Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βγανεις εκτος θεματος δεν ειναι το ιδιο για την πουτανα προκειται για την δουλεια της για τους φοιτητες ειναι μονο πως θα μπορουν να συνεχισουν να τα ξινουν


re συ ευα το ιδιο γινεται κ σε ολες τις κινητοποιησεις τι να μου πεις κ τι να σου πω...ο συνδικαλισμος εξυπηρετει τα δικα του συμφεροντα για να εχει τα προβατα σαν εμενα κ εσενα να τους ακολουθουμε κ να πλουτιζουν αυτοι κ εμεις να πτωχενουμε...κ βγαινουν ολοι κ μιλαεν για τονν βιασμο τις γριας λες κ εαν τα μπουρδελα υπαρχουν δεν θα βιαζουν τις γριες  :uglystupid:...ρε αντε γειααααα που θα σας κανω την χαρη,καθιστε με τα προβατα σας
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Είμαστε μια ειδική κατηγόρια ανθρώπων = Δηλαδη αναπηροι ετσι το καταλαβενω , θεσμό λειτούργημα
δηλαδη τι ειναι αυτο , εαν θελεις να συνκρινεις εσενα με μια εταιρα της αρχαιας Αθηνας κανεις λαθος μεγαλο , διαβασε ιστορια .σκυτάλη = σε τι αγαπη μου , εχουμε τον καραμανλη , μην αρχηζεις και εσυ και εχουμε καλοκαιρι ακομα .
Ειναι αδυνατον εμεις οι 2 να κανουμε διαλογο..ειναι αυτονοητο..
blue-screen-of-death.gif
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Δεν μιλαμε για "συμφεροντα"..
Μιλαμε για "θεσμο"..για "λειτουργημα"
Οπως μια "ΚΑΤΕΡΙΝΑ" που ηταν στο χωρο..παρεδωσε την "σκυταλη" σε "ΜΕΝΑ"..ετσι κι εγω..οταν ερθει ο καιρος θα παραδωσω κι εγω την "σκυταλη"σε μια "ΝΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ"...και παει λεγοντας..
Ειμαστε μια ειδικη κατηγορια ανθρωπων..που τελος παντων..πρεπει να κανει αυτην την δουλεια..πως να το κανουμε?
[/quote


δεν ειναι δουλεια αυτη πια σκετη σκυταλοδρομια ειναι!!!!!!!!!!
λες να την κανουμε ολυμπιακο αθλημα ??????????
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Αυτος ο τύπος ο moun- .... η φασισταριο θα ειναι η ΚΚΕ δεν εξηγειτε αλλιως το κολλημα που εχει φαει...

Τελος πάντων κορίτσια μια λυση υπάρχει...

Να προσλαβετε εναν image maker να σας φτιαξει ενα προφιλ σοβαρο αξιοπρεπες για να μπορείτε να διεκδικήσετε τα δικαιωμτα σας.

Δεν κανω πλακα σοβαρα το λεω  
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
re συ ευα το ιδιο γινεται κ σε ολες τις κινητοποιησεις τι να μου πεις κ τι να σου πω...ο συνδικαλισμος εξυπηρετει τα δικα του συμφεροντα για να εχει τα προβατα σαν εμενα κ εσενα να τους ακολουθουμε κ να πλουτιζουν αυτοι κ εμεις να πτωχενουμε...κ βγαινουν ολοι κ μιλαεν για τονν βιασμο τις γριας λες κ εαν τα μπουρδελα υπαρχουν δεν θα βιαζουν τις γριες  :uglystupid:...ρε αντε γειααααα που θα σας κανω την χαρη,καθιστε με τα προβατα σας


κατα την αποψη μου τα μπουρδελα χρειαζονται. τι θα κανουν ολοι αυτοι οι κακομηριδες που δεν μπορουν να σταυρωσουν γκομενα και δεν εχουν και λεφτα για cg η ct; να πεθανουν απο την αγαμια; η μηπως δεν θα εκτονονονται και θα τα κραταν ολα μεσα τους ιστορια φανταζομαι ξερεις για το πως ηταν ο κοσμος πριν την σεξουαλικη επανασταση.  εσυ χωρις σεξ μπορεις να ζησεις;;;
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ευα θα διαφωνηω μαζι σου για την αποψη σου περι απεργιων πορειων κλπ....
Δηλαδή κοριτσι μου εσυ θες τα ιδιωτικα σχολεια? θες ιδιωτικη υγεια? θες να μας παιζουν συνεχεια χωρίς εμεις να μπορουμε να αρθρωσουμε ενα λογο?
Θυμασε περσι τι εγινε στο Συνταγμα για τις φωτιες?
Ρε γαμωτο εεος ποια με αυτη την ισοπεδωση αν δεν μιλαμε κιολας θα μας πηδηξουν ασυστολα...
 

Επισκέπτης
κατα την αποψη μου τα μπουρδελα χρειαζονται. τι θα κανουν ολοι αυτοι οι κακομηριδες που δεν μπορουν να σταυρωσουν γκομενα και δεν εχουν και λεφτα για cg η ct; να πεθανουν απο την αγαμια; η μηπως δεν θα εκτονονονται και θα τα κραταν ολα μεσα τους ιστορια φανταζομαι ξερεις για το πως ηταν ο κοσμος πριν την σεξουαλικη επανασταση.  εσυ χωρις σεξ μπορεις να ζησεις;;;

ρε συ ευα εαν κλεισουν τα μπουρδελα θα γινουν μετα στο παρανομο,θα τις περνεις σπιτι κ θα ερχονται...ποια GC,CT μου λες?τα μπουρδελα ειπαν θα κλεσουν δεν θα εξαφανισουν τις πουτανες?κ δεν νομιζω να τα κλεσουν τελειως απλα ειπαν θα εχουν  καποια αποσταση μεταξυ τους κ αποσταση απο τα σχολεια....κ να τα εξαφανισουν μετα θα ειναι στο παρανομο...αλλα για ρωτα μια αδεια ποσο κανει κ μετα θα δουμε γιατι τις τρωει ο κωλος τις ιδιοκτητριες να την χασουν κ τα λεφτα που βγαζουν..
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
... θα ειμαι καβαλα στον ελεφαντα  μου.
περνω αλλον εναν.
μουνιλα ερχεσαι να παμε?
θα περασουμε απαρατηρητοι , το εγγυωμαι... :crazy:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
re συ ευα το ιδιο γινεται κ σε ολες τις κινητοποιησεις τι να μου πεις κ τι να σου πω...ο συνδικαλισμος εξυπηρετει τα δικα του συμφεροντα για να εχει τα προβατα σαν εμενα κ εσενα να τους ακολουθουμε κ να πλουτιζουν αυτοι κ εμεις να πτωχενουμε...κ βγαινουν ολοι κ μιλαεν για τονν βιασμο τις γριας λες κ εαν τα μπουρδελα υπαρχουν δεν θα βιαζουν τις γριες  :uglystupid:...ρε αντε γειααααα που θα σας κανω την χαρη,καθιστε με τα προβατα σας
μουνιλααααα μπεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
δηλαδή ΚΑΤΕΡΙΝΑ69 τι  επάγγελμα κανείς ?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ευα θα διαφωνηω μαζι σου για την αποψη σου περι απεργιων πορειων κλπ....
Δηλαδή κοριτσι μου εσυ θες τα ιδιωτικα σχολεια? θες ιδιωτικη υγεια? θες να μας παιζουν συνεχεια χωρίς εμεις να μπορουμε να αρθρωσουμε ενα λογο?
Θυμασε περσι τι εγινε στο Συνταγμα για τις φωτιες?
Ρε γαμωτο εεος ποια με αυτη την ισοπεδωση αν δεν μιλαμε κιολας θα μας πηδηξουν ασυστολα...

δεν ειπα κατι για την πορεια. μιλησα γενικως και εχωντας στο νου αυτο που εγινε στην σουηδια



ρε συ ευα εαν κλεισουν τα μπουρδελα θα γινουν μετα στο παρανομο,θα τις περνεις σπιτι κ θα ερχονται...ποια GC,CT μου λες?τα μπουρδελα ειπαν θα κλεσουν δεν θα εξαφανισουν τις πουτανες?κ δεν νομιζω να τα κλεσουν τελειως απλα ειπαν θα εχουν  καποια αποσταση μεταξυ τους κ αποσταση απο τα σχολεια....κ να τα εξαφανισουν μετα θα ειναι στο παρανομο...αλλα για ρωτα μια αδεια ποσο κανει κ μετα θα δουμε γιατι τις τρωει ο κωλος τις ιδιοκτητριες να την χασουν κ τα λεφτα που βγαζουν..

μα οταν ειναι κατι παρανομο τοτε ειναι που ανθει περισσοτερο δεν το καταλαβενεις;
 

Επισκέπτης
μουνιλααααα μπεεεεεεεεεεεεεεεεεε   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ξερεις ποσο θα κλασσω στο γελιο να σας βλεπω αγκαζε μετις ρωσσιδες να διαδηλωνεται για να γαματε με ενα 20αρικο...θα λιωσω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μα οταν ειναι κατι παρανομο τοτε ειναι που ανθει περισσοτερο δεν το καταλαβενεις;

ενω τωρα ολα τα μπουρδελα λειτουργουν με ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ..ασε ρε ευα..εδω υπαρχει παρανομια οπου σκεφτεις,στα μπουρδελα δεν θα υπαρχει  :uglystupid:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
νομος ειναι το δικιο του πελατη
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ενω τωρα ολα τα μπουρδελα λειτουργουν με ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ..ασε ρε ευα..εδω υπαρχει παρανομια οπου σκεφτεις,στα μπουρδελα δεν θα υπαρχει  :uglystupid:

δεν εχει σημασια. εφοσον υπαρχει ο νομος που τα επιτρεπει σημαινει οτι ειναι αποδεκτα απο την κοινωνια. αμα ο νομος πει οχι τοτε θα ειναι χειροτερα τα πραματα
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ξερεις ποσο θα κλασσω στο γελιο να σας βλεπω αγκαζε μετις ρωσσιδες να διαδηλωνεται για να γαματε με ενα 20αρικο...θα λιωσω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ενω τωρα ολα τα μπουρδελα λειτουργουν με ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ..ασε ρε ευα..εδω υπαρχει παρανομια οπου σκεφτεις,στα μπουρδελα δεν θα υπαρχει  :uglystupid:
αλλα γραφουμε αλλα διαβαζεις εσυ....αλλα καταλαβαινεις στο τελος...συννενοηση ντακοτα κοιτα και εσυ ψηλα μαζι με τον παπα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom