Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
καλησπερα παιδες.. αριαδνη απο οσμοσε εχει δοκιμασει κανεις? ξερω για τον τροπο λειτουργιας και την μετριοτητα στις υπηρεσιες αλλα αν ειναι εστω κοντα σ οτι δειχνει η επεξεργασμενη φωτο τοτε θα το εκανα το κασκαντεριλικι..  :erection: :headbaning2:
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια , προσφατα συναντησα και εγω τη αλικη ...
Ηλικια:35-40, υψος:1.75 (την κοβω), ξανθα μακρια μαλλια ,ευγενικη φυσιογνωμια (ελληνίδα),και αύνατη με χαλαρο σώμα(πρεπει να υπηρξε καποτε παχουλή).
Στα του μασαζ αναλωνει χρονο στα ποδια και στο τελος λιγο πλατη.δεν καταλαβα σε καποιο σημειο οτι εχει γνωσεις πανω σαυτο ....μετα απο κανα μισαωρο με γυρισα ανασκελα ,τον πηρε στο στωμα και μετα απο λιγο μου φωρεσε προφ και ξαπλωσε να πιασω δουλεια εγω.
Στην αρχη και στο τελος μου ζητησε να κανω ντουζ.
Για τον χορο μονο να πω οτι ειναι παλια γραφεια(με τα παλια ερκοντισιον,τις μοκετες που εχουν ποτισει τσιγαρο κλπ)  που τα χρησιμοποιουν για μασαζ
Κατα τα αλλα 60 τα ευρα και σαν συνολικη επισκεψη δεν ειναι κατι που θα μου μεινει χωρις αυτο να εμποδιζει καποιον να δοκιμασει.απλα δεν ειναι σαυτα που μαρεσουν .
 

Thio77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα κάποιος να προτείνει για μασαζ  κατ οικον μιας κ αύριο θα είμαι μόνος. Μόνο το όσμοση έχω δοκιμάσει κ δεν ειναι κάτι αξιόλογο. Οποιος έχει πρόταση ας στείλει πμ.ευχαριστω
 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Εχω κατουρηθει απο τα γελια απο τις επεξεργασμενες φωτο του οσμο μασαζ. Τα κεφαλια των μασατζουδων σε ξενα σωματα .χχαχαχαχααχ
Και τζαμπα δε δε θα δεχομουνα μασαζ απο κει.
Βασικα δεν αξιζει απο κανενα απ αυτα τα σαιτ τα δηθεν επαγγελματικα να παραγγειλεις μασατζου.
Ειναι για τον φουτς καβαλα ολα
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Εβελίνα απο athens home έχει δοκιμαστεί; Με εξιτάρει το barefoot που αναφέρει μιας και είμαι φαν του είδους..Eγραφαν και για κάποια Λόλα αλλα πλέον δεν εμφανίζεται

Για την Εβελίνα όποιος θέλει info στείλτε πμ.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Μήπως κάποιος φίλος έχει δοκιμάσει Αναστασία από star massage? Φαίνεται δυνατό «μπουκιτσι» στις φωτό.
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Με ενδιαφέρει info για Εβελίνα για το barefoot massage φίλε επειδή δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα ακόμα αν μπορείς να μου στείλεις εσύ λεπτομέρειες θα το εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ,
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Επίσης επειδή έχω δοκιμάσει αρκετές περιπτώσεις σε barefoot massage όποιος θέλει να ανταλλάξουμε πληροφορίες ή info σε pm είναι διαθέσιμος. Ευχαριστώ,
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Μυστες εχει δοκιμασει κανεις μασταροναδα πουτανεσκα απο δω? :jade: με εφτιαξαν τα μασταρια της



οπου αστερακια κανεσεχ

Αν είναι μια στη Καλλιθέα έχω πάει. Πρέπει να έχει Ρομά φλέβα, δεν κάνει μασάζ καθόλου και είναι λίγο βρωμιάρα. Όταν πήγα δεν είχε ζεστό νερό, δεν είχε κάνει μπάνιο και δεν είχε ούτε καθαρή πετσέτα να μου δώσει. Κάνει στο σπίτι της τα ραντεβού και γαμιέται στο κρεβάτι που κοιμάται... Οι φώτο πάντως είναι αληθινές.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
μαγκες απο cityhomemassage εχει δοκιμασει ποτε κανεις  και αν ναι τι παιζει? οποιος θελει ας μου στειλει PM
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Το σαββατο μιλησα με την Αγνη την Ουγγαρεζα και δουλευει κανονικά..
 

agaougas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
μαγκες απο cityhomemassage εχει δοκιμασει ποτε κανεις  και αν ναι τι παιζει? οποιος θελει ας μου στειλει PM
παιδιά και εγώ ενδιαφέρομαι για πληροφορίες για το συγκεκρίμενο, όποιος μπορεί να με ενημερώσει παρακαλώ :)
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
83
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα σας Συναγωνιστές.
Λέω να κάνω την δοκιμή με Χρυσαυγή ¨δρακουμέλ¨ ειναι καλή γενικά? Απο καθαριότητα κλπ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom