Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
193
Like
98
Πόντοι
1
από βέλβετ ποιές προχωράνε σε καλαμάκι και μπριζόλα; παρακαλώ επικοινωνία με pm να ανταλλάξουμε πληροφορίες...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Μάλλον δεν κατάλαβες πως το είπα.. προφανώς και μας απασχολεί και γιαυτό τα γράφουμε.. αλλά επειδή πάντα διαφέρουν όλες καλό θα ήταν να προσέχουμε εμείς πρώτα για να μην δίνουμε περιθώρια..
σιγά βρε φίλε επειδή δεν δίνουμε το νούμερο που της κατέβηκε στο κεφάλι εκείνη την ώρα που θα μας βρούνε και σε χαντάκι !!!την στιγμή που πριν ξεκινήσει δεν μίλησε για ποσόν είναι στην διακριτική μας ευχέρεια του τι θα δώσουμε,αν δεν είναι είναι ευχαριστημένη και την ξανακαλέσουμε να το ξεκαθαρίσει απο την αρχή.
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Είχα τα ψυχολογικά μου σήμερα και είπα δεν κάνω ένα μασάζ να χαλαρώσω. Είχα βάλει στο μάτι την Δήμητρα από το Attica Massage αλλά ήταν κατειλημμένο το μωρό και μου πρότειναν την Ελίνα στην φωτό μου φάνηκε καλή και είπα ας κάνουμε την δοκιμή.
Μπαίνω δωμάτιο στέλνω μήνυμα ότι έφτασα και τσουπ μετά από 5 λεπτά χτυπά η πόρτα ανοίγω και αντικρίζω την κορασίδα-μιλφ- ωραία μάτια κορμί γυμνασμενο ξανθό μαλλί αλλά καμία σχέση με την φωτό όταν λέμε καμία σχέση μα καμία είναι μεγάλη 40+ στο νερό αν και δήλωσε 38 με καταγωγή από Αλβανία.
Κάνω ντους ξαπλώνω δεν μου ζήτησε λεφτά και ξεκινάμε μασάζ το οποίο ήταν σε επίπεδο ερασιτεχνικό δεν ξέρει εκεί λαδακι και τρίψιμο πλάτης απλά πράγματα. Γυρνάω από την καλή πλευρά πέταγα κάτι υπονοούμενα γελούσε δεν απαντούσε εγώ εντω μεταξύ χαιδευα διακριτικά πλατουλα μπουτακι κολαρακο και ήρθε η ώρα για το διαταυτα εκεί ζητήθηκε ο έξτρα οβολός της τάξεως των 50 ευρώ και επειδή ως γνωστόν με σηκωμένη την πουτσα ποτέ δεν σκέφτομαι έχω αυτό το πρόβλημα τις λέω οκ προχωρά όπου τελείωσε το μασάζ με τα χέρια στο τρίτο πόδι μου όχι κάτι ίδιαιτερο σαν την μαλάκια που βαράω μόνος μου δεν υπάρχει. Πεσαν οι καληνύχτες και γεια σας.
Και λέω πάλι μαλακια έκανα έδωσα 110 συν χοτελ 30 να μου τον παίξουν καλά να πάθω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
14
Like
4.536
Πόντοι
746
Έρρικα απο Osmose έχει δοκιμαστεί ...;
Εντυπώσεις και υπηρεσιες παρακαλώ...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201

Efera_ta_psaria

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, λίγο ετεροχρονισμένα, αλλά αυτή είναι η μέχρι τώρα εμπειρία μου στο Μασάζ κατ' οίκον...

Λάουρα από Massage joy: Όχι στα γούστα μου από κοντά, τσουπωτή, μασάζ ανύπαρκτο, 2ος γύρος με φραπέ και καλαμάκι, κόστος για 2 ώρες με έξτρα 120€.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"

Αντζελίνα από Osmose: Πολύ όμορφη, ευχάριστο τυπάκι, μασάζ λίγο καλύτερα από ανύπαρκτο, 2ος γύρος μπριζόλα, κόστος για 2 ώρες 170€.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"

TantraZoe σε ξενοδοχείο: Εμφανισιακά όμορφη, προσυπογράφω ότι λέει ο Alpula σε προηγούμενη κριτική, μασάζ Tantra (καβλερό, αλλά όχι μασάζ), 2ος γύρος Tantra (καβλερό αλλά όχι σεξ), συνολικά καλή εμπειρία αλλά περίεργη, κόστος 80€ + ξενοδοχείο.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΙΣΩΣ"

Alicequeen: Πρόσωπο και στήθος σούπερ, τα υπόλοιπα έτσι και έτσι (κρέμονται από εδώ κρέμονται από εκεί...), μασάζ ανύπαρκτο, 2ος γύρος φραπέ όπως λέει (δάχτυλα παντού και τέτοια...), κόστος 60€ + ξενοδοχείο.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"


Ερώτηση, πως γίνεται η Τέα μετά από τόσο κράξιμο εδώ να είναι μόνιμα κλεισμένη? Πότε θα τη δω εγώ?



Αυτά από εμένα, υγιαίνετε...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
σιγά βρε φίλε επειδή δεν δίνουμε το νούμερο που της κατέβηκε στο κεφάλι εκείνη την ώρα που θα μας βρούνε και σε χαντάκι !!!την στιγμή που πριν ξεκινήσει δεν μίλησε για ποσόν είναι στην διακριτική μας ευχέρεια του τι θα δώσουμε,αν δεν είναι είναι ευχαριστημένη και την ξανακαλέσουμε να το ξεκαθαρίσει απο την αρχή.
Για αλλά μέρη και χώρες μίλησα όχι για εδώ
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Όπως είπα και προχθές... Ραντεβού Χρυσάνα, ήμουν το τελευταίο της ημέρας αλλά παρ όλα αυτά, ήρθε με όρεξη και καθόλου βιαστικά. Κανονικό μασαζ, ενίοτε το σωστό χάδι, μετά b2b και μετά 2ο μέρος με όλα τα καλά. Ποτέ δε ζητάει έξτρα. Έδωσα ο, τι ήθελα και το ευχαριστήθηκα άλλη μια φορά.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ο λόγος που γράφουμε τις εμπειρίες μας είναι για να έχουνε μια ιδέα πάνω κάτω του τι παίζει. Εμένα μου ζήτησε 90 κ της έδωσα 70. Εσένα σου πήρε 70 σε άλλον μπορεί να το κανει τζάμπα κ σε άλλον να ζητήσει 100. Έτσι είναι αυτά... εδω γράφουνε απόψεις κ εμπειρίες. Κ επαναλαμβάνω εδώ μπαίνουν όλοι... κάνεις δεν ξέρει ποιος παίζει πίσω από το πληκτρολόγιο. Καλά να περνατε
Καλά μην παίρνεις και όρκο!
Υπάρχουν φορές που ξέρουμε!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα συναγωνιστές, λίγο ετεροχρονισμένα, αλλά αυτή είναι η μέχρι τώρα εμπειρία μου στο Μασάζ κατ' οίκον...

Λάουρα από Massage joy: Όχι στα γούστα μου από κοντά, τσουπωτή, μασάζ ανύπαρκτο, 2ος γύρος με φραπέ και καλαμάκι, κόστος για 2 ώρες με έξτρα 120€.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"

Αντζελίνα από Osmose: Πολύ όμορφη, ευχάριστο τυπάκι, μασάζ λίγο καλύτερα από ανύπαρκτο, 2ος γύρος μπριζόλα, κόστος για 2 ώρες 170€.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"

TantraZoe σε ξενοδοχείο: Εμφανισιακά όμορφη, προσυπογράφω ότι λέει ο Alpula σε προηγούμενη κριτική, μασάζ Tantra (καβλερό, αλλά όχι μασάζ), 2ος γύρος Tantra (καβλερό αλλά όχι σεξ), συνολικά καλή εμπειρία αλλά περίεργη, κόστος 80€ + ξενοδοχείο.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΙΣΩΣ"

Alicequeen: Πρόσωπο και στήθος σούπερ, τα υπόλοιπα έτσι και έτσι (κρέμονται από εδώ κρέμονται από εκεί...), μασάζ ανύπαρκτο, 2ος γύρος φραπέ όπως λέει (δάχτυλα παντού και τέτοια...), κόστος 60€ + ξενοδοχείο.
Θα συναντούσες ξανά την κοπέλα: "ΟΧΙ"


Ερώτηση, πως γίνεται η Τέα μετά από τόσο κράξιμο εδώ να είναι μόνιμα κλεισμένη? Πότε θα τη δω εγώ?



Αυτά από εμένα, υγιαίνετε...
το κράξιμο στην Τέα έπεφτε απο λαμόγια εδώ μέσα, κλωνους και προμότορες γραφείων!
όταν καθάρισαμε απο τα σκουπίδια, φάνηκε ποιος έχει καλές υπηρεσίες και ποιος όχι!
Αναφορικά με την Ζωή δεν καταλάβα γιατί δεν πήρες sex?
Το δίνει μια χαρά το μουνάκι της!
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Όπως είπα και προχθές... Ραντεβού Χρυσάνα, ήμουν το τελευταίο της ημέρας αλλά παρ όλα αυτά, ήρθε με όρεξη και καθόλου βιαστικά. Κανονικό μασαζ, ενίοτε το σωστό χάδι, μετά b2b και μετά 2ο μέρος με όλα τα καλά. Ποτέ δε ζητάει έξτρα. Έδωσα ο, τι ήθελα και το ευχαριστήθηκα άλλη μια φορά.
Σόρρυ από ποιο γραφείο είναι αυτή είπαμε;
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
483
Πόντοι
26
Ερώτηση, πως γίνεται η Τέα μετά από τόσο κράξιμο εδώ να είναι μόνιμα κλεισμένη? Πότε θα τη δω εγώ?
η Τεα απο σημερα και για 3-4 μερες δεν....
μπορεις ομως αν θες να δοκιμασεις την Ιριδα απο το γραφειο της, εξισου καλη....
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Χριστιάνα ή Χριστίνα ??? Δεν υπάρχει το όνομα Χριστιάνα στην σελιδα του Deluxe ούτε αναφέρεται και στις νέες θεραπεύτριες που γράφουν πάνω από τις φωτογραφίες των 9 κοριτσιών ...
Φίλε η κοπέλα λέγεται Χριστιάνα, δεν υπάρχει στο site, επικοινώνησα με την εταιρεία και μου έστειλε διάφορες φωτογραφίες στο viber.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
ρε παιδια Χριστιαννα λετε μια πολυ λεπτη κοπελιτσα που ηταν και βελβετ πριν κανα χρονο και αν θυμαμαι καλα?
Η κοπέλα, είναι σχετικά καινούργια στο χώρο, δεν δούλευε κάπου αλλού πριν από το Deluxe!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom