Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
εχει γραφτει παλιοτερα οτι προκειται περι καριολας
Καριολα= αυτη που ειναι λαδι λαδι και τηγανητα τιποτα.βλεπεις αλλα δε πιανεις κοινως
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

Paladinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι καινούριος εδώ.
Πριν λίγο καιρό ήθελα αθήνα να κάνω μασάζ λόγο γυμναστικής στο σπίτι και δεν ήξερα τι παίζει με αυτά, μέχρι που με μύησε και με πονήρεψε μια θεία που πήρα για αθλητικό μασάζ.
Από τότε η αλήθεια είναι ότι το ζητάω που και που αλλά δεν έχω επαφή με ποια κοπέλα να φωνάξω που να είναι τίμια και να μην κοροιδεύει για να παίρνει χρήματα.
Έχετε κάτι να προτείνετε, γιατί βλέπω πολλοί εδώ είναι μεγάλοι μύστες στον κλάδο! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

jmu

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Kαλησπέρα συναγωνιστές. Μια ψηλή μελαχρινή Έλενα από JΟΥ ξέρουμε κάτι?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Kαλησπερα συναγωνισται. Επαιξα μπαλιτσα με τα στανταρακια μου απο βελβετ Κιαρα και Αλεξανδρα ( η οποια κανει και εξαιρετικο μασαζ ) και καρολινα βραζιλιανα που παιζει μπαλα ανεξαρτητη.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.118
Πόντοι
456
Kαλησπερα συναγωνισται. Επαιξα μπαλιτσα με τα στανταρακια μου απο βελβετ Κιαρα και Αλεξανδρα ( η οποια κανει και εξαιρετικο μασαζ ) και καρολινα βραζιλιανα που παιζει μπαλα ανεξαρτητη.
έχεις χάσει την αξιοπιστία σου εδώ και χρόνια!
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος που είναι η Χρυσάννα από το Deluxe η μήπως έχει κάποιο τηλέφωνο? Ευχαριστώ !!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Καλησπέρα ξέρουμε που έχει πάει η Μαίρη από το empire massage ??
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Την βρηκα. Ειναι στο massage royal με το ονομα Μιλενα. Εργαζεται 3 ημερες την εβδομαδα.
Ισχυει..δοκιμάστηκε από royal είναι εξαιρετική..πήρα τηλ για όποιον ενδιαφέρεται δουλεύει και μόνη της της μέρες που δεν δουλεύει στο ροιαλ..
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Ισχυει..δοκιμάστηκε από royal είναι εξαιρετική..πήρα τηλ για όποιον ενδιαφέρεται δουλεύει και μόνη της της μέρες που δεν δουλεύει στο ροιαλ..
καλησπέρα φίλος...εχεις πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom