Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

pkalexkaz

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Πήρα τηλέφωνο στην παρακάτω αγγελία και για τις 2 κοπέλες 50 ευρώ στον χώρο μου μαζί με μία εκτόνωση, μόνο με το χέρι καθώς μου είπε. Θα δοκιμάσω αυτήν την βδομάδα και θα σας πω εντυπώσεις. Αν ξέρει κανείς κάτι, ας μας το πει!

 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα συναγωνιστές! Πήρα τηλέφωνο στην παρακάτω αγγελία και για τις 2 κοπέλες 50 ευρώ στον χώρο μου μαζί με μία εκτόνωση, μόνο με το χέρι καθώς μου είπε. Θα δοκιμάσω αυτήν την βδομάδα και θα σας πω εντυπώσεις. Αν ξέρει κανείς κάτι, ας μας το πει!


To νου σου τυπε,4 χερια για φραπε, θα σου τον κανουν λαστιχο...  :rockon:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Στην προμήθεια που παίρνει...!!;;   :think:

Ασε ρε τύπε, γράφτηκες χθες και έμαθες για την Βίκυ σήμερα, και βγήκες να την προμοτάρεις...  :jerking:

Ρε Ούστ..!!!!!

Φίλε μου δε γράφηκα χτες όπως λες, είμαι γραμμένος εδώ και κάτι χρόνια. Άλλο το ότι δεν ποστάρω γιατί γενικά δεν πολυασχολούμαι με το άθλημα. Η Στεφανία δε χρειάζεται προμοτάρισμα,όσοι έχουν δοκιμάσει θα σου πουν το ίδιο. Σε κάθε περίπτωση, καλό είναι να μην προσβάλεις ανθρώπους που δεν ξέρεις, κυρίως όταν το μόνο που σου έχουν κάνει είναι να σου δώσουν μια πληροφορία για να σε βοηθήσουν.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Στην προμήθεια που παίρνει...!!;;   :think:

Ασε ρε τύπε, γράφτηκες χθες και έμαθες για την Βίκυ σήμερα, και βγήκες να την προμοτάρεις...  :jerking:

Ρε Ούστ..!!!!!

Για του λόγου το αληθές : Ημερομηνία εγγραφής: 06/07/11, 23:11
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Νίκο καλό είναι να μην βγάζουμε προφίλ φάτσα φόρα όταν δεν αφορούν ή δεν διαφημίζουν μασαζ. Υπήρξε συζήτηση επί του θέματος μερικές σελίδες παραπίσω..
Όσο για το μασαζ που εκλεισες με 4 χέρια.... επειδή έψαξα το τηλέφωνο στο google, βρήκα σε κάποια από τις αγγελίες να αναφέρει το όνομα Εύη.

Εύη μασατζου εκπαιδευμένη από φυσικοθεραπευτή που να παίρνει 25€ την ώρα, ξέρω μόνο μία που βρισκόταν στην περιοχή του Αγ. Παντελεήμονα στο κέντρο.  Βαρέων βαρών σε εμφάνιση, μασάζ χάλια (χρησιμοποιεί πολύ τους αγκώνες) και φραπές αδιάφορος. Παλιά δεχόταν σε δικό της χώρο. Τώρα αν βγαίνει έξω δεν το ξέρω. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν είχε κάποια φίλη που να συνεργάζεται για μασαζ με 4 χέρια. Συνήθως αυτό το πρόγραμμα το έκανε με τον άντρα της που είναι πράγματι φυσικοθεραπευτής. 

Ελπίζω να μην είναι αυτή και να πρόκειται για σύμπτωση. Δυστυχώς το τηλέφωνο της το έχω σβήσει από τις επαφές μου για να κάνω αντιπαράθεση με αυτό της αγγελίας..

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Νίκο καλό είναι να μην βγάζουμε προφίλ φάτσα φόρα όταν δεν αφορούν ή δεν διαφημίζουν μασαζ. Υπήρξε συζήτηση επί του θέματος μερικές σελίδες παραπίσω..
Όσο για το μασαζ που εκλεισες με 4 χέρια.... επειδή έψαξα τοτ ηλέφωνο στο google, βρήκα σε κάποια από τις αγγελίες να αναφέρει το όνομα Εύη.

Εύη μασατζου που να παίρνει 25€ την ώρα, ξέρω μόνο μία που βρισκόταν στην περιοχή του Αγ. Παντελεήμονα στο κέντρο.  Βαρέων βαρών σε εμφάνιση, μασάζ χάλια (χρησιμοποιεί πολύ τους αγκώνες) και φραπές αδιάφορος. Παλιά δεχόταν σε δικό της χώρο. Τώρα αν βγαίνει έξω δεν το ξέρω. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν είχε κάποια φίλη που να συνεργάζεται για μασαζ με 4 χέρια. Συνήθως αυτό το πρόγραμμα το έκανε με τον άντρα της που είναι πράγματι φυσικοθεραπευτής.

Ελπίζω να μην είναι αυτή και να πρόκειται για σύμπτωση. Δυστυχώς το τηλέφωνο της το έχω σβήσει από τις επαφές μου για να κάνω αντιπαράθεση με αυτό της αγγελίας..
δεν ειναι η ευη.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Η Ευη ειναι,τουλαχιστον αν μιλαμε γι αυτη την αγγελια με τα 4 χερια.Ο αντρας της  πηγε Κυπρο για δουλεια κι αυτη που εψαχνε κοπελα βοηθο,προφανως βρηκε για να κανουν μαζι μασαζ η κι  η Ευη μονη της.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36


Νέαρχε πράγματι τελευταία φορά που μίλησα μαζί της μου είχε πει ότι θα πήγαινε Κύπρο μαζί με τον άντρα της.. Ίσως να έμεινε εδώ όμως όπως λες.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Νέαρχε πράγματι τελευταία φορά που μίλησα μαζί της μου είχε πει ότι θα πήγαινε Κύπρο μαζί με τον άντρα της.. Ίσως να έμεινε εδώ όμως όπως λες.
Καποιος συναγωνιστης ειχε αναφερει οτι επροκειτο συντομα να φυγει κι αυτη,αν και οπως ειπε ο φιλος που επικοινωνησε προσφατα μαζι της κλεινει ακομα ραντεβου.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Νίκο καλό είναι να μην βγάζουμε προφίλ φάτσα φόρα όταν δεν αφορούν ή δεν διαφημίζουν μασαζ. Υπήρξε συζήτηση επί του θέματος μερικές σελίδες παραπίσω..

Έχεις δίκιο, το έστειλα επειδή δεν ξέρω αν η κοπέλα έχει άλλο τρόπο επικοινωνίας.
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Έχω μιλήσει και εγώ για τα 4 χέρια πριν μερικές μέρες, για την Εύη στον Αγ. Παντελεήμονα πρόκειται. Έχει μια κοπέλα λέει που κάνουν μαζί αλλά απουσίαζε όταν τηλεφώνησα, αν και δε θα δοκίμαζα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Έχω μιλήσει και εγώ για τα 4 χέρια πριν μερικές μέρες, για την Εύη στον Αγ. Παντελεήμονα πρόκειται. Έχει μια κοπέλα λέει που κάνουν μαζί αλλά απουσίαζε όταν τηλεφώνησα, αν και δε θα δοκίμαζα.
και καλά θα έκανες...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ποστάρετε μια αγγελία και ζητάτε πληροφορίες. Πριν το κάνετε αυτό, πήρατε ένα τηλέφωνο στο νούμερο της αγγελίας να μας πείτε τουλάχιστον πόσο χρεώνει και τι απάντησε στις ερωτήσεις σας;

πρώτα αυτό ρε μάγκες και μετά ερωτήσεις για λεπτομέρειες

κι εγώ μπορώ να ποστάρω καμιά κατοσταριά αγγελίες, αλλά τσεκάρω πρώτα και μετά ρωτάω
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ερώτηση σε όσους έχουν δοκιμάσει και τις δύο Ναταλία & Βίκυ.
Ποια από τις δύο θεωρείται κάνει καλύτερο μασάζ? Έχω δοκιμάσει μόνο Βίκυ μερικές φορές και φυσικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στο κομμάτι της εκτόνωσης, δε πρέπει σίγουρα να συγκρίνεται η Βίκυ με τη Ναταλία από ότι έχω διαβάσει, μιας και η Ναταλία το κάνει με το ζόρι/βαριά καρδιά/αγγαρεία έχει ειπωθεί..
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
ποστάρετε μια αγγελία και ζητάτε πληροφορίες. Πριν το κάνετε αυτό, πήρατε ένα τηλέφωνο στο νούμερο της αγγελίας να μας πείτε τουλάχιστον πόσο χρεώνει και τι απάντησε στις ερωτήσεις σας;

πρώτα αυτό ρε μάγκες και μετά ερωτήσεις για λεπτομέρειες

κι εγώ μπορώ να ποστάρω καμιά κατοσταριά αγγελίες, αλλά τσεκάρω πρώτα και μετά ρωτάω


:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom