Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
οντως είναι αυτή που έβαλες φίλε Βασίλη περιστέρι .Είναι και κομμώτρια όπως ανεφερε και ο Ερρίκος (είδα φωτο της από το φεισμπουκ ).Να είστε και οι δυο καλά
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες!!
Ξένια από Royal: Body to body υψηλού επιπέδου, αλλά ζήτησε +60 για φραπέ, ειχα ξεμείνει απο μετρητά , μονο 30 εχω της είπα και δεν δέχτηκε....
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Καλησπέρα παίδες!!
Ξένια από Royal: Body to body υψηλού επιπέδου, αλλά ζήτησε +60 για φραπέ, ειχα ξεμείνει απο μετρητά , μονο 30 εχω της είπα και δεν δέχτηκε....
Αν δε δέχτηκε να φτιάξει φραπέ με 30 να πάει να πνίγει
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Καλησπέρα παίδες!!
Ξένια από Royal: Body to body υψηλού επιπέδου, αλλά ζήτησε +60 για φραπέ, ειχα ξεμείνει απο μετρητά , μονο 30 εχω της είπα και δεν δέχτηκε....
Ευτυχώς που είχες ξεμείνει από μετρητά παίκτη :sunglasses:
Από 1-2 φωτογραφίες δεν φαίνεται φοβερή εμφανισιακά, πώς είναι;
Επίσης, body2body full γυμνή ή με μαγιώ;
Ευχαριστούμε!
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
34
Like
2.267
Πόντοι
2.390
Καλησπέρα παίδες!!
Ξένια από Royal: Body to body υψηλού επιπέδου, αλλά ζήτησε +60 για φραπέ, ειχα ξεμείνει απο μετρητά , μονο 30 εχω της είπα και δεν δέχτηκε....
Απαραδεκτη. Τι νομιζει οτι ειναι το χερι της οταν αλλες με 50 νοικιαζουν ολοκληρο αιδειο
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
118
Πόντοι
0
Συναντηση με την ελενα την κομμωτρια απ το περιστερι.
Οι φωτο ειναι οντως παλιεςκαι επεξεργασμενες ,αν δεν εχετε προβλημα με την ηλικια ειναι κομπλε απο σεβις τα σπαει!!!!!
προσφερει απλο στα 50 με εκτονωση b2bστα 80με πιπα και φουλ στα 100.
Κορμι για την ηλικια της καλο βυζι 2.5αρι
Ξεκινησε αθλητικο αρκετα καλο κανει σε πλατη αυχενα ποδια διατασεις ολα αυτα με σωρουχα τα οποια βγαζει οταν περνα σρο ερωτικο κομματι που ειναι πολυ δυνατο .
Ξεκιναει με τριψιματα τα βυζια της απ τους προσαγωγους τ αρχιδια και ανεβαινει προς τα πανω αρκετα καυλωτικο εγκεφαλικο μασαζ.
Στη συνεχεια με γυρισε ανασκελα ετριβε το μουνι της πανω μου στο πουτσο, τ αρχιδια ,και συνεχισε με το να τριβει τηα βυζια της στο πουτσο κανει ισπανικη και κανει πολυ ωραια πιπα .
Γενικα κανει πολυ καλο παιχνιδι τριβει βυζια κωλο και μουνι πανω σου με τελειωσε με πιπα δε προλαβα να τη γαμησω .
κοστος 80 ευρω !!!!
φίλε μου ηλικία; γιατί στην αγγελία λέει 20 χρόνια προϋπηρεσία. μην είναι 2 βήματα από σύνταξη
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
παιδες για βικτωρια/σοφια απο senses ξερουμε κατι?
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Ευτυχώς που είχες ξεμείνει από μετρητά παίκτη :sunglasses:
Από 1-2 φωτογραφίες δεν φαίνεται φοβερή εμφανισιακά, πώς είναι;
Επίσης, body2body full γυμνή ή με μαγιώ;
Ευχαριστούμε!
Οπως στις φωτο και στην πραγματικότητα. Μόνο με το στριγκάκι εμεινε αλλά ηταν σαν να μη φόραγε τίποτα!
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
68
Like
108
Πόντοι
0
Συναντηση με την ελενα την κομμωτρια απ το περιστερι.
Οι φωτο ειναι οντως παλιεςκαι επεξεργασμενες ,αν δεν εχετε προβλημα με την ηλικια ειναι κομπλε απο σεβις τα σπαει!!!!!
προσφερει απλο στα 50 με εκτονωση b2bστα 80με πιπα και φουλ στα 100.
Κορμι για την ηλικια της καλο βυζι 2.5αρι
Ξεκινησε αθλητικο αρκετα καλο κανει σε πλατη αυχενα ποδια διατασεις ολα αυτα με σωρουχα τα οποια βγαζει οταν περνα σρο ερωτικο κομματι που ειναι πολυ δυνατο .
Ξεκιναει με τριψιματα τα βυζια της απ τους προσαγωγους τ αρχιδια και ανεβαινει προς τα πανω αρκετα καυλωτικο εγκεφαλικο μασαζ.
Στη συνεχεια με γυρισε ανασκελα ετριβε το μουνι της πανω μου στο πουτσο, τ αρχιδια ,και συνεχισε με το να τριβει τηα βυζια της στο πουτσο κανει ισπανικη και κανει πολυ ωραια πιπα .
Γενικα κανει πολυ καλο παιχνιδι τριβει βυζια κωλο και μουνι πανω σου με τελειωσε με πιπα δε προλαβα να τη γαμησω .
κοστος 80 ευρω !!!!
αφηνει να τελειωσεις στο στομα της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom