Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.354
Πόντοι
1.336
Πολλοί Λένε για την Δανάη για το πρόσωπο της. Έχει καλό σώμα ομως? Ακούγεται σαν να ειναι καλη γυναίκα και να κανει καλη δουλειά οποτε αν το σωμα ειναι οκ μπορεί να την δοκιμασω. Θα ηταν καλο να ακουσω για σωμα αν κάποιος μπορεί. Ευχαριστώ
Έχει καλό σώμα για 50αρα. Φάτσα πολύ κάτω του μετρίου. Είναι καλό τυπακι και ξέρει από μασάζ
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
65
Like
101
Πόντοι
0
Kαλησπερα σε όλους. Είμαι καινούργιος εδώ. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία με την Δανάη από Joy? Και η νινα μου φαίνεται καλή. Ευχαριστώ
Νινα είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τι στιγμή.Δαναη από massage joy κοπέλα της διπλανής πόρτας πράσινο μάτακι ομορφούλα πάει φουλ.
 

Σταυρο76

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
He has a good body for 50. Face well below average. He is a good guy and knows about massage
Ευχαριστώ πολυ για την ενημέρωση. Αυτο ψαχνω βασικα...να ξερει μασαζ, οκ στο σωμα, ανετα στο να με αφήσει να την αγγίξω οπου θελω και καλο στο τελείωμα. Μεγάλη βοήθεια. ☺️ Θα την δοκιμάσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σταυρο76

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Νινα είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τι στιγμή.Δαναη από massage joy κοπέλα της διπλανής πόρτας πράσινο μάτακι ομορφούλα πάει φουλ
Ευχαριστώ για το μήνυμα. Ακριβώς αυτό που ήθελα να ακούσω. Δεν είναι εύκολο εδώ να καταλάβω ποια κίνηση να κάνω.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
kate απο BU εχει κανεις πληροφοριες?
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.566
Κριτικές
99
Like
26.026
Πόντοι
26.236
Back to back μασαζ με Άννα από lotus και ζωή από joy .
Η πρώτη ομορφη γύρω στα 22 με παπιοχειλα κοντούλα, άσχετη από μασαζ δε προχωράει μαλλον δε θα αντεξει το χώρο δε τρελάθηκα μαζί της .
Η ζωή γύρω στα 25 είχε δουλέψει κ αλλου μου είπε χαλαρή κοπελα όμορφη ψηλή με καλή συμμετοχή κ συζητήσιμη . Περασα πολυ καλύτερα ούτε πολυ μπλα μπλα ούτε τουπέ . Συγκροτημένη κοπελα με οκ μασαζ .:hi:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
2
Like
1.494
Πόντοι
216
Back to back μασαζ με Άννα από lotus και ζωή από joy .
Η πρώτη ομορφη γύρω στα 22 με παπιοχειλα κοντούλα, άσχετη από μασαζ δε προχωράει μαλλον δε θα αντεξει το χώρο δε τρελάθηκα μαζί της .
Η ζωή γύρω στα 25 είχε δουλέψει κ αλλου μου είπε χαλαρή κοπελα όμορφη ψηλή με καλή συμμετοχή κ συζητήσιμη . Περασα πολυ καλύτερα ούτε πολυ μπλα μπλα ούτε τουπέ . Συγκροτημένη κοπελα με οκ μασαζ .:hi:
Η ζωή μέχρι που έφτασε??
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Κάποιος που να έχει δοκιμάσει;

 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.354
Πόντοι
1.336
Ποια θεωρείτε τη καλύτερη βυζαρου μασέρ από άποψη μασάζ;
 

th toutouzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Η ζωή γύρω στα 25 είχε δουλέψει κ αλλου μου είπε χαλαρή κοπελα όμορφη ψηλή με καλή συμμετοχή κ συζητήσιμη . Περασα πολυ καλύτερα ούτε πολυ μπλα μπλα ούτε τουπέ . Συγκροτημένη κοπελα με οκ μασαζ .:hi:

Η Ζωή μέχρι που φτάνει;
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Το αρτ ρε παιδιά σε τι φάση είναι?
Επίσης από royalκςμμια πρόταση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom