Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (10 μέλη και 57 επισκέπτες)

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Λοιπον εγω την επαθα μια φορα πηρα μασαζ απο εφημεριδα και πετυχα πανω απο 50 βαμενη σαν τσατσα του 70..... λοιπον παιδια επειδη ακομη τρεχω απο την φαση που επαθα μακρια ενω εχω τυχη σε αγγελιες για κοπελες... ΜΑΚΡΙΑ δεν μπορει να το ελεξεις και σου ερχεται πακετο
Η ίδια που ρθε και σε μενα πρεπει να ταν! Μαζι τρέχουμε συναγωνιστη !
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Καλησπερα αλανια.Συναντηση χτες με Ζωη απο ντελουξ.Μιλφ οχι τιποτα τρελο απο εμφανιση μασαζακι μετριο.Πολυ ευχαριστο τυπακι ομως και φτανει μεχρι τελος!Απο εμενα θα ξανατιμηθει σιγουρα!Δεν δαγκωνει σε τιμη.

Όντως μπορείς να δώσεις μια τιμή και μέχρι που έφτασε;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΖΩΗ ΝΤΕΛΟΥΞ την παιρνω που και που επαναληπτικα και περναω σουπερ
κανουμε τα παντα ολα , η γυναικα δεν κολωνει πουθενα

100 ευρω δινω συνολο

ΓΑΜΑΤΗ ΣΕ ΟΛΑ

Βυζαρες κορμαρα και καλη ΑΚΑ ΠΙΠΑ

οποιος γουσταρει Ξανθο ΜΙΛΦ τη προτεινω
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πληροφοριες σχετικα με τα νεα μωρα του VIP Massage βαση 3-4 μελων που με ενημερωσαν σε π.μ

Αγγελικη
Χερι σε ολους , επιλεκτικα στομα

Αλική φτανει μεχρι φουλ , Χερι / στομα σε ολους

Λινα Φτανει μεχρι φουλ , Χερι / στομα σε ολους

Γεωργια Δεν γνωριζω σιγουρα ακομα... ( Σκετο μασαζ ή χερι )


ιλιντα / ιλντα καπως ετσι τη λενε ,
αυτη σε μερικους προχωραει - επιλεκτηκα , δεν εχω βγαλει ασφαλες συμπερασμα......κανει εξτρα υπηρεσιες γενικα

Σοφια , απο οσο ξερω μεχρι σημερα Σκετο Μασαζ

Χρεωσεις Δεν ξερω , απλα καμια δεν δαγκωνει . πανω κατω τα κλασικα εξτρα ποσα....

Φωτο τους σας στελνουν στο viber του Vip Massage
ρωτηστε κιολας και εσεις , δεν ειναι κακο να ρωταμε οταν πληρωνουμε γενικως....


ΔΕΙΤΕ ΤΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ VIBER , ΡΩΤΗΣΤΕ
ΚΡΙΝΕΤΕ - ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ....


γιατι ειναι και θεμα χημειας και εξτρα χρηματων και θεμα ευγενιας
παιζουν αρκετοι παραγοντες...στο μασαζ στο σπιτι Γενικως...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
39
Like
29
Πόντοι
0
Πληροφοριες σχετικα με τα νεα μωρα του VIP Massage βαση 3-4 μελων που με ενημερωσαν σε π.μ

Αγγελικη
Χερι σε ολους , επιλεκτικα στομα

Αλική φτανει μεχρι φουλ , Χερι / στομα σε ολους

Λινα Φτανει μεχρι φουλ , Χερι / στομα σε ολους

Γεωργια Δεν γνωριζω σιγουρα ακομα... ( Σκετο μασαζ ή χερι )


ιλιντα / ιλντα καπως ετσι τη λενε ,
αυτη σε μερικους προχωραει - επιλεκτηκα , δεν εχω βγαλει ασφαλες συμπερασμα......κανει εξτρα υπηρεσιες γενικα

Σοφια , απο οσο ξερω μεχρι σημερα Σκετο Μασαζ

Χρεωσεις Δεν ξερω , απλα καμια δεν δαγκωνει . πανω κατω τα κλασικα εξτρα ποσα....

Φωτο τους σας στελνουν στο viber του Vip Massage
ρωτηστε κιολας και εσεις , δεν ειναι κακο να ρωταμε οταν πληρωνουμε γενικως....


ΔΕΙΤΕ ΤΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ VIBER , ΡΩΤΗΣΤΕ
ΚΡΙΝΕΤΕ - ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ....


γιατι ειναι και θεμα χημειας και εξτρα χρηματων και θεμα ευγενιας
παιζουν αρκετοι παραγοντες...στο μασαζ στο σπιτι Γενικως...
Για γεωργία και Μαρκέλλα που είναι καινούργιες ξέρει κανείς τίποτα;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
ΖΩΗ ΝΤΕΛΟΥΞ την παιρνω που και που επαναληπτικα και περναω σουπερ
κανουμε τα παντα ολα , η γυναικα δεν κολωνει πουθενα

100 ευρω δινω συνολο

ΓΑΜΑΤΗ ΣΕ ΟΛΑ

Βυζαρες κορμαρα και καλη ΑΚΑ ΠΙΠΑ

οποιος γουσταρει Ξανθο ΜΙΛΦ τη προτεινω
Σκέφτομαι για Ζωή σε milf ή την Δανάη από τα παλιά σαν πιο νέα να δοκιμάσω αλλά δεν ξέρω αν Δανάη προχωράει όπως άλλες. Είχε αναφερθεί παλια μόνο για φραπέ χωρίς καλαμάκι κ με προβληματίζει...
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Συγγνώμη για το σπάμ στο Μασαζ κάτοικόν (γεια σου φίλε elites στείλε μου πμ .Ειναι κάτι που είμαι σίγουρος ότι σε ενδιαφέρει ).Να είσαι καλά .
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Elites
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για γεωργία και Μαρκέλλα που είναι καινούργιες ξέρει κανείς τίποτα;
ΜΑΡΚΕΛΑ VIP
κανει σε Ολους Χερι και στομα με γδυσιμο
και συχνα κανει ΦΟΥΛ

τη πηρε καλο φιλαρακι μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκέφτομαι για Ζωή σε milf ή την Δανάη από τα παλιά σαν πιο νέα να δοκιμάσω αλλά δεν ξέρω αν Δανάη προχωράει όπως άλλες. Είχε αναφερθεί παλια μόνο για φραπέ χωρίς καλαμάκι κ με προβληματίζει...
ΖΩΗ ΜΙΛΦ ΝΤΕΛΟΥΞ
θα παρεις και αν δεν περασεις καλα
πες μου..

ΔΑΝΑΗ εχω παρει πολλες φορες , ειμαι αψογος σε ολα , ανοιχτος στα λεφτα
και μονο φραπε και τοπλες μειναμε
ωραιο μωρο , καλο μασαζ , αλλα επρεπε να προχωραει πιο πολυ κριμα
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Καλησπερα αλανια.Συναντηση χτες με Ζωη απο ντελουξ.Μιλφ οχι τιποτα τρελο απο εμφανιση μασαζακι μετριο.Πολυ ευχαριστο τυπακι ομως και φτανει μεχρι τελος!Απο εμενα θα ξανατιμηθει σιγουρα!Δεν δαγκωνει σε τιμη.
Το https://massagedeluxe.gr/ συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχαριστα..συμφωνω με τους παραπάνω συναγωνιστές...ζωή είναι από τις τοπ..αντίστοιχη ποιότητα και η καινουργια η Κατερίνα που έφερε..πολύ ωραίο τυπακι..νεα στο χώρο και πολλά υποσχόμενη...στις τοπ για μενα επισης η καινουργια βικτωρια του deluxe το κορίτσι δε παίζετε...Χρυσανα στην ίδια κατηγορία παλια καραβάνα αλλά ανεκτίμητη αξία...ναι οκ Μιλανα Καρινα Αφροδίτη έχω δοκιμάσει και ναι οι κοπελες είναι κορυφή...κυριολεκτικά κορυφή..ίσως γιαυτο και είναι συνέχεια γεμάτες...Αλεξανδρα φανταστικό όμορφο Κοριτσακι της διπλανής πόρτας...τελος ένα από τα παρεξηγημένα και με πολύ λαθος πληροφόρηση άτομα είναι η χριστινα!!!εγω ένα 20€ τιπ έδωσα και πέρασα απίθανα...είναι γαμω τα τυπάκια πολύ καλη στη δουλεια της και είναι και ρουμανικό άτι..κούκλι για μενα!!!κορμαρααα μασαζαρααα ερωτασε γενικες γραμμεσ ότι και να λέμε είναι το καλύτερο γραφείο της Αθήνας αποιρες επιλογές φοβερή οργάνωση όπου και να πάω παντα γυρίζω σαυτους...λογικό όταν υπάρχουν γραφεία σαν το deluxe να βάζουν λουκέτα αλλά γραφεία...focus massage είναι ένα από αυτά..έκλεισε σε μια νύχτα...δύσκολη αγορά οποίος δεν είναι σωστός στις υπηρεσίες του θα τρώει χ από όλους μας και θα πηγαίνει σπιτάκι του με συνοπτικες διαδικασιες...και ακολουθούν και αλλά λουκέτα απο τι μαθαίνω από τις κοπελες...

σε αλλά νεα η κριστυ η αδυνατουλα η όμορφη επέστρεψε όπως με ενημέρωσε ο τύπος στο massage lux...νομίζω ότι ένα διπλο με τη βαλερια θα το δοκιμάσω έτσι για την εμπειρια...έχω καιρό να κάνω μαζί της αλλά μου είχε αφήσει πολύ καλές αναμνήσεις ο νοών νοείτο .. καινουργια επισης στο ίδιο γραφείο η χριστινα στις φωτος είναι κουκλί πρέπει να δοκιμαστεί άμεσα να δούμε ποσο καλή είναι στο μασαζ της...

σε αλλά νεα της αγοράς...ιωαννα και Μαρία στο massagejoy δυο κούκλες Ελληνίδες που εγώ προσωπικά τις έχω πάρει αρκετές φορές και όπως πολύ σωστα γράφουν οι παραπάνω συναγωνιστές απλά δεν υπάρχουν...απιθωμένο μεγάλο έχω τη ναταλι το μοντέλο του γραφείου αλλά που θα Πάει θα τη πετύχω....θα έχει κενό κάποια στιγμή δεν μπορεί...

παμε τώρα και στα αρνητικά..γιατί σκοπός εδώ είναι να λέμε τη γνώμη μας και να προστατεύουμε τα πορτοφολια μας...

σος!!μακρια από αλισα Yourmassage....η έννοια του κακού μασαζτης κακής συμπεριφοράς και γενικα μια άσχημη κατάσταση!!ηρθε με γέμισε λάδι λες και θα με έχωνε στο τιγανη άγαρμπες κινήσεις μέχρι και το πλατς πλούτσσς άκουγα στις κινήσεις της....νευρικότητα και το χειρότερο που μπορείς να μου κανείς τιμοκατάλογος...αηδία όποτε χ μεγάλο από μενα...

(εδώ να σημειώσω ότι το γραφείο συμπεριφέρθηκε άψογα και μετά τη φασαρία που έγινε με Αλισα μου έκανε δωράκι μια ώρα την αγγελικη η οποία έσωσε τη κατάσταση πολύ δυνατή η αγγελικουλα)

Χ επισης η Βανέσα του vip δηλαδή ρε παιδιά πριν τις πάρετε δεν τις βλέπετε ;μιλάμε για σαπάκι από τα λίγα...

στο πρόγραμμα να δοκιμάσω prive massage να δούμε μήπως έχει τίποτα καλο αν και διαβαζω πολύ αρνητικές κριτικές παραπάνω...

άντε και καλα ψώνια μάγκες..
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Το https://massagedeluxe.gr/ συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχαριστα..συμφωνω με τους παραπάνω συναγωνιστές...ζωή είναι από τις τοπ..αντίστοιχη ποιότητα και η καινουργια η Κατερίνα που έφερε..πολύ ωραίο τυπακι..νεα στο χώρο και πολλά υποσχόμενη...στις τοπ για μενα επισης η καινουργια βικτωρια του deluxe το κορίτσι δε παίζετε...Χρυσανα στην ίδια κατηγορία παλια καραβάνα αλλά ανεκτίμητη αξία...ναι οκ Μιλανα Καρινα Αφροδίτη έχω δοκιμάσει και ναι οι κοπελες είναι κορυφή...κυριολεκτικά κορυφή..ίσως γιαυτο και είναι συνέχεια γεμάτες...Αλεξανδρα φανταστικό όμορφο Κοριτσακι της διπλανής πόρτας...τελος ένα από τα παρεξηγημένα και με πολύ λαθος πληροφόρηση άτομα είναι η χριστινα!!!εγω ένα 20€ τιπ έδωσα και πέρασα απίθανα...είναι γαμω τα τυπάκια πολύ καλη στη δουλεια της και είναι και ρουμανικό άτι..κούκλι για μενα!!!κορμαρααα μασαζαρααα ερωτασε γενικες γραμμεσ ότι και να λέμε είναι το καλύτερο γραφείο της Αθήνας αποιρες επιλογές φοβερή οργάνωση όπου και να πάω παντα γυρίζω σαυτους...λογικό όταν υπάρχουν γραφεία σαν το deluxe να βάζουν λουκέτα αλλά γραφεία...focus massage είναι ένα από αυτά..έκλεισε σε μια νύχτα...δύσκολη αγορά οποίος δεν είναι σωστός στις υπηρεσίες του θα τρώει χ από όλους μας και θα πηγαίνει σπιτάκι του με συνοπτικες διαδικασιες...και ακολουθούν και αλλά λουκέτα απο τι μαθαίνω από τις κοπελες...

σε αλλά νεα η κριστυ η αδυνατουλα η όμορφη επέστρεψε όπως με ενημέρωσε ο τύπος στο massage lux...νομίζω ότι ένα διπλο με τη βαλερια θα το δοκιμάσω έτσι για την εμπειρια...έχω καιρό να κάνω μαζί της αλλά μου είχε αφήσει πολύ καλές αναμνήσεις ο νοών νοείτο .. καινουργια επισης στο ίδιο γραφείο η χριστινα στις φωτος είναι κουκλί πρέπει να δοκιμαστεί άμεσα να δούμε ποσο καλή είναι στο μασαζ της...

σε αλλά νεα της αγοράς...ιωαννα και Μαρία στο joy δυο κούκλες Ελληνίδες που εγώ προσωπικά τις έχω πάρει αρκετές φορές και όπως πολύ σωστα γράφουν οι παραπάνω συναγωνιστές απλά δεν υπάρχουν...απιθωμένο μεγάλο έχω τη ναταλι το μοντέλο του γραφείου αλλά που θα Πάει θα τη πετύχω....θα έχει κενό κάποια στιγμή δεν μπορεί...

παμε τώρα και στα αρνητικά..γιατί σκοπός εδώ είναι να λέμε τη γνώμη μας και να προστατεύουμε τα πορτοφολια μας...

σος!!μακρια από αλισα Yourmassage....η έννοια του κακού μασαζτης κακής συμπεριφοράς και γενικα μια άσχημη κατάσταση!!ηρθε με γέμισε λάδι λες και θα με έχωνε στο τιγανη άγαρμπες κινήσεις μέχρι και το πλατς πλούτσσς άκουγα στις κινήσεις της....νευρικότητα και το χειρότερο που μπορείς να μου κανείς τιμοκατάλογος...αηδία όποτε χ μεγάλο από μενα...

(εδώ να σημειώσω ότι το γραφείο συμπεριφέρθηκε άψογα και μετά τη φασαρία που έγινε με Αλισα μου έκανε δωράκι μια ώρα την αγγελικη η οποία έσωσε τη κατάσταση πολύ δυνατή η αγγελικουλα)

Χ επισης η Βανέσα του vip δηλαδή ρε παιδιά πριν τις πάρετε δεν τις βλέπετε ;μιλάμε για σαπάκι από τα λίγα...

στο πρόγραμμα να δοκιμάσω prive massage να δούμε μήπως έχει τίποτα καλο αν και διαβαζω πολύ αρνητικές κριτικές παραπάνω...

άντε και καλα ψώνια μάγκες..


ΣΥΜΦΩΝΩ ιωαννα και Μαρία στο joy δυο κούκλες Ελληνίδες - αξιζουν δοκιμη........


Αν εχεις να μας δωσεις λεπτομεριες για ΚΑΤΕΡΙΝΑ + ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΤΕΛΟΥΞ για τα εξτρα τους ??
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216

kostas(4)

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
28
Like
20
Πόντοι
0
Το https://massagedeluxe.gr/ συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχαριστα..συμφωνω με τους παραπάνω συναγωνιστές...ζωή είναι από τις τοπ..αντίστοιχη ποιότητα και η καινουργια η Κατερίνα που έφερε..πολύ ωραίο τυπακι..νεα στο χώρο και πολλά υποσχόμενη...στις τοπ για μενα επισης η καινουργια βικτωρια του deluxe το κορίτσι δε παίζετε...Χρυσανα στην ίδια κατηγορία παλια καραβάνα αλλά ανεκτίμητη αξία...ναι οκ Μιλανα Καρινα Αφροδίτη έχω δοκιμάσει και ναι οι κοπελες είναι κορυφή...κυριολεκτικά κορυφή..ίσως γιαυτο και είναι συνέχεια γεμάτες...Αλεξανδρα φανταστικό όμορφο Κοριτσακι της διπλανής πόρτας...τελος ένα από τα παρεξηγημένα και με πολύ λαθος πληροφόρηση άτομα είναι η χριστινα!!!εγω ένα 20€ τιπ έδωσα και πέρασα απίθανα...είναι γαμω τα τυπάκια πολύ καλη στη δουλεια της και είναι και ρουμανικό άτι..κούκλι για μενα!!!κορμαρααα μασαζαρααα ερωτασε γενικες γραμμεσ ότι και να λέμε είναι το καλύτερο γραφείο της Αθήνας αποιρες επιλογές φοβερή οργάνωση όπου και να πάω παντα γυρίζω σαυτους...λογικό όταν υπάρχουν γραφεία σαν το deluxe να βάζουν λουκέτα αλλά γραφεία...focus massage είναι ένα από αυτά..έκλεισε σε μια νύχτα...δύσκολη αγορά οποίος δεν είναι σωστός στις υπηρεσίες του θα τρώει χ από όλους μας και θα πηγαίνει σπιτάκι του με συνοπτικες διαδικασιες...και ακολουθούν και αλλά λουκέτα απο τι μαθαίνω από τις κοπελες...

σε αλλά νεα η κριστυ η αδυνατουλα η όμορφη επέστρεψε όπως με ενημέρωσε ο τύπος στο massage lux...νομίζω ότι ένα διπλο με τη βαλερια θα το δοκιμάσω έτσι για την εμπειρια...έχω καιρό να κάνω μαζί της αλλά μου είχε αφήσει πολύ καλές αναμνήσεις ο νοών νοείτο .. καινουργια επισης στο ίδιο γραφείο η χριστινα στις φωτος είναι κουκλί πρέπει να δοκιμαστεί άμεσα να δούμε ποσο καλή είναι στο μασαζ της...

σε αλλά νεα της αγοράς...ιωαννα και Μαρία στο massagejoy δυο κούκλες Ελληνίδες που εγώ προσωπικά τις έχω πάρει αρκετές φορές και όπως πολύ σωστα γράφουν οι παραπάνω συναγωνιστές απλά δεν υπάρχουν...απιθωμένο μεγάλο έχω τη ναταλι το μοντέλο του γραφείου αλλά που θα Πάει θα τη πετύχω....θα έχει κενό κάποια στιγμή δεν μπορεί...

παμε τώρα και στα αρνητικά..γιατί σκοπός εδώ είναι να λέμε τη γνώμη μας και να προστατεύουμε τα πορτοφολια μας...

σος!!μακρια από αλισα Yourmassage....η έννοια του κακού μασαζτης κακής συμπεριφοράς και γενικα μια άσχημη κατάσταση!!ηρθε με γέμισε λάδι λες και θα με έχωνε στο τιγανη άγαρμπες κινήσεις μέχρι και το πλατς πλούτσσς άκουγα στις κινήσεις της....νευρικότητα και το χειρότερο που μπορείς να μου κανείς τιμοκατάλογος...αηδία όποτε χ μεγάλο από μενα...

(εδώ να σημειώσω ότι το γραφείο συμπεριφέρθηκε άψογα και μετά τη φασαρία που έγινε με Αλισα μου έκανε δωράκι μια ώρα την αγγελικη η οποία έσωσε τη κατάσταση πολύ δυνατή η αγγελικουλα)

Χ επισης η Βανέσα του vip δηλαδή ρε παιδιά πριν τις πάρετε δεν τις βλέπετε ;μιλάμε για σαπάκι από τα λίγα...

στο πρόγραμμα να δοκιμάσω prive massage να δούμε μήπως έχει τίποτα καλο αν και διαβαζω πολύ αρνητικές κριτικές παραπάνω...

άντε και καλα ψώνια μάγκες..
Καρινα? μπορείς να πεις περισσότερα? προχωράει σε όλα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Τότε μην το αναφέρεις καθόλου αφού δεν έχεις διάθεση να πεις συγκεκριμένα πράγματα. Δεν σε περνάω για παπατζη αλλά ξεκάθαρα κάνεις promotion.
Καλησπέρα φίλε.Είσαι λάθος εδώ .Ο τύπος γράφει κριτικές από 6,7 γραφεία και ότι γράφει από όσο ξέρω είναι τα περισσότερα σωστά εκτός από μια κοπέλα που έχουμε διαφορετική άποψη. Δεν έχω δει να κανει προμο πουθενά. Το ότι δεν θέλει να κάψει κάποιες κοπελες με λεπτομέρειες για μένα πολύ καλά κανει. Έχουμε ξανάπει ότι τα μασαζοκοριτσα παρακολουθούν το φόρουμ δυστυχώς.Αν δει κάποια πχ γράφει ενασ ότι η τάδε μου έκανε φουλ η καλαμάκι και είναι ένα κοριτσάκι της διπλανής πόρτας που δεν εχει καμία σχέση με τις πατσαβούρες της φυλής που έχουν γεμίσει τον χώρο και απλά γούσταρε τη φάση και τα έκανε μπορεί να τα κόψει. Να ξενερώσει.Ειδικά ο συγκεκριμένος συναγωνιστησ εμένα με εχει βοηθήσει πολύ.
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.432
Πόντοι
11.836
Το https://massagedeluxe.gr/ συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχαριστα..συμφωνω με τους παραπάνω συναγωνιστές...ζωή είναι από τις τοπ..αντίστοιχη ποιότητα και η καινουργια η Κατερίνα που έφερε..πολύ ωραίο τυπακι..νεα στο χώρο και πολλά υποσχόμενη...στις τοπ για μενα επισης η καινουργια βικτωρια του deluxe το κορίτσι δε παίζετε...Χρυσανα στην ίδια κατηγορία παλια καραβάνα αλλά ανεκτίμητη αξία...ναι οκ Μιλανα Καρινα Αφροδίτη έχω δοκιμάσει και ναι οι κοπελες είναι κορυφή...κυριολεκτικά κορυφή..ίσως γιαυτο και είναι συνέχεια γεμάτες...Αλεξανδρα φανταστικό όμορφο Κοριτσακι της διπλανής πόρτας...τελος ένα από τα παρεξηγημένα και με πολύ λαθος πληροφόρηση άτομα είναι η χριστινα!!!εγω ένα 20€ τιπ έδωσα και πέρασα απίθανα...είναι γαμω τα τυπάκια πολύ καλη στη δουλεια της και είναι και ρουμανικό άτι..κούκλι για μενα!!!κορμαρααα μασαζαρααα ερωτασε γενικες γραμμεσ ότι και να λέμε είναι το καλύτερο γραφείο της Αθήνας αποιρες επιλογές φοβερή οργάνωση όπου και να πάω παντα γυρίζω σαυτους...λογικό όταν υπάρχουν γραφεία σαν το deluxe να βάζουν λουκέτα αλλά γραφεία...focus massage είναι ένα από αυτά..έκλεισε σε μια νύχτα...δύσκολη αγορά οποίος δεν είναι σωστός στις υπηρεσίες του θα τρώει χ από όλους μας και θα πηγαίνει σπιτάκι του με συνοπτικες διαδικασιες...και ακολουθούν και αλλά λουκέτα απο τι μαθαίνω από τις κοπελες...

σε αλλά νεα η κριστυ η αδυνατουλα η όμορφη επέστρεψε όπως με ενημέρωσε ο τύπος στο massage lux...νομίζω ότι ένα διπλο με τη βαλερια θα το δοκιμάσω έτσι για την εμπειρια...έχω καιρό να κάνω μαζί της αλλά μου είχε αφήσει πολύ καλές αναμνήσεις ο νοών νοείτο .. καινουργια επισης στο ίδιο γραφείο η χριστινα στις φωτος είναι κουκλί πρέπει να δοκιμαστεί άμεσα να δούμε ποσο καλή είναι στο μασαζ της...

σε αλλά νεα της αγοράς...ιωαννα και Μαρία στο massagejoy δυο κούκλες Ελληνίδες που εγώ προσωπικά τις έχω πάρει αρκετές φορές και όπως πολύ σωστα γράφουν οι παραπάνω συναγωνιστές απλά δεν υπάρχουν...απιθωμένο μεγάλο έχω τη ναταλι το μοντέλο του γραφείου αλλά που θα Πάει θα τη πετύχω....θα έχει κενό κάποια στιγμή δεν μπορεί...

παμε τώρα και στα αρνητικά..γιατί σκοπός εδώ είναι να λέμε τη γνώμη μας και να προστατεύουμε τα πορτοφολια μας...

σος!!μακρια από αλισα Yourmassage....η έννοια του κακού μασαζτης κακής συμπεριφοράς και γενικα μια άσχημη κατάσταση!!ηρθε με γέμισε λάδι λες και θα με έχωνε στο τιγανη άγαρμπες κινήσεις μέχρι και το πλατς πλούτσσς άκουγα στις κινήσεις της....νευρικότητα και το χειρότερο που μπορείς να μου κανείς τιμοκατάλογος...αηδία όποτε χ μεγάλο από μενα...

(εδώ να σημειώσω ότι το γραφείο συμπεριφέρθηκε άψογα και μετά τη φασαρία που έγινε με Αλισα μου έκανε δωράκι μια ώρα την αγγελικη η οποία έσωσε τη κατάσταση πολύ δυνατή η αγγελικουλα)

Χ επισης η Βανέσα του vip δηλαδή ρε παιδιά πριν τις πάρετε δεν τις βλέπετε ;μιλάμε για σαπάκι από τα λίγα...

στο πρόγραμμα να δοκιμάσω prive massage να δούμε μήπως έχει τίποτα καλο αν και διαβαζω πολύ αρνητικές κριτικές παραπάνω...

άντε και καλα ψώνια μάγκες..
Ωραίος.
Lux massage η μια ώρα ποσο;
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Αντιεπαγγελματιες και το diamonds και το prive massage δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες, από μένα ένα μεγάλο άκυρο και στα 2! Και δεν μιλάω για της κοπέλες, αλλά για τα γραφεία
Ισχυει επιβεβαιωνω για prive massage και γω...1)η κοπέλα που ήρθε δεν είχε καμία σχέση με της φωτος 2)υπηρεσίες τις πλακας και τιμές ότι ναναι...μασαζ ανύπαρκτο...έχουν ανοίξει 2-3 σελίδες στο ινστα και ψάχνουν για κορόιδα....αναγωγή συμπεριφορά με ύφος καρδιναλίων και γενικα εγώ βάζω ένα τεράστιο χ....αν δεν κάνω λάθος έχει πάει και η Αφροδίτη η χοντρουλα που ήταν στη εκεί όποτε καταλαβαίνουμε όλοι τη φολα παίζει...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ισχυει επιβεβαιωνω για prive massage και γω...1)η κοπέλα που ήρθε δεν είχε καμία σχέση με της φωτος 2)υπηρεσίες τις πλακας και τιμές ότι ναναι...μασαζ ανύπαρκτο...έχουν ανοίξει 2-3 σελίδες στο ινστα και ψάχνουν για κορόιδα....αναγωγή συμπεριφορά με ύφος καρδιναλίων και γενικα εγώ βάζω ένα τεράστιο χ....αν δεν κάνω λάθος έχει πάει και η Αφροδίτη η χοντρουλα που ήταν στη εκεί όποτε καταλαβαίνουμε όλοι τη φολα παίζει...
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ )
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
ΣΥΜΦΩΝΩ ιωαννα και Μαρία στο joy δυο κούκλες Ελληνίδες - αξιζουν δοκιμη........


Αν εχεις να μας δωσεις λεπτομεριες για ΚΑΤΕΡΙΝΑ + ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΤΕΛΟΥΞ για τα εξτρα τους ??
Κατερίνα καινούργια. 45αρα μου είπαν Ελληνιδα. Την είδα στο viber αδύνατη ωραία 45αρα.Νομίζω για τα γούστα σου γκραβιταρα είναι ότι πρέπει αυτή.Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά απτή φωτογραφία που μου έστειλαν φαίνεται υποσχόμενη.Δοκίμασε τη και πες μας αν μπορείς ? Βικτωρια στα έχω πει και Πριβε. 33 περίπου Ρωσίδα.Πολύ όμορφη.Άλλη κλαση. Με δυσκολία και αφού διάβασα κριτική ότι προχωράει ,προχώρησα και εγώ.... ??
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Κατερίνα καινούργια. 45αρα μου είπαν Ελληνιδα. Την είδα στο viber αδύνατη ωραία 45αρα.Νομίζω για τα γούστα σου γκραβιταρα είναι ότι πρέπει αυτή.Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά απτή φωτογραφία που μου έστειλαν φαίνεται υποσχόμενη.Δοκίμασε τη και πες μας αν μπορείς ? Βικτωρια στα έχω πει και Πριβε. 33 περίπου Ρωσίδα.Πολύ όμορφη.Άλλη κλαση. Με δυσκολία και αφού διάβασα κριτική ότι προχωράει ,προχώρησα και εγώ.... ??

Ναι ειναι πολυ ωραιο μωρο στα γουστα μου η Κατερινα ΜΙΛΦ Ντελουξ θα τιμηθει αμεσα

και η βικτωρια ωραιο μωρο αξιζει να δοκιμαστει αμεσα

( Εγω δεν εχω θεμα με της εθνικοτητες , αρκει να μου κανει το κλικ με τη χημεια και να προχωραει εστω και σε φραπε - ΓΕΝΙΚΑ το Λεω για τις κοπελες του Μασαζ αυτο ! )

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

Καλα να περνας και καλη εβδομαδα......
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ισχυει επιβεβαιωνω για prive massage και γω...1)η κοπέλα που ήρθε δεν είχε καμία σχέση με της φωτος 2)υπηρεσίες τις πλακας και τιμές ότι ναναι...μασαζ ανύπαρκτο...έχουν ανοίξει 2-3 σελίδες στο ινστα και ψάχνουν για κορόιδα....αναγωγή συμπεριφορά με ύφος καρδιναλίων και γενικα εγώ βάζω ένα τεράστιο χ....αν δεν κάνω λάθος έχει πάει και η Αφροδίτη η χοντρουλα που ήταν στη εκεί όποτε καταλαβαίνουμε όλοι τη φολα παίζει...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ

εντελως ανυπαρκτο μασαζ , πιο χαλια και απο το οσμοσε

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom