Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
καλησπερα σε ολους ..γνωριζουμε κατι για αυτη εδω? στο τηλ ηταν ανετη!! . html  σβηστε ενα κενο πριν το χτμλ ευχαριστω μολισ επεστρεψα απο ταξιδι και δεν λεει να κανω τον μαγκαιβερ!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
Συνάδελφοι , έχει κανείς να προτείνει κοπέλα που να ειναι καλή στο μασάζ , σχετικά εμφανίσιμη και να δέχεται σπίτι της η ξενοδοχείο. Δε με ενδιαφέρει η εκτόνωση αλλά το μασάζ. Απλά λόγο πάχους δε μπορώ να πηγαίνω σε spa και θέλω να δω μήπως βρω άλλη λύση

η ΒΙΚΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ λενε ειναι καλη στο μασαζ,δεχεται και στο χωρο της.
τωρα για το εμφανισιμη δεν ξερω γιατι δεν την εχω παρει. διαβασε το τοπικ της και στειλτης πμ αν εισαι οκ σε αυτα που θα διαβασεις.
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26

Αν δε κάνω λάθος ειναι μια απο τα χειρότερα κομοδίνα που υπάρχουν, μασάζ δεν ξέρει , και το μόνο θετικό που βρήκα εγω ήταν οι βυζάρες της, αλλά στο σεχ καλύτερα να γαμούσα το τοίχο... ρώτα και στα milf girls για πιο σίγουρα.
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Συνάδελφοι , έχει κανείς να προτείνει κοπέλα που να ειναι καλή στο μασάζ , σχετικά εμφανίσιμη και να δέχεται σπίτι της η ξενοδοχείο. Δε με ενδιαφέρει η εκτόνωση αλλά το μασάζ. Απλά λόγο πάχους δε μπορώ να πηγαίνω σε spa και θέλω να δω μήπως βρω άλλη λύση

Συμφωνώ με το παλικάρι απο πάνω, τσέκαρε Βίκυ Στεφάνια. Γύρω στα 24 έτη,, γλυκό πρόσωπο, καμία 57 plus κιλάκια αλλα με 40€ για το τρομερό μασαζάκι που κανει και το σερβίρισμα φραπεδακίου στο τέλος, ειναι ότι πρέπει. Στα έξτρα συν, ο χώρος της στο ψυχικό που ειναι διακριτικός και εκτός του μασαζοκρεβατου έχει και μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι για το σερβίρισμα του φαγητού, που σίγουρα θα σε κανει να νιώσεις πιο άνετος
 

george2217

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παίδες ερώτηση: για το lotusrelax.gr έχουμε κανένα feedback ???
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
αν googlareis το τηλεφωνο βγαζει καμια 10ρια διαφορετικες αγγελιες με αλλα ονοματα, οποτε σιγουρα θα αντικρυσεις την κοπελα στη φωτο  :2funny: :2funny:
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
9
Like
315
Πόντοι
281
Συμφωνώ με το παλικάρι απο πάνω, τσέκαρε Βίκυ Στεφάνια. Γύρω στα 24 έτη,, γλυκό πρόσωπο, καμία 57 plus κιλάκια αλλα με 40€ για το τρομερό μασαζάκι που κανει και το σερβίρισμα φραπεδακίου στο τέλος, ειναι ότι πρέπει. Στα έξτρα συν, ο χώρος της στο ψυχικό που ειναι διακριτικός και εκτός του μασαζοκρεβατου έχει και μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι για το σερβίρισμα του φαγητού, που σίγουρα θα σε κανει να νιώσεις πιο άνετος

Καταρχάς ευχαριστω.

Το Βικάκι το έχω σηναντησει πολλάκις στο παρελθόν αλλά από τότε που άλλαξε χώρο τα πράγματα έχουν γίνει δύσκολα ... στη τελική ψάχνω μασέρ όχι μασέρ  με μάστερ στη πεομαλαξη ... δυο κοιλες και μηνίσκο θέλω να χαλαρώσω που κάθομαι 12 ώρες στο γραφείο κάθε μέρα όχι το κάτω κεφάλι
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνηστες λόγω ότι έχασα το κινητό μου αν μπορεί κάποιος και έχει βέβαια το τηλέφωνο της Νάντιας ξανθιά κοντουλα γύρω στα 35 πηγαίνει συνήθως bill και prive (θα με εξυπηρετούσε πολύ) ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom