Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έτσι είναι φίλε.Εκτός το οικονομικό θα ξέρουμε και ποια είναι νόμιμα και ''καθαρά''Αυτό που φοβάμε όμως είναι ότι θα ανέβουν και οι τιμές.Τότε θα γίνει μπάχαλο αλλα και ξεκαθάρισμα στις σαβούρες.Προσωπικά με ενδιαφέρει η υγεία μου και όχι τα χρήμματα.
εμενα στα παπαρια και αν ανεβουν οι τιμες.ας ανεβουν με τοσο ρισκο... γκομενες που πανε με πακιστανους και κανουν ακαποτα και χυσιματα στο στομα με τον καθε βρωμιαρη.να μου λειπει.δεν παω σε μπουρδελα ουτε θα παω...εξαλου δεν τρωω το παραμυθι οτι ολες ειναι δηλωμενες και περνανε γιατρους...και γιατρο να περασει και να ναι καθαρη τωρα θα εμφανιστει η ασθενεια σε 2 μηνες αλλα θα την κουβαλα...και αντε οτι ειναι καθαρη...απ τα σεντονια να κολλησεις κατι δερματικο σου φτανει....
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Eγώ είμαι ΥΠΕΡ να κλείσουν κάτι τρόγλες όχι όλα.Αλλά ρε κατερινάκη πως πληρώνετε φόρους?Απόδειξη δεν κόβετε το μόνο σίγουρο.Εκτός εάν πάτε και λέτε τόσα έβγαλα αυτό τον μήνα.Για να κάνετε πως κόβετε αποδείξης να δεις εάν θα σας κλείσουν η όχι.Για το χρήμα γίνονται όλα αυτά.
Εχοντας υποψη
1.Τις διαταξεις του Ν.2676/99 (ΦΕΚ 1 τ.Α 5/1/1999),
  οπως αντικατασταθηκαν και τροποποιηθηκαν με τις διαταξεις του
  αρθρου 11 του Ν.3232/04 (ΦΕΚ 48 τ.Α 12/02/2004).
2.Τις διαταξεις του αρθρου 28 και 72 Ν.3518/06 (ΦΕΚ 272 τ.Α 21/12/06).
3.Τις διαταξεις των αρθρων 112-116 του Κανονισμου Ασφαλισης ΙΚΑ.
4.Ταυταριθμη αιτηση της επιχειρησης 4538/28/02/2007 μετα του σχετικου παραβολου και υπηρεσιακου σημειωματος του αρμοδιου Υποκ/τος ΙΚΑ
                ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ....
βασει ενσημου..καθοριζεται φορολογικα..το ετησιο εισοδημα..
Αλλη απορια?
Αποδειξεις στους πελατες θα κοβονται..εαν και εφοσων εχει το οικημα αδεια εγκαταστασης..
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο θα το πάνε?25-30 ευρώ τότε να δούμε εάν θα έχουν πελατία.Εγώ θα προτιμήσω τα studio και μερικά κατεξέρεση για τις υπηρεσίες τους.
κατα αρχην δεν εχει σχεση ποιος ψηφισε το νομο..οποιαδηποτε κυβερνηση αν θελει τον εφαρμοζει...και εσυ τι λες αν πανε τα μπουρδελα 10 ευρω πανω δεν θα πανε τα στουντιο 20 ευρω πανω?ο νομος της αγορας φιλε αν ξερεις...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εχοντας υποψη
1.Τις διαταξεις του Ν.2676/99 (ΦΕΚ 1 τ.Α 5/1/1999),
  οπως αντικατασταθηκαν και τροποποιηθηκαν με τις διαταξεις του
  αρθρου 11 του Ν.3232/04 (ΦΕΚ 48 τ.Α 12/02/2004).
2.Τις διαταξεις του αρθρου 28 και 72 Ν.3518/06 (ΦΕΚ 272 τ.Α 21/12/06).
3.Τις διαταξεις των αρθρων 112-116 του Κανονισμου Ασφαλισης ΙΚΑ.
4.Ταυταριθμη αιτηση της επιχειρησης 4538/28/02/2007 μετα του σχετικου παραβολου και υπηρεσιακου σημειωματος του αρμοδιου Υποκ/τος ΙΚΑ
                ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ....
βασει ενσημου..καθοριζεται φορολογικα..το ετησιο εισοδημα..
Αλλη απορια?
τι λενε αυτες οι διαταξεις?κατι που βολευει?πως φορολογεισαι δεν μας λες?τοσο σαν σπιτι οσο και σαν εργαζομενη...
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
τι λενε αυτες οι διαταξεις?κατι που βολευει?πως φορολογεισαι δεν μας λες?τοσο σαν σπιτι οσο και σαν εργαζομενη...
Εξηγησα ματακια μου...βασει ενσημου καθοριζεται το ετησιο εισοδημα..αποδειξεις δεν μπορω να κοβω στους πελατες..γιατι το ντελο μου δεν εχει αδεια εγκαταστασης...και γι'αυτο τα κλεινουν..
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
Εγινα κατανοητη τωρα?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
κατα αρχην δεν εχει σχεση ποιος ψηφισε το νομο..οποιαδηποτε κυβερνηση αν θελει τον εφαρμοζει...και εσυ τι λες αν πανε τα μπουρδελα 10 ευρω πανω δεν θα πανε τα στουντιο 20 ευρω πανω?ο νομος της αγορας φιλε αν ξερεις...
Ναι φίλε ξέρω αλλα όπως είπα προτιμώ τα studio που θεωριτικά αξίζουν τα χρήματα παρά να έχω τιν κάθε τσατσά στο 3λεπτο να χτυπάει την πόρτα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εξηγησα ματακια μου...βασει ενσημου καθοριζεται το ετησιο εισοδημα..αποδειξεις δεν μπορω να κοβω στους πελατες..γιατι το ντελο μου δεν εχει αδεια εγκαταστασης...και γι'αυτο τα κλεινουν..
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
Εγινα κατανοητη τωρα?
Γιατί άλλα που έχουν κόβουν?Studio.μασάζ κτλπ.Η μήπως δηλώνεις όσα βγάζεις.Τέσπα δεν με αφορά δεν είμαι εφορία αλλά αυτός είναι ο κύριο λόγος που κλείνουν η έστω θέλουν
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
κατσε να δεις ποσο θα πανε τα στουντιο τωρα...και εκει εννοειται πως ολες ειναι αδηλωτες ετσι....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εξηγησα ματακια μου...βασει ενσημου καθοριζεται το ετησιο εισοδημα..αποδειξεις δεν μπορω να κοβω στους πελατες..γιατι το ντελο μου δεν εχει αδεια εγκαταστασης...και γι'αυτο τα κλεινουν..
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
Εγινα κατανοητη τωρα?
τοτε ας κλεισουν και ας τα αλλαξουν ολα ριζικα και μετα να ανοιξουν ξανα....και απο συνθηκες υγιεινης να βελτιωθουν και να περασει καποια τροπολογια για φορολογητεο εισοδημα...δεν ειναι δυσκολο...
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Με απλα λογια..
Ο νομος με υποχρεωνει και με φορολογει για να εχω δικαιωμα να εξασκω το επαγγελμα...αλλα μου απαγορευει το συγκεκριμενο οικημα να το εξασκω μεσα σε αυτο...και οχι μονο...απαγορευεται να το εξασκω ειτε με ψωνιστηρι(πεζοδρομιο)..ειτε σε μπαρ..ειτε με κινητο.. ειτε σε ξενοδοχειο...και οτι αλλο φανταστειτε...

Αυτος ο νομος τελικα...εχει πολυ πλακα..!!!
Την αδεια εξασκησης επαγγελματος ομως...μου την εδωσε...χαχαχαχαχ...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ΩΡΕ έχει να πέσει μαλακία σύνεφο.Άσε τους βιασμούς στους δρόμους με τα ξεκολάκια να προκαλούν.Τις βλέπεις φουντώνεις πας σε ντελο ας πούμε ότι κάτι έγινε.ΤΩΡΑ βββοοουυυυρρρ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στο τέλος θα μείνη μόνο 1 τάνα.Όσες αξίζουν.Κατερινάκη για μένα αξίζεις και θα μείνης.Κάτι άλλες τσούχτρες να δούμε τι θα γίνουν
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Με απλα λογια..
Ο νομος με υποχρεωνει και με φορολογει για να εχω δικαιωμα να εξασκω το επαγγελμα...αλλα μου απαγορευει το συγκεκριμενο οικημα να το εξασκω μεσα σε αυτο...και οχι μονο...απαγορευεται να το εξασκω ειτε με ψωνιστηρι(πεζοδρομιο)..ειτε σε μπαρ..ειτε με κινητο.. ειτε σε ξενοδοχειο...και οτι αλλο φανταστειτε...

Αυτος ο νομος τελικα...εχει πολυ πλακα..!!!
Την αδεια ομως...μου την εδωσε...χαχαχαχαχ...
γι αυτο ειπα να αλλαξουν ολαααααααααα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Με απλα λογια..
Ο νομος με υποχρεωνει και με φορολογει για να εχω δικαιωμα να εξασκω το επαγγελμα...αλλα μου απαγορευει το συγκεκριμενο οικημα να το εξασκω μεσα σε αυτο...και οχι μονο...απαγορευεται να το εξασκω ειτε με ψωνιστηρι(πεζοδρομιο)..ειτε σε μπαρ..ειτε με κινητο.. ειτε σε ξενοδοχειο...και οτι αλλο φανταστειτε...

Αυτος ο νομος τελικα...εχει πολυ πλακα..!!!
Την αδεια εξασκησης επαγγελματος ομως...μου την εδωσε...χαχαχαχαχ...
βρε κατερινα, βρειτε τα με το μιμικο για το αβαταρ..

ολο για το κοτοπουλο σε μπερδευω και λεω, τί λεει αυτος ? τζαζεψε ????  :cheesy:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και φυσικα κατερινα μην νομιζεις οτι εχω κομπλεξ η δεν εχω παει σε μπουρδελο ποτε στη ζωη μου..εχω εξηγησει τους λογους που δεν παω πια και δεν θελω να παω..εσυ μια χαρα μου φαινεσαι και απ οτι ξερω και το σπιτι σου αλλα και οι υπηρεσιες σου ειναι αξιολογες πραγμα που απ οτι διαβαζω το εκτιμουν ολοι...και εννοειται οτι δεν θελω να βγει ο καθε ψυχανωμαλος στο δρομο να βιαζει ...κλπ....
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Στο τέλος θα μείνη μόνο 1 τάνα.Όσες αξίζουν.Κατερινάκη για μένα αξίζεις και θα μείνης.Κάτι άλλες τσούχτρες να δούμε τι θα γίνουν
Ολες...ειμαστε εξισου..
Δεν ειμαι τιποτα παραπανω..και τιποτα λιγοτερο...!!!
Ευχομαι να πανε ολα καλα..!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
τοτε ας κλεισουν και ας τα αλλαξουν ολα ριζικα και μετα να ανοιξουν ξανα....και απο συνθηκες υγιεινης να βελτιωθουν και να περασει καποια τροπολογια για φορολογητεο εισοδημα...δεν ειναι δυσκολο...
Το θεμα μας ειναι να γινει η "τροποποιηση του Νομου"
Αν συμβει αυτο...τοτε ειναι φυσικο κι επομενο ο Νομος να διαταξει κανονες λειτουργιας..
Ενα-ενα...με τη σειρα..
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Το θεμα μας ειναι να γινει η "τροποποιηση του Νομου"
Αν συμβει αυτο...τοτε ειναι φυσικο κι επομενο ο Νομος να διαταξει κανονες λειτουργιας..
Ενα-ενα...με τη σειρα..
το ενα ενα με τη σειρα στο ελλαντα ..καλα κρασα...κατερινα να σε ρωτησω κατι αλλο ασχετο?
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
βρε κατερινα, βρειτε τα με το μιμικο για το αβαταρ..

ολο για το κοτοπουλο σε μπερδευω και λεω, τί λεει αυτος ? τζαζεψε ????  :cheesy:
Χαχαχαχα...μου ειπε οτι αμα βγαλω το κοτοπουλακι απο το αβαταρ μου..δεν θα μου ξαναμιλησει και δεν θα μου ξανακανει κο-κο-κο..
 

Επισκέπτης
''εδω ο κοσμος καιγεται κ το μουνι χτενιζεται΄'
εδω πολυς κοσμος δεν εχει να φαει,δεν εχει να ασφληστει κ θα τον ενδιαφερει εαν το μπουρδελο εχει αποσταση 100 μετρα απο σχολειο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
κ το αλλο φοβερο θα κατεβουμε κ σε πορεια για τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ :jerking: :jerking:
κ θα με βλεπουν οι γονεις μου αγκαζε στο ενα χερι η ρωσσιδα στο αλλο χερι ο τραβελος κ θα λενε να ο γιοκας μου,ειμαστε περιφοανοι για σενα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ρε σεις οτι να ναι κ πολλοι τα πιστευετε κ αυτα που λετε...οι πουτανες εχουν τα συμφεροντα τους  :uglystupid: κ οτι κ καθομαστε κ εμεις κ ασχολουμαστε,θα μου πεις ρε μεγαλε κ εσενα σε καιει...ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,να εξαφανιστουν τα μπουρδελα,να πανα γαμηθουν ολες κ ολοι κ να γεμισουμε βιαστες ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom