Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
398
Κριτικές
1
Like
1.665
Πόντοι
201

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Καλησπερα.εχω παρει αρκετες κοπελες με την προοπτικη οτι κατι μπορει να γινει αν γινομουν πελατης.
Λοιπον αθανασια:οχι μονο μασαζ δεν ξερει αλλα σου κανει την περισσοτερη ωρα με το ενα χερι και στελνει μηνηματα με το αλλο.Απαρεδεκτη.Οταν προσ το φιναλε μιλησα για να μου το παιξει ειπε να μην το σκεφτομαι για την εταιρεια τους αυτο.Μετα απο λιγες μερες πηρα αλλη,αφου σκεφτηκα οτι θα επρεπε να γινω πελατης πρωτα,τελοσ παντων.Πηρα την Κωνσταντινα με τις βυζαρες.Η κων/πουλου μπροστα της ειναι αρνακι.Μολις ξαπλωσα γυμνος μονο που δεν ουρλιαξε πηρε μπροστα μου την τσατσα που σηκωνει το τηλεφωνο,ελπιδα λεγεται και εκανε παραπονα με εντονο υφος λες και μου ειπε να βαλω πετσετα και ειπα οχι.Απο μασαζ καλα κρασια.
Δεν μασησα και πηρα μετα απο μερες αλλη,(ειμαι κυνηγος γενικα μ αρεσει ο ρολος του κασκαντερ πολυ)νταρια συμπαθητικο μασαζ αλλα μεχρι εκει.Μετα πηρα αννα ευγενικη δεν μπορω να πω αλλα ιχνος υπονοουμενο για μαλακια
Τωρα το φοβερο ποιο ειναι?Μετα απο τοσες φορες εγινα φιλος με την τσατσα(ελπιδα)και μου ειπε αφου την ξαναπηρα και για αλλη κοπελα,οτι σχεδον ολες πλην αυτων που πηρα εχουνε φυγει αλλα δεν εχουνε βγαλει την φωτογραφια τους!!!!Αρα συναδελφοι μακρια κακη ποιοτητα μασαζ και μετριες σε συμπεριφορα κοπελες.

λεπτομερεστατος κ πληρεστατος!!! ευχαριστω πολυ !! μηπως εχεις δοκιμασει και αυτες τις κοπελες? Η αθανασια που υπαρχει εδω ειναι η ιδια με αυτην που δοκιμασες οπου με το ενα χερι στελνει μηνηματα?

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496

Ώρα για ενημέρωση...

καλώ στον αριθμό της αγγελίας και απαντάει ανδρική φωνή. Με ενημερώνει για τις ώρες λειτουργίας, τις υπηρεσίες και την περιοχή. Μου ανέφερε ότι η κοπέλα δεν κάνει φουλ πρόγραμμα, αλλά θα μείνω πολύ ευχαριστημένος. Ρωτάω τιμή και μου απαντάει 36 ευρώ. Ναι, μην γελάτε, πράγματι στο τέλος πλήρωσα 36 γιούρια. Όχι 35, όχι 40, αλλά 36. Δε γαμιέται λέω, πάμε για το κασκαντεριλίκι.  (την ημέρα που πήγα είχε 36 ευρώ)

Το μαγαζί είναι Κολωνάκι, πολύ κοντά στην πλατεία. Είναι διαμερισματάκι, που το ένα του δωμάτιο έχει διαμορφωθεί σε μασαζοδωμάτιο, με δυο κρεβάτια και αιρ κοντισιον και χαμηλό φωτισμό.

Πάμε στα βασικά. Το μασάζ το κάνει η Όλγα, μια κοντόχροντρη πενηντάρα απαξιωμένη Ελληνίδα. Η ποιότητα του μασάζ κάτω του μετρίου και στο τέλος, κατόπιν απαίτησης του πελάτη, η Όλγα γδύνεται και σε μαλακίζει. Μπορείτε να χουφτώσετε, να τρίψετε τη μούνα της, αλλά δεν προχωράει παρακάτω. Βέβαια και να προχωρούσε, μάλλον δεν θα προχωρούσα εγώ.

Ωράριο λειτουργίας μέχρι αργά το βράδυ, ανάλογα και με τα ραντεβού.
Συγγνωμη,επειδη ενδιαφερομαι πολυ να τη συναντησω αλλα μπερδευτηκα.Μιλαμε για την Ολγα την Ελληνιδα ετσι;Στο Κολωνακι τη βρισκουμε οπως λεει στο λινκ της ΧΕ και τη συναντησες εσυ η στην Ηλιουπολη οδος Δαβακη οπως λεει το λινκ του φεισμπουκ;Γιατι μπηκαν μαζι οτι προκειται για το ιδιο προσωπο.Ειναι πραγματι αυτη που λενε τα παιδια παρακατω οτι την εχουν συναντησει και σε ξενοδοχειο;Γιατι αλλο το τηλεφωνο του Κολωνακιου και αλλο το τηλεφωνο της Ηλιουπολης.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Συγγνωμη,επειδη ενδιαφερομαι πολυ να τη συναντησω αλλα μπερδευτηκα.Μιλαμε για την Ολγα την Ελληνιδα ετσι;Στο Κολωνακι τη βρισκουμε οπως λεει στο λινκ της ΧΕ και τη συναντησες εσυ η στην Ηλιουπολη οδος Δαβακη οπως λεει το λινκ του φεισμπουκ;Γιατι μπηκαν μαζι οτι προκειται για το ιδιο προσωπο.Ειναι πραγματι αυτη που λενε τα παιδια παρακατω οτι την εχουν συναντησει και σε ξενοδοχειο;Γιατι αλλο το τηλεφωνο του Κολωνακιου και αλλο το τηλεφωνο της Ηλιουπολης.

τη διάβασες την κριτική ή απλά έριξες μια ματιά και τα ρωτάς αυτά;

αν την έχεις διαβάσει, νομίζω απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις σου.

Τώρα, αυτό που γράφεις για Ηλιούπολη, δεν ξέρω τι εννοείς. Μάλλον έχεις μπερδευτεί με πληροφορίες που είδες στο φατσοβιβλίο...

ξέχασα...από τις φωτογραφίες που είδα στο φατσοβιβλίο, ναι είναι το ίδιο άτομο. Αλλά κι αυτό το είχαμε αναφέρει.



 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
λεπτομερεστατος κ πληρεστατος!!! ευχαριστω πολυ !! μηπως εχεις δοκιμασει και αυτες τις κοπελες? Η αθανασια που υπαρχει εδω ειναι η ιδια με αυτην που δοκιμασες οπου με το ενα χερι στελνει μηνηματα?

όχι η μια ξανθια η άλλη μελαχρινη ψαξε λιγο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.975
Πόντοι
506
τη διάβασες την κριτική ή απλά έριξες μια ματιά και τα ρωτάς αυτά;

αν την έχεις διαβάσει, νομίζω απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις σου.

Τώρα, αυτό που γράφεις για Ηλιούπολη, δεν ξέρω τι εννοείς. Μάλλον έχεις μπερδευτεί με πληροφορίες που είδες στο φατσοβιβλίο...

ξέχασα...από τις φωτογραφίες που είδα στο φατσοβιβλίο, ναι είναι το ίδιο άτομο. Αλλά κι αυτό το είχαμε αναφέρει.
υπαρχει λινκ για το φατσοβιβλιο?
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συναντηση με Δρακουλα ακα Χρυσαυγη (αν πατε μερικες σελιδες πισω θα καταλαβετε περι ποιας το αναγνωσμα)

Βρεθηκαμε στον Πριαμο. Πρεπει να εχει πεσει αναδουλεια πολυ. Την πηρα τηλεφωνο και μου ελεγε να βρεθουμε μετα απο 4 ωρες γιατι ειχε δουλειες. Μολις της ειπα πως δεν μπορουσα και ας το καναμε αλλη ημερα τις ξεχασε και ετσι κλεισαμε ραντεβου στον Πριαμο. Ηρθε σχετικα στην ωρα της, 10 λεπτακια καθυστερηση αλλα μαλλον οφειλετο στην κινηση.
Πρωτη εντυπωση μου φανηκε κοντη. Δεν ξερω γιατι την περιμενα ψηλη αλλα αυτη ειναι γυρω στο 1,65 το παρα πολυ. Πατημενα τα 40 σιγουρα, με μεγαλα βυζια και μεγαλο κωλο, φωνη που νιαουριζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα ειναι το στυλ της. Εφερε και το κασετοφωνακι για το οποιο ειχε μιλησει ο Γκουρου. Απο την αρχη εψαξε "αισθησιακή" ταινια στα καναλια της τηλεορασης και αφου ξαπλωσα αρχισε το παραμυθι που λεει για την παραλια και την γοργονα... Υποτιθεται πως το μασαζ της ειναι ρεικι αλλα δεν. Βεβαια εχει αλλα καλα, σε χαιδευει παντου με αποτελεσμα να σε εχει καυλωμενο την περισσοτερη ωρα της συνεδριας. Καποια στιγμη κι ενω πλεον καταλαβαινα πωε θα ερχονταν η ωρα να γυρισω μπρουμητα την εννιωσα να μου χαιδευει και μετα να μου γλυφει τον κωλο! Δεν ειχα ζητησει τιποτα απλα εγινε... Τελος παντων μετα γυρισα ανασκελα με τον πουτσο ορθιο. Αρχισε αμεσως να τον χαιδευει και να τον γλυφει. Ειχα καυλωσει και την τραβηξα προς εμενα για ενα γλωσσοφιλο  αλλα δεν ηθελε. Αντιθετα γυρισε σε σταση 69 και μου τον εγλυψε παλι. Εγω δεν εφτανα να την γλυψω, κωλοδακτυλο δεν με αφησε γιατι δεν της αρεσε αλλα της γαμησα το μουνακι με τα δαχτυλα μου. Καποια στιγμη τον εβγαλε απο το στομα και αρχισε να μου το παιζει κι ετσι την εχυσα στο στηθος.

Γενικα η εμπειρια ειναι μαλλον cult και θα ελεγα για ειδικα γουστα με μπαμπασικα "κοριτσακια" μιας καποιας ηλικειας. Δεν σου μενει αξεχαστη η εμπειρια λογω απολαυσης ή καβλας αλλα λογω ιδαιτερότητος. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα το διπλό, και με την φιλη της και μετα μαλλον δεν. Βεβαια το κατω κεφαλι σκεφτεται λιγο διαφορετικα και ισως με οδηγησει παλι σε περιεργες ατραπους αλλα θα δουμε.

Till next time...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimdon

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Συναντηση με Δρακουλα ακα Χρυσαυγη (αν πατε μερικες σελιδες πισω θα καταλαβετε περι ποιας το αναγνωσμα)

Βρεθηκαμε στον Πριαμο. Πρεπει να εχει πεσει αναδουλεια πολυ. Την πηρα τηλεφωνο και μου ελεγε να βρεθουμε μετα απο 4 ωρες γιατι ειχε δουλειες. Μολις της ειπα πως δεν μπορουσα και ας το καναμε αλλη ημερα τις ξεχασε και ετσι κλεισαμε ραντεβου στον Πριαμο. Ηρθε σχετικα στην ωρα της, 10 λεπτακια καθυστερηση αλλα μαλλον οφειλετο στην κινηση.
Πρωτη εντυπωση μου φανηκε κοντη. Δεν ξερω γιατι την περιμενα ψηλη αλλα αυτη ειναι γυρω στο 1,65 το παρα πολυ. Πατημενα τα 40 σιγουρα, με μεγαλα βυζια και μεγαλο κωλο, φωνη που νιαουριζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα ειναι το στυλ της. Εφερε και το κασετοφωνακι για το οποιο ειχε μιλησει ο Γκουρου. Απο την αρχη εψαξε "αισθησιακή" ταινια στα καναλια της τηλεορασης και αφου ξαπλωσα αρχισε το παραμυθι που λεει για την παραλια και την γοργονα... Υποτιθεται πως το μασαζ της ειναι ρεικι αλλα δεν. Βεβαια εχει αλλα καλα, σε χαιδευει παντου με αποτελεσμα να σε εχει καυλωμενο την περισσοτερη ωρα της συνεδριας. Καποια στιγμη κι ενω πλεον καταλαβαινα πωε θα ερχονταν η ωρα να γυρισω μπρουμητα την εννιωσα να μου χαιδευει και μετα να μου γλυφει τον κωλο! Δεν ειχα ζητησει τιποτα απλα εγινε... Τελος παντων μετα γυρισα ανασκελα με τον πουτσο ορθιο. Αρχισε αμεσως να τον χαιδευει και να τον γλυφει. Ειχα καυλωσει και την τραβηξα προς εμενα για ενα γλωσσοφιλο  αλλα δεν ηθελε. Αντιθετα γυρισε σε σταση 69 και μου τον εγλυψε παλι. Εγω δεν εφτανα να την γλυψω, κωλοδακτυλο δεν με αφησε γιατι δεν της αρεσε αλλα της γαμησα το μουνακι με τα δαχτυλα μου. Καποια στιγμη τον εβγαλε απο το στομα και αρχισε να μου το παιζει κι ετσι την εχυσα στο στηθος.

Γενικα η εμπειρια ειναι μαλλον cult και θα ελεγα για ειδικα γουστα με μπαμπασικα "κοριτσακια" μιας καποιας ηλικειας. Δεν σου μενει αξεχαστη η εμπειρια λογω απολαυσης ή καβλας αλλα λογω ιδαιτερότητος. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα το διπλό, και με την φιλη της και μετα μαλλον δεν. Βεβαια το κατω κεφαλι σκεφτεται λιγο διαφορετικα και ισως με οδηγησει παλι σε περιεργες ατραπους αλλα θα δουμε.

Till next time...
ωραιος μαν!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Συναντηση με Δρακουλα ακα Χρυσαυγη (αν πατε μερικες σελιδες πισω θα καταλαβετε περι ποιας το αναγνωσμα)

Βρεθηκαμε στον Πριαμο. Πρεπει να εχει πεσει αναδουλεια πολυ. Την πηρα τηλεφωνο και μου ελεγε να βρεθουμε μετα απο 4 ωρες γιατι ειχε δουλειες. Μολις της ειπα πως δεν μπορουσα και ας το καναμε αλλη ημερα τις ξεχασε και ετσι κλεισαμε ραντεβου στον Πριαμο. Ηρθε σχετικα στην ωρα της, 10 λεπτακια καθυστερηση αλλα μαλλον οφειλετο στην κινηση.
Πρωτη εντυπωση μου φανηκε κοντη. Δεν ξερω γιατι την περιμενα ψηλη αλλα αυτη ειναι γυρω στο 1,65 το παρα πολυ. Πατημενα τα 40 σιγουρα, με μεγαλα βυζια και μεγαλο κωλο, φωνη που νιαουριζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα ειναι το στυλ της. Εφερε και το κασετοφωνακι για το οποιο ειχε μιλησει ο Γκουρου. Απο την αρχη εψαξε "αισθησιακή" ταινια στα καναλια της τηλεορασης και αφου ξαπλωσα αρχισε το παραμυθι που λεει για την παραλια και την γοργονα... Υποτιθεται πως το μασαζ της ειναι ρεικι αλλα δεν. Βεβαια εχει αλλα καλα, σε χαιδευει παντου με αποτελεσμα να σε εχει καυλωμενο την περισσοτερη ωρα της συνεδριας. Καποια στιγμη κι ενω πλεον καταλαβαινα πωε θα ερχονταν η ωρα να γυρισω μπρουμητα την εννιωσα να μου χαιδευει και μετα να μου γλυφει τον κωλο! Δεν ειχα ζητησει τιποτα απλα εγινε... Τελος παντων μετα γυρισα ανασκελα με τον πουτσο ορθιο. Αρχισε αμεσως να τον χαιδευει και να τον γλυφει. Ειχα καυλωσει και την τραβηξα προς εμενα για ενα γλωσσοφιλο  αλλα δεν ηθελε. Αντιθετα γυρισε σε σταση 69 και μου τον εγλυψε παλι. Εγω δεν εφτανα να την γλυψω, κωλοδακτυλο δεν με αφησε γιατι δεν της αρεσε αλλα της γαμησα το μουνακι με τα δαχτυλα μου. Καποια στιγμη τον εβγαλε απο το στομα και αρχισε να μου το παιζει κι ετσι την εχυσα στο στηθος.

Γενικα η εμπειρια ειναι μαλλον cult και θα ελεγα για ειδικα γουστα με μπαμπασικα "κοριτσακια" μιας καποιας ηλικειας. Δεν σου μενει αξεχαστη η εμπειρια λογω απολαυσης ή καβλας αλλα λογω ιδαιτερότητος. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα το διπλό, και με την φιλη της και μετα μαλλον δεν. Βεβαια το κατω κεφαλι σκεφτεται λιγο διαφορετικα και ισως με οδηγησει παλι σε περιεργες ατραπους αλλα θα δουμε.

Till next time...
αυτο θα πει cult καταστασεις ,respect man  :rockon:
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Συναντηση με Δρακουλα ακα Χρυσαυγη (αν πατε μερικες σελιδες πισω θα καταλαβετε περι ποιας το αναγνωσμα)

Βρεθηκαμε στον Πριαμο. Πρεπει να εχει πεσει αναδουλεια πολυ. Την πηρα τηλεφωνο και μου ελεγε να βρεθουμε μετα απο 4 ωρες γιατι ειχε δουλειες. Μολις της ειπα πως δεν μπορουσα και ας το καναμε αλλη ημερα τις ξεχασε και ετσι κλεισαμε ραντεβου στον Πριαμο. Ηρθε σχετικα στην ωρα της, 10 λεπτακια καθυστερηση αλλα μαλλον οφειλετο στην κινηση.
Πρωτη εντυπωση μου φανηκε κοντη. Δεν ξερω γιατι την περιμενα ψηλη αλλα αυτη ειναι γυρω στο 1,65 το παρα πολυ. Πατημενα τα 40 σιγουρα, με μεγαλα βυζια και μεγαλο κωλο, φωνη που νιαουριζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα ειναι το στυλ της. Εφερε και το κασετοφωνακι για το οποιο ειχε μιλησει ο Γκουρου. Απο την αρχη εψαξε "αισθησιακή" ταινια στα καναλια της τηλεορασης και αφου ξαπλωσα αρχισε το παραμυθι που λεει για την παραλια και την γοργονα... Υποτιθεται πως το μασαζ της ειναι ρεικι αλλα δεν. Βεβαια εχει αλλα καλα, σε χαιδευει παντου με αποτελεσμα να σε εχει καυλωμενο την περισσοτερη ωρα της συνεδριας. Καποια στιγμη κι ενω πλεον καταλαβαινα πωε θα ερχονταν η ωρα να γυρισω μπρουμητα την εννιωσα να μου χαιδευει και μετα να μου γλυφει τον κωλο! Δεν ειχα ζητησει τιποτα απλα εγινε... Τελος παντων μετα γυρισα ανασκελα με τον πουτσο ορθιο. Αρχισε αμεσως να τον χαιδευει και να τον γλυφει. Ειχα καυλωσει και την τραβηξα προς εμενα για ενα γλωσσοφιλο  αλλα δεν ηθελε. Αντιθετα γυρισε σε σταση 69 και μου τον εγλυψε παλι. Εγω δεν εφτανα να την γλυψω, κωλοδακτυλο δεν με αφησε γιατι δεν της αρεσε αλλα της γαμησα το μουνακι με τα δαχτυλα μου. Καποια στιγμη τον εβγαλε απο το στομα και αρχισε να μου το παιζει κι ετσι την εχυσα στο στηθος.



Γενικα η εμπειρια ειναι μαλλον cult και θα ελεγα για ειδικα γουστα με μπαμπασικα "κοριτσακια" μιας καποιας ηλικειας. Δεν σου μενει αξεχαστη η εμπειρια λογω απολαυσης ή καβλας αλλα λογω ιδαιτερότητος. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα το διπλό, και με την φιλη της και μετα μαλλον δεν. Βεβαια το κατω κεφαλι σκεφτεται λιγο διαφορετικα και ισως με οδηγησει παλι σε περιεργες ατραπους αλλα θα δουμε.

Till next time...

Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε? Τηλέφωνο, facebook?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom