Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (13 μέλη και 52 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246
Γνωρίζει κάποιος τι παίζει με αυτούς
IMG_3220.jpeg
όντως τώρα ;
 

brin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
152
Πόντοι
280
Με ωραιο τρόπο σχεδόν όλες προχωρούν από το 1ο η 2ο ραντεβού .
Η ουσία είναι στο μυαλο να υπάρχει πρώτα το ότι πάω για μασαζ κ αν η κοπελα νιώσει άνετα μπορεί να προχωρήσει η φάση και όχι το πάω να πιέσω μια μασατζου μπας κ πηδήξω .

Όποιος πάει απευθείας για πήδημα σε τέτοια ραντεβού το έχει χάσει το παιχνίδι από τα αποδυτήρια
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.506
Πόντοι
1.056
Ναι αλλα αυτος εχει μιλησει μαζι τους για δουλεια, εχουν το τηλεφωνο του, μπορει να εχουν τη φατσα του. Αν πει "ειναι το ταδε γραφειο" μπορει να στοχοποιηθει.
Ενω τωρα που το "φωτογραφίζει", εεεε;;; Δεν εχει στοχοποιηθεί καθόλου!!!!
Η περιγραφή που δίνει πάντως ο τύπος , μοιάζει για τα μαγαζιά του (massagio hamam)
Γνωρίζει κάποιος τι παίζει με αυτούς
IMG_3220.jpeg
Tίποτα φίλε, origami φτιάχνουν. Σου ζητάμε συγνώμη που σε ξυπνήσαμε... δεν θα το ξανακάνουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

dimitrisgk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
237
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
301
Μάγκες ξέρεις κανεις για αυτό το μαγαζί τι παίζει;

Με έχει καυλωσει μόνικα

 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Μάγκες ξέρεις κανεις για αυτό το μαγαζί τι παίζει;

Με έχει καυλωσει μόνικα

Κατηγορία osmose το μαγαζί...
Έχω δοκιμάσει με Μόνικα,η οποία ήταν και στο osmose στο παρελθόν για πολύ λίγο απ' ότι μου είπε.
Μολδαβία καταγωγή, όμορφο κοριτσάκι (όχι σαν τη φωτογραφία/σε καμία περίπτωση) Πολύ αδύνατη,σχεδόν ανορεκτική θα έλεγα.Απο υπηρεσίες : καθόλου γνώσεις μασάζ,ένα χάδι απλά και μόνο για να περάσεις στο επόμενο στάδιο πολύ γρήγορα.Ευγενικη και χαμογελαστή το μόνο που σώζει την ανύπαρκτη επικοινωνία γιατί δεν μιλάει ελληνικά σχεδόν καθόλου.
 

dimitrisgk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
237
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
301
Κατηγορία osmose το μαγαζί...
Έχω δοκιμάσει με Μόνικα,η οποία ήταν και στο osmose στο παρελθόν για πολύ λίγο απ' ότι μου είπε.
Μολδαβία καταγωγή, όμορφο κοριτσάκι (όχι σαν τη φωτογραφία/σε καμία περίπτωση) Πολύ αδύνατη,σχεδόν ανορεκτική θα έλεγα.Απο υπηρεσίες : καθόλου γνώσεις μασάζ,ένα χάδι απλά και μόνο για να περάσεις στο επόμενο στάδιο πολύ γρήγορα.Ευγενικη και χαμογελαστή το μόνο που σώζει την ανύπαρκτη επικοινωνία γιατί δεν μιλάει ελληνικά σχεδόν καθόλου.
Όσον αφορά το επόμενο στάδιο πως ήταν φίλε; Αξίζει; Ποσό επιπλέον από το απλό πήρε;
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Προσεχε μη σε σκουπισει κ σενα χαχα αμα ο.ανρθωπος ειναι αργοσχολος εε...
Πρεπει να ξεπερασεις την εμμονη σου μαζι μου.Αμα θες να σου περασω ενα χερι το βρωμικο κωλαρακι σου απλα ζητα το ευθεως μπορει και να πω ναι
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Όσον αφορά το επόμενο στάδιο πως ήταν φίλε; Αξίζει; Ποσό επιπλέον από το απλό πήρε;
60€ + 50€ ( παραπάνω ήθελε,με παζάρια φουλ+50€)
Τώρα αν άξιζε,όχι δεν θα μου μείνει αξέχαστη, στούντιοκοριτσο.
Δεν ήταν κακη εμπειρία αλλά δεν θα ξανά έπαιρνα
 

dimitrisgk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
237
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
301
Αλλά φουλ φωτοσοπ Ε; Όποτε υποψιάζομαι κ Φαίη θα παίζει πολύ φωτοσοπ…
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Όταν λες βρωμιαρα αδερφέ; Κ ποσό πάει το μαλλί;;
ε ας πουμε οταν μια κοπελα εχει κανει μπανιο την κρεμα ειναι ενα πρωτο red flag, καλυπτει κατι.Επισης δεν εκανε μπανιο μαζι μου, ουτε πριν ουτε μετα. 150 εδωσα συνολο
 

dimitrisgk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
237
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
301
ε ας πουμε οταν μια κοπελα εχει κανει μπανιο την κρεμα ειναι ενα πρωτο red flag, καλυπτει κατι.Επισης δεν εκανε μπανιο μαζι μου, ουτε πριν ουτε μετα. 150 εδωσα συνολο
Με κάλυψες αδερφέ ευχαριστώ!
 

Σταυρο76

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Kαλησπερα σε όλους. Είμαι καινούργιος εδώ. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία με την Δανάη από Joy? Και η νινα μου φαίνεται καλή. Ευχαριστώ
 

natura

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
201
Πόντοι
280
Δεν τις έχω πάρει όλες, απάντησα κατά αυτόν τον τρόπο καθώς είναι δεδομένο ότι από το συγκεκριμένο πρακτορείο όλες προχωράνε.
Εμπειρία από Τζοάννα έχω.Δηλώνει Ιταλίδα,φινετσατη γκόμενα θα τη χαρακτήριζα, πάνω από 30, πλησιάζει τα 40 θεωρώ,πλαστικό βυζί,φοράει κ το γυαλακι της θυμίζει τσόντα φάση,πίπα με σκούφο κ μου ζήτησε 30 για χέρι,50 για καλαμάκι κ 70 για μπριζόλα.Σχετικά τίμια αλλά δε θα τη ξανασυναντουσα.

Στο πρώτο κομμάτι αυτό το μασάζ αξίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom