Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
34
Like
2.267
Πόντοι
2.390

Nikisim_23

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
62
Like
64
Πόντοι
0
ξέρει κανείς που βρίσκεται η μιλάνα απο deluxe?
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Δεν την ξέρω και όμως! Στείλε αν θες λίγο υλικό ...
Θα σου στείλω ...δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,πολυ μέτριας εμφάνισης... προφανώς έχει πέσει η δουλειά της λόγω παλαιότητας και γίνεται προσπάθεια να ανέβει.Εξου και τόσο θέμα από χθες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zak_$

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
ξέρει κανείς που βρίσκεται η μιλάνα απο deluxe?
Κάποιοι είπανε για royal... εμένα δεν μου την έχουν στείλει ποτέ διαθέσιμη από εκεί..και χθές είχα επικοινωνία με το γραφείο .
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Συναντηση με την ελενα την κομμωτρια απ το περιστερι.
Οι φωτο ειναι οντως παλιεςκαι επεξεργασμενες ,αν δεν εχετε προβλημα με την ηλικια ειναι κομπλε απο σεβις τα σπαει!!!!!
προσφερει απλο στα 50 με εκτονωση b2bστα 80με πιπα και φουλ στα 100.
Κορμι για την ηλικια της καλο βυζι 2.5αρι
Ξεκινησε αθλητικο αρκετα καλο κανει σε πλατη αυχενα ποδια διατασεις ολα αυτα με σωρουχα τα οποια βγαζει οταν περνα σρο ερωτικο κομματι που ειναι πολυ δυνατο .
Ξεκιναει με τριψιματα τα βυζια της απ τους προσαγωγους τ αρχιδια και ανεβαινει προς τα πανω αρκετα καυλωτικο εγκεφαλικο μασαζ.
Στη συνεχεια με γυρισε ανασκελα ετριβε το μουνι της πανω μου στο πουτσο, τ αρχιδια ,και συνεχισε με το να τριβει τηα βυζια της στο πουτσο κανει ισπανικη και κανει πολυ ωραια πιπα .
Γενικα κανει πολυ καλο παιχνιδι τριβει βυζια κωλο και μουνι πανω σου με τελειωσε με πιπα δε προλαβα να τη γαμησω .
κοστος 80 ευρω !!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Συναντηση με την ελενα την κομμωτρια απ το περιστερι.
Οι φωτο ειναι οντως παλιεςκαι επεξεργασμενες ,αν δεν εχετε προβλημα με την ηλικια ειναι κομπλε απο σεβις τα σπαει!!!!!
προσφερει απλο στα 50 με εκτονωση b2bστα 80με πιπα και φουλ στα 100.
Κορμι για την ηλικια της καλο βυζι 2.5αρι
Ξεκινησε αθλητικο αρκετα καλο κανει σε πλατη αυχενα ποδια διατασεις ολα αυτα με σωρουχα τα οποια βγαζει οταν περνα σρο ερωτικο κομματι που ειναι πολυ δυνατο .
Ξεκιναει με τριψιματα τα βυζια της απ τους προσαγωγους τ αρχιδια και ανεβαινει προς τα πανω αρκετα καυλωτικο εγκεφαλικο μασαζ.
Στη συνεχεια με γυρισε ανασκελα ετριβε το μουνι της πανω μου στο πουτσο, τ αρχιδια ,και συνεχισε με το να τριβει τηα βυζια της στο πουτσο κανει ισπανικη και κανει πολυ ωραια πιπα .
Γενικα κανει πολυ καλο παιχνιδι τριβει βυζια κωλο και μουνι πανω σου με τελειωσε με πιπα δε προλαβα να τη γαμησω .
κοστος 80 ευρω !!!!
Ποια είναι αυτή υπάρχει αγγελία?
 

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
648
Κριτικές
29
Like
4.402
Πόντοι
2.836
Τελευταία τροποποίηση:

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Προβολή συνημμένου 951384
Αν χτυπήσεις τηλ στο γκουκλ και πας στην σελίδα στο φουμπου μάλλον αυτή είναι....
Στο περίπου...
Έχω και πολύ χειρότερη φωτό αλλά από ευγένεια δε θέλω να την ανεβάσω.Στα ραντεβού βέβαια έρχεται βαμμένη/περιποιημένη
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Στο περίπου...
Έχω και πολύ χειρότερη φωτό αλλά από ευγένεια δε θέλω να την ανεβάσω.Στα ραντεβού βέβαια έρχεται βαμμένη/περιποιημένη
Όταν λες έρχεται? Ήρθε σπίτι σου? Σε χοτελ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom