Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Χλωμο φιλε για φουλ
Μετα την δευτερη φορα που εκλεισα ραντεβου δεχεται μασαζ γυμνος,με εξτρα χρεωση απο το γραφειο σου κανει μπανακι αν θες και happy ending με χερι αλλα μην το εχεις κ δεδομενο γτ δεν το προσφερει απαραιτητα σε ολους.
Αν εχει αλλη εμπειρια ο συναδελφος και θελει ας την μοιραστει μαζι μας

Μπανάκι μαζί;;; Να μια υπηρεσία που θα πρέπει να κάνουν και τα άλλα γραφεία...

Εγώ μόνο σε εκείνο το παλιό μασατζίδικο στην Ηλιουπόλεως (δεν θυμάμαι όνομα) το είχα πετύχει...
 

xloros

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
attica massage γνωριζουμε κατι? ευη αναστασια ιωαννα ?
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
δηλαδή την πρώτη να μην περιμένω τίποτα??
Δεν ειπα αυτο συναδελφε σε εμενα απλα ξεκλειδωσε την δευτερη φορα! Δεν ξερω τον λογο αλλα την πρωτη δεν εγινε τπτ. Απο αυτα που μου ειπε ειχε δικο της χωρο στην πευκη παλιοτερα και λογο πολλων πιεσεων για σεξ και ψευτικων σχολιων που γραφοντουσαν εδω  αναγκαστηκε κ τον εκλεισε και πλεον ειναι επιφυλακτικη
Δεν ξερω παντως εχει διαφορες υπηρεσιες οπως να σ κανει μπανακι μετα το μασαζ για να σε ξεπλυνει, μασαζ με ποδια κλπ κλπ. Ειναι πολυ συζητησιμη γενικα απλα απο οτι εχω καταλαβει φοβαται μην βρεθει παλι σε δυακολη θεση.
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Δεν ειπα αυτο συναδελφε σε εμενα απλα ξεκλειδωσε την δευτερη φορα! Δεν ξερω τον λογο αλλα την πρωτη δεν εγινε τπτ. Απο αυτα που μου ειπε ειχε δικο της χωρο στην πευκη παλιοτερα και λογο πολλων πιεσεων για σεξ και ψευτικων σχολιων που γραφοντουσαν εδω  αναγκαστηκε κ τον εκλεισε και πλεον ειναι επιφυλακτικη
Δεν ξερω παντως εχει διαφορες υπηρεσιες οπως να σ κανει μπανακι μετα το μασαζ για να σε ξεπλυνει, μασαζ με ποδια κλπ κλπ. Ειναι πολυ συζητησιμη γενικα απλα απο οτι εχω καταλαβει φοβαται μην βρεθει παλι σε δυακολη θεση.
καλώς θα ρίξω ζαριά και θα δείξει ευχαριστώ
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Δεν ειπα αυτο συναδελφε σε εμενα απλα ξεκλειδωσε την δευτερη φορα! Δεν ξερω τον λογο αλλα την πρωτη δεν εγινε τπτ. Απο αυτα που μου ειπε ειχε δικο της χωρο στην πευκη παλιοτερα και λογο πολλων πιεσεων για σεξ και ψευτικων σχολιων που γραφοντουσαν εδω  αναγκαστηκε κ τον εκλεισε και πλεον ειναι επιφυλακτικη
Δεν ξερω παντως εχει διαφορες υπηρεσιες οπως να σ κανει μπανακι μετα το μασαζ για να σε ξεπλυνει, μασαζ με ποδια κλπ κλπ. Ειναι πολυ συζητησιμη γενικα απλα απο οτι εχω καταλαβει φοβαται μην βρεθει παλι σε δυακολη θεση.

Μήπως είναι η κοπέλα που είχε σελίδα στο fb για ολιστικό μασάζ και κάτι τέτοια;
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Μια ερώτηση, μασάζ σε ζευγάρι, έχει κάποιος από εσάς σχετική εμπειρία, ή κάτι καλό να προτείνει?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.871
Πόντοι
4.365

xloros

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
μυστες μου η νεα προσθηκη του τζου, η Λενα ειναι η κοπελα εκ ρωσσιας απο αθενς κουινς ???
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Deluxe δοκίμασε κάποιος την Έλενα; καινούργια...Από φωτό σκίζει...
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!

Από nuadthaimassage. μία Όλγα έχετε δοκιμάσει;

Και γενικά, υπάρχει κάποια εμπειρία από αυτό το μαγαζί?
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Καλήμερα το πιο ενδιαφέρον πλέον σε αυτά τα μασάζ κατ οίκον είναι πόσα sites υπάρχουν αυτή τη στιγμή. 50 ;  :think:

Πέρα από το γεγονός ότι κάποιοι έχουν 2,3 4, 4, 5  και μάλιστα με τις ίδιες κοπέλες με τη σχετική εναλλαγή, 
είναι άξιο απορίας αν υπάρχει τόσο μεγάλη πίτα  για να γίνεται αυτός ο χαμός !!!! 

Πως λέμε καθς γωνία και σουβλατζιδικο  κάπως έτσι !!  :2funny:

ΥΓ Ας αφήσουμε τις υπηρεσίες απ έξω άλλο θέμα    :hi:
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Επειδή έχω κουραστεί να ψάχνω για κάτι νέο διαρκώς και να γυρίζω όλα τα σπα της Αθήνας κι όλα τα κατ' όικον, εάν κάποιος γνωρίζει κι έχει να μου προτείνει κάποια κοπέλα που ασχολείται ερασιτεχνικά με το αντικείμενο και είναι συμπαθητικό παιδί, ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλημέρα σε όλους για την Άννα από lotus γνωρίζει αν είναι καλό;; Οποίος θέλει στέλνει και πμ
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Εχει κανεις δοκιμασει Νανσυ  η  Νεφελη απο ΒΕΛΒΕΤ ?
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Εφερε το Deluxe νεα μωρα

Αφροδιτη μελαχρινη

Ελενα ξανθια

Νεκταρια μελαχρινη

αν εχει καποιος πληροφοριες ενημερωνει
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Ζητησα απο deluxe να μου ξανα στειλουν οσες κοπελες δεν εχουν στο site και διεκρινα καποιες νεες φατσες χωρις ονομα στις φωτο , οταν ρωτησα μου ειπαν αλεξανδρα και παυλινα, εχει δοκιμασει κανεις?
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ζητησα απο deluxe να μου ξανα στειλουν οσες κοπελες δεν εχουν στο site και διεκρινα καποιες νεες φατσες χωρις ονομα στις φωτο , οταν ρωτησα μου ειπαν αλεξανδρα και παυλινα, εχει δοκιμασει κανεις?
Επιβεβαιώνω για deluxe όπως λέει ο Φιλος gravity χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα.τελευταια έκανα με Αμαλία τρανό μωρό φανταστικό μασαζ μπρος και πίσω από yourmassage.
Δοκίμασε Αλεξανδρα alex από τις πολύ δυνατές του deluxe.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom