Νέα

σλαβες vs σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σλαβες η σκανδιναβες

  • σλαβες

    Ψήφοι: 62 61,4%
  • σκανδιναβες

    Ψήφοι: 39 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    101

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε θα πανε προς σαμαρας μερια λες? :think:.ποσταρε καμια σερβα να χαρουμε.πριν μου ποσταρε μια σερβα(οχι εδω η νατασα παντως :grin:) ενα τραγουδι σερβικο.καποιος colic.μου θυμιζει εναν ελληνα τραγουδιστη τον δημητριαδη στη φατσα αλλα ειναι πιο ποπ.κατι σαν εκσυγχρονισμενος σερβος κιαμος.καλος παντως...
την ανουλα την ειδες στο λινκ που εβαλα ρε τυπε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Edfhitler2.gif
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
3% και ανεβαινει τυπε
ο λακης ηδη εχει αρχισει να παραγγελνει τα μαυρα πουκαμισα :rockon:
στειλτου π.μ να του πεις το νουμερο σου :grin:
αααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θεικο ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!
την ανουλα την ειδες στο λινκ που εβαλα ρε τυπε?
την βλεπω καθε μερα φιλε....ειναι αγαπημενη αρκετων σερβων(η σερβιδων ενιγουει) και την ποσταρουν συχνα.χωρις πλακα.εχει μεγαλο φαν κλαμπ στη σερβια.παρεπιπτοντως.σχεδον ολες οι σερβες ακομα και οι μεγαλες οι οποιες τυπε μου διατηρουν τα απιστευτα κορμια τους ασχετως ηλικιας σχεδον ξερουν πολυ καλα αγγλικα.δεν ξερω αν το κανουεμν με μεταφραση εμσω του google αλλα νομιζω οτι οντως ξερουν πολυ καλα αγγλικα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
3% και ανεβαινει τυπε
ο λακης ηδη εχει αρχισει να παραγγελνει τα μαυρα πουκαμισα :rockon:
στειλτου π.μ να του πεις το νουμερο σου :grin:


Με τη λογιστική υποστήριξη και την ένδυση ασχολείται ρε τύπε? Αυτά είναι για τους κατώτερους. Αντί να κάθεται να κάνει τακτικές και και ασκήσεις μάχης!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θεικο ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!την βλεπω καθε μερα φιλε....ειναι αγαπημενη αρκετων σερβων(η σερβιδων ενιγουει) και την ποσταρουν συχνα.χωρις πλακα.εχει μεγαλο φαν κλαμπ στη σερβια.παρεπιπτοντως.σχεδον ολες οι σερβες ακομα και οι μεγαλες οι οποιες τυπε μου διατηρουν τα απιστευτα κορμια τους ασχετως ηλικιας σχεδον ξερουν πολυ καλα αγγλικα.δεν ξερω αν το κανουεμν με μεταφραση εμσω του google αλλα νομιζω οτι οντως ξερουν πολυ καλα αγγλικα.
 

Συνημμένα

  • ana.jpg
    ana.jpg
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 84

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Με τη λογιστική υποστήριξη και την ένδυση ασχολείται ρε τύπε? Αυτά είναι για τους κατώτερους. Αντί να κάθεται να κάνει τακτικές και και ασκήσεις μάχης!
τυπε εχει αναλαβει και το στυλιστικο κομματι της επαναστασης
ειπαμε να κανουμε επανασταση αλλα να μην ειμαστε και γυφτοι :grin:
τυπε η τακτικη του λακη ειναι μια!
kill em all
SmileyMachineGun.gif
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε εσυ που εισαι και πουρολαγνος να ξερεις οτι και μεγαλυτερες απο αυτην εχουν τετοιο κορμι.ιλιγες ελληνιδες μεταξυ 40-50 εχουν τετοια κορμια.βεβαια κυνηγαμε ηλικιες μεταξυ 25 και 35 εμεις(εγω μαλλον γιατι εσυ εχεις μια αδυναμια τακμαντζιδικη...)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
τυπε εχει αναλαβει και το στυλιστικο κομματι της επαναστασης
ειπαμε να κανουμε επανασταση αλλα να μην ειμαστε και γυφτοι :grin:
τυπε η τακτικη του λακη ειναι μια!
kill em all
SmileyMachineGun.gif

Από αυτά που λέει ο λάκις για τις γκόμενες στα Εξαρχεια πρέπει να έχει 20 χρόνια να πάει.
Φοβάμαι ότι του πασάρουν λάθος εφημερίδες.

Greek+newspaper+1946.jpg
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε αφου ειμαι φασιστακι οπως με λεει η παπια :grin:
τι?σε εχει πει ετσι?εγω ισως ειμαι ο μοναδικος που εχει τσακωθει αλλα και συμφωνησει μαζι του. :2funny: :2funny: :2funny:.σημερα δεν γινεται να μπει λακης παπια παπατρολης αβραμης σφερδεκλος και λοιποι τωρα που υπαρχουν και επικαιρα θεματα λογω κρισης?σημερα που διαλεξα να ξενυχτησω εδω τυπε ακομα δεν εχουν μπει τα αστερια του μπου.περιμενω που ξερεις.ο αβραμης μπηκε ηδη αλλα ποσταρει καθεται ησυχος.δεν εχει φλιπαρει ακομα. :2funny:.κατσε θα αναψω εγω το φυτιλι. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τι?σε εχει πει ετσι?εγω ισως ειμαι ο μοναδικος που εχει τσακωθει αλλα και συμφωνησει μαζι του. :2funny: :2funny: :2funny:.σημερα δεν γινεται να μπει λακης παπια παπατρολης αβραμης σφερδεκλος και λοιποι τωρα που υπαρχουν και επικαιρα θεματα λογω κρισης?σημερα που διαλεξα να ξενυχτησω εδω τυπε ακομα δεν εχουν μπει τα αστερια του μπου.περιμενω που ξερεις.ο αβραμης μπηκε ηδη αλλα ποσταρει καθεται ησυχος.δεν εχει φλιπαρει ακομα. :2funny:.κατσε θα αναψω εγω το φυτιλι. :grin:
εδω και χρονια με λεει ετσι ρε τυπε :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
χαχαχα που ειναι τωρα?αυτος και ο πετρος κωνσταντινου εξαφανιστηκαν η κανω λαθος?
τυπε ο πετρακης θα εχει ειναι στο κομμα για να παρει γραμμες τι θα λεει τωρα που θα φυγουν μπουμπουκος και βοριδης
λογικα θα σκασει μυτη αυριο :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε ο πετρακης θα εχει ειναι στο κομμα για να παρει γραμμες τι θα λεει τωρα που θα φυγουν μπουμπουκος και βοριδης
λογικα θα σκασει μυτη αυριο :grin:
επειδη ξηεμρωνει σαββατο μηπως σκασει μυτη τωρα λεω.μια ειναι ακομα η ωρα.θα εχει κοσμο σημερα οποτε ισως ποσταρει.μακαρι αλλα θελει και τα αλλα αστερια του μπου να δουμε λιγο ελ πασο. :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τύποι μόλις έμαθα ότι δολοφόνησαν το νέο ηγέτη της Βόρειας Κορέας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom