Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206
Και στο ΙΝΣΤΑ danae_massage_ :kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark:
Καταρχήν καλώς ήρθες, χαρήκαμε. Αλλά αφού μας κράζεις πως από δω? (Η παρακάτω φώτο από το Fb σου)!

11111111.jpg
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλο ΣΚ σε ολους με υγεια και χαρα σε ολα τα μελη !

Να σας ενημερωσω οτι απο Δευτερα ξεκινανε νεες θεραπευτριες μασερ
προσφεροντας ολα τα ειδη μασαζ με 60 ευρώ / ωρα

VIP MASSAGE

698 0 280 270 ( ΤΗΛ / VIBER )


Μασάζ 4 Χέρια

Jacuzzi Massage

Body to Body Massage

Foot Massage

ΜΑΣΑΖ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΘΗΝΑ - MASSAGE ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Κυριακή είμαστε Κλειστά !
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
εχω δοκιμασει 2-3 φορες να κανονισω, πολυ δυσκολη σε ωραριο/περιοχες. τελευταια φορα που επιχειρησα μου απαντησε μετα απο 2 μερες με κατι ακυρο τυπου καρδουλα και εκτοτε δεν ξαναεπιχειρησα.για να χει τοση πελατεια που να μην προλαβαινει δεν καταλαβαινω γιατι επιδιωκει νεους πελατες σε ενα site που κραζει κατα τα αλλα(οχι οτι εχει αδικο αλλα λιγο σαν τη διαφημιση του Jumbo)
 

PANALOUK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Kαλησπερα.ειμαι τελείως νέος στο forum.σκεφτομαι να πάρω την Μαριάννα από osmose.εχεις κάνεις εμπειρία?
 

Palamokratwr

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Μύστες κάποιο νέο για ΤΑΝΤΡΑ ΖΟΕ που την βρίσκουμε?
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Ισχυει..δοκιμάστηκε από royal είναι εξαιρετική..πήρα τηλ για όποιον ενδιαφέρεται δουλεύει και μόνη της της μέρες που δεν δουλεύει στο ροιαλ..
Υπάρχει κανείς που να έλαβε το τηλ της από τον τύπο ? Και αν ναι μπορεί να μου το στείλει?

Ευχαριστώ
 

Smoothly

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εχω δοκιμασει 2-3 φορες να κανονισω, πολυ δυσκολη σε ωραριο/περιοχες. τελευταια φορα που επιχειρησα μου απαντησε μετα απο 2 μερες με κατι ακυρο τυπου καρδουλα και εκτοτε δεν ξαναεπιχειρησα.για να χει τοση πελατεια που να μην προλαβαινει δεν καταλαβαινω γιατι επιδιωκει νεους πελατες σε ενα site που κραζει κατα τα αλλα(οχι οτι εχει αδικο αλλα λιγο σαν τη διαφημιση του Jumbo)
Για τη δυσκολία και το τουπέ το έχω καταλάβει, ψάχνω όμως να βρω και εάν αξίζει τον κοπο
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Είπα να δοκιμάσω από secret massage Λουίζα. Καμία σχέση οι φωτογραφίες που έχουν στο site με την κοπέλα που είδα. Πολύ μεγάλη κοιλιά, ξεχειλωμένο σώμα, ανύπαρκτο μασάζ. Μιλάμε για αναλογίες ταλαιπωρημένης πενηντάρας. Με το που μπαίνει αρχίζει τον τιμοκατάλογο και τα mind games τύπου «όταν λέει κάτι ο πελάτης στο γραφείο από πριν, αυτό το πρόγραμμα πρέπει να γίνει» ή «από τη στιγμή που ήρθα πρέπει να πληρωθώ», χωρίς να την εκφράσω κάποια αντίρρηση και λες και τα γραφεία και οι ίδιες λειτουργούν σε πλαίσιο νομιμότητας... Αλλά ας μην πάμε παραπέρα... Πολλά δερματικά σημάδια σε διάφορα σημεία του σώματος. Δεν το κρίνω φυσικά αν η κοπέλα έτσι γεννήθηκε αλλά δυστυχώς δε μου φάνηκε πως είναι από αυτό . Η κοπέλα από πίσω είναι κυριολεκτικά σαν να την έχει τρυπήσει καλάσνικοφ από πάνω προς τα κάτω με μαύρες κηλίδες. Προσέχετε συναγωνιστές. Το σπορ αυτό δεν είναι τόσο αθώο. Και φυσικά δεν τη συστήνω γιατί δεν έχει ιδέα από μασάζ, καθώς και για όλα τα υπόλοιπα. Τίμημα 80Ε. για nuru, με εσώρουχα. Αν έμενα ικανοποιημένος θα προχωρούσα και σε κάτι ακόμα. Ωστόσο, όταν είδα τα υπόλοιπα φυσικά της είπα να σηκωθεί να φύγει, χωρίς τίποτα παραπάνω. Ευκαιρία να βάλω ένα ακόμα Χ και να προειδοποιήσω από το forum για τα υπόλοιπα.
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Υπάρχει κανείς που να έλαβε το τηλ της από τον τύπο ? Και αν ναι μπορεί να μου το στείλει?

Ευχαριστώ
Μπα φιδεμπορας μάλλον ο τύπος … δυο φορές του έστειλα μνμ … τίποτα
 

Danaemassage

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
Καταρχήν καλώς ήρθες, χαρήκαμε. Αλλά αφού μας κράζεις πως από δω? (Η παρακάτω φώτο από το Fb σου)!

11111111.jpg
Καλησπέρα αγαπητέ. Δεν καταλαβαίνω γιατί θίχτηκες και πήρες προσωπικά τόσο το ποστ μου.
Είναι πασίγνωστο άλλωστε ότι σε όλα τα site υπάρχουν και τα άτομα που δεν αξίζουν την προσοχή όχι μόνο την δική μου Αλλά κανενός. Δεν είναι όλα τα δάχτυλα τα ίδια και αυτό ισχύει για όλα τα πράγματα.με πολύ αγάπη
 

Danaemassage

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
εχω δοκιμασει 2-3 φορες να κανονισω, πολυ δυσκολη σε ωραριο/περιοχες. τελευταια φορα που επιχειρησα μου απαντησε μετα απο 2 μερες με κατι ακυρο τυπου καρδουλα και εκτοτε δεν ξαναεπιχειρησα.για να χει τοση πελατεια που να μην προλαβαινει δεν καταλαβαινω γιατι επιδιωκει νεους πελατες σε ενα site που κραζει κατα τα αλλα(οχι οτι εχει αδικο αλλα λιγο σαν τη διαφημιση του Jumbo)
Απλά να σου πω ότι πολλοί πελάτες μου είναι μέλη η απλοί αναγνώστες του μπου.συνεπωσ αυτό σημαίνει ότι δε σας βάζω όλους στο ίδιο καλάθι.στο ποστ μου φαίνεται ότι μιλάω για συγκεκριμένο περιστατικό. Γτ πρέπει να εξηγώ τα αυτονόητα?Τέλος εδώ :kiss-mark:
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Ενημερωση για το γραφειο Royal massage. Την πρωτη φορα που επικοινωνησα με το γραφειο εστειλα μηνυμα και στα δυο κινητα , Το ενα σε viber και το αλλο σε whatsapp. Μετα απο αρκετη ωρα μου απαντησαν σχεδον ταυτοχρονα και τα δυο. Τελικα μιλησα με το viber. Χθες εστειλα παλι μηνυμα και ρωτησα ποιες ημερες εργαζεται η Μελινα για να την καλεσω. Δεν μου απαντησε. Ουτε και σημερα. Εστειλα λοιπον στο αλλο τηλ με το ιδιο ερωτημα και ιδου η απαντηση. " Σας εχουμε ξαναπει και πριν λιγο καιρο. Μιλατε ηδη με τον αλλο αριθμο του γραφειου που σας εχει εξυπηρετησει ηδη μια φορα. Οποτε καλο ειναι να μιλατε με τον συναδελφο. Σας ευχαριστω"..Ξαναεγραψα λοιπον ευγενικα οτι ο συναδελφος δεν μου απαντησε, δεν θελω να ξαναεπικοινωνησω μαζι του και να μου απαντησει στο ερωτημα . Ιδου η απαντηση" Δεν προκειται να απαντηθει το ερωτημα πολυ απλα γιατι δεν ξερουμε ποιες μασεζ δουλευουν τις επομενες μερες και τι ωρες...αν δεν με ικανοποιει ο τροπος που εξυπηρετει η επιχειρηση δεν ειμαι αναγκασμενος να ειμαι πελατης, το γραφειο εχει συγκεκριμενο τροπο με τον οποιο δουλευει και υπαρχουν συγκεκριμενοι κανονες..οποτε ειτε τους αποδεχομαι και ειμαι πελατης ειτε τους απορριπτω και δεν ειμαι...Αν εσεις βγαλατε συμπερασμα ...πες τε το και σ εμενα....
Φυσικα θα ριξω μαυρο στο γραφειο.....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.120
Πόντοι
456
Μπα φιδεμπορας μάλλον ο τύπος … δυο φορές του έστειλα μνμ … τίποτα
Mήπως το κόλπο ήτανε τελικά με δόλωμα την Μιλάνα-Μελίνα να μπούμε όλοι και να ψαχτούμε σε αυτό το νέο μπουρδελάκι και να διαλέξουμε ενόψει αοριστίας περι Μελίνας κάποια άλλη ; αν ναι υποκλίνομαι!!!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Καλώς την . Αφού έκανες το δύσκολο βήμα (την αρχή), δώσε και καμιά πληροφορία...

Δούλευε στο vip μέχρι πέρυσι κάποια στιγμή με κακές κριτικές και ωραία φατσουλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom