Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
πραγματικες αλλα μεχρι φραπε τπτ παραπανω!!απο μασαζ ομως απο τις καλυτερες που εχω κανει (για εμενα παντα)
Στο σάιτ έχει 3-4 κοπέλες, από μηνύματα έχουν κ άλλες; Επίσης από deluxe προχωράνε όλες μέχρι φραπέ;
 

Farinho

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ok σε ευχαριστώ



υπάρχουν τέτοιες τιμές;



στο πρόσωπο η Τίνα του your κι εμένα μου φαίνεται συμπαθητική. Από σώμα τι λέει;


Επίσης μια Τίνα ξανθιά επίσης από yourmassage μήπως δούλευε παλιά αλλού; ξέρουμε κάτι;
Η απάντηση μου πήγε για τη Λιάνα του Joy, όχι για την Τινα.
 

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
182
Like
11
Πόντοι
1
Ευχαριστω,θα ριξω μια ματια αν κ η χειροπρακτικη απ οσο γνωριζω ειναι αμφιλεγομενη.
Ελεγα να δοκιμασω αρχικα μια γυναικα που να εχει γνωση μασαζ κ οχι της πλακας...κ αν δω οτι δεν γινεται δουλεια να απευθυνθω σε φυσιοθεραπευτη επαγγελματια
Καλημέρα φιλε μου να γίνει δουλειά με το μασαζ ..πρώτον δεν φτάνει μια συνέδρια …θέλει μέρα παρα μέρα και κάποιον που ξέρει για να σε φτιάξει
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
206
δεν κανω διαφημιση αλλα απο massage1 one, εμεινα ευχαριστημενος πολυ.
πηρα την Συλβι. αδυνατη ,μασαζ καλο θα ελεγα και πιπα ανευ. συνολο 100.χωρις ρουχα.
προχωραει και φουλ, την επομενη θα δοκιμασω.
ποσα θελει για μπριζολα?
στα 100 μία πίπα?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
199
Πόντοι
1
Πρόσφατες δοκιμές:

Κωνσταντίνα senses: χάδια το μασάζ, έφτασε μόνο μέχρι χέρι και είπε με τίποτα κάτι παραπάνω. 60 + ότι θελεις

Σαμιουελα senses: μέτριο μασάζ, τίποτα παραπάνω δυστυχώς - πολύ τίμια ότι έκατσε 1 ολόκληρη ώρα χωρίς να κλέψει ούτε 5λεπτο που το κάνουν ολες. 60 το μασάζ.

Μαρία deluxe: καλό μασάζ, χάλια χέρι με +20. Από τα πιο διεκπεραιωτικα που μου έχουν κάνει ποτέ και δεν έβγαλε τίποτα από ρουχα. Ήθελε 40 για στομα και 60 για φουλ.

Σοφία deluxe: σίγουρα πιο όμορφη από ότι στις φωτογραφίες. Μέτριο μασάζ με πολύ λάδι. Χέρι με +20 αλλά τίποτα το τρομερό. Φτάνει φουλ με 60 αλλά δεν ήθελα να δώσω τοσα

Το deluxe πήγε στα 70€ όπως πολλοί έχουν αναφέρει, οπότε πια είναι ασυμφορο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.924
Like
9.683
Πόντοι
1.056
Μισες πληροφορίες δίνεις Κώστα...
να συμπληρώσεις τις αρχικές τιμές του μασαζ ( για όλες αυτες που αναφέρεις ), καθώς επίσης και τις επιπρόσθετες που ζητάνε για τις εξτρα υπηρεσίες οι πρώτες δύο.
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
199
Πόντοι
1
Μισες πληροφορίες δίνεις Κώστα...
να συμπληρώσεις τις αρχικές τιμές του μασαζ ( για όλες αυτες που αναφέρεις ), καθώς επίσης και τις επιπρόσθετες που ζητάνε για τις εξτρα υπηρεσίες οι πρώτες δύο.
Message edited με τιμες
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.990
Like
4.913
Πόντοι
1.706
πως να καταλαβουμε από έναν κώλο, τόσους έχουμε πάρει, κάποια παραπάνω πληροφορία;
Δεν μπορώ να βάλω πρόσωπο το ξέρετε αυτό , μπορεί να την αναγνωρίσετε εάν σας έχει στείλει την ίδια φωτογραφία
Εν πάση περιπτώσει δεν είναι και υποχρεωτικό χαχαχα αν ξέρετε λέτε εάν όχι τότε όχι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.924
Like
9.683
Πόντοι
1.056
Δεν μπορώ να βάλω πρόσωπο το ξέρετε αυτό , μπορεί να την αναγνωρίσετε εάν σας έχει στείλει την ίδια φωτογραφία
Εν πάση περιπτώσει δεν είναι και υποχρεωτικό χαχαχα αν ξέρετε λέτε εάν όχι τότε όχι
Τα εχουμε ξαναπει αυτα.. προσωπο δεν επιτρέπεται. Μπορείς όμως να βάλεις το Link της αγγελίας.
 

Lorenz

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
20
Πόντοι
0
Επειδή κάποιοι ρωτήσαν για την Ελένη την κομμώτρια, έχει αγγελία στο car


Την πήρα σχετικά πρόσφατα και το full με πρωκτικό είναι στα 120.
Η εμφάνιση δεν είναι αυτό από τις φωτογραφίες αλλά κρατιέται πολύ καλά.
Στα του αγώνα το έχει και συμμετέχει αλλα ειδικά στο μασάζ γίνεται λίγο άγαρμπη κάμπιες φορές.
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
139
Like
362
Πόντοι
21
ποσα θελει για μπριζολα?
στα 100 μία πίπα?

120 με 130 παιζει ... το καλό ειναι οτι δεν βγαζει τιμοκαταλογο .... και την πιπα 80 με 90 να εδινε ο συναγωνιστης μια χαρα θα ηταν ... 45+ μην το ξεχναμε ....
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
139
Like
362
Πόντοι
21
Πρόσφατες δοκιμές:

Κωνσταντίνα senses: χάδια το μασάζ, έφτασε μόνο μέχρι χέρι και είπε με τίποτα κάτι παραπάνω. 60 + ότι θελεις

Σαμιουελα senses: μέτριο μασάζ, τίποτα παραπάνω δυστυχώς - πολύ τίμια ότι έκατσε 1 ολόκληρη ώρα χωρίς να κλέψει ούτε 5λεπτο που το κάνουν ολες. 60 το μασάζ.

Μαρία deluxe: καλό μασάζ, χάλια χέρι με +20. Από τα πιο διεκπεραιωτικα που μου έχουν κάνει ποτέ και δεν έβγαλε τίποτα από ρουχα. Ήθελε 40 για στομα και 60 για φουλ.

Σοφία deluxe: σίγουρα πιο όμορφη από ότι στις φωτογραφίες. Μέτριο μασάζ με πολύ λάδι. Χέρι με +20 αλλά τίποτα το τρομερό. Φτάνει φουλ με 60 αλλά δεν ήθελα να δώσω τοσα

Το deluxe πήγε στα 70€ όπως πολλοί έχουν αναφέρει, οπότε πια είναι ασυμφορο
Γενικα το σπορ εχει γίνει ασυμφορο .... κατ αρχας εχουμε γεμισει ΚΑΠΗ που ζητουν οτι τους κατέβει στο κεφαλι ... 70 + 30 στην καλυτερη για χερι + ξενοδοχειο = 130€ ... τα συμπερασματα δικας σας ... παιδες για 10 λεπτακια χειρονακτικης ...
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.990
Like
4.913
Πόντοι
1.706

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.990
Like
4.913
Πόντοι
1.706
Επειδή κάποιοι ρωτήσαν για την Ελένη την κομμώτρια, έχει αγγελία στο car


Την πήρα σχετικά πρόσφατα και το full με πρωκτικό είναι στα 120.
Η εμφάνιση δεν είναι αυτό από τις φωτογραφίες αλλά κρατιέται πολύ καλά.
Στα του αγώνα το έχει και συμμετέχει αλλα ειδικά στο μασάζ γίνεται λίγο άγαρμπη κάμπιες φορές.
Τσιμπημενη πάντως η τιμή της για αυτό που είναι
Το 80αρι θα ήταν καλύτερο νομίζω
Δεν την έχω πάρει γιατί δεν συνέπεσαν οι ώρες μας αλλά να σου πω τώρα το σκέφτομαι περισσότερο προς το όχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom