Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Psari7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.Τον τελευταίο καιρό είπα να αφήσω τα call girls και να δοκιμάσω τα massage girls.Εχουμε κάτι ενδιαφέρον, όχι απαραίτητα να προχωρήσει αλλά να γίνει παιχνίδι και να μην είναι «κοφτη», γιατί με κανα δυο που δοκίμασα μου βγάλανε την πίστη.Ευχαριστω εκ των προτέρων
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια ξερει κανεις τιποτα για masazstospiti και συγκεκριμενα για Ναντια η Ιωαννα η Μελινα;με ψηνουν πολυ οι συγκεκριμενες.
Αν ξερει κανεις θα εκτιμουσα ενα pm.

 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα στην παρέα.Τον τελευταίο καιρό είπα να αφήσω τα call girls και να δοκιμάσω τα massage girls.Εχουμε κάτι ενδιαφέρον, όχι απαραίτητα να προχωρήσει αλλά να γίνει παιχνίδι και να μην είναι «κοφτη», γιατί με κανα δυο που δοκίμασα μου βγάλανε την πίστη.Ευχαριστω εκ των προτέρων
έχεις αφήσει το στίγμα σου στα call girls εδώ και έτσι ζητάς να ενημερωθείς για το massage
 

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπορει καποιοσ Pm να με κατατοπησει για onmose ?

 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
Το harmony home massage τι φάση είναι? Διάβασα ότι έχει σχέση με osmose καθώς και βλέπω ίδιες φάτσες πλυν Αλεξάνδρας. Παίζει το ίδιο πρόγραμμα με το osmose και αν ξέρει κανείς κάτι για Αλεξάνδρα και θέλει ας στείλει pm.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε παίκτες, χωρίς καμία διάθεση για εντάσεις ή διαφωνίες ...

Αλλά ...

ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΗΘΕΝ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ" , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ;;;;;;


Το ότι σε κάποιον , κάπου , κάποτε ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ  .... παρείχαν ... φραπέ ... (ενώ σε άλλους όχι) ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ΚΑΝΕΙΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;;;

Το ότι οι χρεώσεις δεν είναι σαφείς ...
Δεν είναι άλλος ένας λόγος ;;;;
 

Psari7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
έχεις αφήσει το στίγμα σου στα call girls εδώ και έτσι ζητάς να ενημερωθείς για το massage
Σωστός, δε θα έπρεπε να γράφονται καινουργια μέλη εδώ, ούτε να να έχουν πληρωσει call girl στο παρελθόν αν δεν ήταν μέλη, ολοι το ξέρουν αυτό.Πως μου διέφυγε...
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Κάποιες προτάσεις:

Προς υποψήφιους προμότορες: Αν υπάρχει κάποια νέα (ή και λιγότερο νέα), ερασιτέχνης μασαζοκοπέλα ακόμα κι αν δεν κάνει και πολλά, μπορείτε να την προωθείτε φυσικά, αλλά διακριτικά και σε σε μικρό κύκλο, αλλιώς υπάρχει το thread ανεξάρτητα call-girls προκειμένου να προμοτάρετε όσο θέλετε. Νομίζω αρμόζει περισσότερο εκεί.

Προς περίεργους: Πολλές ερωτήσεις βλέπω και λίγη συνεισφορά. Διαβάστε, ξοδέψτε τα χρηματάκια σας να συγκεντρώσετε καλές και κακές εμπειρίες και μοιραστήτε τις. Ας μην τα θέλουμε όλα έτοιμα.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Ρε παίκτες, χωρίς καμία διάθεση για εντάσεις ή διαφωνίες ...

Αλλά ...

ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΗΘΕΝ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ" , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ;;;;;;


Το ότι σε κάποιον , κάπου , κάποτε ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ  .... παρείχαν ... φραπέ ... (ενώ σε άλλους όχι) ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ΚΑΝΕΙΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;;;

Το ότι οι χρεώσεις δεν είναι σαφείς ...
Δεν είναι άλλος ένας λόγος ;;;;

Απολύτως λογικά αυτά που γράφεις, δές το όμως σαν μια παρέκλιση, μια διαστροφή, άλλοι έχουν foot fetish, golden shower, domination, κλπ, άλλοι το κυνήγι μασαζοκορασίδων.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ρε παίκτες, χωρίς καμία διάθεση για εντάσεις ή διαφωνίες ...

Αλλά ...

ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΗΘΕΝ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ" , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ;;;;;;


Το ότι σε κάποιον , κάπου , κάποτε ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ  .... παρείχαν ... φραπέ ... (ενώ σε άλλους όχι) ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ΚΑΝΕΙΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;;;

Το ότι οι χρεώσεις δεν είναι σαφείς ...
Δεν είναι άλλος ένας λόγος ;;;;
είναι η έκπληξη που μας εξιτάρει!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Απολύτως λογικά αυτά που γράφεις, δές το όμως σαν μια παρέκλιση, μια διαστροφή, άλλοι έχουν foot fetish, golden shower, domination, κλπ, άλλοι το κυνήγι μασαζοκορασίδων.

Σαφώς και σας κατανοώ. Είμαι κι εγώ πελάτης των μασάζ, αν και δεν ήταν ποτέ η 1η προτίμησή μου στον αγοραίο.
Μια 15ετία την έχω πάντως. Είχα περάσει από τα παλιά όασις, το εξαιρετικό φραντζή 4 το παλιό  μέχρι και κάτι ντεκαντάνς χελθ εν ρεστ κτλ ....

Αλλά το να μην υπάρχει τίποτε εγγυημένο και να πληρώνεις κανονικά, ήταν πάντα μαλακία και τώρα ακόμη περισσότερο .
Και για όλες που έχετε γράψει εδώ, τίποτε δεν είναι σίγουρο .
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Σαφώς και σας κατανοώ. Είμαι κι εγώ πελάτης των μασάζ, αν και δεν ήταν ποτέ η 1η προτίμησή μου στον αγοραίο.
Μια 15ετία την έχω πάντως. Είχα περάσει από τα παλιά όασις, το εξαιρετικό φραντζή 4 το παλιό  μέχρι και κάτι ντεκαντάνς χελθ εν ρεστ κτλ ....

Αλλά το να μην υπάρχει τίποτε εγγυημένο και να πληρώνεις κανονικά, ήταν πάντα μαλακία και τώρα ακόμη περισσότερο .
Και για όλες που έχετε γράψει εδώ, τίποτε δεν είναι σίγουρο .

'Οντως, τίποτα δεν είναι σίγουρο. Σε αυτή την ψιλο-amateur φάση πρέπει ο καθένας να γνωρίζει ότι είναι πολύ πιθανο να μη συμβεί τίποτα, επίσης ότι ακόμα κι αν συμβεί θα κοστίσει εν τέλει περισσότερο απο ένα ανεξάρτητο call-girl. Συνήθως αποφεύγω να αναφρερθώ σε συγκεκριμένα κορίτσια δημόσια, αφενός για να μην τα "κάψω" και αφετέρου γιατί οι υπηρεσίες διαφέρουν συχνά απο πελάτη σε πελάτη.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96










Ρε παίκτες, χωρίς καμία διάθεση για εντάσεις ή διαφωνίες ...

Αλλά ...

ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΗΘΕΝ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ" , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ;;;;;;


Το ότι σε κάποιον , κάπου , κάποτε ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ  .... παρείχαν ... φραπέ ... (ενώ σε άλλους όχι) ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ΚΑΝΕΙΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;;;

Το ότι οι χρεώσεις δεν είναι σαφείς ...
Δεν είναι άλλος ένας λόγος ;;;;
.....δεν μπορώ να σου δώσω άδικο ....Έχει πολλή κοροϊδία το θέμα.....και πρέπει να έχεις και πολύ χρήμα για κάψιμο ,και η έκβαση αβέβαιη...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ρε παίκτες, χωρίς καμία διάθεση για εντάσεις ή διαφωνίες ...

Αλλά ...

ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΗΘΕΝ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ" , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ;;;;;;


Το ότι σε κάποιον , κάπου , κάποτε ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ  .... παρείχαν ... φραπέ ... (ενώ σε άλλους όχι) ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ΚΑΝΕΙΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;;;

Το ότι οι χρεώσεις δεν είναι σαφείς ...
Δεν είναι άλλος ένας λόγος ;;;;
συναγωνιστη λες τα ..Αυτονοητα και φυσικα εχεις δικιο!! Ξεχνας ομως οτι κυκλοφορουν πολλοι που εχουν συμφεροντα και προσπαθουν να ..ψαρεψουν οσα περισσοτερα κοροιδα μπορουν..
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
είναι η έκπληξη που μας εξιτάρει!
δικιο εχεις....οπως στα στριπ μερικοι πελατες θελουν οπως κι οπως να πηδηξουν στα πριβε...ετσι και στα μασαζακια κατοικων σε εξιταρει η ολη κατασταση.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
δικιο εχεις....οπως στα στριπ μερικοι πελατες θελουν οπως κι οπως να πηδηξουν στα πριβε...ετσι και στα μασαζακια κατοικων σε εξιταρει η ολη κατασταση.

χαχαα...!!! Αυτό ήταν το προηγούμενο χόμπι μου, τις εποχές που μπορούσα να ξενυχτάω συνέχεια και να γυρίζω σπίτι στις 7 το πρωί κομμάτια. Τώρα το έριξα στο μασάζ που έχει πιο ξεκούραστο ωράριο και λιγότερες καταχρήσεις.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΤΑ ΜΑΣΑΖ...ΤΖΟΓΟΣ...ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ-ΒΟΗΘΕΙΑ...
ΠΟΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΟ ΣΚ??? ΧΜΜΜ...??? DELUXE, JOY, VELVET, ART, OSMOSE...ΠΟΙΟ? ΠΟΙΑ?
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα, νεος στο φορουμ παλιος στο αθλημα. ενδιαφερομαι για osmose και ανταλλαγη εμπειριων με Deluxe
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom