Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (15 μέλη και 49 επισκέπτες)

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Καλησπεριζω τους πάντες... Νέος μέλος εδώ, παλιό στο μασάζ. Δε θα κουράσω πολύ, ψάχνω κάτι πολυ συγκεκριμένο, για το οποίο προσπάθησα μόνος εδώ και μέρες αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα να βγάλω ακρη. Μια μελαχρινη ρε παίδες που είχε το joy... με πολύ μακρύ μαύρο μαλλί, δε θυμάμαι όνομα, μια φορά έχω κάνει μαζί της. Δυστυχώς το γραφείο δε συνεργάζεται, έστω όνομα να μου πει για να την αναζητήσω.. Δε καταλαβαίνουν λένε σε ποια αναφέρομαι, έχουν περάσει πολλές μελαχρινες. Πιθανόν να έχουν δίκιο. Αν ξέρει κάποιος πραγματικά θα με εξυπηρετήσει.
Υ. Γ Έχω στείλει και σε άλλα γραφεία αλλά οι αλλαγμενες φώτο και τα ονόματα δημιουργούν σύγχυση.

είναι σαν να πηγαίνεις σε μια αίθουσα γεμάτη γυναίκες και να ψάχνεις μια Μαρία. Νομίζω ότι το ερώτημα σου είναι λίγο άτοπο. Άσε που αυτές αλλάζουν συνέχεια ονόματα. Πάντως καλή τύχη στην αναζήτηση σου.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Καλησπεριζω τους πάντες... Νέος μέλος εδώ, παλιό στο μασάζ. Δε θα κουράσω πολύ, ψάχνω κάτι πολυ συγκεκριμένο, για το οποίο προσπάθησα μόνος εδώ και μέρες αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα να βγάλω ακρη. Μια μελαχρινη ρε παίδες που είχε το joy... με πολύ μακρύ μαύρο μαλλί, δε θυμάμαι όνομα, μια φορά έχω κάνει μαζί της. Δυστυχώς το γραφείο δε συνεργάζεται, έστω όνομα να μου πει για να την αναζητήσω.. Δε καταλαβαίνουν λένε σε ποια αναφέρομαι, έχουν περάσει πολλές μελαχρινες. Πιθανόν να έχουν δίκιο. Αν ξέρει κάποιος πραγματικά θα με εξυπηρετήσει.
Υ. Γ Έχω στείλει και σε άλλα γραφεία αλλά οι αλλαγμενες φώτο και τα ονόματα δημιουργούν σύγχυση
Μήπως λές την Μαίρη?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Οχι όχι φιλαράκι.. . Την ξέρω την Μαίρη. Είχα κάνει αρκετές φορές μαζί της. Ψηλή είναι αυτή που λέω, πολύ πιο ψηλη από Μαίρη τουλάχιστον ... δυνατό, σφιχτό κορμί. Τα μάλλια της εφταναν στα οπίσθια της σχεδόν, άλλη θέα λέμε από πίσω.
Έλα ρε φίλε πρέπει να ήταν πολύ καλό!!! Θυμήσου όνομα μήπως την βρούμε. Δυστυχώς η Μαίρη χάθηκε και δεν έχω βρει κάτι να αξίζει από τοτε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Η μαιρη είναι απώλεια μεγαλη θεωρω.
Πολύ μεγάλη!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι όχι φιλαράκι.. . Την ξέρω την Μαίρη. Είχα κάνει αρκετές φορές μαζί της. Ψηλή είναι αυτή που λέω, πολύ πιο ψηλη από Μαίρη τουλάχιστον ... δυνατό, σφιχτό κορμί. Τα μάλλια της εφταναν στα οπίσθια της σχεδόν, άλλη θέα λέμε από πίσω.
Μήπως μια Βίκυ? Νομίζω είχε πολύ μακρύ μαλλί η συγκεκριμένη
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα φίλε. Η Στέλλα έχει κοντό μαλλί αν δε κάνω λάθος... Και η αλήθεια είναι ότι εγώ τουλάχιστον δεν θυμάμαι να ήταν ποτέ στο Joy. Αυτή που ψάχνω εγώ την είχα πάρει από το συγκεκριμένο γραφείο.
Μήπως Βίκυ? Θυμάμαι είχε πολύ μακρύ μαλλί η συγκεκριμένη
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Δεν έχω λάβει κάποια απάντηση οπότε είπα να ξαναστείλω. Πώς λέμε στην κοπέλα να μας κάνει μασάζ πχ στον καναπέ; Θα καταλάβει το νόημα ή υπάρχει άλλη προσέγγιση;
αδερφε στο δικο σου κρεβατι θα σου κανουν μασαζ, στρωσε μια πετσετα να μην γεμισει λαδια και τελειωσες.
γυμνος εννοειται
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
153
Like
431
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλε. Η Στέλλα έχει κοντό μαλλί αν δε κάνω λάθος... Και η αλήθεια είναι ότι εγώ τουλάχιστον δεν θυμάμαι να ήταν ποτέ στο Joy. Αυτή που ψάχνω εγώ την είχα πάρει από το συγκεκριμένο γραφείο.
Δεν έχει κοντό μαλλί η στέλλα φίλος.. ίσα ίσα είναι αρκετό μακρύ..!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Φίλε @nick77r σου είχα απαντήσει ήδη, πολύ πιο πάνω, δε ξέρω γιατί δεν εγκρίθηκε... Υπάρχει μια δυσκολία στη ροή των αναρτήσεων,προφανως επειδή είμαι νέο μέλος. Σ'ευχαριστώ για την βοήθεια, αλλά δεν παίζει καν η κοπέλα που μου λες...Ίσως στα δικά σου τα γούστα, δεκτό, από τα δικά μου απέχει πολύ.
Για δες μήπως είναι η Ζωή από το βελβετ. Αν θες σου στέλνω και φωτό
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Νομίζω πάντως ότι οι πιο δυνατές "θεραπεύτριες" είναι στο Hermes... κρίμα που είναι στα ΔΕΝ...
πφφφ.... αγαπούληδες θα πρέπει να γίνουμε δλδ???
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Νομίζω πάντως ότι οι πιο δυνατές "θεραπεύτριες" είναι στο Hermes... κρίμα που είναι στα ΔΕΝ...
πφφφ.... αγαπούληδες θα πρέπει να γίνουμε δλδ???
Όντως έχει δυνατά κορίτσια αλλά και εγώ έχω μάθει δεν προχωράνε στο παρασύνθημα...
 

gst007ath

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
576
Πόντοι
311
Καλησπέρα στους ειδήμονες του είδους. Πήρε το μάτι μου το masagestospiti. gr. Έχει κανείς πληροφορίες; ευχαριστώ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Ευστοχο φίλος, αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνω στο Βελβετ. Σ'ευχαριστώ πάντως
Κρίμα φίλε αν δεν την βρήκες και εκεί και άξιζε το κορίτσι. Μετά την αποχώρηση και της Μαιρουλας από Τζόι έχουμε αρκετές καλές απώλειες
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
153
Like
431
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας. Κάποιος άποψη για Ιζαμπέλα του βιπ ;;
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας τελικά δοκίμασα Στέλλα από κρυστάλ πίπινακι 20 χρόνων αδύνατο κορμί και πολύ όμορφη ξεκινήσαμε το μασαζάκι και καταλήξαμε σε Καλαμάκι... Μου ζήτησε + 50 βέβαια τα έδωσα γιατί είχα γίνει τούρμπο...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα σας τελικά δοκίμασα Στέλλα από κρυστάλ πίπινακι 20 χρόνων αδύνατο κορμί και πολύ όμορφη ξεκινήσαμε το μασαζάκι και καταλήξαμε σε Καλαμάκι... Μου ζήτησε + 50 βέβαια τα έδωσα γιατί είχα γίνει τούρμπο...
Τις καλομαθαινεται με +50!!! Μετά μην παραπονιομαστε για τις αυξήσεις!!!! Εγώ μέχρι +30 για καλαμάκι και αν θέλει αλλιώς πάμε παρακάτω...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Αφού του ΖΗΤΗΣΕ όπως λέει, τα έδωσε...Δεν πρότεινε εκείνος ποσό... πάνω στις κάβλες σε πιάνει η άλλη.. Η αγορά είναι ελεύθερη και όπου υπάρχει προσφορά υπάρχει και ζήτηση και το αντίστροφο. Την έχουμε εξαντλήσει αυτή την κουβέντα ''πολλά έδωσες'',, ''της κακομαθαίνουμε'' κλπ κλπ..

Για μένα ας δίνει ο καθένας ότι θέλει, εδώ είμαστε για να διαβάζουμε κριτικές - να ΑΛΛΗΛΟενημερωνόμαστε και ο καθένας να παίρνει τις αποφάσεις του για το τι θα δώσει - πού θα δώσει και πόσα.

(Καλοπροαίρετη η παράθεση μου πάντα) :hi:
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Εμεις φταιμε που πανω στις καβλες μας ενδιδουμε σε αυτες που μας βγαζουν τιμοκαταλογους.....Πριν απο καιρο εδιωξα μια που εβγαλε τιμοκαταλογο στα πρωτα 5 λεπτα........
Την επομενη μερα ηρθε αλλη....και προχωρησε σε καλαμακι χωρις να βγαλει τιμοκαταλογο.....της εδωσα +70 .......εκτιμησα οτι το εκανε με ευχαριστηση χωρις να ξερει τι θα της εδινα στο τελος.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom