Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αντιεπαγγελματιες και το diamonds και το prive massage δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες, από μένα ένα μεγάλο άκυρο και στα 2! Και δεν μιλάω για της κοπέλες, αλλά για τα γραφεία
Καλά θα είναι να αναφέρονται τα αρνητικά για την επικοινωνία με τα διάφορα γραφεία για να μπορούν και οι άλλοι να ξέρουν τί θα αντιμετωπίσουν . Και εγώ ήρθα σε επαφή με ένα καινούργιο (?) γραφείο που μου έκανε αίτημα στο instagram ,όλα καλά ,μου έστειλε 5-6 φωτογραφίες και μετά από 10 λεπτά τις διέγραψε????????Δεν κατάλαβα ποτέ για ποιόν λόγο...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.286
Πόντοι
5.646
Ιωάννα καινούργια;
Για Μαίρη έχω ακούσει θετικά σχόλια.

Καλημερα και καλο ΣΚ

Εχει ερθει Νεο μωρο μιλφακι στο ΝΤΕΛΟΥΞ

μια Κατερινα


Ξερει κανεις μεχρι που φτανει ?

Κορμαρα εχει...
Ελληνίδα;μια περιγραφή δώσε...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ελληνίδα;μια περιγραφή δώσε...
Ελληνιδα ωραια γυναικα κορμαρα σεξι ειναι η κατερινα του ντελουξ

την ειδα στο ΒΑΙΜΠΕΡ

Στειλτε μηνυμα να σας ενημερωσει η κοπελα

Δεν ξερω κατι παραπανω προς το παρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Μολις ολοκληρωσα συνεδρια με ΘΕΙΚΟ πλασμα, απο πριβε!
Προσοχη η κοπελλα ειναι τοσο εξαιρετη,που δεν κανει για διαφορους δρακουλες που περιφερονται εδω μεσα....
Οποιος ενδιαφερεται για λεπτομερειες....................θα του απαντησω εφ'οσον κρινω οτι δεν ειναι ασοβαρος!!!!!!!!!!!!!!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Μολις ολοκληρωσα συνεδρια με ΘΕΙΚΟ πλασμα, απο πριβε!
Προσοχη η κοπελλα ειναι τοσο εξαιρετη,που δεν κανει για διαφορους δρακουλες που περιφερονται εδω μεσα....
Οποιος ενδιαφερεται για λεπτομερειες....................θα του απαντησω εφ'οσον κρινω οτι δεν ειναι ασοβαρος!!!!!!!!!!!!!!
...και μετα ηρθε ο ερωταςςςςςςςς
:knockinb: :knockinb: :knockinb:

..οτι πεις εσυ αφεντικο.......!
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Διαβαζω καιρο οτι γραφετε και σε γενικες γραμμες εχω να πω οτι ειστε κοροιδα.Εδω και καμποσο καιρο καλω στο σπιτι μασεζ σε παρα πολυ οικονομικες τιμες και απορω με ολους εσας που δινετε 70 και 100 ευρω για μασαζ ή πηδημα.
Εχω καλεσει πανω απο 10 διαφορετικες γκομενες μασεζ στο σπιτι μου.
Γενικα παιζει το εξης.
Τιμη απο 20 - 25 ευρω για μια ωρα -μονο μασαζ-ακρως απολαυστικο σε ολο το σωμα εκτος πουτσας.
Τιμη 30 για μια ωρα μασαζ και ΙΣΩς το τελευταιο 15λεπτο σου βαραει μαλακια και χυνεις στα χερια της.
Τιμη 40 ευρω για μια ωρα μασαζ και σιγουρα σου βαραει μαλακια και χυνεις στο χερι της ενω εσυ ταυτοχρονα τη χαμουρευεις.Ιως και πηδημα
Τιμη 50 ευρω εδω κανεις οτι θελεις-μασαζ μια ωρα και πηδημα σιγουρα-

Οπως ειπα εχω καλεσει περιπου 10 διαφορετικες κ εχω να πω οτι οι 8 ειτε με μαλακια ειτε με γαμησι ενεδωσαν.
Κατα εμε το να σου κανει καποια μασαζ με λαδια κανα 40λεπτο και μετα να σου βαρεσει μαλακια ειναι πιο απολαυστικο ακομη και απο πηδημα-οσοι εχουν δοκιμασει ξερουν.
Και υποψιν ολα αυτα στο χωρο σου.
Αυτο εχει πολλα πλεονεκτηματα -οπως βιντεοσκοπηση του ολου σκηνικου με κρυφη καμερα--εχω 4-5 κασετες βιντεο και με βλεπω σε δραση χεχε...

Γενικα οι μασεζ δεν ειναι επαγγελματιες 100% αλλα γυναικες που το κανουν ως εξτρα απασχοληση.
Εχω γνωρισει μια απ αυτες η οποια με 100 ευρω μου παρεχει το εξης.
Τον ευατο της 35 ετων βουλγαρα- μια φιλη της επισης βουλγαρα 50 ετων και μια ακομη φιλη τους 25 ετων-μουναρα για τριο.
Και παμε στο σπιτι της μιας οταν τελειωνουν τη δουλεια απο το σουβλατζιδικο που τελειωνουν.
Για να παρω αυτη μονη της μου λεει ''οτι εχεις 20-30 ευρω μπορεις?''
Και τη ξεσκιζω στη πουτσα....Δεν ειναι μουναρα που θα κανεις ουαου αλλα ειναι αδυνατη μελαχροινη....και τη κανεις οτι θελεις στο κρεβατι.

Μη γελατε αυτα ειναι η καυλα---τα στυλ ερασσιτεχνικα...και οχι οι ψυχρες επαγγελματιες πουτανες που εχουν πειρα και σου συμπεριφερονται περιεργα.
ΜΑΖΕΖ ΔΙΠΑΛΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ...
Το να τρεξω σε ενα στουντιο δε λει τιποτα...οπως και το να φωναξω ενα call girl με 90 ευρω και παλι δε μου λεει...
θελω μασαζ να μου κανει 40 λεπτα με λαδια να ξεκουρασω το..βασανισμενο μου κορμι....και το επομενο 20λεπτο να κουρασω το μεγαλο μου καυλι!!!

χαχα
Μπράβο ναι βιντεοσκόπησε κι άλλες και ασε εμάς τους μαλακες να τρέχουμε άλλου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 6Y44

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
απο αυτο το μαγαζι

www.masazstospiti.gr/

Ξεκινησα τη καριερα μου στο μασαζ στο σπιτι πριν 3 χρονια

Σας διαβεβαιωνω εγω προσωπικα εχω παρει 3 κοπελες παρα πολλες φορες

κανουν φοβερο θεραπευτικο μασαζ με κρεβατι , με εσωρουχο κ πετσετα

ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

αλλα ποιοτητας Α +++

Πεταξα αρκετα λεφτα εκει...δοκιμασα τα παντα τοτε...αλλα τιποτα.... 0
Σε λιγο θα ζητάνε να φοράς παλτό και αρβύλες.... δεν τα κλέβω... ειναι δουλεμένα... και 15€ στο massage house... και δεν τα κλαιω...
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΑΠΟ ATHENS ΜΑΣΑΖ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΑΠΕ ?

ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΦΡΑΠΕ .

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΗΡΑ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ
αν και η δημητρα που επιασε κουβεντε περι εξτρα υπηρεσιων.....
εγω δεν πιεσα για παρακατω...

ενα χερακι επρεπε να το κανουν στο τελος ολα τα κοριτσια του μασαζ γενικως.. γνωμη μου.....

ειχα ακουσει απο κανα 2 μελη εδω οτι η σουζανα απο αθενς κανει φραπε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom