινγκ, αν του βάζαν και καλή κάμερα με άλλα 30ε, δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης για τις ναυαρχίδες της εταιρείας. Για όποιον πρώτη προτεραιότητα είναι η κάμερα ΔΕΝ ενδεικνυεται. Για όλους τους άλλους όμως που κινούνται σε adroid δεν υπάρχει κάτι καλύτερο κάτω από 600ε....κι εκεί πολύ νερό έχει αν έχει κάτι ανώτερο...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Καλά καλά, σε παρακολουθώ στενά να ξέρεις, στην επόμενη μαλακία που θα γράψεις θα πέσει φάπα που θα αφήσει δαχτυλιά
Πωπω ανατρίχιασα, τράβα να δεις αν έρχομαι.
:badair:

Δεν έχω χρόνο ούτε να ασχολούμαι μαζί σου, όχι να παρακολουθώ τα ποστ σου σε άλλα θέματα όπως λες θα κάνεις εσύ.
Είσαι άνεργος και έχεις τόσο χρόνο;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φίλε μου εγώ τα κινητά τα λύνω μόνος μου, πήρα τράπεζα θέρμανσης κόλλες και όλα. Samsung Sony Motorola Xiaomi έχω ανοίξει, μόνο για την οικογένεια που σπάνε κάθε 2 μήνες οθόνες η απόσβεση έχει γίνει. Του ανιψιού μου το οneplus δεν το ανέλαβα δεν ήξερα ούτε θερμοκρασίες ούτε μη σπάσω τίποτα το είχε πάρει και 7 κατοσταρικα, να ψάχνουμε καλωδιοταινίες φισακια και τέτοια. Εσύ ασχολεισου με Πολωνίες, εγώ αν δεν είναι κάτι κινησομο να μπορώ να βρω οθονη κουμπιά μπαταρία module καμερών μικρόφωνα δεν το αγοράζω και δεν προτείνω σε κανένα να αγοράσει προϊόντα που δεν κυκλοφορούν ανταλλακτικά τους σε καλές τιμές και να βρίσκεις παντού.
Βρε μαζί σου.
Αν τα φτιάχνεις μόνος σου μαγκιά σου. Αλλά που σαι, να παίζουν μετά και να μην φαίνονται κολλήσεις κλπ.

Και άσε τους άλλους να περνούν επισκευασμενο κινητό με επίσημα υλικά από Πολωνία σε μια βδομάδα.
Όπως τη βρίσκει ο καθένας.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Φίλε αντί να διαφημησεις δυσφημείς...... Μόλις ακούει ο άλλος Πολωνία καταλαβαίνει τι τον περιμένει...
Πολωνία θεωρείται πολύ ανώτερη της Ελλάδας σε θέματα τεχνολογίας κι ειδικά μαστορέματα επσικσυες απέχουμε έτη φωτός
.. Μη λέμε μλκιες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Βρε μαζί σου.
Αν τα φτιάχνεις μόνος σου μαγκιά σου. Αλλά που σαι, να παίζουν μετά και να μην φαίνονται κολλήσεις κλπ.

Και άσε τους άλλους να περνούν επισκευασμενο κινητό με επίσημα υλικά από Πολωνία σε μια βδομάδα.
Όπως τη βρίσκει ο καθένας.
αυτα τα "μια βδομαδα" για πηγαινε-ελα πολωνια και επισκευη, σε καιρο πανδημιας και πολεμου που ολες ΟΛΕΣ οι μεταφορικες εχουν καθυστερησεις, το λες και ευκολα αμφισβητισιμο παντως :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.796
Πόντοι
3.656
Η κάμερα σταω48mpx είναι καλή. Με. Μια G cam βελτιώνεται η φάση. Είναι καθαρά θέμα μάρκετινγκ, αν του βάζαν και καλή κάμερα με άλλα 30ε, δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης για τις ναυαρχίδες της εταιρείας. Για όποιον πρώτη προτεραιότητα είναι η κάμερα ΔΕΝ ενδεικνυεται. Για όλους τους άλλους όμως που κινούνται σε adroid δεν υπάρχει κάτι καλύτερο κάτω από 600ε....κι εκεί πολύ νερό έχει αν έχει κάτι ανώτερο...

Στο σκρουτζ με 8/256 το έχει 350κάτι.Γενικά θεωρείται καλύτερο για όσους παίζουν παιχνίδια,προσωπικά με χαλάει και το μέγεθος,6,67 ίντσες και σχεδόν 200 γραμμάρια είναι αρκετά μεγάλο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Στο σκρουτζ με 8/256 το έχει 350κάτι.Γενικά θεωρείται καλύτερο για όσους παίζουν παιχνίδια,προσωπικά με χαλάει και το μέγεθος,6,67 ίντσες και σχεδόν 200 γραμμάρια είναι αρκετά μεγάλο
6.67 για μένα είναι οριακά μικρό.τα 195gr είναι λίγα για τέτοια οθόνη και συσκευή με γκοριλαγκλας μπρος πίσω. Πιο κάτω από 6.5 οθόνη, δεν θέλω ούτε δώρο κάτι. Είναι θέμα άνεσης. Είχε πάει 250 με 280 στην Ελλάδα το 6/128, εγώ τοχω πάρει Γερμανία με 280 την έκδοση 8/256.
Γκειμιμγκ είναι το f4 pro που βγαίνει τώρα. Το f3 είναι ένα πιο γρήγορο αλλά λιγοτετο ποιοτικο s20plus samsung. Κανονικό τηλ δηλ όχι Γκειμινγκ
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
αυτα τα "μια βδομαδα" για πηγαινε-ελα πολωνια και επισκευη, σε καιρο πανδημιας και πολεμου που ολες ΟΛΕΣ οι μεταφορικες εχουν καθυστερησεις, το λες και ευκολα αμφισβητισιμο παντως :2funny:
Πάρε τυχαίο ποστ από το myphone.gr.
Ούτε αυτό ισχύει για σένα;
Όλοι δεν ξέρουν;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220719-184817.jpg
    Screenshot_20220719-184817.jpg
    463,9 KB · Εμφανίσεις: 50

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Πάρε τυχαίο ποστ από το myphone.gr.
Ούτε αυτό ισχύει για σένα;
Όλοι δεν ξέρουν;
δεν ειπα οτι λες ψεμματα, ειπα οτι ειναι αμφισβητισιμο. Μπορει καποια να κανουν 5 και 7 μερες και αλλα να κανουν 20 και 25 μερες. Απο θεσσαλονικη παραγγελνω πραγματα και κανουν μια βδομαδα μερικες φορες να ερθουν αθηνα :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Επειδή έπεσα έξω 2,3 χρόνια σε ετη ιδρύσεως, και δεν είμαι φυτό σαν εσένα να ψάχνω στο Google για χρονολογίες, τότε αυτομάτως γράφω μαλακιες;

Πάρε τυχαίο ποστ από το myphone.gr.
Ούτε αυτό ισχύει για σένα;
Όλοι δεν ξέρουν;


Πάλι καλά που δεν ψάχνει και δεν είναι φυτό ο τύπος ξεφτιλισμένος....:coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.796
Πόντοι
3.656
6.67 για μένα είναι οριακά μικρό.τα 195gr είναι λίγα για τέτοια οθόνη Πιο κάτω δεν θέλω ούτε δώρο κάτι. Είναι θέμα άνεσης. Είχε πάει 250 με 280 στην Ελλάδα εγώ τοχω πάρει Γερμανία με 280 την έκδοση 8/256.
Γκειμιμγκ είναι το f4 pro που βγαίνει τώρα. Το f3 είναι ένα πιο γρήγορο αλλά λιγοτετο ποιοτικο s20plus samsung. Κανονικό τηλ δηλ όχι Γκειμινγκ

Απο μπαταρία πώς πάει;
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Πειτε κανα καλο κινητο, ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΑ καταρχην, κατω απο 500 γιουρια
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Απο μπαταρία πώς πάει;
Άριστο. Βγάζει με βαριά χρήση άνετα μια μέρα. Με απλή βγάζει και δυο
Το βασικό, ΔΕΝ ζεσταίνεται. Έχει μέσα σύστημα απαγωγής με χαλκό, που παραδόξως, λειτουργεί, δεν είναι απλά μαρκετθνγκ
Σε ίδια χρήση το σαμσουνγκ νοτε 9 βγάζει 30% λιγότερο sot και πολλές φορές βράζει κιόλας.
Φυσικά το σαμυ υπερτερεί πολύ σε βίντεο κυρίως αλλά κ κάμερα αρκετα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Απο μπαταρία πώς πάει;

Άριστο. Βγάζει με βαριά χρήση άνετα μια μέρα. Με απλή βγάζει και δυο
τα 4000 mAh (χωρις γρηγορη φορτιση) που εχω εγω, ειναι γυρω στις 3 μερες μετριας χρησης, η φορτιση διαρκει 1.5-2 ωρες περιπου

αρα υπολογισε λιγο καλυτερα τα 4520 mAh και με γρηγορη φορτιση
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
τα 4000 mAh (χωρις γρηγορη φορτιση) που εχω εγω, ειναι γυρω στις 3 μερες μετριας χρησης, η φορτιση διαρκει 1.5-2 ωρες περιπου

αρα υπολογισε λιγο καλυτερα τα 4520 mAh και με γρηγορη φορτιση
Σε 60 70 μιν φορτίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom