Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
to νοημα ποιο ειναι κατερινα???οτι θα θελω να περπατησω 100 μετρα για να βρω αλλο μπουρδελο???κ τι θα παθω θα μου πεσει η μεση???
Βρε μουν...ουτε τι λεει ο νομος δεν εχεις καταλαβει...ποιος μιλησε για περπατημα?
 

Επισκέπτης
πρεπει να κανει αυτην την δουλεια..πως να το κανουμε?

γιατι πρεπει κατερινα??σου εχει βαλει κανενας το πιστολι στον κροταφο κ πρεπει να το κανεις??στην σουηδια δηλαδη που τα κοψανε παθανε τιποτα???δεν νομιζω??αλλα γιατι δεν λες οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να τα κοψω...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ετσι ακριβως ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ...αυτος ειμαι γιατι ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ/ΚΑΜΙΑ περα απο την οικογενεια μου δεν ενδαφερεται για το καλο μου ετσι πολυ απλα ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ/ΑΛΛΕΣ...εσενα που σεν ενδιαφερουν συνεχα..δεν μπορουμε να ταιριαζουμε ολοι τι να κανουμε :)


ελα ρε σοβαρα αυτο ειναι το νοημα????κ εαν ειναι αυτο γιατι ενω υπαρχουν τοσα μπουρδελα νομιμα κ μη οι βιασμοι οσο πανε κ αυξανονται  :uglystupid: :uglystupid:
επειδη ειμαι χαζος μου το εξηγεις?
αν δεν καταλαβαινεις ρε συ μουν ουτε τα αυτονοητα τοτε τι μιλαμε...απορω...καλα εχεις δικιο οτι πεις εσυ αντρακι μου .μην σε ενδιαφερει κανεις εσενα.α και τυχαιο στατιστικο ειναι μαλλον δεν εχει σημασια καμμια να υπαρχουν σπιτια και εκδιδομενες γυναικες.μην δινεις σημασια εσυ....
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
μπορείς να ανάλυσης σε παρακαλω αυτο το "θεσμό" "λειτούργημα" και το "σκυτάλη" και βέβαια το φοβερό Είμαστε μια ειδική κατηγόρια ανθρώπων.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
γιατι πρεπει κατερινα??σου εχει βαλει κανενας το πιστολι στον κροταφο κ πρεπει να το κανεις??στην σουηδια δηλαδη που τα κοψανε παθανε τιποτα???δεν νομιζω??αλλα γιατι δεν λες οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να τα κοψω...
Την ιδια ερωτηση να κανεις και στον εαυτο σου..ισως εκει βρεις την απαντηση..
 

Επισκέπτης
παιδες εγω θα παω την τεταρτη κι οποιος θελει ερχεται...
 

Επισκέπτης
αν δεν καταλαβαινεις ρε συ μουν ουτε τα αυτονοητα τοτε τι μιλαμε...απορω...καλα εχεις δικιο οτι πεις εσυ αντρακι μου .μην σε ενδιαφερει κανεις εσενα.α και τυχαιο στατιστικο ειναι μαλλον δεν εχει σημασια καμμια να υπαρχουν σπιτια και εκδιδομενες γυναικες.μην δινεις σημασια εσυ....

εξηγα μου το ειλικρινα δεν εχω μυαλο να καταλαβω,πες μου το εσυ...

αντρακι δεν ειμαι κ εχω παψει να ασχολουμαι με το ποσο αντρας ειναι ο καθενας εδω κ καιρο αλλα πως να το κανουμε ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ,κακο ειναι?εσυ δηλαδη εαν σου πω εχοντας μισθο 3000 ευρω κ σου πω δωσε μου μια 500 αρα θα μου δωσεις εαν σου πω οτι πειναω?/σε πληροφορω οτι φιλανθρωπιες η οικογενεια μου εχει κανει,εχουμε δωσει λεφτα σεν ανθρωπους που πραγματικα δεν ειχανε να φανε,αλλα σε ανθωπους που εχουν χεστει στο ταλιρο,που εχουν ως φιλοσοφια ζωης οτι φαμε οτι πιουμε κ οτι αρπαξει ο κωλος μας ΛΥΠΑΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝ
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
αλλα σε ανθωπους που εχουν χεστει στο ταλιρο,που εχουν ως φιλοσοφια ζωης οτι φαμε οτι πιουμε κ οτι αρπαξει ο κωλος μας ΛΥΠΑΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝ

Δε ζητάνε ελεημοσύνη.Τα δουλεύουν.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μπορείς να ανάλυσης σε παρακαλω αυτο το "θεσμό" "λειτούργημα" και το "σκυτάλη" και βέβαια το φοβερό Είμαστε μια ειδική κατηγόρια ανθρώπων.
Μηπως μιλαω κινεζικα βρε παιδια και δεν με καταλαβαινετε?
Αν ειναι ετσι παρακαλω εναν μοντ...να μεταφρασει τα ποστ μου...!!!
Κι αν θελετε καποια πιο εξειδικευμενη εξηγηση..ειναι πολυ απλο..
ΑΝΟΙΧΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ..
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ΠΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ69 μπορείς να ανάλυσης σε παρακαλω αυτο το "θεσμό" "λειτούργημα" και το "σκυτάλη" και βέβαια το φοβερό Είμαστε μια ειδική κατηγόρια ανθρώπων
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τηλεοπτικη καλυψη απο κανα πρωιναδικο να κλεισετε
Live απο Φυλης,links σε απευθειας συνδεση και στο βαθος του πλανου ενας με μαυρο γυαλι μπαινει μυστικα σε ανοιχτο μπουρδελο που σπαει το εμπαργκο.
Σκηνες απειρου καλλους διαδραματιζονται με οργισμενα ''κοριτσια΄΄να επιτιθενται με λοστους και μολοτοφ στο ''σπιτι΄΄
 

Επισκέπτης
ρε κατερινακι υπαρχει περιπτωση να τα κλεισουν ολα στη φυλης ειναι δυνατο?????
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ρε μουν έλεος τι είναι αυτά που λές?Θα αμφισβητήσεις το αρχαιότερο και αναλοίωτο επάγγελμα της ιερόδουλης.Αν γνώριζες τις επιπτώσεις που θα προκύψουν δεν θα το συζήταγες καν το θέμα.
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Είμαστε μια ειδική κατηγόρια ανθρώπων = Δηλαδη αναπηροι ετσι το καταλαβενω , θεσμό λειτούργημα
δηλαδη τι ειναι αυτο , εαν θελεις να συνκρινεις εσενα με μια εταιρα της αρχαιας Αθηνας κανεις λαθος μεγαλο , διαβασε ιστορια .σκυτάλη = σε τι αγαπη μου , εχουμε τον καραμανλη , μην αρχηζεις και εσυ και εχουμε καλοκαιρι ακομα .
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μουνιλας τωρα που σου γνωρισα την ψηλη μελαχροινη πιπινα με μεγαλο φυσικο στηθος... σταματησες να σε ενδιαφερουν τα μπουρδελα και τα στουντιο? χαχαααχχαχαχα
 

Επισκέπτης
Ρε μουν έλεος τι είναι αυτά που λές?Θα αμφισβητήσεις το αρχαιότερο και αναλοίωτο επάγγελμα της ιερόδουλης.Αν γνώριζες τις επιπτώσεις που θα προκύψουν δεν θα το συζήταγες καν το θέμα.

εγω ξερω οτι κ για τα πανεπιστημια λεγανε θα κανουμε πορειες,θα τα γαμησουμε ολα,δεν θα τους περασει,απεργιες κ τα σχετικα κ οταν ηρθε η εξεταστικη αντι να το κλεισουν κ να το πανε μενρι τελους την ξανανοιξανε κ τα νομοσχεδια θα περασουν κ κανουν ολοι μοκο....ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ,ΤΙ ΘΑ ΦΑΝΕ ΤΙ ΘΑ ΠΙΟΥΝΕ Κ ΤΙ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙ Ο ΚΛΟς ΤΟΥΣ κ εσεις τωρα μου το παιζεται ολοι παρθενες...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
εγω ξερω οτι κ για τα πανεπιστημια λεγανε θα κανουμε πορειες,θα τα γαμησουμε ολα,δεν θα τους περασει,απεργιες κ τα σχετικα κ οταν ηρθε η εξεταστικη αντι να το κλεισουν κ να το πανε μενρι τελους την ξανανοιξανε κ τα νομοσχεδια θα περασουν κ κανουν ολοι μοκο....ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ,ΤΙ ΘΑ ΦΑΝΕ ΤΙ ΘΑ ΠΙΟΥΝΕ Κ ΤΙ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙ Ο ΚΛΟς ΤΟΥΣ κ εσεις τωρα μου το παιζεται ολοι παρθενες...

βγανεις εκτος θεματος δεν ειναι το ιδιο για την πουτανα προκειται για την δουλεια της για τους φοιτητες ειναι μονο πως θα μπορουν να συνεχισουν να τα ξινουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom