Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Αυτή είναι η Βαλεντινα.. πριν 2-3 χρονια ερχοταν στην Αθηνα κάθε ΣΚ για καμμια βιζιτα..Είναι αξιολογο μωρο.. Μετα σταματησε, φαινεται δεν ειχε κινηση.. κανα δυο μηνυματα που της ειχα στειλει αν θα ξαναρθει Αθηνα, μου ειχε πει ΟΧΙ.. Για τα "καρντασια" ...Ορματε..
την εσωζε μονο το νεαρο της ηλικιας, σχετικα καλο σωματακι, τωρα απ οτι φαινεται στις φωτο εκανε και κοιλια σαν 6-7 μηνων εγγυος. Κατα τ αλλα ηταν εντελως απαραδεκτη, κανενας επαγγελματισμος, βαριοταν που ζουσε η γκομενα, απαραδεκτη..ειδικα με το μασαζ που λεει γελαει ο κοσμος  :2funny: :2funny: εδω βαριοταν να γαμηθει, ποσο μαλλον να τριψει :tn04:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
την εσωζε μονο το νεαρο της ηλικιας, σχετικα καλο σωματακι, τωρα απ οτι φαινεται στις φωτο εκανε και κοιλια σαν 6-7 μηνων εγγυος. Κατα τ αλλα ηταν εντελως απαραδεκτη, κανενας επαγγελματισμος, βαριοταν που ζουσε η γκομενα, απαραδεκτη..ειδικα με το μασαζ που λεει γελαει ο κοσμος  :2funny: :2funny: εδω βαριοταν να γαμηθει, ποσο μαλλον να τριψει :tn04:

...οπως θα ελεγαν και αρκετα λαμογια εδω μεσα,>>> "δεν εδεσε η χημεια σας".....
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
μεταγραφη ιουλια απο οσμοσε σε σταρ μασαζ το κλεισα για σημερα απογευμα ας ελπισουμε σε ιδια πολιτικη (δεν την ειχα δοκιμασει εκει) μπας κ πιασουν τοπο τα ευρουδακια μας....!!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
εχω κλεισει 4 φορες για μασαζ με την ιουλια στο περιστερι και μου λεει παρε με αυριο να σου δωσω την διευθυνση και δεν το σηκωνει ποτε. το εχει κανει και σε αλλους?
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
εχω κλεισει 4 φορες για μασαζ με την ιουλια στο περιστερι και μου λεει παρε με αυριο να σου δωσω την διευθυνση και δεν το σηκωνει ποτε. το εχει κανει και σε αλλους?

ρε φιλε σε εχει στισει 4 φορες και εσυ εκει επιμενεις? ποσο μουνοδουλος πια
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Κάποιος εδώ αρκετό καιρό πρίν είχε δώσει λινκ σε μια αγγελία. Αφορούσε μια μαυρούλα από βόρεια η οποία έκανε καλό μασάζ και χειρογλύκανο. Τζένη νομίζω. Ξέρει κανείς αν παίζει ακόμα αυτή? Ας μου στείλει πμ όποιος ξέρει σχετικά.
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
221
Like
173
Πόντοι
1
η αριαδνη κατεβασε την αγγελια... την ματιασατε
    Τελικά έκανε ραντεβού κανένας μαζί της γιατί εμένα με έστησε 2 φορές και συναγωνιστή που μίλησα το ίδιο
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 129

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Κυριοι να ζητησω συγγνωμη, το ραντεβου με αριαδνη δεν εγινε ποτε καθως δεν εστειλε και ποτε φωτογραφιες της. απο εκει και περα ειχα καποια προβληματα με τη δουλεια και απειχα. συγγνωμη once again.
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
μεταγραφη ιουλια απο οσμοσε σε σταρ μασαζ το κλεισα για σημερα απογευμα ας ελπισουμε σε ιδια πολιτικη (δεν την ειχα δοκιμασει εκει) μπας κ πιασουν τοπο τα ευρουδακια μας....!!

τελικα τι αποτελεσμα ειχαμε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kr_29

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες.... ψάχνω στο ιντερνετ για το τηλ. της κορασίδας που έχω κυκλωμένη αγγελία αλλά δεν βρίσκω κάτι...

έχει κανείς αίσθηση τι παίζει?!?!?
 

Συνημμένα

  • masaz.jpg
    masaz.jpg
    202,7 KB · Εμφανίσεις: 60

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
9
Like
315
Πόντοι
281
Συνάδελφοι , έχει κανείς να προτείνει κοπέλα που να ειναι καλή στο μασάζ , σχετικά εμφανίσιμη και να δέχεται σπίτι της η ξενοδοχείο. Δε με ενδιαφέρει η εκτόνωση αλλά το μασάζ. Απλά λόγο πάχους δε μπορώ να πηγαίνω σε spa και θέλω να δω μήπως βρω άλλη λύση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom