Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
επιμένω ότι αφού είπε "μόνο μασάζ", τέλος. ό,τι σού λέει εκείνη ισχύει και συ μπορείς να φαντάζεσαι ό,τι θέλεις, αν νομίζεις πως έχεις λεφτά για κάψιμο ξόδευε μέχρι να ξεκλειδώσει ,αν ποτέ συμβεί αυτό, αν η απάντηση "μόνο μασάζ" δεν σε ικανοποιει, κάνεις μεταβολή και φεύγεις, αν αποφασίσεις να παίξεις το παιγνίδι "ξοδεύω μέχρι να πέσει" το κάνεις εν γνώσει σου ότι μπορεί και να πετάξεις τα λεφτά σου, αφού δεν σού υποσχέθηκε τίποτα.το καλύτερο , για μένα πάντα εννοείται, είναι καθαρή εξήγηση από την αρχή και ειλικρίνεια, και χωρίς τις φωτογραφίες ζούμε , αλλά όλα αυτά τα κουτοπόνηρα κολπάκια , μόνο πιο κουμπωμένες τις κάνουν και το επόμενο βήμα θα είναι να κάνει κλειστό προφίλ ή να το κατεβάσει, γνώμη μου πάντα ....


Τοτε να κλεισει το site και να μην ξαναγραψουμε τιποτα.
Το μεγαλυτερο ψεμα ειναι η υποσχεση....''Ρεπορτερ''


                                :hi:
 

Επισκέπτης
αλλοι γαμανε χωρίς να γραφουν πολλα
αλλοι γραφουν πολλα χωρις να γαμανε
αλλοι λενε οτι γαμανε αμ δε που γαμανε
κι αλλοι γραφουν και σας δινουν στεγνα

τζονυ σκετος
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Απόλυτα σωστός ο ρεπόρτερ σε όλα του ,να το ξαναπούμε ''μασαζ'' με χίλια υπονοούμενα + ασχετοσύνη δεν νοείται.
 

loginkv

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αντιλαμβάνομαι ότι σε πολλούς αρέσει η εξερεύνηση και το κυνήγι, αλλά επειδή εγώ είμαι τύπος που πάει στα σίγουρα, οπότε:
μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια ελληνίδα με κανονικό σώμα, μικρότερη από 35 και κατά προτίμηση ξανθιά για μασάζ και φραπέ χωρίς σεξ;
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
[quote author=aggel2004 lijavascript:void(0);nk=topic=812.msg6412351#msg6412351 date=1437222965]
Απόλυτα σωστός ο ρεπόρτερ σε όλα του ,να το ξαναπούμε ''μασαζ'' με χίλια υπονοούμενα + ασχετοσύνη δεν νοείται.
[/quote]

:hi: :hi: :hi:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
975
Πόντοι
96
Απόλυτα σωστός ο ρεπόρτερ σε όλα του ,να το ξαναπούμε ''μασαζ'' με χίλια υπονοούμενα + ασχετοσύνη δεν νοείται.

ποιά ήταν τα υπονοούμενα ?????  " κανουμε μόνο μασάζ", πόσο πιό καθαρά να τού το πεί ?  θες βεβαιότητα ? υπάρχουν πολλές επιλογές.... αλλά αν μπερδεύεις τις φαντασιώσεις σου με την πραγματικότητα, το πρόβλημα το ΄χεις εσύ ....
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
:hi:
Φιλε συναγωνιστη ΗΤΤΑ της κυριας ζωης και νικη της ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ και της νοημοσυνης.


                                        :hi:

ρεπορτερ ειχαμε βαλει ολοι τις ελπιδες μας σε εσενα..... κ εσυ ουτε φραπεδια ουτε αποδειξη κ την πληρωσες κιολας ασε που δεν μας λες το ονομα αυτης που της επιασες το βυζι μηπως ειναι μουφα ?

εγω παντως με το ρεζιλικι που σου εκανε η θα της εκλεινα το μαγαζι αν εισαι δικηγορος.... η θα την γαμουσα εκβιαστικα το πορνιδιο

μαζι σου για την συνεχεια με την ζωη μην το βαζεις κατω εισαι αγωνιστης
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Συναγωνιστες μια κ απετυχε η φαση με την ζωη γνωριζετε καμμια μεχρι 25 αδυνατη babyface με φωτο η προφιλ αληθινο που ερχεται σπιτι εστω για φραπε ?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Το προβλημα ποιο ειναι;; Οτι ζητάμε αποδειξη;; Οταν στο ιδιο σάιτ μιλάνε για νόμιμες καταστάσεις δηλαδη δεν σας τον παιζουμε κύριοι γιατι ξεφεύγουμε απο νόμιμα πλαίσια και κατι τετοια ε τοτε τα θελει ο κωλος τους!!! Απ τη στιγμή λοιπον που κινούνται σε νόμιμα πλαίσια θα πρέπει να ειναι νόμιμοι παντου!! Γνωστος μου παντως πριν απο Κανα τρίμηνο πηγε εκανε νουρου δεν του εκανε κατι παραπανω το γκομενακι σπάστηκε ζητηςε αποδειξη δεν την πηρε και έφυγε Κυριος σας πληρωφορω!! Εκανε εππαγγελματικο νουρου και απετησε αποδειξη παροχής επαγγελματικών υπηρεσιών!! Δεν του εδωσαν τους ειπε οτι ειναι παράνομο αυτο και αποχώρησε χωρις να πληρώσει και φυσικα χωρις να εχει κάποιο προβλημα εκείνη τη στιγμή !! Θέλετε να μάθετε τι εγινε μετα;; Μπήκε μπλακ λιστ επειδη είχε δωςει το τηλέφωνο του και δεν ξανά έκλεισε ραντεβού μαζι τους.. ΑΛΛΑ μου ειπε οτι σύντομα θα παίξει μπαλα με αλλο τηλέφωνο  :rockon: και προβλέπω καταγγελία  :2funny:  :2funny:
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Το προβλημα ποιο ειναι;; Οτι ζητάμε αποδειξη;; Οταν στο ιδιο σάιτ μιλάνε για νόμιμες καταστάσεις δηλαδη δεν σας τον παιζουμε κύριοι γιατι ξεφεύγουμε απο νόμιμα πλαίσια και κατι τετοια ε τοτε τα θελει ο κωλος τους!!! Απ τη στιγμή λοιπον που κινούνται σε νόμιμα πλαίσια θα πρέπει να ειναι νόμιμοι παντου!! Γνωστος μου παντως πριν απο Κανα τρίμηνο πηγε εκανε νουρου δεν του εκανε κατι παραπανω το γκομενακι σπάστηκε ζητηςε αποδειξη δεν την πηρε και έφυγε Κυριος σας πληρωφορω!! Εκανε εππαγγελματικο νουρου και απετησε αποδειξη παροχής επαγγελματικών υπηρεσιών!! Δεν του εδωσαν τους ειπε οτι ειναι παράνομο αυτο και αποχώρησε χωρις να πληρώσει και φυσικα χωρις να εχει κάποιο προβλημα εκείνη τη στιγμή !! Θέλετε να μάθετε τι εγινε μετα;; Μπήκε μπλακ λιστ επειδη είχε δωςει το τηλέφωνο του και δεν ξανά έκλεισε ραντεβού μαζι τους.. ΑΛΛΑ μου ειπε οτι σύντομα θα παίξει μπαλα με αλλο τηλέφωνο  :rockon: και προβλέπω καταγγελία  :2funny:  :2funny:

Εγω λεω οτι εχει πεσει πεινα και τα μασαζοsite ή θα ριξουν τιμες ή θα κανουν παρονομιουλες χωρις να το λενε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
σωστος ο παιχτης, αλλιως δε γινεται :rockon:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
ποιά ήταν τα υπονοούμενα ?????   " κανουμε μόνο μασάζ", πόσο πιό καθαρά να τού το πεί ?   θες βεβαιότητα ? υπάρχουν πολλές επιλογές.... αλλά αν μπερδεύεις τις φαντασιώσεις σου με την πραγματικότητα, το πρόβλημα το ΄χεις εσύ ....
Φίλε μου αμα είναι έτσι γιατι όλα τα σάιτ έχουνε φωτό σε γωνία που να φαίνονται τα πλούσια προσόντα,μέχρι ενισχύσεις απο μέσα απο τα ρούχα ανέφερε φίλος συναγωνιστής ,στο μαγαζί που δουλεύει η Ζωή στο νουρού σε αφήνουν να χύνεις αρα..απλώς εκει σκας 100 ευρώ ! και κάτι τελευταίο δεν υπάρχει ούτε μία να κάνει-γιατί μπορει να ξέρει- πραγματικό μασαζ,έχω κάνει πραγματικό μασαζ και ποτέ δεν μου σηκώθηκε ,αυτες χαιδεύουν γυρω γυρω και όλο υποσχέσεις ,τεσπα ή νομιμότητα ή δωράκι .
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Άσε νουρου η γκομενα με εσωρουχα εσύ γυμνός σχεδόν κ σου λέει δε κάνω φραπε.  Ε είναι προκλητικό καλά έκανε ο ρεπορτερ. Είσαι αγωνιστης. Είμαστε μαζί σου
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Φιλαρακι στην ερωτηση σου, απαντω καθαρα με το δευτερο, ανωμαλος και σαδομαζοχιστης !!!

Αλλα αφου με την φαντασια σου, ( ματια κλειστα ) τελειωσες, τοτε χαλαλι σου !!!

Εισαι τελικα ηρωας, η τρελος ???

Να' σαι παντα καλα και να περνας καλυτερα !!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟ... ΡΕΠΟΡΤΕΡ
Καλησπερα κυριοι συναγωνιστες  :hi:
Οπως υποσχεθηκα ειμαστε στον αερα για εγκυρη και ΣΩΣΤΗ ενημερωση παντα απο το πρισμα του ρεπορτερ.
...........


                       Με φιλικους χαρετισμους
                           ''Ρεπορτερ'' :hi:

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
You Rule
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom