Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες!Έχει μήπως δοκιμάσει κανεις την Αναστασία απο Attica massage;Η γενικά απο το Attica;Δεκτές και σε p.m
 

NIK 39

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω για deluxe όπως λέει ο Φιλος gravity χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα.τελευταια έκανα με Αμαλία τρανό μωρό φανταστικό μασαζ μπρος και πίσω από yourmassage.
Δοκίμασε Αλεξανδρα alex από τις πολύ δυνατές του deluxe.
Τιμή περίπου φίλε?
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Νεφελη ομορφη οπως την βλεπεις στις φωτο ωραιο μασαζ πολυ ευγενικη κ με υπονοουμενα για την επομενη φορα
Τι ακριβώς υπονοούμενο κάτι ενδιαφέρον? Και με πετσέτα ή γυμνός?
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Ομορφη ειναι κ η νανσυ κ η νεφελη το θεμα ειναι αν προχωρανε στα βασικα τουλαχιστον - στη δευτερη φαση !
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.997
Πόντοι
736
φιλε αυτα τα εχουν πει πολλοι εδω μεσα, αν νομιζεις οτι με το να σου πουν κατι εδω μεσα θα γινει κιολας εχεις να φας απειρα 50 ευρα και να μεινεις με το πουλι στο χερι, θυμησου το αυτο
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.997
Πόντοι
736
το σιγουρο ειναι οτι αν παρεις cg θα γαμησεις ας πουμε, το σιγουρο ομως δεν αρεσει σε ολους, σε αυτους που δεν αρεσει λοιπον δεχονται να λαβουν πολυ μεγαλυτερο ρισκο και εν τελει να πεταξουν τα 50ευρα που λεγαμε, πολλες φορες σε κατι μαλακισμενα που δεν ξερουν ουτε καν μασαζ και βαριουνται
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
σκεφτομαι να παρω την Σαντυ (κικη) απο Deluxe αλλα απο αυτα που διαβαζω δεν βγαζω ακρη, αν θελει καποιος να μου στείλει μήνυμα θα ημουν ευγνώμων
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Νεες φωτος στο deluxe και παιρνω αμεσως την ευγενεστατη τηλεφωνητρια να ενημερωθω τι και πως..με τα πολλα κλεινω νεα θεραπευτρια με το ονομα καρινα αφου  ηταν η μονη διαθεσιμη..δωματιακι στο γνωστο ξενοδοχειο στην συγγρου κ ανεβαινει πανω με ενα τζινακι κολητο ενα κουκλι χαμογελαστο με απιστευτη διαθεση.τρομερη στη παρεα της παρα παρα πολυ καλο μασαζ και προχωραει κανονικα η συνεδρια με τα παρελκομενα..απο τισ καλυτερες θεραπευτριες του deluxe μου εφτιαξε την διαθεση.σειρα εχει η σαντυ κικη διαβαζω καλες κριτικες απο συναδελφους.
Τελικα τι εγινε με Σαντυ?
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Εδω και πολυ καιρο υπαρχει ενα θεμα που κανενας σας δεν ασχολειται βλεπω. Αγαπουληδες και ξερο ψωμι...... Το θεμα του photo shop. Φολος που παιρνει τακτικα μου ελεγε οτι δεν υπαρχει καμια που στην πραγματικοτητα να μοιαζει με την φωτογραφια. Του ειχαν στειλει μια αγελαδα που στη φωτογραφια φαινοτανβμουναρα. Εμενα τρεις φορες που πηρα πριν τον κωρονοιο το ιδιο μου ετυχε. Το θεμα εχει καταντησει αηδια με τους απατεωνες....
Αλλα τι κανουμε σ αυτη την περιπτωση;τις διωχνουμε; και τι φταινε οι κοπελιτσες;
Παντως παρα την απατη με τις φωτογραφιες, παρα το θρασος μερικα γραφεια να ζητανε 60 εβρο σας βλεπω αμετανοητους.... Ουτε καν μια μερα αποχης δεν μπορουμε να κανουμε. Εγω αν ειχα γραφειο θα εφερνα φρικια με 100 εβεο και θα τρεχατε ποιος θα πρωτοκανει.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
γιατί καλέ?
οικονομία τους κάνω...

Αν το αναλύσεις ενα ακριβο cg κουκλάρα ειναι πολυ φθηνότερο κατι "μασεζ" που κυκλοφορούν και ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα . Με τις υγειες μας
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Δοκιμασα Φαιη απο VipMassage.gr

καλο χαλαρωτικο μασαζ , με εξτρα υπηρεσιες σε καλες τιμες...κ καλο επιπεδο....


Αν εχει καποιος δοκιμασει Ελενα ή Νεκταρια απο Deluxe
η
Νανσυ κ Νεφελη απο Velvet
ας με ενημερωσει στο π,μ

Σας ευχαριστω πολυ

( Ειναι αληθεια τα μασαζοκοριτσα ειναι βιτσιο κ κοστιζει πιο πολλα απ τα CG )

 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Εγώ δοκίμασα Από vipmassage.gr

Μια ρωσιδα μιλφ με

Κέρασε φραπέ με καλαμακι

Μου είπαν θα φέρουν Κ νέες μικρές κοπέλες ακυκλοφόρητες....
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
20 ευρώ φραπέ
40 Ε  με καλαμάκι κ επέλεξα αυτό

Μαρίνα τη λενε στο viber
Μου Την έστειλαν μου Ρωσίδα Μίλφ ξανθιά

Στείλε μήνυμα στο viber τους

Τελικά ήταν απάτη Η στεφη από I love massage είναι Η Σοφία από osmose

Θα Δοκίμασω τις νέες κοπέλες από deluxe τη Έλενα κ θα σας γράψω...


Συμφωνώ Κ εγώ μαζί σας μας κοστίζουν πολύ οι περιπέτειες με τα μασάζ κοριτσάκια

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom