Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Φιλε την ειχα παρει πριν 2-3 χρονια
Αγνωριστη εχει γινει
Οχι οτι τοτε ηταν ομορφη, αλλα ηταν αδυνατη κ υπακουη οπως λες κ τον ετρωγε καλα κ αδιαμαρτυρητα, καλη πιπα κ τα επαιρνε κ στομα.
Για 30 ηταν μια χαρα, τωρα δεν ξερω εαν θα την επαιρνα
..λες κ αυτο με τον Ζαμπετα και με εχεις ξενερωσει χαχα
κ το κανε κ 50αρικο!!
 

GIORGOSPRIV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
950
Like
1.714
Πόντοι
216
Αυτή η κυρία από τη Ρωσία πόσων ετών είναι?
η κυρία είναι γύρω στα 50+ , πολύ ευχάριστος τύπος και αρκετά καλή σε αυτό που κάνει ! Φωτό είναι αληθινές αν και είναι λίγο παλιές , περίπου 2 χρόνια πριν που την είχα συναντήσει κάποιες φορές .
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
όχι Αθήνα... αλλά την τύπισσα την έχω δει και σε αγγελία στην Λάρισα και στην τωρινή αγγελία λέει Περιοχή: Αθήνα...City: Ροδος

Η μόνη λύση είναι να της κάνεις ένα τηλέφωνο και να μάθεις αρχικά που είναι.

Κατά δεύτερον είναι μια τύπισα που πριν 2-3 χρόνια είχε μόνη της χώρο κάπου κοντά στην Ομόνοια. Κοντή με πιασίματα, όχι χοντρή (που εμένα δεν μου αρέσουν) και πολύ επικοινωνιακή. Είχα περάσει από εκεί για να δω τι παίζει, δεν την είχα δοκιμάσει, αλλά θυμάμαι έκανε φουλ πρόγραμμα. Έλεγαν καλά λόγια γενικά.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Η μόνη λύση είναι να της κάνεις ένα τηλέφωνο και να μάθεις αρχικά που είναι.

Κατά δεύτερον είναι μια τύπισα που πριν 2-3 χρόνια είχε μόνη της χώρο κάπου κοντά στην Ομόνοια. Κοντή με πιασίματα, όχι χοντρή (που εμένα δεν μου αρέσουν) και πολύ επικοινωνιακή. Είχα περάσει από εκεί για να δω τι παίζει, δεν την είχα δοκιμάσει, αλλά θυμάμαι έκανε φουλ πρόγραμμα. Έλεγαν καλά λόγια γενικά.

ευχαριστώ ;)
 

n4384

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
27
Like
8
Πόντοι
0
η κυρία είναι γύρω στα 50+ , πολύ ευχάριστος τύπος και αρκετά καλή σε αυτό που κάνει ! Φωτό είναι αληθινές αν και είναι λίγο παλιές , περίπου 2 χρόνια πριν που την είχα συναντήσει κάποιες φορές .
Συναδελφε μπορεις να αναλυσεις λιγο.. τι είναι αυτά που κανει? κανει μασαζ καλο η της πλακας? και στο σεξ τι προσφερει? Αν θελεις...
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ρε παιδια το yourmassage εχει ενδιαφερον απο επιστημονικής απόψεως ή ειναι φολα τα μουνάκια που εχει;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Ρε παιδια το yourmassage εχει ενδιαφερον απο επιστημονικής απόψεως ή ειναι φολα τα μουνάκια που εχει;
Δυσκολο φιλε να παιχτει κατι παραπανω απο μασαζ. Θελεις πολλα ραντεβου και χρημα για να παιχτει κατι καλο
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Καμμία σχέση. Είναι η γνωστή Εύη από Παλαιολόγου (παλιότερα) και που για ένα διάστημα διατηρούσε δικό της χώρο κοντά στο Παλαιό Φάληρο στις γραμμές του τραμ στο ύψος της οδού Αχιλλέως. Οι φωτογραφίες αυτές που τη δείχνουν να φοράει ένα άσπρο φουστάνι είναι πραγματικές.
Μάπα όμως το καρπούζι γιατί ούτε στο μασαζ ειναι καλή και ο φραπές γίνεται με αρκετή ξινίλα στη μούρη της.

+100!
Ετσι ακριβώς μαν. Απορώ πραγματικά ποιος θα ξαναπήγαινε σε αυτήν μετά την πρώτη φορά.
 

PanUtd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Για massage deluxe έχουμε πληροφόρηση τι παίζει;; Μόνο μασάζ ή θα ευτυχησουμε;; Μπορεί κάποιος να μου στείλει pm αν δεν θέλει δημόσια.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Μόνο για 30 αξίζει και ούτε σεντς παραπάνω. Προ 4-5 μηνου περίπου που την είχα γνωρίσει έλεγε πως έψαχνε για μόνιμο εραστή. Την είχα για ένα 20ημερο στο τσάμπα. Πρωινές ώρες το κάνει στο σπίτι της γιατί το παιδί της είναι σχολείο. Πλάκα θα είχε να είχε κενή ώρα στο σχολείο να γύρναγε σπίτι και να έβλεπε ακατάληλο show. Λίγα πράγματα πάντως στον αγώνα, μικρό πεσμένο βυζί, μέτρια πίπα αλλά με το καιρό έμαθε να τα καταπίνει και πολύ μετριο σώμα. Εδώ ταιριάζει αυτό που λέμε ότι πληρώνεις παίρνεις.
Μάπα το καρπούζι χάλια εμφάνιση χάλια μασάζ χάλια πίπα με πάρα πάρα πολλά ψυχολογικά δεν αξίζει η δοκιμή
κώλο πήρατε?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Φιλε την ειχα παρει πριν 2-3 χρονια
Αγνωριστη εχει γινει
Οχι οτι τοτε ηταν ομορφη, αλλα ηταν αδυνατη κ υπακουη οπως λες κ τον ετρωγε καλα κ αδιαμαρτυρητα, καλη πιπα κ τα επαιρνε κ στομα.
Για 30 ηταν μια χαρα, τωρα δεν ξερω εαν θα την επαιρνα
..λες κ αυτο με τον Ζαμπετα και με εχεις ξενερωσει χαχα
κ το κανε κ 50αρικο!!
συνάδελφοι εγώ ομιλώ για τζάμπα, έβαζε αγγελία για φωτομοντέλο
της έκλεισα ραντεβού σε ξ/δ και πήγα με τη φωτογραφική μου, 2 φώτα και ένα τρίποδο
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
συνάδελφοι εγώ ομιλώ για τζάμπα, έβαζε αγγελία για φωτομοντέλο
της έκλεισα ραντεβού σε ξ/δ και πήγα με τη φωτογραφική μου, 2 φώτα και ένα τρίποδο
Αυτο ειναι ο ορισμος του vfm ..οπου m = 0
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Δυστυχώς..... την πατήσαμε....

Και "ξύλο" έφαγα και ΔΕΝ έπαιξε έστω "βιοενεργειακή" μαλακία....

1,5 ώρα συνολικό ραντεβού αλλά 1 ώρα το "ρεικι" μασαζ... αφού αν βάλεις το αρχικό και τελικό ντουζ και την αρχική ομιλία της κοπέλας με ασταμάτητη λογοδιάρροια και υπερανάλυση πάμε στην ώρα...

Δυστυχώς ενώ είχα ενημερώσει εξαρχής πως ήθελα και εκτόνωση στο τέλος μου έκανε την πάπια.... Πως την επόμενη φορά, με +30 λεπτά να πάμε δηλαδή στο 2ωρο και ότι δεν το είχα ανάγκη σήμερα κλπ  κλπ και μπλα μπλα μπλα.... και ότι που το είχε πει λέει εξαρχής και ότι είναι +20 ευρώ (δηλαδή 70 κόστος) και κάτι τέτοια...για την επόμενη φορά... και μου πέταξε και ένα ταντρα και ... καληνύχτα το 50αρικο....
Φουλ διπλωματία...

Η αλήθεια είναι πως και από το τηλέφωνο δεν μπορούσα να βγάλω άκρη.... και τις είπα και από κοντά πως με ενδιαφέρει και εκτόνωση με 50... και ενώ κατάλαβα ότι συμφώνησε, τελικά άλλα μου έλεγε στο τέλος...

Τώρα από μασάζ ξεκάθαρα πράγματα αυτό που κάνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΑΖ... δηλώνει ότι κάνει ΡΕΙΚΙ.... και η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξανακάνει και δεν γνωρίζω αν όντως κάνει καλό ή όχι... η αίσθηση μου πάντως είναι ότι δεν μουφάρει από αυτή την άποψη... φάνηκε δηλαδή να το κάνει επειδή το γνωρίζει....μου έκλεισε και τα μάτια... άρχισε να διαβάζει και κάτι ευχές (μέχρι που σκέφτηκα έχε γούστο να μου κάνει τίποτα βουντού) και όντως ίσα που κρατήθηκα να μην γελάσω όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω....και λέω μετά ας αφεθώ να δούμε που θα πάει....Εισπνοή....Εκπνοή...συνέχεια αυτό...και μετά...Τρελές σφαλιάρες σε όλο το σώμα....ξύλο χωρίς πλάκα... αλλά εντάξει ήταν και κάτι ιδιαίτερο που δεν είχα ξανακάνει...

Συνοψίζοντας αν περιελάμβανε στο 50αρικο και εκτόνωση θα έλεγα ότι οκ αξίζει να το δοκιμάσει κανείς... αλλά έως εκεί.... τώρα απλά... κλαίω το 50αρι... και πήγα μετά και να αδείασω στην Τζασμιν από Φυλής και έφαγα και εκεί φόλα (θα γράψω κριτική).... Δυστυχώς ένα 70αρι χαμένο χθες....

η αγγελία 

Παιδιά.... παραθέτω την κριτική μου από τότε που είχα πάει με την Ρεικι-κορασίδα...

Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία? Έχει μήπως αλλάξει... τροπάριο? παίζει να παίζει και φραπές ή μπριζόλα μετά πια?
Ή οι παλιές μαλακίες?
 

cryptonx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας. Είμαι νέος στο φορουμ. ήθελα να ρωτήσω για κοπέλες που κάνουν μασάζ στο σπίτι στην περιοχή καματερό - άγιοι ανάργυροι. για οποιοδήποτε λάθος διορθώστε με. ευχαριστώ εκ των προτερων.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπέρα
Η Ελληνοιταλιδα κυρια  νομιζω καπου εχει αναφερθει παλαιοτερα
Αν θυμαται  καποιος  η εχει  εμπειρια , ας βοηθησει.

Την  ερώτηση  την εχω και στο νήμα "Μασεζ  σε δικο τους  χωρο"
Ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom