Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (5 μέλη και 67 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Ερώτηση σε όσους έχουν δοκιμάσει και τις δύο Ναταλία & Βίκυ.
Ποια από τις δύο θεωρείται κάνει καλύτερο μασάζ? Έχω δοκιμάσει μόνο Βίκυ μερικές φορές και φυσικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στο κομμάτι της εκτόνωσης, δε πρέπει σίγουρα να συγκρίνεται η Βίκυ με τη Ναταλία από ότι έχω διαβάσει, μιας και η Ναταλία το κάνει με το ζόρι/βαριά καρδιά/αγγαρεία έχει ειπωθεί..

Εγω απο τις δυο προτιμω την Στεφανια (Βικυ) στο μασαζ. Αλλα δεν πρεπει να ξεχνας πως το μασαζ, λογω της εγγυτητος, ειναι και προσωπικη χημεια. Η Ναταλια δεν ειναι χαλια, σιγουρα καλυτερη απο αλλες που κυκλοφορουν εδω, παντα για μασαζ μιαλω, αλλα η αλλη μου ταιριαζει καλυτερα.

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Ετσι ετσι ! κοριτσια για σπιτι! οπως λεμε κατ οικον....εγω λεω αντι για μασαζ κατ οικον να το ονομασουμε πατσαβουρες κ πουρες κατ οικον ( Ναταλια ολγα βικυ δρακουμελ και λοιπες ) :kneel:
εγω γουσταρω +πουρες+πατσαβουρες+δραμουμελ. Και μου αρεσει να μαζευω πακοτινια απο ολες αυτες...Τι μας λες ρε φιλε? Και τι εισαι εσυ αστυνομος της πουτσας μου? Θα μου κανεις και κουμαντο με ποια θα παω βολτα? Με δρακουμελ που πηγα βολτα φιλε, δεν περασα καλα, το ειπα, το ποσταρα το κριτικαρα αλλα φιλε ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν προσέβαλα καμια γυναικα για το παρουσιαστικο της. Αντε, ξεκαλουπωνε με αυτες τις αντιληψεις...Αν θες κοριτσια για σπιτι, πηγαινε απλα αλλου. Εμεις εδω με τις γυναικες που κανουμε παρεα μας αρεσουν γιατι τουλαχιστον ειναι παντελονατες και ας ειναι και πατοζες. Αν σε ενοχλει το μπαμπατσικο μην παιρνεις. Το σουβλατζιδικο εδω εχει για ολους..εκτος απο τους πιγκουινατους :hi:
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Να αγιάσει το στόμα σου ρε zadren. Αλλά ξέρεις κάτι μερίδιο ευθύνης έχουν και οι διαχειριστές του site που προκειμένου να αυξήσουν την αναγνωρισιμότητα του για ευνόητους φυσικά λόγους, αφήνουν το κάθε τσουτσέκι να ποστάρει ανεξέλεγκτα ότι γουστάρει. Επειδή έχει χαθεί λίγο η μπάλα στο φόρουμ καλό είναι να επαναπροσδιοριστούν λίγο οι κανόνες κατά την προσωπική μου εκτίμηση. Πρόκειται καθαρά για ένα φόρουμ αναταλλαγής απόψεων και κριτικών αναφορικά με εμπειρίες που έχουμε. Αν έχει κάποιος να προσάψει κάτι αρνητικό για μια κοπέλα σε σχέση με τις υπηρεσίες της ή την εν γένι συμπεριφορά της, φυσικά και θα πρέπει να το πράξει προς ενημέρωση των υπολοίπων μελών. Αλλά όταν κάποιος επανειλημένα μάλιστα το μόνο που τον ενδιαφέρει να κάνει εδώ μέσα είναι να κακολογεί και να πετάει λάσπη, τότε θα πρέπει να παίρνει αυτομάτως και τον πούλο.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μην τσακώνεστε......όλοι έχουμε κατά καιρούς ανακαλύψει αστέρια,όλοι έχουμε φάει φόλες,ακόμα και οι πιο έμπειροι.......Να ξέρετε ότι συνήθως,η εμφάνιση και οι υπηρεσίες είναι αντιστρόφως ανάλογες και αυτό είναι λογικό.....και δεδομένης της κρίσης,όλοι ψάχνουμε έναν καλό συνδυασμό εμφάνισης,υπηρεσιών και καλής τιμής......γι' αυτό αλλάζουμε πληροφορίες....
Πάντως,όταν βλέπετε πολύ χαμηλή τιμή να περιμένετε χάλια εμφάνιση....αν αυτό δεν σας πειράζει,ορμάτε.......στα μασατζίδικα,μπορεί με παρόμοια τιμή να πετύχετε πιο ωραίες κοπέλλες και καλύτερες υπηρεσίες,γιατί εκεί τα λεφτά βγαίνουν από τα πολλά ραντεβού......ενώ οι ανεξάρτητες πηγαινοέρχονται στα ξενοδοχεία και στα σπίτια και έτσι κάνουν έξοδα και χάνουν και χρόνο......
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τσακωνόμαστε αναφορικά με τέτοια ζητηματα. Σε αυτά που λες έχεις απόλυτο δίκιο. Απλά οφείλουμε να βάλουμε στην θέση τους όλους τους αβανταδόρους και τους περιπλανώμενους τυχοδιώκτες που το μόνο που κάνουν εδώ μέσα είναι να προσβάλουν...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
δε φτανει που τριβει και μαλακιζει τα αχρηστα κορμια μας με σχεδον χωρις λεφτα, κοζαρω και τυπους που ειναι και αγενεστατοι..Ολοι μας εχουμε βρεθει με γυναικες Κοτζακ, αλλα κανεις μα κανεις δεν πεφτει τοσο για να κανει σχολια τετοια...Ασε να κρινουμε εμεις ποια ειναι μαουνα και ποια mustang και μην γινεσαι κουβαριστρας αλλων εδω μεσα... :hi:
σωστά
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ποστάρετε μια αγγελία και ζητάτε πληροφορίες. Πριν το κάνετε αυτό, πήρατε ένα τηλέφωνο στο νούμερο της αγγελίας να μας πείτε τουλάχιστον πόσο χρεώνει και τι απάντησε στις ερωτήσεις σας;

πρώτα αυτό ρε μάγκες και μετά ερωτήσεις για λεπτομέρειες

κι εγώ μπορώ να ποστάρω καμιά κατοσταριά αγγελίες, αλλά τσεκάρω πρώτα και μετά ρωτάω
:thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Διάβασε αγορίνα τι κριτικές εχουν γραψει για το φραπε της ναταλίας και για το φραπέ της βικης.
Μην πετας μαλακίες ότι δεν υπάρχουν σχετικές πληροφορίες εδω μέσα.
Τέρρυ μην ξεχνάς ότι γράφονται και ανακρίβειες...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν τσακωνόμαστε αναφορικά με τέτοια ζητηματα. Σε αυτά που λες έχεις απόλυτο δίκιο. Απλά οφείλουμε να βάλουμε στην θέση τους όλους τους αβανταδόρους και τους περιπλανώμενους τυχοδιώκτες που το μόνο που κάνουν εδώ μέσα είναι να προσβάλουν...

χάνεις τον χρόνο σου......πάντα θα ξεφυτρώνουν καινούργιοι,και οι τακτικές τους είναι κάθε φορά διαφορετικές.....μάθε να εμπιστευεσαι μόνον ατομα που γνωρίζεις,και εχε υπ' όψιν σου ότι κατά καιρούς θα φας και φόλες......
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου καλέ, αλίμονο αν όλα αυτά τα χρόνια που είμαι στους συγκεκριμένους χώρους (over 20) έκανα τις επιλογές μου από κριτικές ή σχόλια που έχω κατά καιρούς διαβάσει ή ακούσει. Τα κριτήρια του καθενός είναι εντελώς υποκειμενικά. Φόλες όποιος πει ότι δεν έχει φάει τότε είναι 100% σίγουρο ότι με τις μόνες γυναίκες που έχει πάει, πέραν αυτής με την οποία είναι παντρεμένος ενδεχομένως, είναι οι δύο χούφτες του. Ο καθένας κουβαλάει τα... ένσημα του και πορεύεται αναλόγως. Σεβαστές όλες οι κριτικές και τα σχόλια αλλά η τελικές επιλογές βαραίνουν μόνο εμάς και κανέναν μα κανέναν άλλον.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
εγω γουσταρω +πουρες+πατσαβουρες+δραμουμελ. Και μου αρεσει να μαζευω πακοτινια απο ολες αυτες...Τι μας λες ρε φιλε? Και τι εισαι εσυ αστυνομος της πουτσας μου? Θα μου κανεις και κουμαντο με ποια θα παω βολτα? Με δρακουμελ που πηγα βολτα φιλε, δεν περασα καλα, το ειπα, το ποσταρα το κριτικαρα αλλα φιλε ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν προσέβαλα καμια γυναικα για το παρουσιαστικο της. Αντε, ξεκαλουπωνε με αυτες τις αντιληψεις...Αν θες κοριτσια για σπιτι, πηγαινε απλα αλλου. Εμεις εδω με τις γυναικες που κανουμε παρεα μας αρεσουν γιατι τουλαχιστον ειναι παντελονατες και ας ειναι και πατοζες. Αν σε ενοχλει το μπαμπατσικο μην παιρνεις. Το σουβλατζιδικο εδω εχει για ολους..εκτος απο τους πιγκουινατους :hi:

Χαλαρωσε λιγο και μην το παιρνεις προσωπικα, σεβαστες οι επιλογες σου οπως και ολων μας, δικαιωμα σου να κανεις οτι γουσταρεις. Απλα εχω βαρεθει να διαβαζω αποκλειστικα εδω και μηνες για αντιπαραθεσεις και διαφημιση ειτε θετικη (πχ ποσο καλα κοριτσια ειναι τιμιες κλπ )ειτε αρνητικη, για τις βικυ ναταλια δρακουμελ ολγα κλπ λες και δεν υπαρχουν αλλες γυναικες στον πλανητη ελλαδα.... ακομα και οταν ποσταρουμε για καποια αλλη μυστυριωδως εξαφανιζεται το ποστ.... κατι μου μυριζει...πλεον εχουμε ξεφυγει απο το θεμα μας. Εκτος εαν το θεμα μας πλεον ειναι η βικυ ναταλια δρακουμελ ολγα .... μηπως εχει αλλαξει το θεμα η καποιοι ηθελημενα το αλλαξαν ? μηπως? ας το σκεφτουμε συναγωνιστες......
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Φίλε μου καλέ, αλίμονο αν όλα αυτά τα χρόνια που είμαι στους συγκεκριμένους χώρους (over 20) έκανα τις επιλογές μου από κριτικές ή σχόλια που έχω κατά καιρούς διαβάσει ή ακούσει. Τα κριτήρια του καθενός είναι εντελώς υποκειμενικά. Φόλες όποιος πει ότι δεν έχει φάει τότε είναι 100% σίγουρο ότι με τις μόνες γυναίκες που έχει πάει, πέραν αυτής με την οποία είναι παντρεμένος ενδεχομένως, είναι οι δύο χούφτες του.[size=10pt] Ο καθένας κουβαλάει τα... ένσημα του [/size]και πορεύεται αναλόγως. Σεβαστές όλες οι κριτικές και τα σχόλια αλλά η τελικές επιλογές βαραίνουν μόνο εμάς και κανέναν μα κανέναν άλλον.
α, ρε γιαννη εχω βαρεα και παρα πολλα αλλα οι αναμνησεις φιλε, αναμνησεις. Ειναι για μενα (και για σας φυσικα σαν ενημερωση) και γουσταρω να τις εχω στο μυαλο μου να τις πιπιλιζω και να χαμογελαω...Ολα καλα με οποια γυναικα και να εχουμε βρεθει no matter ποσο καλα περασαμε, ειναι τελεια!! Τι να κανουμε ομως? Το ειπα και πριν, τα πακοτινια ειναι αλμυρα τα γαμημενα και μενει η γευση στο στομα. Αλλα αυτος ειναι και ο λογος που σεβομαστε ο,τι γαμαμε, γιατι απλα ξερουμε... ;) ;)
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
α, ρε γιαννη εχω βαρεα και παρα πολλα αλλα οι αναμνησεις φιλε, αναμνησεις. Ειναι για μενα (και για σας φυσικα σαν ενημερωση) και γουσταρω να τις εχω στο μυαλο μου να τις πιπιλιζω και να χαμογελαω...Ολα καλα με οποια γυναικα και να εχουμε βρεθει no matter ποσο καλα περασαμε, ειναι τελεια!! Τι να κανουμε ομως? Το ειπα και πριν, τα πακοτινια ειναι αλμυρα τα γαμημενα και μενει η γευση στο στομα. Αλλα αυτος ειναι και ο λογος που σεβομαστε ο,τι γαμαμε, γιατι απλα ξερουμε... ;) ;)

Α ρε zadren πόσο δίκιο έχεις. Αυτές οι γαμημένες οι αναμνήσεις για όσους είχαμε την τύχη, επειδή περί πραγματικης τύχης πρόκειται να ζήσουμε τα προ 20ετίας τουλάχιστον κορίτσια που πρόσφεραν απλόχερα τις πολύτιμες υπηρεσιες τους προς εμάς, θα μας κυνηγάνε πάντα με την καλή έννοια. Σεβασμό και μόνο σεβασμό για την κάθε ΚΥΡΙΑ που βρέθηκε στον δρόμο μας. Επειδή όπως είπες πολύ απλά ξέρουμε...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Χαλαρωσε λιγο και μην το παιρνεις προσωπικα, σεβαστες οι επιλογες σου οπως και ολων μας, δικαιωμα σου να κανεις οτι γουσταρεις. Απλα εχω βαρεθει να διαβαζω αποκλειστικα εδω και μηνες για αντιπαραθεσεις και διαφημιση ειτε θετικη (πχ ποσο καλα κοριτσια ειναι τιμιες κλπ )ειτε αρνητικη, για τις βικυ ναταλια δρακουμελ ολγα κλπ λες και δεν υπαρχουν αλλες γυναικες στον πλανητη ελλαδα.... ακομα και οταν ποσταρουμε για καποια αλλη μυστυριωδως εξαφανιζεται το ποστ.... κατι μου μυριζει...πλεον εχουμε ξεφυγει απο το θεμα μας. Εκτος εαν το θεμα μας πλεον ειναι η βικυ ναταλια δρακουμελ ολγα .... μηπως εχει αλλαξει το θεμα η καποιοι ηθελημενα το αλλαξαν ? μηπως? ας το σκεφτουμε συναγωνιστες......
εμεις φιλε ολο τις ιδιες και τις ιδιες γαμαμε γιατι ετσι μας αρεσει. Βεβαια υπαρχουν και φιλοι εδω μεσα που περιμενουν απο αλλους σαν εσενα να μας ενημερωσεις και για κατι καινουργιο...Εχεις καμια ιδεα? Γιατι αν οχι, αν με ρωταγες εμενα με ποια να πας θα σου ελεγα απλα Δρακουμελ. Η ακομα και Ολγα. Με αυτες τις δυο εχω αναπτυξει πηδυλλιο.Τις αλλες τις κοπελες δεν τις εχω παει βολτα αλλα για την βικη επειδη την εχω δει, σου ειπα πριν οτι μου φανηκε πολυ ελκυστικη.(ο λογος που δεν εχω παρει ειναι καθαρα οτι ειμαι ανθρωπος που δεν του αρεσει το ζυμωμα, αλλιως θα ηταν η πρωτη που θα πηδουσα)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
δεν υπαρχει καμια διαφημιση εδω αλλα ουτε και λογοκρισια...(η διαφημιση στ'αρχιδια μου και να υπαρχει-καλο για μας ειναι)

δηλαδη τι μου λες τωρα ρε φιλε οτι κανω διαφημηση σε δραμουλελ και ολγα επειδη τις γαμησα και περασα ωραια? Θα πρεπει να ειμαι πολυ ρουκουνας και τιριτομπας. Η νομιζεις οτι τα παιδια του σαιτ νοιαζονται για το αν περασα καλα η οχι και με ποια. Η νομιζεις οτι νοιαζονται για το τι γυναικα ποσταρω εδω και λεω οτι λεω (για κριτικη μιλαω)

Τα φαντασματα δεν ειναι εδω φιλε, αλλου ειναι. Εδω τα πραγματα ειναι απλα

Ποια γαμησες
Ποια σου την επαιξε η αν εκανε καλο φαγκοτο
Ποση ωρα
Ποσα πληρωσες
Αν τα πηρε στο στομα
Αν τα εφτησε

Πααααρα πολυ απλα τα πραγματα φιλε μου
Αν εκανε πισω, μπρος, πανω, κατω η οπου αλλου θες κλπ.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
εμεις φιλε ολο τις ιδιες και τις ιδιες γαμαμε γιατι ετσι μας αρεσει. Βεβαια υπαρχουν και φιλοι εδω μεσα που περιμενουν απο αλλους σαν εσενα να μας ενημερωσεις και για κατι καινουργιο...Εχεις καμια ιδεα? Γιατι αν οχι, αν με ρωταγες εμενα με ποια να πας θα σου ελεγα απλα Δρακουμελ. Η ακομα και Ολγα. Με αυτες τις δυο εχω αναπτυξει πηδυλλιο.Τις αλλες τις κοπελες δεν τις εχω παει βολτα αλλα για την βικη επειδη την εχω δει, σου ειπα πριν οτι μου φανηκε πολυ ελκυστικη.(ο λογος που δεν εχω παρει ειναι καθαρα οτι ειμαι ανθρωπος που δεν του αρεσει το ζυμωμα, αλλιως θα ηταν η πρωτη που θα πηδουσα)

Εχω ποσταρει αλεπαληλες φορες και μετα απο λιγο εξαφανιζεται το ποστ ..... σου λεει κατι αυτο ? οσο για τις προτασεις σου ουτε με 30 μπυρες δεν θα πηγαινα ...γουστα ειναι αυτα, αφου ομως εσενα σου αρεσουν δικαιωμα σου και σε ευχαριστω για το ενδιαφερον !!
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ποσταρει αλεπαληλες φορες και μετα απο λιγο εξαφανιζεται το ποστ ..... σου λεει κατι αυτο ? οσο για τις προτασεις σου ουτε με 30 μπυρες δεν θα πηγαινα ...γουστα ειναι αυτα, αφου ομως εσενα σου αρεσουν δικαιωμα σου και σε ευχαριστω για το ενδιαφερον !!

Αδερφέ αν τρως τέτοια λογοκρισία εδώ μέσα επειδή μάλλον θα έχουν κάτι προσωπικό μαζί σου τα παιδιά του site, να τα στέλνεις σε μας που έχουμε καθαρό ποινικό μητρών να στα ανεβάζουμε. Κι έχεις τον λόγο μου, θα αναφέρομαι πάντα στα πνευματικά σου δικαιώματα. Ρε δεν πάμε καλά μα καθόλου καλά λέμεεεεεεεε
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
δεν υπαρχει καμια διαφημιση εδω αλλα ουτε και λογοκρισια...(η διαφημιση στ'αρχιδια μου και να υπαρχει-καλο για μας ειναι)

δηλαδη τι μου λες τωρα ρε φιλε οτι κανω διαφημηση σε δραμουλελ και ολγα επειδη τις γαμησα και περασα ωραια? Θα πρεπει να ειμαι πολυ ρουκουνας και τιριτομπας. Η νομιζεις οτι τα παιδια του σαιτ νοιαζονται για το αν περασα καλα η οχι και με ποια. Η νομιζεις οτι νοιαζονται για το τι γυναικα ποσταρω εδω και λεω οτι λεω (για κριτικη μιλαω)

Τα φαντασματα δεν ειναι εδω φιλε, αλλου ειναι. Εδω τα πραγματα ειναι απλα

Ποια γαμησες
Ποια σου την επαιξε η αν εκανε καλο φαγκοτο
Ποση ωρα
Ποσα πληρωσες
Αν τα πηρε στο στομα
Αν τα εφτησε

Πααααρα πολυ απλα τα πραγματα φιλε μου
Αν εκανε πισω, μπρος, πανω, κατω η οπου αλλου θες κλπ.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom