Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη, μονο μασαζ, καποιες κανουν χωρις πετσετα, καποιες κανουν καποια τυχαια? ψωλακουμπισματα κανα χαδι στα αρχιδια ή στο πουτσο τυχαιο? αλλα δεν προχωρουν και οταν το ζητησεις, σου λενε: "δεν ειναι η δουλεια μου αυτη..." οσα φραγκα και αν επιχειρησα να σπρωξω δεν... ασυγκινητες.
Αυτα τωρα που ακομη κανουν 3-5 ραντεβου ημερησιως οι καλες, μολις ξεφουσκωσει το πραμα, αργα ή γρηγορα δηλαδη βλεπουμε παλι.

αυτες που σε ακουμπανε 'τυχαια' ειναι για να σε αναγκασουν να πας κανα δεκαρια φορες και βλεπουμε ....
δεν ειναι ομως εποχη τωρα για πειραματα αφου μας ερχεται και αλλο μνημονιο τωρα το φθινοπωρο
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
αυτες που σε ακουμπανε 'τυχαια' ειναι για να σε αναγκασουν να πας κανα δεκαρια φορες και βλεπουμε ....
δεν ειναι ομως εποχη τωρα για πειραματα αφου μας ερχεται και αλλο μνημονιο τωρα το φθινοπωρο
Καπως ετσι... ψαχνουν για μαλακες δημιουργοντας προσδοκιες, με τροπο τον οποιο μπορουν να αρνηθουν...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Οταν την ειχα συναντησει πριν απο 5-6 χρονια ηταν σα φαλαινακι και εκανε "φραπε", αλλα την εστειλα, τωρα διαβασα εδω πως ψιλοεφτιαξε και το σωμα και τις υπηρεσιες, αλλα εγω ευχαριστω δεν θα παρω.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αν ειναι ετσι, μαυρο. Παμε για άλλα. Κομμένα τα κασκαντεριλίκια.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Αν ειναι ετσι, μαυρο. Παμε για άλλα. Κομμένα τα κασκαντεριλίκια.
Το γραφει και καποιος αλλος λιγους μηνες πριν νομιζω, οτι ψιλοεφτιαξε, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο.
Το γραφω, οπως ειχα γραψει και για τη "σεξυ-Δαναη", που την εστειλα και αυτη, γιατι ηταν το λιγοτερο μετριοτατη και διαβασα κριτικη απο καποιον που κλαιει τα λεφτα του, οποτε τα συμπερασματα δικα σου.
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Μάπα το καρπούζι. Πήρα και εγώ μια φορά. Δεν έκατσε.. Άντε γειά. Έχω και αλλού να τα χώσω που είναι καλύτερες και καθονται με λιγοτερα.

Πιθανον δεν επεσες στην καταλληλη συναδελφε η δεν εκδηλωσες με επαρκεια το ενδιαφερον σου για το δευτερο γυρο....
Εγω εχω αλλη εμπειρια........
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
186
Like
13
Πόντοι
1
Πιθανον δεν επεσες στην καταλληλη συναδελφε η δεν εκδηλωσες με επαρκεια το ενδιαφερον σου για το δευτερο γυρο....
Εγω εχω αλλη εμπειρια........

Δηλαδή? Για πες μας την εμπειρία σου, με ποια κ τι έγινε? Περιέγραψέ μας το σκηνικό. (αν κ αμφιβάλλω )
Όταν λέμε κάτι ρε παίδες να το ολοκληρώνουμε κ όχι κατόπιν έγκλισης....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
771
Πόντοι
96
ε ναι... ποια ηταν που εκανε ολο το πακετο και κυριως ποσο πηγε το μαλι??
 

ifuck

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Δηλαδή στο Athens Massage απλά σου κάνουν μασάζ δεν παίζει κάτι παραπάνω η για να συμβεί θέλει και το ανάλογο ευρώ ???
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
630
Πόντοι
96
Ρε παιδιά αμάν ποιά! Μην πεί κανείς οτι σε ενα μαγαζί δε γαμάς, τον ταράζεται στις ερωτήσεις σώνει και καλά να υπάρχει μαγική λέξη να ξεκινήσει το γαμίσι.
Τόσα μαγαζιά προσφέρουν πήδημα δεν είναι οτι μας τελείωσαν κι όλας!
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
υποσημείωση....
αν σας ρωτήσει ηλικία (για τους μεγαλούτσικους λέω) απαντήστε 29 μα΄ξιμουμ.

είναι ΚΑΙ εκλεκτική

εγώ βεβαίως...πουτάνα που να με περνάει από ανάκριση δεν το δέχομαι.

αλλιώς, άμα είναι να με διαλέγει αυτή, να με πληρώνει κιόλας
γεια σου φιλε να σε ρωτησω θελω για το ουκρανακι πως ειναι εμφανισιακα κ τι προγραμα κανει??ευχαριστω!!
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Δηλαδή στο Athens Massage απλά σου κάνουν μασάζ δεν παίζει κάτι παραπάνω η για να συμβεί θέλει και το ανάλογο ευρώ ???
φιλε το εχουμε πει χιλιες φορες οτι  δεν παιζει κατι παραπανω.Εαν εχεις ακομη αποριες πηγαινε μερικες φορες να το διαπιστωσεις .
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλησπέρα συναγωνιστές....

ξέρουμε τίποτα για την παρακάτω?


50Ε στον χώρο της λέει. η Φώτο φαίνεται καλή αλλά αυτή η μπλούζα κρύβει πολλά.

η μπλούζα δείχνει πολλά, αλλά αν παρατηρήσεις πρέπει να είναι κήτος

δέχεται στα Μελίσσια, τουλάχιστον έτσι μου είπε στο τηλέφωνο. Τη ρώτησα για το πρόγραμμα, ανέφερε εκτόνωση, μόνο με χέρι. Δεν δοκίμασα, γιατί όταν τη ρώτησα αν ξέρει τίποτα από μασάζ μου είπε "ε ναι, να σε τρίψω λίγο στην πλάτη ξέρω".

Άμα θέλεις να πληρώσεις 50 ευρώ για να στην παίξουν τότε δοκίμασε

εγώ πάντως μυρίστηκα τρελή ξεπέτα

 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
η μπλούζα δείχνει πολλά, αλλά αν παρατηρήσεις πρέπει να είναι κήτος

δέχεται στα Μελίσσια, τουλάχιστον έτσι μου είπε στο τηλέφωνο. Τη ρώτησα για το πρόγραμμα, ανέφερε εκτόνωση, μόνο με χέρι. Δεν δοκίμασα, γιατί όταν τη ρώτησα αν ξέρει τίποτα από μασάζ μου είπε "ε ναι, να σε τρίψω λίγο στην πλάτη ξέρω".

Άμα θέλεις να πληρώσεις 50 ευρώ για να στην παίξουν απλά τότε δοκίμασε
thanks... και'γω την ίδια αίσθηση έχω και μιας και είναι δύσκολη εποχή δεν είναι για κασκαντεριλικια.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
γεια σου φιλε να σε ρωτησω θελω για το ουκρανακι πως ειναι εμφανισιακα κ τι προγραμα κανει??ευχαριστω!!
Άσε φίλε.. παίρνω τηλ. και είναι κλειστό. Μάλλον τα μάζεψε και το έκλεισε το μαγαζί. Όταν ξεμείνει.. θα κάνει εμφάνιση.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Γιατί το σηκώνει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom