Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
pame
 

Συνημμένα

  • 540713_143353335836155_393534649_n.jpg
    540713_143353335836155_393534649_n.jpg
    52 KB · Εμφανίσεις: 20

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρε αρχηγέ σε ρώτησαν και χθες

ποιά είναι αυτή, που τη βρίσκουμε, υπηρεσίες και τιμή;

 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Δηλαδή στο Athens Massage απλά σου κάνουν μασάζ δεν παίζει κάτι παραπάνω η για να συμβεί θέλει και το ανάλογο ευρώ ???

Πριν απο μερικές μερες είχα διάθεση για κασκαντεριλίκι (και λεφτά για πέταμα όπως αποδείχθηκε αργότερα).
Μίλησα με Athens Massage επιλέγοντας την Αθηνά.
Ενώ ο τύπος που σήκωνε το τηλέφωνο ήταν αρκετά διαλλακτικός με την αλλαγή του ραντεβού και της ώρας, έφαγα την πρώτη φόλα όταν προσπαθώντας να δοκιμάσω τα όρια και τις διαθέσεις τους πρότεινα αλλαγή του ραντεβού από ξενοδοχείο του πειραιά στον Πριαμο στο καλλιμάρμαρο επειδή δεν θα προλάβαινα.
Η απάντηση ήταν πως δεν κανουμε ραντεβου σε ξενοδοεχεία ημιδιαμονής.

Στα της συνάντησης, η Αθηνά ηρθε στην ώρα της κουβαλώντας ένα ασήκωτο μασαζοκρέβατο. Είχα ήδη κάνει μπάνιο και περίμενα ημιντυμένος και με πετσέτα.

Μετά το, πολύ, social μηπως και σπασει ο πάγος ή εκμαιέυσω κάποιες επιπλέον πληροφορίες, γύρισα μπρούμυτα και άρχισε το μασαζ συζυτώντας ταυτόχρονα.
Μασαζ αρκετα χαλαρο. Σαν χαδι αλλα χωρις αισθημα. Ταυτόχρονα την επιασα μια δυο φορες να κοιτάζει στο κινητό και να στελνει sms με το ενα χέρι.

Δεν την εστειλα στο διαολο μηπως και είχαμε ευτυχή κατάληξη.

Στο μισάωρο με γύρισε ανασκελα και συνεχισε το μασαζ απο μπροστά αποφευγοντας τα επιμαχα.

Δεν ηθελα πολύ και αφου είχε γινει τουμπανο τη ρώτησα με οση ευγενεια και χιουμορ διεθετα αν θα υπηρχε happy end είτε στο πρόγραμμα είτε με επιπλεον χρέωση.

Μετά από ένα γελάκι  μου "άνοιξε την καρδιά της" και μου είπε πως αυτή ηταν η ιστορια της ζωης της και πως πολλοί πελάτες της προσέφεραν 200 και 300 ευρω για φραπε, αλλά αυτή τα χεράκια της τα είχε ταγμένα μόνο στο μασαζ και στον πρίγκηπα που περιμένει.

Προφανώς και δεν ήμουν τόσο καυ.... για να προτείνω 200αρι για ενα φραπε ούτε ήθελα να πουλήσω το σπίτι μου για να πείσω την αθηνά να μου ανοίξει τα πόδια της οπότε την χαιρέτησα και σκεφτηκα πόσο μλκ μπορεί να είμαστε ώστε να σκαμε μισο μισθό σε ένα αδιάφορο πιπίνι για μια μλκ και να τρωμε και πρότα....

Δεν ξέρω αν καποιοι συναγωνιστές υπηρξαν πιο τυχεροι με αλλες κοπελες ή και με την ίδια αλλα για εμενα athensmassage gameover απο την πρωτη πιστα!!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Σωστός και ευχαριστούμε για την ενημέρωση προς αποφυγή του συγκεκριμένου μασαζομάγαζου.
Πάμε για άλλα.
ααααααα
Τπ Ουκρανάκι (άντα, άντη κάπως έτσι) 21 ετών is back.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ολο κλειστο το εχει!μηπως αλλαξε νουμερο;
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Σωστός και ευχαριστούμε για την ενημέρωση προς αποφυγή του συγκεκριμένου μασαζομάγαζου.
Πάμε για άλλα.
ααααααα
Τπ Ουκρανάκι (άντα, άντη κάπως έτσι) 21 ετών is back.

Τι περίμενες ? Ότι θα σταμάταγε τον Σεπτέμβρη ?
 

dick_reckard

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο μερικές μερες είχα διάθεση για κασκαντεριλίκι (και λεφτά για πέταμα όπως αποδείχθηκε αργότερα).
Μίλησα με Athens Massage επιλέγοντας την Αθηνά.
Ενώ ο τύπος που σήκωνε το τηλέφωνο ήταν αρκετά διαλλακτικός με την αλλαγή του ραντεβού και της ώρας, έφαγα την πρώτη φόλα όταν προσπαθώντας να δοκιμάσω τα όρια και τις διαθέσεις τους πρότεινα αλλαγή του ραντεβού από ξενοδοχείο του πειραιά στον Πριαμο στο καλλιμάρμαρο επειδή δεν θα προλάβαινα.
Η απάντηση ήταν πως δεν κανουμε ραντεβου σε ξενοδοεχεία ημιδιαμονής.

Στα της συνάντησης, η Αθηνά ηρθε στην ώρα της κουβαλώντας ένα ασήκωτο μασαζοκρέβατο. Είχα ήδη κάνει μπάνιο και περίμενα ημιντυμένος και με πετσέτα.

Μετά το, πολύ, social μηπως και σπασει ο πάγος ή εκμαιέυσω κάποιες επιπλέον πληροφορίες, γύρισα μπρούμυτα και άρχισε το μασαζ συζυτώντας ταυτόχρονα.
Μασαζ αρκετα χαλαρο. Σαν χαδι αλλα χωρις αισθημα. Ταυτόχρονα την επιασα μια δυο φορες να κοιτάζει στο κινητό και να στελνει sms με το ενα χέρι.

Δεν την εστειλα στο διαολο μηπως και είχαμε ευτυχή κατάληξη.

Στο μισάωρο με γύρισε ανασκελα και συνεχισε το μασαζ απο μπροστά αποφευγοντας τα επιμαχα.

Δεν ηθελα πολύ και αφου είχε γινει τουμπανο τη ρώτησα με οση ευγενεια και χιουμορ διεθετα αν θα υπηρχε happy end είτε στο πρόγραμμα είτε με επιπλεον χρέωση.

Μετά από ένα γελάκι  μου "άνοιξε την καρδιά της" και μου είπε πως αυτή ηταν η ιστορια της ζωης της και πως πολλοί πελάτες της προσέφεραν 200 και 300 ευρω για φραπε, αλλά αυτή τα χεράκια της τα είχε ταγμένα μόνο στο μασαζ και στον πρίγκηπα που περιμένει.

Προφανώς και δεν ήμουν τόσο καυ.... για να προτείνω 200αρι για ενα φραπε ούτε ήθελα να πουλήσω το σπίτι μου για να πείσω την αθηνά να μου ανοίξει τα πόδια της οπότε την χαιρέτησα και σκεφτηκα πόσο μλκ μπορεί να είμαστε ώστε να σκαμε μισο μισθό σε ένα αδιάφορο πιπίνι για μια μλκ και να τρωμε και πρότα....

Δεν ξέρω αν καποιοι συναγωνιστές υπηρξαν πιο τυχεροι με αλλες κοπελες ή και με την ίδια αλλα για εμενα athensmassage gameover απο την πρωτη πιστα!!

Το μασάζ άξιζε τουλάχιστον ή ήταν κοροϊδία για να πάρουν τα ευρώ ; Γιατί το απαλό σαν χάδι μόνο για μασάζ δεν μου κάνει.
Πόσα πλήρωσες επίσης δεν μας είπες. Πώς ήταν ντυμένη η θεραπεύτρια, να υποθέσω ότι δεν έβγαλε τίποτα.
Μήπως τελικά το μαγαζί δεν είναι ούτε για μασάζ της προκοπής, αλλά σου στέλνουν μία όμορφη κοπέλα να σε χαϊδολογήσει να σε ανάψει και να φύγει ;


 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom