Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0

Κατευθείαν το πήγε για φουλ χωρίς μασάζ. Την έδιωξα ευγενικα
Κατόπιν εορτής διάβασα εδώ μέσα τι παίζει με το συγκεκριμένο γραφείο και ότι η συγκεκριμένη ήταν στο Μεταξουργείο.
Νομίζω πρέπει να φτιαχτεί άλλο νήμα για αυτά τα γραφεία, μασάζ κατ' οίκον ανοχής.
Αποκλείετε δεν σε πιστεύουμε..??
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Μου έστειλαν πληροφορίες μέσω Viber δείτε συνημμένο για τα +20 +20 κλπ
Ο ρε φίλε απίστευτο...αυτά έχουν γίνει κανονικά εσκορταδικα ε;blossom osmose και diamonds πλέον είναι κανονικότατα εσκορταδικα πίπα και 60ευρω...καλα τα λέει ο Φιλος από πάνω νανοιξουμε νήμα μασαζ οικον ανοχής...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Να αφήσω κάτι και εγώ στην ενημέρωση.
Deluxe Αφροδίτη
Με τα μεγάλα τα μεμε! :tits:
Και το πρόσωπο που με το που φτάνει είναι γεμάτο υποσχέσεις...
Πολύ οκ μασάζ,δυνατό εκεί που πρέπει.Χαλαρο εκεί που επιβάλλεται...
Θα ξανατιμηθει αν δοθεί η ευκαιρία...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
..σήμερα θα βρεις και φωτογραφία νέας θεραπεύτριας..Νίκη το όνομα αυτής...
Ναι την είδα στο diamonds σήμερα ! Έχει καλές κριτικές ακόμα και από το Osmose ! Εγώ την γνώρισα από best 1 και έχω γράψει ... Μεταγραφές φαίνεται ότι κάνουν συχνά , είναι και θέμα ανανέωσης με άλλο κοινό για τα κορίτσια . Είχα πολύ καλή συνάντηση με Νίκη
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ναι την είδα στο diamonds σήμερα ! Έχει καλές κριτικές ακόμα και από το Osmose ! Εγώ την γνώρισα από best 1 και έχω γράψει ... Μεταγραφές φαίνεται ότι κάνουν συχνά , είναι και θέμα ανανέωσης με άλλο κοινό για τα κορίτσια . Είχα πολύ καλή συνάντηση με Νίκη

Μαλιστα , αρε Νικη τη μας κανεις! :D: :D: :cheesy: Για πες μου αν θες φιλε μου, που την ειδες, στο instagram του diamonds?
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Ναι την είδα στο diamonds σήμερα ! Έχει καλές κριτικές ακόμα και από το Osmose ! Εγώ την γνώρισα από best 1 και έχω γράψει ... Μεταγραφές φαίνεται ότι κάνουν συχνά , είναι και θέμα ανανέωσης με άλλο κοινό για τα κορίτσια . Είχα πολύ καλή συνάντηση με Νίκη
Α ρε τόνε το πας από δω το πας από κει συνέχεια στο diamonds καταλήγεις...δεν είναι να σε παίρνουμε και πολύ στα σοβαρά νομίζω...
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Σήμερα πήρα Αννα απο oasis... Είχε αναφερθεί απο συναγωνιστη ότι φτάνει μέχρι καλαμάκι... Τελικά μόνο μέχρι φραπέ!Το μασάζ ητσν πολύ καλό πάντως.... Φραπέ τελικά δεν δέχτηκα γιατί ζήτησα έστω να πιάνω κάτι την ώρα του φραπέ η λίγο γυμνό αλλα δεν δεχόταν... Οπότε με ψιλοξενερωσε η φάση και μείναμε σε ένα πολύ καλό μασαζ!Μου είπε συγκεκριμένα δεν της αρέσει να την αγγίζει κάνεις!
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.

Σκεφτομαι μετα απο καιρο να ξαναδοκιμάσω βέλβετ και ειδα πολλές νέες παρουσιές. Υπαρχουν πληροφορίες για Λενα, Μαρινα, Ξενια?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους.

Σκεφτομαι μετα απο καιρο να ξαναδοκιμάσω βέλβετ και ειδα πολλές νέες παρουσιές. Υπαρχουν πληροφορίες για Λενα, Μαρινα, Ξενια?
Ξενια αν το πιεσεις λιγο παει φουλ φουλ.
Μαρινα και εμενα με ενδιαφερει αν καποιος εχει ινφο.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
σε φωτο παντως φαινεται πολυ δυνατη η Ξενια
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Ξέρετε αν οι κοπέλες έρχονται στο ξενοδοχείο Επίδαυρος στη Κουμουνδούρου. Θα μείνω εκεί ένα βράδυ γι αυτό ρωτάω.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλημέρα! Ξέρετε αν οι κοπέλες έρχονται στο ξενοδοχείο Επίδαυρος στη Κουμουνδούρου. Θα μείνω εκεί ένα βράδυ γι αυτό ρωτάω.
εξαρταται..αν εισαι σε μονο αριθμο δωματιου η σε ζυγο και αν εχουμε πανσεληνο η οχι.. :2funny:
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλημέρα Φίλοι μου και συναγωνιστές , επιστροφή στην πατρίδα μετά από 6 μήνες και επιστροφή στον αγώνα .....είδα νέα γραφεία και αφίξεις......Πολλές νέες αφίξεις στο velvet , έχει δυναμώσει πολύ το ρόστερ και θα δοκιμάσω σήμερα Ξένια η Κέλλυ για τις οποίες έχω διαβάσει καλά σχόλια...επίσης αξιόλογο το prive ... εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι και καλά να περάσετε όπου και να βρίσκεστε
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
αν δεν καταλαβαινεις και μονος σου οτι η ερωτηση σου ειναι χαζη,τι να πω....
Φίλε πήρα τηλέφωνο σε γραφείο και μου τα μασούσανε για το ξενοδοχείο. Αν και έχω πάρει ξανά από εκεί. Γι αυτό ρώτησα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους.

Σκεφτομαι μετα απο καιρο να ξαναδοκιμάσω βέλβετ και ειδα πολλές νέες παρουσιές. Υπαρχουν πληροφορίες για Λενα, Μαρινα, Ξενια?
Για Μαρίνα είχα γράψει νομίζω πριν μερικές μέρες, εικοσάχρονο, όπως στη φωτογραφία, πού φρέσκο πιπινάκι, κουκλί, μόνο μασάζ, μέτριο, και προσπάθεια για ψιλοκουβέντα προκειμένου να μειώσει τον πραγματικό χρόνο μασάζ.
Λένα, 28, γλύκα, συνεσταλμένη στην αρχή, μετά πιο χαλαρή, πήρα φραπέ μόνο, αλλά σε πολύ τρυφερή GFE φάση, αγγαλίτσες, φιλάκια. Ομολωγώ ότι πέρασα πάρα πολύ όμορφα, αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό. Μάλλον δεν θα την πρότεινα σε κάποιον που θέλει ένα σίγουρο καλαμάκι.
Οπότε σου μένει η Ξένια που δεν έχω δοκιμάσει αλλά την προτείνουν πολλοί συναγωνιστές, όπως και το γραφείο ως πιο "ανοιχτόμυαλη"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom