Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Τι ρωτάς μόνος τα γράφεις !

Λοιπόν δουλεύουν σε αυτά έστω 4 × 20 = 80 κοπέλες και εδώ γράφουμε για δύο άντε τρεις και ένα μαγαζί  .
Στατιστικά πρέπει να υπάρχουν και άλλες τι λέτε ; 
Έχεις δίκιο αδερφέ...τα μισά απο αυτά όμως δεν προσφέρουν κάποια έξτρα υπηρεσία...αν μιλάμε μόνο για μασάζ τα λές πολύ σωστά...αν κάποιος ψάχνει κάτι έξτρα, οτιδήποτε και αν είναι αυτό, τότε παίζει στοχευμένα σε 5-10 μαγαζιά.....και κοπέλες που να βλέπονται λίγες...
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Τι ρωτάς μόνος τα γράφεις !

Λοιπόν δουλεύουν σε αυτά έστω 4 × 20 = 80 κοπέλες και εδώ γράφουμε για δύο άντε τρεις και ένα μαγαζί  .
Στατιστικά πρέπει να υπάρχουν και άλλες τι λέτε ; 

Πολύ σωστά. Και κάνω ότι μπορώ για να τις εντοπίσω, χωρίς επιτυχία συνήθως. Κατα καιρούς έχω συναντήσει ενδιαφέρουσες περιπτώσεις σε ιδρύματα που προσφέρουν αποκλειστικά μασάζ. Χρειάζεται όμως μεγάλη επένδυση σε αυτές και μετά από λίγο καιρό εξαφανίζονται. Πέρα από αυτά που έγραψα, μπορώ να σκεφτώ άλλες 3-4 κοπέλες για φραπέ και 1-2 για φούλ από τα υπόλοιπα ιδρύματα, κάποιες όχι ιδιαίτερα εμφανίσημες, κάποιες τελείως ξεπέτα, τίποτα στο πρόστυχο amateur πάντως.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εχει κανένας εμπειρια απο την Εμμανουέλα απο osmose?
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλησπέρα σε όλους,

συμπληρώνω όσα είχα γράψει στο παρελθόν για κοπέλες που είχα τιμήσει από deluxe. Μέχρι τώρα μόνο από osmose και deluxe μου έχει κάτσει κάτι παραπάνω. Athens και your δεν προσφέρουν από ότι κατάλαβα

Η Ρία στα ΔΕΝ.
Η Αλεξάνδρα φραπέ (είναι συμπαθητική στην εμφάνιση - μασαζ πολύ χαμηλόυ επιπέδου).
Η Ρούλα φραπέ (δεν είχα δει φωτογραφία - έχει κιλά παραπανίσια. Στο μασάζ όμως είναι πολύ καλή)
Εύη (μπορεί να προχωρήσει με + χρήματα - δεν το επεδίωξα γιατί δεν μου άρεσε - μασάζ μέτριο)
Έλλη - μόνο για μασαζ δεν έρχεται :) Με +20 +20 +20. Προσωπικά θα έπαιρνα call girl

Ελπίζω να βοήθησα και να έχουμε λεπτομέρειες και από τα υπόλοιπα μέλη τα οποία μόνο ρωτάνε αλλά δεν μοιράζονται πληροφορίες. Κάποιοι εδω μέσα έχουμε δώσει περιουσίες για να αποκτήσουμε άποψη και τη μοιραζόμαστε. Και κάποιοι άλλοι περιμένουν εμάς να γράψουμε ώστε να πανε στα σιγουράκια. Στείλτε και εσείς τίποτα ρε παιδιά να ισοροπήσει λίγο η ζυγαριά!

Καλό βράδυ!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
deluxe
your
osmose
harmony home massage (osmose)
joy
massagestospiti
massage4you
athens
lotus
art
welovemassage
star
massagespa (δεν εχω δοκιμάσει)
city
homemassage (δεν εχω δοκιμάσει)
velvet
beverly (δεν εχω δοκιμάσει, αν και προσπάθησα μερικές φορές)
athenshomemassage
perfect massage (δεν εχω δοκιμάσει)
aroma massage  (δεν εχω δοκιμάσει, ισως παρακλάδι άλλου)
kings

Στο 80 τοις εκατό αυτών των site υπάρχει τουλάχιστον μια κοπέλα  πού έχει κάνει 'φραπε' σε πελάτη , ακόμη και εδώ κατά καιρούς έχουν γραφτεί κάποια από αυτά . 
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
γνωριζει κανεις για την δημητρα που δουλευει τωρα στο velvet και ηταν στο yours? pm
οποιος γνωριζει ας μου στειλει, εχω και καλο ινφο για yours
 

tudor123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες η Καρολίνα η Μαυρούλας παίζει ακόμα;;
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Στο 80 τοις εκατό αυτών των site υπάρχει τουλάχιστον μια κοπέλα  πού έχει κάνει 'φραπε' σε πελάτη , ακόμη και εδώ κατά καιρούς έχουν γραφτεί κάποια από αυτά . 

Ισχύει. Μόνο σε δύο μαγαζία από αυτά που έχω αναφέρει δεν έχω πάρει ποτέ, σε βάθος μερικών ετών, ούτε ένα φραπέ. Στο ένα από τα δύο, υπήρξε για ένα διάστημα μια κοπέλα που ήξερα ότι είναι δεκτική, αλλά δεν την δοκίμασα, στο δεύτερο είμαι σίγουρος ότι αν προσπαθούσα λίγο περισσότερο θα έβρισκα μια. Σε κάθε περίπτωση, όταν δεν πάμε στα σίγουρα, το ποσοστό επιτυχίας θα έλεγα ότι δεν υπερβαίνει το 20% των κοριτσιών. Καλοί τρόποι, προσεκτική, έξυπνη και "πουτανιάρικη" διαχείρηση της επικοινωνίας με την κοπέλα, 2-3 συνεδρίες άνω της μιας ώρας με ην ίδια θεραπεύτρια σίγουρα βοηθούν. Απλά κάποιες στιγμές οι συνεχείς αποτυχίες με κοπέλες που συχνα ούτε επικοινωνιακές είναι, ούτε υποτυπώδες μασάζ ξέρουν, γίνονται συχνα κουραστικές.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ισχύει. Μόνο σε δύο μαγαζία από αυτά που έχω αναφέρει δεν έχω πάρει ποτέ, σε βάθος μερικών ετών, ούτε ένα φραπέ. Στο ένα από τα δύο, υπήρξε για ένα διάστημα μια κοπέλα που ήξερα ότι είναι δεκτική, αλλά δεν την δοκίμασα, στο δεύτερο είμαι σίγουρος ότι αν προσπαθούσα λίγο περισσότερο θα έβρισκα μια. Σε κάθε περίπτωση, όταν δεν πάμε στα σίγουρα, το ποσοστό επιτυχίας θα έλεγα ότι δεν υπερβαίνει το 20% των κοριτσιών. Καλοί τρόποι, προσεκτική, έξυπνη και "πουτανιάρικη" διαχείρηση της επικοινωνίας με την κοπέλα, 2-3 συνεδρίες άνω της μιας ώρας με ην ίδια θεραπεύτρια σίγουρα βοηθούν. Απλά κάποιες στιγμές οι συνεχείς αποτυχίες με κοπέλες που συχνα ούτε επικοινωνιακές είναι, ούτε υποτυπώδες μασάζ ξέρουν, γίνονται συχνα κουραστικές.

Επικροτώ !
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Ισχύει. Μόνο σε δύο μαγαζία από αυτά που έχω αναφέρει δεν έχω πάρει ποτέ, σε βάθος μερικών ετών, ούτε ένα φραπέ. Στο ένα από τα δύο, υπήρξε για ένα διάστημα μια κοπέλα που ήξερα ότι είναι δεκτική, αλλά δεν την δοκίμασα, στο δεύτερο είμαι σίγουρος ότι αν προσπαθούσα λίγο περισσότερο θα έβρισκα μια. Σε κάθε περίπτωση, όταν δεν πάμε στα σίγουρα, το ποσοστό επιτυχίας θα έλεγα ότι δεν υπερβαίνει το 20% των κοριτσιών. Καλοί τρόποι, προσεκτική, έξυπνη και "πουτανιάρικη" διαχείρηση της επικοινωνίας με την κοπέλα, 2-3 συνεδρίες άνω της μιας ώρας με ην ίδια θεραπεύτρια σίγουρα βοηθούν. Απλά κάποιες στιγμές οι συνεχείς αποτυχίες με κοπέλες που συχνα ούτε επικοινωνιακές είναι, ούτε υποτυπώδες μασάζ ξέρουν, γίνονται συχνα κουραστικές.

Σωστός!
Και να συμπληρωσω από τις δικες μου εμπειριες: Οποιο και να ειναι το μαγαζι, από την στιγμη που εισαι σε εναν χωρο μονο εσυ και η κοπελα, το τι συμβαινει εκει δεν το ξερει κανεις αλλος. Συνεπως αυτό το 20% που ειπε πριν ο φιλος, παιζει από παντου.
 

Nickori

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

συνάντηση με Αννα-Μαρία από Deluxe αργά το βράδυ για μιάμιση ώρα σε ημιδιαμονής.

μέτριο μασάζ με πολύ λάδι με πολλά περάσματα κοντά σε επίμαχες περιοχές, αλλά τίποτα παραπάνω. Όσο και να το συζητήσαμε προς το τελος δεν ήταν ανοιχτή σε περαιτέρω. Μου άφησε υπόνοιες για επόμενη φορά αλλά νομίζω το έκανε για να ξαναπάω. Έχει κανείς λίγο πιο πικάντικη εμπειρία με τη συγκεκριμένη, γιατί μου άρεσε το άγγιγμα της και το ΣΤΗΘΟΣ της  :wanker: !!
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλησπέρα σε όλους,

συνάντηση με Αννα-Μαρία από Deluxe αργά το βράδυ για μιάμιση ώρα σε ημιδιαμονής.

μέτριο μασάζ με πολύ λάδι με πολλά περάσματα κοντά σε επίμαχες περιοχές, αλλά τίποτα παραπάνω. Όσο και να το συζητήσαμε προς το τελος δεν ήταν ανοιχτή σε περαιτέρω. Μου άφησε υπόνοιες για επόμενη φορά αλλά νομίζω το έκανε για να ξαναπάω. Έχει κανείς λίγο πιο πικάντικη εμπειρία με τη συγκεκριμένη, γιατί μου άρεσε το άγγιγμα της και το ΣΤΗΘΟΣ της  :wanker: !!

Δεν νομίζω ότι προχωράει. Με εμένα δεν έχει προχωρήσει τουλάχιστον ούτε τη δεύτερη φορά. Η τηλεφωνήρτια είναι ενήμερη αν την ψαρέψεις για το ποιές προχωράνε πάντως ;)

ΥΓ: Δεν μπορώ να απαντήσω ακόμα σε pm πολλών από εσάς που ρωτάτε για συγκεκριμένες εμπειρίες λόγω νέου στα post. Θα απαντήσω σε όλους με την πρώτη ευκαιρία.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους,

συνάντηση με Αννα-Μαρία από Deluxe αργά το βράδυ για μιάμιση ώρα σε ημιδιαμονής.

μέτριο μασάζ με πολύ λάδι με πολλά περάσματα κοντά σε επίμαχες περιοχές, αλλά τίποτα παραπάνω. Όσο και να το συζητήσαμε προς το τελος δεν ήταν ανοιχτή σε περαιτέρω. Μου άφησε υπόνοιες για επόμενη φορά αλλά νομίζω το έκανε για να ξαναπάω. Έχει κανείς λίγο πιο πικάντικη εμπειρία με τη συγκεκριμένη, γιατί μου άρεσε το άγγιγμα της και το ΣΤΗΘΟΣ της  :wanker: !!

Βυζάρες αλλα η ίδια μου χε πει οτι δεν προχωραει και μαλιστα χωρίς να ρωτησω...βέβαια και αλλες το εχουν πει κατα καιρους
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.161
Κριτικές
2
Like
9.053
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα σε όλους,

συνάντηση με Αννα-Μαρία από Deluxe αργά το βράδυ για μιάμιση ώρα σε ημιδιαμονής.

μέτριο μασάζ με πολύ λάδι με πολλά περάσματα κοντά σε επίμαχες περιοχές, αλλά τίποτα παραπάνω. Όσο και να το συζητήσαμε προς το τελος δεν ήταν ανοιχτή σε περαιτέρω. Μου άφησε υπόνοιες για επόμενη φορά αλλά νομίζω το έκανε για να ξαναπάω. Έχει κανείς λίγο πιο πικάντικη εμπειρία με τη συγκεκριμένη, γιατί μου άρεσε το άγγιγμα της και το ΣΤΗΘΟΣ της  :wanker: !!
Τυπε ποσο κοστισε το άγγιγμα του στηθους; :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

ppanagos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
0
Παντως αν ειστε λατρεις του καλου μασαζ και δεν σας ενδιαφερει
Η εμφανιση και το σεξ πηγαινετε αθηνω 343 και παρτε την αγγελικη
Δεν προσφερει σεξ πιπα με λαστιχο και φραπε αλλα απο μασαζ σε αφηνει αφωνο
50 ευρω 45 λεπτα σε πιανει απο πανω μεχρι κατω magic hands ονομα και πραμα
Και στο τελος κανει δισγνωση αν εισαι καλα στα αρθρητικα σου .

Με 15 Ευρώ ολόκληρη ώρα City Massage σε διάφορες περιοχές και το αθλητικό σκίζει.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Με 15 Ευρώ ολόκληρη ώρα City Massage σε διάφορες περιοχές και το αθλητικό σκίζει.
εχω παει και εκει μετριο μασαζ
Αν πας σ αυτη θα καταλαβεις τη διαφορα συν οτι σε τσιμπουκωνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom