Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και ποιος σου είπε εσένα ότι έχεις δικαίωμα στη ζωή της αδερφής σου  ή του αδερφού σου;Ο...προστάτης αδερφός είναι από προηγούμενες εποχές φίλε μου...

το να μην κυκλοφορει ξεβρακωτη
το να μην κυκλοφορει μονη της 6 η ωρα το πρωι ειναι παραλογο  :uglystupid: :uglystupid:

για συνελθετε λιγο  :uglystupid: :uglystupid:
συζητηστε για την πορεια που θα κατεβετε με τις ρωσσιδες κ αφηστε με εμενα στην νιρβανα μου,σας αγαπω  :2funny:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
στα αρχιδια μου εαν με κραζεις,εσυ η ευα η η καθε ευα...ζητησα να μου πεις την γνωμη σου για τις αποψεις μου????


αλτεκ ΝΑΙ ειμαι συντηρητικος,τωρα εαν ειναι καλο η κακο θα το δειξει ο χρονος κ οχι η θεωρια  ;)
δηλαδη μονο οι ξεβρακωτες βιαζονται ε μουνιλα?γιατι εχουμε ακουσει και για βιασμους κατι γιαγιαδων 70 και 80 χρονων...τις ξεδιαντροπες ηταν εμαθα με λευκο παντελονι και μαυρο στρινγκ...α ρε κατι μυαλα τα πιτσιρικια.... :headbang: :headbang: :headbang: τι ασχολουμαστε ηθελα να ξερα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
το να μην κυκλοφορει ξεβρακωτη
το να μην κυκλοφορει μονη της 6 η ωρα το πρωι ειναι παραλογο  :uglystupid: :uglystupid:

για συνελθετε λιγο  :uglystupid: :uglystupid:
συζητηστε για την πορεια που θα κατεβετε με τις ρωσσιδες κ αφηστε με εμενα στην νιρβανα μου,σας αγαπω  :2funny:

Κάτσε ρε φίλε,μια κοπέλα με μίνι ή μίντι φούστα,και ένα ελαφρύ μπλουζάκι,είναι ξεβράκωτη;Επίσης,μόνη της 06:00 το πρωί σαν την άδικη κατάρα δεν κυκλοφορεί καμία.Όλο και κάποιος θα τη συνοδεύει.Πάντως η μέχρι τώρα εμπειρία μου,μου έχει δείξει ότι οι σκληροί μπαμπάδες/αδερφοί,πάνε την κόρη/αδερφή έγκυο στην εκκλησία.Έχω πολλά παραδείγματα από τον ευρύ φιλικό κύκλο μου.
 

Επισκέπτης
δηλαδη μονο οι ξεβρακωτες βιαζονται ε μουνιλα?γιατι εχουμε ακουσει και για βιασμους κατι γιαγιαδων 70 και 80 χρονων...τις ξεδιαντροπες ηταν εμαθα με λευκο παντελονι και μαυρο στρινγκ...α ρε κατι μυαλα τα πιτσιρικια.... :headbang: :headbang: :headbang: τι ασχολουμαστε ηθελα να ξερα

κ η λυση για να μειωθουν οι βιασμοι ειναι τα μπουρδελα να μεινουν εκει που ειναι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αυτο ειναι το προβλημα της κοινωνιας μας,τα μπουρδελα  :uglystupid:

κ τωρα υπαρχουν τα μπουρδελα κ οι βιασμοι υπαρχουν,τι να μου πεις κ τι να σου πω...επειδη εχει συμφεροντα η  κατερινα κ η καθε κατερινα θα βγω εγω στον δρομο να γινω τσιμπουκι για να μην χασει τις αδειες η καθε κατερινα....αμ δεεεεεεεεεε :idiot:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγω παντως θα ειμαι με το γλομπεο-μπλουζακι μου και το μαντηλακι μου...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κάτσε ρε φίλε,μια κοπέλα με μίνι ή μίντι φούστα,και ένα ελαφρύ μπλουζάκι,είναι ξεβράκωτη;Επίσης,μόνη της 06:00 το πρωί σαν την άδικη κατάρα δεν κυκλοφορεί καμία.Όλο και κάποιος θα τη συνοδεύει.Πάντως η μέχρι τώρα εμπειρία μου,μου έχει δείξει ότι οι σκληροί μπαμπάδες/αδερφοί,πάνε την κόρη/αδερφή έγκυο στην εκκλησία.Έχω πολλά παραδείγματα από τον ευρύ φιλικό κύκλο μου.
Πες το ψεμματα..η πολλη αυστηροτητα φερνει αντιθετα αποτελεσματα..εχω αδερφες και ξερω(κανονικες αδελφες οχι απο τις αλλες..)
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κ η λυση για να μειωθουν οι βιασμοι ειναι τα μπουρδελα να μεινουν εκει που ειναι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αυτο ειναι το προβλημα της κοινωνιας μας,τα μπουρδελα  :uglystupid:

κ τωρα υπαρχουν τα μπουρδελα κ οι βιασμοι υπαρχουν,τι να μου πεις κ τι να σου πω...επειδη εχει συμφεροντα η  κατερινα κ η καθε κατερινα θα βγω εγω στον δρομο να γινω τσιμπουκι για να μην χασει τις αδειες η καθε κατερινα....αμ δεεεεεεεεεε :idiot:
Εχεις πιασει λαθος το νοημα..!!
 

Επισκέπτης
Επίσης,μόνη της 06:00 το πρωί σαν την άδικη κατάρα δεν κυκλοφορεί καμία.

καλα ελα να δωσουμε ραντεβου 6 το πρωι εξω απο τογκιουζελ κ θα δουμε μετα ποιος εχει δικιο,ποιος εχει αδικο κ εαν προκαλουνε για να τις βιασουνε  :idiot:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Κάτσε ρε φίλε,μια κοπέλα με μίνι ή μίντι φούστα,και ένα ελαφρύ μπλουζάκι,είναι ξεβράκωτη;Επίσης,μόνη της 06:00 το πρωί σαν την άδικη κατάρα δεν κυκλοφορεί καμία.Όλο και κάποιος θα τη συνοδεύει.Πάντως η μέχρι τώρα εμπειρία μου,μου έχει δείξει ότι οι σκληροί μπαμπάδες/αδερφοί,πάνε την κόρη/αδερφή έγκυο στην εκκλησία.Έχω πολλά παραδείγματα από τον ευρύ φιλικό κύκλο μου.
σαββατο πρωι 6 με 7 παραλιακη μετα τα κλαμπ και τα μπουζουκια πηγαινε μουνιλα μια βολτα να δεις ποσες ψοφανε για πουτσο ...χιλιαδες ,και μην τυχον και μπεις στο τραμ κυριακη ξημερωματα που κυκλοφορουν ανηλικα θα σοκαριστεις και θα τις αρχισεις στις καρπαζιες ολες... :booty: :dancing: :helpplea: :tickedoff: :birdman: :jerking: :think: :rockon: :S
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
8a klisoyn ta spitia kai sto telos 8a katantisoyme proth pelates sta pezodromia eleos les kai an eine makria px apo sxoleia an eine na paei o ma8hths kai makritera na einai den paei eleos ti koplej eine ayta re  :2funny:
Αυτο ειναι η αφορμη,αλλη ειναι η αιτια..παρεμπιπτοτως γρααψε σε ελληνικα
 

Επισκέπτης
σαββατο πρωι 6 με 7 παραλιακη μετα τα κλαμπ και τα μπουζουκια πηγαινε μουνιλα μια βολτα να δεις ποσες ψοφανε για πουτσο ...χιλιαδες ,και μην τυχον και μπεις στο τραμ κυριακη ξημερωματα που κυκλοφορουν ανηλικα θα σοκαριστεις και θα τις αρχισεις στις καρπαζιες ολες... :booty: :dancing: :helpplea: :tickedoff: :birdman: :jerking: :think: :rockon: :S

χαζος ειμαι ρε συ ν αρχισω τις καρπαζιες...μαλλον εσεις δεν με πιανετε :uglystupid:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
το να μην κυκλοφορει ξεβρακωτη
το να μην κυκλοφορει μονη της 6 η ωρα το πρωι ειναι παραλογο  :uglystupid: :uglystupid:

για συνελθετε λιγο  :uglystupid: :uglystupid:
συζητηστε για την πορεια που θα κατεβετε με τις ρωσσιδες κ αφηστε με εμενα στην νιρβανα μου,σας αγαπω  :2funny:

αιντεεεεεεεεεεεεε εγω 6 μπορει να φυγω απο το σπιτι το πρωι δλδ τι; θα με βιασει κανεις ελεος. και τελικη αμα δεν πηγαινεις γυρευοντας δεν την πατας. μαλακο ειναι η αλλη να παει στην πιο κακοφημη γειτονεια της αθηνας μονη της την νυχτα; οτι κι αν φοραει. ελεος δεν ειναι χαζες οι αδερφες σας, αλλα απο τον πολυ περιορισμο αντιδραν οσο πιο πολυ μπορουν και γι αυτο οπως λεει κι ο φιλος τις πανε στην εκκλησια εγκυες, hello αμα δεν την αφησεις την αλλη να κανει την ζωη της μονη της δεν προκειται να γινει ποτε υπευ8υνο ατομο.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καμιά δεν προκαλεί για να την βιάσουν.Ότι είναι σέξυ ντυμένη κάποια δε θέλει να τη βιάσουν.Αλλά τόσοι και τόσοι διαταραγμένοι και στερημένοι που κυκλοφορούν...Αλλά όπως ειπώθηκε,ο βιαστής δεν περιμένει να δει την γκόμενα με το σορτσάκι για να καβλώσει.Καβλώνει και με την κυρία 60 ετών που πάει στο εργοστάσιο για το μεροκάματο..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
... kai an eine makria px apo sxoleia an eine na paei o ma8hths kai makritera na einai den paei eleos ti koplej eine ayta re  :2funny:

εγω παντως δυστυχως οταν πηγαινα σχολειο το πλησιεστερο στουντιο (αυτα με τις πολλες κοπελες μεσα που υπηρχαν ) ηταν 10 λεπτα δρομος... και ετσι επρεπε να σκαντζαρο δυωρη κοπανα για να παω να ζουμπηξω :) ...

μετα το ζουμπηγμα (συνηθως με δυο κοπελες) βεβαια να γυρνας στο σχολειο και να προσπαθεις να κανεις μαθημα ηταν ολα τα λεφτα... χααχχααχχαχαχαχα

αχ τι μου θυμισατε τωρα... παλιες καλες εποχες ...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
χαζος ειμαι ρε συ ν αρχισω τις καρπαζιες...μαλλον εσεις δεν με πιανετε :uglystupid:
αν ηταν αδελφη σου ομως ε?ο κλασσικος ο μαλακας ο ελληνας...ας γαμησω εγω την αδελφη του αλλου αλλα εμενα η αδελφη μου θα ναι παρθενα μεχρι το γαμο....ωραια μυαλα....ποσο χρονων εισαι ρε μουνιλα?εισαι 18 -19?το νοημα που προσπαθει να σου πει η κατερινα οτι ο αλλος με 20 ευρω απ το να βιασει παει σε ενα σπιτι και ξεκαυλωνει.εχει μια επιλογη.αν τον αφησεις εξω χωρις επιλογη τον ψυχακια αργα η γρηγορα θα την κανει την μαλακια
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δεν μιλαμε για "συμφεροντα"..
Μιλαμε για "θεσμο"..για "λειτουργημα"
Οπως μια "ΚΑΤΕΡΙΝΑ" που ηταν στο χωρο..παρεδωσε την "σκυταλη" σε "ΜΕΝΑ"..ετσι κι εγω..οταν ερθει ο καιρος θα παραδωσω κι εγω την "σκυταλη"σε μια "ΝΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ"...και παει λεγοντας..
Ειμαστε μια ειδικη κατηγορια ανθρωπων..που τελος παντων..πρεπει να κανει αυτην την δουλεια..πως να το κανουμε?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αν ηταν αδελφη σου ομως ε?ο κλασσικος ο μαλακας ο ελληνας...ας γαμησω εγω την αδελφη του αλλου αλλα εμενα η αδελφη μου θα ναι παρθενα μεχρι το γαμο....ωραια μυαλα....ποσο χρονων εισαι ρε μουνιλα?εισαι 18 -19?το νοημα που προσπαθει να σου πει η κατερινα οτι ο αλλος με 20 ευρω απ το να βιασει παει σε ενα σπιτι και ξεκαυλωνει.εχει μια επιλογη.αν τον αφησεις εξω χωρις επιλογη τον ψυχακια αργα η γρηγορα θα την κανει την μαλακια

σωστος
 

Επισκέπτης
αν ηταν αδελφη σου ομως ε?ο κλασσικος ο μαλακας ο ελληνας...ας γαμησω εγω την αδελφη του αλλου αλλα εμενα η αδελφη μου θα ναι παρθενα μεχρι το γαμο....ωραια μυαλα....ποσο χρονων εισαι ρε μουνιλα?εισαι 18 -19?

ετσι ακριβως ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ...αυτος ειμαι γιατι ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ/ΚΑΜΙΑ περα απο την οικογενεια μου δεν ενδαφερεται για το καλο μου ετσι πολυ απλα ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ/ΑΛΛΕΣ...εσενα που σεν ενδιαφερουν συνεχα..δεν μπορουμε να ταιριαζουμε ολοι τι να κανουμε :)

το νοημα που προσπαθει να σου πει η κατερινα οτι ο αλλος με 20 ευρω απ το να βιασει παει σε ενα σπιτι και ξεκαυλωνει.εχει μια επιλογη.αν τον αφησεις εξω χωρις επιλογη τον ψυχακια αργα η γρηγορα θα την κανει την μαλακια


ελα ρε σοβαρα αυτο ειναι το νοημα????κ εαν ειναι αυτο γιατι ενω υπαρχουν τοσα μπουρδελα νομιμα κ μη οι βιασμοι οσο πανε κ αυξανονται  :uglystupid: :uglystupid:
επειδη ειμαι χαζος μου το εξηγεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom