Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (11 μέλη και 33 επισκέπτες)

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Το μασάζ άξιζε τουλάχιστον ή ήταν κοροϊδία για να πάρουν τα ευρώ ; Γιατί το απαλό σαν χάδι μόνο για μασάζ δεν μου κάνει.
Πόσα πλήρωσες επίσης δεν μας είπες. Πώς ήταν ντυμένη η θεραπεύτρια, να υποθέσω ότι δεν έβγαλε τίποτα.
Μήπως τελικά το μαγαζί δεν είναι ούτε για μασάζ της προκοπής, αλλά σου στέλνουν μία όμορφη κοπέλα να σε χαϊδολογήσει να σε ανάψει και να φύγει ;

Dick το μασάζ δεν άξιζε. Τουλάχιστον με τα δικά μου στανταρντ. Κυρίως με εκνέυρισε το γεγονός ότι την "έπιασα" 1-2 φορές με το ένα χέρι να παίζει με τα μηνύματα του κινητού πράγμα που δεν μου έχει ξανατύχει.

Για να μην το πολυλογώ πολύ καλύτερο μασαζ έχω κάνει με κοπέλες στο elena's και βγήκε και πιο φτηνά, αν και διαφωνω και με ορισμένες πρακτικές που ακολουθούνται εκεί.

Γενικά για όλο το "μαγαζί"δεν μπορώ να κρίνω απλά μεταφέρω την εμπειρία μου απο μια συγκεκριμένη κοπέλα.
Τώρα ο άλλος μπορεί να κάνει με τη χ ή την ψ του ίδιου μαγαζιού και να του πετάξει τα μάτια έξω. Μακάρι να παίζει κατι τέτοιο και να το μάθουμε και οι υπόλοιποι.

Εννοείται πως δεν έβγαλε τα ρούχα της και δυστυχώς (καθαρά υποκειμενικά) και από θέμα ομορφιάς δεν ήταν αυτό που περίμενα. Ήταν απλά μια νέα κοπέλα από αυτές που βλέπεις κατά δεκάδες να κάθονται σε καφετέριες και ίσως τους ρίξεις μια ματιά παραπάνω. Τίποτα περισσότερο. 

Οι τιμές είναι αυτές που αναγράφονται στο site + ξενοδοχείο εννοείται.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
    για να ρεφαρεις , να πας να βρεις την ολγα που ξαναγυρισε   
...καλα,προσεχε στα φαναρια  που καθεσαι το πρωι,γιατι σε βλεπω να σε ισοπεδωνω καμια μερα... :-* :-*
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Παίδες τι τιμές παίζουν στα μασάζ στο σπίτι;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443

Συνημμένα

  • 235765369.jpg
    235765369.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Μεγαλε αφρατουλες ειναι αλλες... αυτη ειναι ΤΑΝΚΕΡ!! ΒΟBCAT που λενε και στις οικοδομες....
Δεν θα ερθει με ταξι, αλλα με ανατρεπομενο!!!
αυτη κανει πιατσα στη σατωβριανδου βουλγαρα βρωμιαρα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημερα παιδια. Γνωριζουμε κατι για το παρακατω;
...πηρα τηλ...η γκομενα δεν εκανε καμια συζητηση για μασαζ,κατευθειαν προγραμμα 1 ωρα,με οσες εκτονωσεις θελεις,χωρις κολο..50 ευρω..την ρωτησα πως ειναι ,και μου ειπε 1,74,μελαχρινη,58 κιλα,3αρι βυζι....πολυ καλο για να ειναι αληθινο?....α! παει και σε ξενοδοχειο....
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145
Ξέρει κανείς για μια αντυ που δέχεται στον χώρο της στα μελισια 50e απο my list και adoos το τηλ τελειώνει σε 77


μακριά  φίλε.....μεγάλη  φόλα.....ούτε 20 δεν αξίζει....

την  είχα πάρει πολύ παλιά, σε ξενοδοχείο  και  τα εκλαψα....

λογω διαφορετικού  νούμερου τηλ.  πήγα στα  μελίσια  και μόλις την είδα....εξαφανίστηκα.
είναι ξεπέτα εντελώς πουτάνα...με θητεία στην κύπρο.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145
Δεν βαριέσαι, Έτσι και αλλιώς την άλλη εβδομάδα το πολύ θα σταματήσει. Το θέμα είναι αν την πάρεις δεύτερη φορά θα θυμάται τι ποσό ζήτησε την πρώτη? Μάλλον όχι.
Επίσης έχει και φίλες του χώρου , πιθανότατα, για τις οποίες θα ζητήσω τηλ. 

σιγά  μην σταματήσει, ήταν να μην ξεκινήσει!!!!!

ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΛΛΟΙ ΕΜΙΣΗΣΑΝ  φίλε μου...ΤΟ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ....ΟΥΔΕΙΣ!!!!!!!

(μπορείς να φανταστείς ...με 3 πίπες  την ημέρα να βγάζει 200 γιούρια το ουκρανάκι...όταν καθηγητής πανεπιστημίου στο  νεπροπετρόσκ...παίρνει 400  το μήνα!!!!!)
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Σωστος. Παιζει ακομα κανονικά
 

giannis19750

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
...πηρα τηλ...η γκομενα δεν εκανε καμια συζητηση για μασαζ,κατευθειαν προγραμμα 1 ωρα,με οσες εκτονωσεις θελεις,χωρις κολο..50 ευρω..την ρωτησα πως ειναι ,και μου ειπε 1,74,μελαχρινη,58 κιλα,3αρι βυζι....πολυ καλο για να ειναι αληθινο?....α! παει και σε ξενοδοχειο....

τι εγινε με την '' κυρια '' δοκιμασε κανεις ;
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
σιγά  μην σταματήσει, ήταν να μην ξεκινήσει!!!!!

ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΛΛΟΙ ΕΜΙΣΗΣΑΝ  φίλε μου...ΤΟ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ....ΟΥΔΕΙΣ!!!!!!!

(μπορείς να φανταστείς ...με 3 πίπες  την ημέρα να βγάζει 200 γιούρια το ουκρανάκι...όταν καθηγητής πανεπιστημίου στο  νεπροπετρόσκ...παίρνει 400  το μήνα!!!!!)

Συνεχίζει κανονικά και με τον νόμο και με νέα αγγελία στην ονομαστική τιμή των 45 Ευρώ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
για πες λεπτομερειες  φιλε μου..εμφανιση κ προγραμα που κανει???
...απο την φωνη παντως μου εκανε μεγαλη...η περιγραφη που μου ειπε,με προβληματισε,γιατι οπως ανεφερα ποιο πανω ειναι πολυ καλο για να ειναι αληθινο...τα υπολοιπα ο συναγωνιστης που δοκιμασε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom