Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21

τούτη δω την έχει ψωνίσει
δεν εξηγείται τέτοια έκρηξη στις τιμές
είναι και 3 χρόνια μεγαλύτερη από όταν ξεκίνησε αλλά ακόμα 48 δηλώνει
η γνωστή ματζικ ή γιάννα
Απλά τράτζικ η Μάτζικ! Ποτέ δεν ήταν κάτι σπουδαίο, αλλά τα 100 εκτός τόπου και χρόνου.
Το αστείο ειναι οτι η αγγελία εχει ολόκληρο κατεβατό αμπελοφιλοσοφία του μασαζ για να καταλήξει στο τέλος  "στοματικό, 69, τελείωμα στόμα κλπ".... Πολύ αγιουβέρδα!!!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Λοιπόν θα γράψω για να σώσω κανενα συναγωνιστή. Συνάντηση με ericca popescu . Λοιπόν από τις φωτό που έχει στο ινστα  ή στο μαμβα μόνο το πρόσωπο μοιαζει όλο το υπόλοιπο καμία σχέση. Κατ'αρχην σίγουρα πάνω από 33 δεύτερον έχει μικρό κώλο και μεγάλη κοιλιά και είναι και κοντή, επίσης της λείπει και ένα δόντι που όταν γελάει φαίνεται. Το μόνο ωραίο πάνω της είναι τα βυζιά όπως φαίνονται πάνω από την μπλούζα γιατί δεν τόλμησα να ζητήσω να την βγάλει. Στο μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο , αν η Στεφανία είναι 10 αυτή είναι 4. Στα λεφτά ζητάει 30€ για 45 λεπτά όπου μετά το μισάωρο δεν κάνει μασάζ απλά χαϊδεύει, 50€ για εκτόνωση και 80€ για σεξ. Εννοείται έμεινα στο μασάζ αν και ήθελε αυτή κάτι παραπάνω και έκλαψα το 30αρι.
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Έχεις κάποιος πληροφορίες για star massage για deluxe massage και για city massage ? ενδιαφέρομαι για σέρβις μασαζ με φραπέ και περισσότερα αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα..
Εχω πληροφορίες για osmos massage για όποιον ενδιαφέρεται καθότι εχω πάρει κάποιες φορες..
Παρακαλω για τους λίγους που αναφέρθηκαν μονο προσωπικό μηνυμα...μην κάψουμε καποιο κορίτσι άνευ λόγου...όλοι θα χάσουμε σε αυτη τη περιπτωςη... Ευχαριστω εκ των προτέρων!

φιλε να σε ρωτησω αν ειχες καμια απαντηση? και αν μπορεις να με ενημερωσεις? ή οποιος γνωριζει. ευχαριστω
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Παίδες για να μην το ψάχνετε πολύ δεν παίζει κάτι σε κανένα από τα νορμάλ site για μασάζ. Η περίπτωση να πάρεις φραπέ εξαρτάται καθαρά από την κάθε κοπέλα. Μου έχει τύχει μόνο μια φορά να πείσω μία να το κάνει και μετά την έχασα κιόλας. Μόνο από το osmose έχει στανταρ κάτι τέτοιο αλλά παίρνεις μέτριο προς κακό μασάζ.
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα παρακαλούσα κ γω για ένα pm για μασάζ με φραπέ η ακόμα καλύτερα κ κάτι παραπάνω από τα osmose deluxe η star massage . Οποίος μπορεί ν βοηθήσει θα είμαι ευγνώμων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kr_29

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια..ποιο ειναι το καλυτερο μασσαζ κατοικον εχουμε καποια τοπ??
 

Gios gios

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ξέρουμε κάτι γι αυτή την αγγελία;

massagespa.gr/portfolio/anna-maria
Όποιος  γνωρίζει κάτι ας μου στείλει pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Λοιπόν θα γράψω για να σώσω κανενα συναγωνιστή. Συνάντηση με ericca popescu . Λοιπόν από τις φωτό που έχει στο ινστα  ή στο μαμβα μόνο το πρόσωπο μοιαζει όλο το υπόλοιπο καμία σχέση. Κατ'αρχην σίγουρα πάνω από 33 δεύτερον έχει μικρό κώλο και μεγάλη κοιλιά και είναι και κοντή, επίσης της λείπει και ένα δόντι που όταν γελάει φαίνεται. Το μόνο ωραίο πάνω της είναι τα βυζιά όπως φαίνονται πάνω από την μπλούζα γιατί δεν τόλμησα να ζητήσω να την βγάλει. Στο μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο , αν η Στεφανία είναι 10 αυτή είναι 4. Στα λεφτά ζητάει 30€ για 45 λεπτά όπου μετά το μισάωρο δεν κάνει μασάζ απλά χαϊδεύει, 50€ για εκτόνωση και 80€ για σεξ. Εννοείται έμεινα στο μασάζ αν και ήθελε αυτή κάτι παραπάνω και έκλαψα το 30αρι.
τόσο χάλια και το είχα βάλει στα προσεχώς...
 

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
τόσο χάλια και το είχα βάλει στα προσεχώς...
αδερφε  μου κριμα για αυτη σου την εμπειρια και ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση!!
εγω πηρα Μαρινα νουρου μονο απο goldendiamond και ειμαι αρκετα ευχαρηστημενος απλα ψαχνω και κατι διαφορετικο!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.482
Κριτικές
7
Like
3.129
Πόντοι
736
Για μένα η Έρικα δεν ήταν φόλα. Συμπαθητικό μασάζ, καλύτερος 2ος γύρος.
Μια φορά έχω πάει πριν κανένα μήνα.
Έχω γράψει κριτική.
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Για αυτο το Ρουμανακι ξερει καποιος κατι? Εψαξα στο forum αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο.
Την συνάντησα πρό 10 ημερών περίπου.Η κυρία εχει χώρο δικό της κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.Είναι περί τό 1,60 ύψος,καστανόξανθη.Οι φωτό πού έχει στό προφίλ της είναι πρό 6 ετών.Τώρα είναι 36 ετών.Εχει ωραία επιδερμίδα,κάνει καλό στοματικό μέ τελείωμα στό στόμα καί στό σέξ ανεβάζει στροφές καί καβλώνει.Εχει  μικρή κοιλίτσα,όχι κάτι αντιαισθητικό καί ωραίο κωλαράκι.Το σοβαρότερο ελλάτωμα στήν εμφάνισή της,είναι η έλλειψη δύο δοντιών στήν δεξιά μεριά του στόματός της.Το μασάζ της είναι απλά χάϊδεμα καί πιέσεις.Δίνει καθαρή αλλά ασφράγιστη πετσέτα γιά τό μπάνιο.Έμεινα μαζί της 1,5 καί γιά στοματικό,μασάζ καί σέξ,εδωσα 80 ευρώ.
 

pol2005

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν θα γράψω για να σώσω κανενα συναγωνιστή. Συνάντηση με ericca popescu . Λοιπόν από τις φωτό που έχει στο ινστα  ή στο μαμβα μόνο το πρόσωπο μοιαζει όλο το υπόλοιπο καμία σχέση. Κατ'αρχην σίγουρα πάνω από 33 δεύτερον έχει μικρό κώλο και μεγάλη κοιλιά και είναι και κοντή, επίσης της λείπει και ένα δόντι που όταν γελάει φαίνεται. Το μόνο ωραίο πάνω της είναι τα βυζιά όπως φαίνονται πάνω από την μπλούζα γιατί δεν τόλμησα να ζητήσω να την βγάλει. Στο μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο , αν η Στεφανία είναι 10 αυτή είναι 4. Στα λεφτά ζητάει 30€ για 45 λεπτά όπου μετά το μισάωρο δεν κάνει μασάζ απλά χαϊδεύει, 50€ για εκτόνωση και 80€ για σεξ. Εννοείται έμεινα στο μασάζ αν και ήθελε αυτή κάτι παραπάνω και έκλαψα το 30αρι.
Και φαινεται ωραια στις φωτο...
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Για αυτο το Ρουμανακι ξερει καποιος κατι? Εψαξα στο forum αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο.

Λοιπόν θα γράψω για να σώσω κανενα συναγωνιστή. Συνάντηση με ericca popescu . Λοιπόν από τις φωτό που έχει στο ινστα  ή στο μαμβα μόνο το πρόσωπο μοιαζει όλο το υπόλοιπο καμία σχέση. Κατ'αρχην σίγουρα πάνω από 33 δεύτερον έχει μικρό κώλο και μεγάλη κοιλιά και είναι και κοντή, επίσης της λείπει και ένα δόντι που όταν γελάει φαίνεται. Το μόνο ωραίο πάνω της είναι τα βυζιά όπως φαίνονται πάνω από την μπλούζα γιατί δεν τόλμησα να ζητήσω να την βγάλει. Στο μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο , αν η Στεφανία είναι 10 αυτή είναι 4. Στα λεφτά ζητάει 30€ για 45 λεπτά όπου μετά το μισάωρο δεν κάνει μασάζ απλά χαϊδεύει, 50€ για εκτόνωση και 80€ για σεξ. Εννοείται έμεινα στο μασάζ αν και ήθελε αυτή κάτι παραπάνω και έκλαψα το 30αρι.

Την συνάντησα πρό 10 ημερών περίπου.Η κυρία εχει χώρο δικό της κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.Είναι περί τό 1,60 ύψος,καστανόξανθη.Οι φωτό πού έχει στό προφίλ της είναι πρό 6 ετών.Τώρα είναι 36 ετών.Εχει ωραία επιδερμίδα,κάνει καλό στοματικό μέ τελείωμα στό στόμα καί στό σέξ ανεβάζει στροφές καί καβλώνει.Εχει  μικρή κοιλίτσα,όχι κάτι αντιαισθητικό καί ωραίο κωλαράκι.Το σοβαρότερο ελλάτωμα στήν εμφάνισή της,είναι η έλλειψη δύο δοντιών στήν δεξιά μεριά του στόματός της.Το μασάζ της είναι απλά χάϊδεμα καί πιέσεις.Δίνει καθαρή αλλά ασφράγιστη πετσέτα γιά τό μπάνιο.Έμεινα μαζί της 1,5 καί γιά στοματικό,μασάζ καί σέξ,εδωσα 80 ευρώ.

Για την συγκεκριμένη έχει γραφτεί σχετικά και σε άλλο θρεντ:

Συναντηση χτες με την ερρικα που εχει αναφερθει με αλλους συναγωνιστες.
Επικοινωνια με ενα sms ο χωρος της ειναι στη βικτωρια σου λεει που ειναι στο τηλ.
Ο χωρος της  εχει ενα δωματιο με μασσαζοκρεβατο ωραιο φωτισμο χαλαρη μουσικη διαθετει και κρεβατι σε αλλο δωματιο για σεξ.
Εχει και μπανιο για ντουζακι με κερασε μια βοτκα και ενα μπουκαλι νερο
Ειναι κοντη με κωλαρα και πολλα πιασιματα και χυμωδες στηθος .

Μασαζ πολυ καλο σε ολο το σωμα απ τη κορφη ως τα νυχια ετριβε με μαγεια τα στηθη της πανω στη πλατη και στο κεφαλι μου.
αν δεν της το πεις δεν σου λεει τιποτα για σεξ .Μου τον χαιδευε λιγο μεχρι να καυλωσω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tumblr_p8ufsu1paP1qgc838o1_540.gif

Με πηγε στο κρεβατι αφου εκανε ντουζ και ηρθε με τη πετσετα της .
Χαμουρεμα καργα βαθυα γλωσσοφιλα γλυφει το καυλι και τ αρχιδια και φτυνει και το κυριοτερο βριζει οταν τον εχει μεσα της!!!!!!!!!!!
Για αρχη με καβαλησε θελω να σπασει η πουτσα σου μεσα μου ελεγε το πουτανι !!!!!!!!!!!!!!
Τη γυρισα στα τεσσερα επαιξα λιγο με την μουναρα της .......................
tumblr_nsz0cnkn7m1tsaa8fo1_500.gif

Με θεα τη κωλαρα της εχει πραμα μπολικο να χουφτωνεις και να τη μπιστας βγαζει πολλες κραυγες καυλωτικες
Και ετσι τελειωσα το μονο αρνητικο ηταν οτι δε προλαβα να της τα δωσω στο στομα αλλα εβγαλε τη καποτα και καθαρισε το μοριο μου με τη γλωσσα της.
Μια πολυ καλη συνεδρεια 30 ευρω μασαζ σκετο 80 ολο το πακετο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom