Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.998
Like
4.923
Πόντοι
1.706
Συναδελφοι καλησπερα, η Γιουλη σταματησε?..το τηλ της δεν απανταει, ουτε μνμ δεχεται
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Να κανω κασκαντεριλικι με την κυρια εφη η μηπως ειναι too much? :think:
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Πρόσφατο τηλέφωνημα στο παραπάνω μαγαζί..μασαζάκι 4 χέρια δίχως πετσετουλα αφού τα ξεκαθαρίσαμε με τη κοπέλια στο τηλ κέντρο..ξεκαθαρισμα ότι θέλω να είναι άνετος και επιλήφθηκε του θέματος.καλες απολαύσεις σε όλους

 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0

gregor35 καλησπέρα,
να ρωτήσω με ποιες κοπέλες έγινε το παιγνίδι? στείλε pm αν θέλεις
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
988
Πόντοι
86
Πρόσφατο τηλέφωνημα στο παραπάνω μαγαζί..μασαζάκι 4 χέρια δίχως πετσετουλα αφού τα ξεκαθαρίσαμε με τη κοπέλια στο τηλ κέντρο..ξεκαθαρισμα ότι θέλω να είναι άνετος και επιλήφθηκε του θέματος.καλες απολαύσεις σε όλους

Κατάλαβε κανείς τίποτα? Τι εννοεί? Παίζει πρόγραμμα επιπλέον του μασάζ? Να είμαστε και λίγο διαφωτιστικοί όταν γράφουμε κάτι!!!
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
178
Like
51
Πόντοι
1
Κατάλαβε κανείς τίποτα? Τι εννοεί? Παίζει πρόγραμμα επιπλέον του μασάζ? Να είμαστε και λίγο διαφωτιστικοί όταν γράφουμε κάτι!!!
(Πρόσφατο τηλέφωνημα στο παραπάνω μαγαζί..μασαζάκι 4 χέρια δίχως πετσετουλα αφού τα ξεκαθαρίσαμε με τη κοπέλια στο τηλ κέντρο.. )
Μεχρι εδω μια χαρα και κατανοητο

(ξεκαθαρισμα ότι θέλω να είναι άνετος ) -> καταλαβαινω οτι εκανε με αντρα ???
(και επιλήφθηκε του θέματος.καλες απολαύσεις σε όλους ) εδω το  ??????
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πρόσφατο τηλέφωνημα στο παραπάνω μαγαζί..μασαζάκι 4 χέρια δίχως πετσετουλα αφού τα ξεκαθαρίσαμε με τη κοπέλια στο τηλ κέντρο..ξεκαθαρισμα ότι θέλω να είναι άνετος και επιλήφθηκε του θέματος.καλες απολαύσεις σε όλους

...πες μας κάτι ποιο ουσιαστικό... τώρα μην φθάσουμε στο να σχολιάζουμε την χρήση πετσέτας ή όχι.... (πχ ενδιαφέρον έχει η αναφορά στο α' μέρος, β΄μέρος , θεραπεύτριες...κλπ)
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Βγαίνει στα σόσιαλ μίντια με το νικ Relaxmarialena Masaz.
Υπόσχεται διάφορα. Ξέρετε κάτι για δαύτην? Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ΘΑ ήθελα να μάθω από τα "επίσημα" μασαζ κατ οικον, ποια κάνουν κάτι παραπάνω, Σε παλαιότερη σελίδα είδα ότι με + 20 έπαιξε φραπεδάκι.... αλλά δεν βρίσκω την σελίδα...
Θα ήθελα απάντηση, ΄'εστω και με pm. Ευχαριστώ
...σε αυτό που αναφέρεσαι δεν κάνουν όλες οι θεραπεύτριες του θεραπευτηρίου  κάτι παραπάνω ..αλλά.. μόνο μία
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakis

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
Πρόσφατο τηλέφωνημα στο παραπάνω μαγαζί..μασαζάκι 4 χέρια δίχως πετσετουλα αφού τα ξεκαθαρίσαμε με τη κοπέλια στο τηλ κέντρο..ξεκαθαρισμα ότι θέλω να είναι άνετος και επιλήφθηκε του θέματος.καλες απολαύσεις σε όλους

τυπε μεσω τηλεφωνου εγινε το μασαζ? κ δευτερον ΚΑΝΕΝΑ μασατζιδικο (απο αυτα που μας ενδιαφερουν) δε λέει ξεκαθαρα τι θα σου κανει μεσω τηλεφωνου!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
καλησπερα σας!  πετυχα αυτο το site και ειπα να το ποσταρω να δω αν κανενας απο εδω τους εχει παρει να δει τι παιζει? εκτος απο μασαζ αν προσφερει κ τιποτα αλλο?!!

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom