Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Ακριβώς όποιος έχει τα δίνει πάντως για μένα άξιζε πολύ και έτσι όπως ήμουνα εκείνη τη στιγμή... Τα έδωσα στο εικοσάχρονο...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Εμεις φταιμε που πανω στις καβλες μας ενδιδουμε σε αυτες που μας βγαζουν τιμοκαταλογους.....Πριν απο καιρο εδιωξα μια που εβγαλε τιμοκαταλογο στα πρωτα 5 λεπτα........
Την επομενη μερα ηρθε αλλη....και προχωρησε σε καλαμακι χωρις να βγαλει τιμοκαταλογο.....της εδωσα +70 .......εκτιμησα οτι το εκανε με ευχαριστηση χωρις να ξερει τι θα της εδινα στο τελος.......
Έτσι ναι ρε φίλε αν γουστάρες να τα δώσεις!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα σας τελικά δοκίμασα Στέλλα από κρυστάλ πίπινακι 20 χρόνων αδύνατο κορμί και πολύ όμορφη ξεκινήσαμε το μασαζάκι και καταλήξαμε σε Καλαμάκι... Μου ζήτησε + 50 βέβαια τα έδωσα γιατί είχα γίνει τούρμπο...
Εγώ πάντως δεν κατάφερα να γίνω τούρμπο. Λίγο η άτεχνη φραπεδιά, λίγο η αξυρισιά, λίγο το «έξτρα αυτό, έξτρα το άλλο». Προσπαθεί αλλά θέλει δουλειά ακόμα. Ειδικά στο κομμάτι του αισθησιασμού.
 

kathigiths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Εμεις φταιμε που πανω στις καβλες μας ενδιδουμε σε αυτες που μας βγαζουν τιμοκαταλογους.....Πριν απο καιρο εδιωξα μια που εβγαλε τιμοκαταλογο στα πρωτα 5 λεπτα........
Την επομενη μερα ηρθε αλλη....και προχωρησε σε καλαμακι χωρις να βγαλει τιμοκαταλογο.....της εδωσα +70 .......εκτιμησα οτι το εκανε με ευχαριστηση χωρις να ξερει τι θα της εδινα στο τελος.......
ελα ρε, λιγα εδωσες
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Εγώ πάντως δεν κατάφερα να γίνω τούρμπο. Λίγο η άτεχνη φραπεδιά, λίγο η αξυρισιά, λίγο το «έξτρα αυτό, έξτρα το άλλο». Προσπαθεί αλλά θέλει δουλειά ακόμα. Ειδικά στο κομμάτι του αισθησιασμού.
Είναι μικρή ακόμα θά μάθει πώς γίνονται όλα η αλήθεια είναι όμως ότι εγώ πέρασα ωραία...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
H Tζοάννα που στέλνει το delux τελευταία, λογικά με βάση την φωτό δεν πρέπει να είναι αυτή που είχε το Velvet , ξέρουμε κάτι παραπάνω ;
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Για τις τιμές πάντως, εάν παραμείνουν εκεί σε λίγο θα σταματήσει το trend.... γιατί δεν μπορεί να σου βγαίνει ένα τελικό ποσό γύρω στα 120-140/ώρα + ξενοδοχείο, όταν αυτή είναι και η τιμή στα CG. Εγώ προτιμώ το μασαζ γιατί είναι πιο amateur φάση, δεν ξέρεις τι θα γίνει (σιγά σιγά παύει αυτό να ισχυεί βέβαια :grin::cheesy:), όμως στα CG ξέρεις ότι θα έχεις 1 ώρα ωφέλιμη και χωρίς τα πολλά-πολλά και συνήθως περνάς καλύτερα... Οπότε θα πας μια-δυο φορές με μία μασαζοκοπέλα και μετά το αφήνεις.... Και αφού από εδώ και από αλλόυ πλέον οι υπηρεσίες είναι λίγο-πολύ γνωστές, αυτές πρέπει να είναι σταθερές σε κάθε πελάτη... Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 40 ευρώ διαφορά...
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Και για να μην παρεξηγηθώ, από την άλλη νομίζω επίσης ότι είναι λάθος να κράζουν μερικοί αυτούς που λένε ότι έδωσα tip τόσα και τόσα, λέγοντας ότι δίνεις πολλά, χαλάς την αγορά κλπ. Κουμάντο στην τσέπη του καθενός κάνει ο ίδιος και κανένας άλλος, και εάν θέλω εγώ π.χ. να αφήσω στο εστιατόριο tip το +10% ή το +30% του λογαριασμού αυτό αφορά εμένα. Με τόσες κοπέλες διαθέσιμες, οι τιμές δεν μένουνε ψηλά από τους 50-100 τύπους που θα δώσουν πχ τα +80 αλλά από τους 500 που θα δώσουν τα +40
 

James1985

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
48
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπέρα παλικάρια και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους με υγεία. Μια Λένα από vip μελαχρινή ωραίο κορμί έχει κανείς εμπειρία μέχρι που φτάνει ?? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Και για να μην παρεξηγηθώ, από την άλλη νομίζω επίσης ότι είναι λάθος να κράζουν μερικοί αυτούς που λένε ότι έδωσα tip τόσα και τόσα, λέγοντας ότι δίνεις πολλά, χαλάς την αγορά κλπ. Κουμάντο στην τσέπη του καθενός κάνει ο ίδιος και κανένας άλλος, και εάν θέλω εγώ π.χ. να αφήσω στο εστιατόριο tip το +10% ή το +30% του λογαριασμού αυτό αφορά εμένα. Με τόσες κοπέλες διαθέσιμες, οι τιμές δεν μένουνε ψηλά από τους 50-100 τύπους που θα δώσουν πχ τα +80 αλλά από τους 500 που θα δώσουν τα +40
Συμφωνώ μαζί σου... Ο καθένας στην τσέπη του κάνει ότι θέλει και αφήνει ότι θέλει..
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές εμπειρία από attica το γραφείο πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό...
Αλλά το κομοδίνο που μου ήρθε ήταν ανεπανάληπτο μέσα στην ξινίλα και δεν έκανε τίποτα... Όνομα της Μαριάννα....
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Ναι ίσως... Τέλος πάντων έχει κανένας καλή γνώμη για κάποια για ένα καλό φραπεδακι και μετά Καλαμάκι.... Κατά προτίμηση μικρές ηλικίες...
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom