Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Πριν μερικές μέρες, ραντεβού με Χριστιάνα-Deluxe, για δεύτερη φορά. Τοπ! Κλάσεις ανώτερη από κάτι άλλες, με πολύ καλές κινήσεις, χαλαρωτικές και τίμιο μασάζ! Όμορφη, άνετη, ευγενική παρουσία, πέρασα πολύ όμορφα μαζί της, για αυτό και την ξανακάλεσα! Την έχω στις προτιμήσεις μου και σίγουρα θα την ξανακαλέσω σύντομα! (Αν και δεν την βρίσκεις και εύκολα)…
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.798
Πόντοι
26.236
Σιγα ρε ελινα χρυσοχερα που θες και 50 +40 για φραπέ , σιγα ρε Μπελλα που θες 90+50 για φραπέ , σιγα ρε Νινα που θες 50 + 40 για φραπέ , σιγα ρε μη πω για ένα σωρο αλκεσ κορίτσια που ζείτε στην Ελβετία κ δε το ξέραμε ? Μια μου είχε φέρει και απόδειξη από το ταξί . Πλήρωσα το ταξί αλλα όταν της ζήτησα κ απόδειξη για το μασαζ ήταν έτοιμη να μου δωσει τα λεφτά πίσω .
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Γιατί όλες είναι υποχρεωμένες να έχουν την ίδια ταρίφα και θα έφευγε και πετώντας δεν κατάλαβα????

Μπορεί η άλλη να θέλει να βάλλει ταρίφα αν γουστάρει 100 τον φραπέ σε μένα 10 σε σένα και δωρεάν σε κάποιον άλλον. Δεν είναι μαγαζί με συγκεκριμένη ταρίφα ούτε βίζιτα να έχει φιξ τιμές και να έχεις συμφωνήσει από πριν υπηρεσίες. Για μασάζ την φώναξες, για μασάζ συμφώνησες..

Σου πρότεινε κάτι γιατί δεν ρώτησες τιμή??? Πρέπει να καταλάβετε ότι στα μασαζ τίποτα δεν είναι συγκεκριμένο και σίγουρο.

Κατά την γνώμη μου και ενώ αυτή ζήτησε ένα ποσό που πιθανώς να ήταν λιγότερο αν την είχες ρωτήσει από πριν, ο κακός της υπόθεσης εσύ είσαι..
Δηλαδη ρε φιλε αν του ελεγε στο τελος + 200 για φραπε θα επρεπε να τα δωσει ο φιλος;
Δεν το λεω για την συγκεκριμενη...γενικα μιλαω.
Απο την στιγμη που μια κοπελα προχωραει σε κατι περισσοτερο χωρις να εχει προσυμφωνηθει τιμη,τοτε και ο καθενας δινει οτι θελει.....μπορει να δεχτει την εχτρα τιμη που θα του προτεινει η κοπελα...μπορει ομως και οχι.........
Και αυτες που κανουν και κατι περισσοτερο χωρις προσυμφωνημενη τιμη ειναι φυσικα και προετοιμασμενες να μην παρουν τιποτα περισσοτερο απο λεφτα......
Καλο λοιπον ειναι να γινεται απο πριν συμφωνια στην τιμη για τις παρασχεθεισες υπηρεσιες......
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δηλαδη ρε φιλε αν του ελεγε στο τελος + 200 για φραπε θα επρεπε να τα δωσει ο φιλος;
Δεν το λεω για την συγκεκριμενη...γενικα μιλαω.
Απο την στιγμη που μια κοπελα προχωραει σε κατι περισσοτερο χωρις να εχει προσυμφωνηθει τιμη,τοτε και ο καθενας δινει οτι θελει.....μπορει να δεχτει την εχτρα τιμη που θα του προτεινει η κοπελα...μπορει ομως και οχι.........
Και αυτες που κανουν και κατι περισσοτερο χωρις προσυμφωνημενη τιμη ειναι φυσικα και προετοιμασμενες να μην παρουν τιποτα περισσοτερο απο λεφτα......
Καλο λοιπον ειναι να γινεται απο πριν συμφωνια στην τιμη για τις παρασχεθεισες υπηρεσιες......
Δεν είπα ότι θα πρέπει να τα δώσει. Είπα ότι αφού δεν συμφώνησε τιμή τότε είναι δικό του σφάλμα και αυτός βγήκε ο κακός της υπόθεσης και οτι η κάθε μια μπορεί να ζητάει ότι θέλει
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Γιατί όλες είναι υποχρεωμένες να έχουν την ίδια ταρίφα και θα έφευγε και πετώντας δεν κατάλαβα????

Μπορεί η άλλη να θέλει να βάλλει ταρίφα αν γουστάρει 100 τον φραπέ σε μένα 10 σε σένα και δωρεάν σε κάποιον άλλον. Δεν είναι μαγαζί με συγκεκριμένη ταρίφα ούτε βίζιτα να έχει φιξ τιμές και να έχεις συμφωνήσει από πριν υπηρεσίες. Για μασάζ την φώναξες, για μασάζ συμφώνησες..

Σου πρότεινε κάτι γιατί δεν ρώτησες τιμή??? Πρέπει να καταλάβετε ότι στα μασαζ τίποτα δεν είναι συγκεκριμένο και σίγουρο.

Κατά την γνώμη μου και ενώ αυτή ζήτησε ένα ποσό που πιθανώς να ήταν λιγότερο αν την είχες ρωτήσει από πριν, ο κακός της υπόθεσης εσύ είσαι..
Ε καλά τώρα κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας... εσυ πιστεύεις ότι τα γραφεία κ οι κοπέλες δεν μπαίνουν εδώ μέσα κ διαβάζουνε σχόλια. Όλοι όσοι καλούμε κοπέλες είμαστε φακελομενοι στα γραφεία κ.μου το εχει κοπέλα μέσα από γραφείο. Οπως κ τα γραφεία ξέρουν ποια κ τι προσφέρει
Κ σου είπα το αρνητικό δρν είναι τα χρήματα μαγκιά της όσα ζητάει αν κ δεν είχε συμφωνηθεί κάτι αλλά το ότι μείωνε τις άλλες κοπέλες λες κ οι άλλες είναι οι δευτερατζες κ αυτή η θεά. Γνώμη μου κ αυτή είναι οποίος θέλει μπορεί να την καλέσει μπορεί να του κάνει καλύτερη ταρίφα από μένα μπορεί κ να του κάτσει κ καλά να περάσει..
 
Τελευταία τροποποίηση:

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Δεν είπα ότι θα πρέπει να τα δώσει. Είπα ότι αφού δεν συμφώνησε τιμή τότε είναι δικό του σφάλμα και αυτός βγήκε ο κακός της υπόθεσης και οτι η κάθε μια μπορεί να ζητάει ότι θέλει
Αν εννοεις αυτο συμφωνω.....Οφειλε ομως και η συγκεκριμενη να του πει εκ των προτερων οτι το εχτρα που ζηταει ο πελατης ειναι τοσο......μπορει να το δεχοταν ο πελατης, μπορει ομως και οχι......γιατι ομως δεν το εκανε;
Βεβαια και ο φιλος επρεπε να ρωτησει απο πριν τιμη για το εχτρα....
Η αληθεια λοιπον βρισκεται καπου στη μεση.......
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ε καλά τώρα κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας... εσυ πιστεύεις ότι τα γραφεία κ οι κοπέλες δεν μπαίνουν εδώ μέσα κ διαβάζουνε σχόλια. Κ σου είπα το αρνητικό δρν είναι τα χρήματα αλλά το ότι μείωνε τις άλλες κοπέλες.
Σου είπε ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες... Ναι μπορεί να μην γουστάρει να παίζει με πούτσες για 20 ευρώ.. Η κάθε μια είναι διαφορετική τι να κάνουμε τώρα? Το τι σου έλεγε ακριβώς δεν το ξέρω και τον διάλογο ούτε θα τον μάθουμε ποτέ το θέμα είναι να ξέρουμε ότι ρωτάμε από πριν.. Πήγαινε σε κανένα κωλάδικο σε καμία Ασία ή σε καμία βαλκανική χώρα να κάνεις πράγματα να κεράσεις χωρίς να ρωτήσεις και μετά κάνε μαγκιές όπως έκανες σε αυτήν να δώ σε ποιόν κάδο θα καταλήξεις :2funny: Κάποια πράγματα είναι δεδομένα παιδιά μην ξεχνιόμαστε..
Αν εννοεις αυτο συμφωνω.....Οφειλε ομως και η συγκεκριμενη να του πει εκ των προτερων οτι το εχτρα που ζηταει ο πελατης ειναι τοσο......μπορει να το δεχοταν ο πελατης, μπορει ομως και οχι......γιατι ομως δεν το εκανε;
Βεβαια και ο φιλος επρεπε να ρωτησει απο πριν τιμη για το εχτρα....
Η αληθεια λοιπον βρισκεται καπου στη μεση.......
Γιατί πολύ απλά μπορεί να βρήκε ευκαιρία να βγάλει περισσότερα αλλά τελικά την πάτησε. Δεν την υπερασπίζομαι απλά λέω το λάθος του άλλου που δεν ρώτησε απο πριν. Αν δεν ρωτάς να είσαι έτοιμος να τα σκάσεις.. Δεν είναι η πρώτη που ζητάει τόσα από όσα γράφονται εδώ οπότε ήταν μέσα στο φάσμα των τιμών που ζητάνε
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Για Νικόλ απο οσμοσε ξέρουμε κάτι?
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Σου είπε ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες... Ναι μπορεί να μην γουστάρει να παίζει με πούτσες για 20 ευρώ.. Η κάθε μια είναι διαφορετική τι να κάνουμε τώρα? Το τι σου έλεγε ακριβώς δεν το ξέρω και τον διάλογο ούτε θα τον μάθουμε ποτέ το θέμα είναι να ξέρουμε ότι ρωτάμε από πριν.. Πήγαινε σε κανένα κωλάδικο σε καμία Ασία ή σε καμία βαλκανική χώρα να κάνεις πράγματα να κεράσεις χωρίς να ρωτήσεις και μετά κάνε μαγκιές όπως έκανες σε αυτήν να δώ σε ποιόν κάδο θα καταλήξεις :2funny: Κάποια πράγματα είναι δεδομένα παιδιά μην ξεχνιόμαστε..

Γιατί πολύ απλά μπορεί να βρήκε ευκαιρία να βγάλει περισσότερα αλλά τελικά την πάτησε. Δεν την υπερασπίζομαι απλά λέω το λάθος του άλλου που δεν ρώτησε απο πριν. Αν δεν ρωτάς να είσαι έτοιμος να τα σκάσεις.. Δεν είναι η πρώτη που ζητάει τόσα από όσα γράφονται εδώ οπότε ήταν μέσα στο φάσμα των τιμών που ζητάνε
Οποτε λοιπον η ευθυνη βαραινει και τους 2.....
Και την κοπελα που προχωρησε χωρις να ορισει τιμη.....και τον πελατη που προχωρησε χωρις να ρωτησει τιμη......
Σκεψου ομως οτι υπαρχουν και πελατες που δεν ειναι στο site ....και δεν εχουν ιδεα για τα εχτρα και τις τιμες τους.....
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Σου είπε ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες... Ναι μπορεί να μην γουστάρει να παίζει με πούτσες για 20 ευρώ.. Η κάθε μια είναι διαφορετική τι να κάνουμε τώρα? Το τι σου έλεγε ακριβώς δεν το ξέρω και τον διάλογο ούτε θα τον μάθουμε ποτέ το θέμα είναι να ξέρουμε ότι ρωτάμε από πριν.. Πήγαινε σε κανένα κωλάδικο σε καμία Ασία ή σε καμία βαλκανική χώρα να κάνεις πράγματα να κεράσεις χωρίς να ρωτήσεις και μετά κάνε μαγκιές όπως έκανες σε αυτήν να δώ σε ποιόν κάδο θα καταλήξεις :2funny: Κάποια πράγματα είναι δεδομένα παιδιά μην ξεχνιόμαστε..

Γιατί πολύ απλά μπορεί να βρήκε ευκαιρία να βγάλει περισσότερα αλλά τελικά την πάτησε. Δεν την υπερασπίζομαι απλά λέω το λάθος του άλλου που δεν ρώτησε απο πριν. Αν δεν ρωτάς να είσαι έτοιμος να τα σκάσεις.. Δεν είναι η πρώτη που ζητάει τόσα από όσα γράφονται εδώ οπότε ήταν μέσα στο φάσμα των τιμών που
Εγω έγραψα την εμπειρια μου κ την άποψη μου. Από εκεί κ πέρα ο καθένας κάνει ότι γουστάρει κ σκάει όσα θέλει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Οποτε λοιπον η ευθυνη βαραινει και τους 2.....
Και την κοπελα που προχωρησε χωρις να ορισει τιμη.....και τον πελατη που προχωρησε χωρις να ρωτησει τιμη......
Σκεψου ομως οτι υπαρχουν και πελατες που δεν ειναι στο site ....και δεν εχουν ιδεα για τα εχτρα και τις τιμες τους.....
Η κάθε κοπέλα μπορεί να είναι στο κόσμο της άχρηστη κλπ κλπ. Όλα τα είδη υπάρχουν εκεί έξω.. Δεν συζητάω με την κοπέλα τώρα. Εμάς αφορούν τα θέματα που λέω.. Και το βασικό είναι ότι πάντα συμφωνούμε την τιμή απο πριν. Αν δεν το κάνεις η άλλη μπορεί να σου ζητήσει ότι θέλει.. άσχετα αν θα τα πάρει ή όχι
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Σου είπε ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες... Ναι μπορεί να μην γουστάρει να παίζει με πούτσες για 20 ευρώ.. Η κάθε μια είναι διαφορετική τι να κάνουμε τώρα? Το τι σου έλεγε ακριβώς δεν το ξέρω και τον διάλογο ούτε θα τον μάθουμε ποτέ το θέμα είναι να ξέρουμε ότι ρωτάμε από πριν.. Πήγαινε σε κανένα κωλάδικο σε καμία Ασία ή σε καμία βαλκανική χώρα να κάνεις πράγματα να κεράσεις χωρίς να ρωτήσεις και μετά κάνε μαγκιές όπως έκανες σε αυτήν να δώ σε ποιόν κάδο θα καταλήξεις :2funny: Κάποια πράγματα είναι δεδομένα παιδιά μην ξεχνιόμαστε..

Γιατί πολύ απλά μπορεί να βρήκε ευκαιρία να βγάλει περισσότερα αλλά τελικά την πάτησε. Δεν την υπερασπίζομαι απλά λέω το λάθος του άλλου που δεν ρώτησε απο πριν. Αν δεν ρωτάς να είσαι έτοιμος να τα σκάσεις.. Δεν είναι η πρώτη που ζητάει τόσα από όσα γράφονται εδώ οπότε ήταν μέσα στο φάσμα των τιμών που ζητάνε
Δες το κ από την ανάποδη...αν η άλλη δεν δου λέει πόσα θέλει είναι έτοιμη να δεχθεί όσα της δώσεις
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Η κάθε κοπέλα μπορεί να είναι στο κόσμο της άχρηστη κλπ κλπ. Όλα τα είδη υπάρχουν εκεί έξω.. Δεν συζητάω με την κοπέλα τώρα. Εμάς αφορούν τα θέματα που λέω.. Και το βασικό είναι ότι πάντα συμφωνούμε την τιμή απο πριν. Αν δεν το κάνεις η άλλη μπορεί να σου ζητήσει ότι θέλει.. άσχετα αν θα τα πάρει ή όχι
Όπως είπα κ πιο πανω Δες το κ από την ανάποδη. Αν δεν πει τιμή από πριν θα πρέπει να είναι έτοιμη να δεχθεί κ όσα της δώσεις. Γιατί θα πρέπει να την πληρώσουμε εμείς δηλαδή.
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Η κάθε κοπέλα μπορεί να είναι στο κόσμο της άχρηστη κλπ κλπ. Όλα τα είδη υπάρχουν εκεί έξω.. Δεν συζητάω με την κοπέλα τώρα. Εμάς αφορούν τα θέματα που λέω.. Και το βασικό είναι ότι πάντα συμφωνούμε την τιμή απο πριν. Αν δεν το κάνεις η άλλη μπορεί να σου ζητήσει ότι θέλει.. άσχετα αν θα τα πάρει ή όχι
Συμφωνοι...αλλά η αρχικη σου τοποθετηση φανηκε επιθετικη προς τον φιλο...και υπερασπιστικη προς την κοπελα.......το σωστο και εντιμο κατα την ταπεινη μου αποψη θα ηταν να εριχνες εξισου την ευθυνη και προς τους 2.....
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
εγω σε προσφατο ραντεβου της ειπα θα σου δωσω κατι παραπανω, και η κοπελα προχωρησε, στο τελος εδωσα +20 και τελος. Ουτε γατα ουτε ζημια. Η καθε κοπελα εχει τον τροπο της, αλλες βγαζουν τιμοκαταλογο αλλες οχι
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
εγω σε προσφατο ραντεβου της ειπα θα σου δωσω κατι παραπανω, και η κοπελα προχωρησε, στο τελος εδωσα +20 και τελος. Ουτε γατα ουτε ζημια. Η καθε κοπελα εχει τον τροπο της, αλλες βγαζουν τιμοκαταλογο αλλες οχι
Ο λόγος που γράφουμε τις εμπειρίες μας είναι για να έχουνε μια ιδέα πάνω κάτω του τι παίζει. Εμένα μου ζήτησε 90 κ της έδωσα 70. Εσένα σου πήρε 70 σε άλλον μπορεί να το κανει τζάμπα κ σε άλλον να ζητήσει 100. Έτσι είναι αυτά... εδω γράφουνε απόψεις κ εμπειρίες. Κ επαναλαμβάνω εδώ μπαίνουν όλοι... κάνεις δεν ξέρει ποιος παίζει πίσω από το πληκτρολόγιο. Καλά να περνατε
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Συμφωνοι...αλλά η αρχικη σου τοποθετηση φανηκε επιθετικη προς τον φιλο...και υπερασπιστικη προς την κοπελα.......το σωστο και εντιμο κατα την ταπεινη μου αποψη θα ηταν να εριχνες εξισου την ευθυνη και προς τους 2.....
Δεν με απασχολεί τι κάνει η κάθε κοπέλα είπα δεν ξέρω καν πως είναι εμφανισιακά.. Είπα ας πρόσεχε αφού δεν ρώτησε απο πριν.. Καλό είναι θεωρητικά να τα λέμε αλλά ότι και να λέμε στον κάθε έναν διαφέρει..
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Δεν με απασχολεί τι κάνει η κάθε κοπέλα είπα δεν ξέρω καν πως είναι εμφανισιακά.. Είπα ας πρόσεχε αφού δεν ρώτησε απο πριν.. Καλό είναι θεωρητικά να τα λέμε αλλά ότι και να λέμε στον κάθε έναν διαφέρει..
Σε αυτο διαφωνω.....Φυσικα και μας απασχολει......Καποιες απο αυτη την ιστορια εχουν πλουτισει.....Και εχουν εκμεταλλευτει και δαγκωσει αρκετους ανυποψιαστους πελατες.......
Καλο ειναι λοιπον να γραφονται ολες οι εμπειριες ωστε να προστατευομαστε ολοι μας.......
Γι αυτο σου ειπα οτι η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σε αυτο διαφωνω.....Φυσικα και μας απασχολει......Καποιες απο αυτη την ιστορια εχουν πλουτισει.....Και εχουν εκμεταλλευτει και δαγκωσει αρκετους ανυποψιαστους πελατες.......
Καλο ειναι λοιπον να γραφονται ολες οι εμπειριες ωστε να προστατευομαστε ολοι μας.......
Μάλλον δεν κατάλαβες πως το είπα.. προφανώς και μας απασχολεί και γιαυτό τα γράφουμε.. αλλά επειδή πάντα διαφέρουν όλες καλό θα ήταν να προσέχουμε εμείς πρώτα για να μην δίνουμε περιθώρια..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
ρε παιδια Χριστιαννα λετε μια πολυ λεπτη κοπελιτσα που ηταν και βελβετ πριν κανα χρονο και αν θυμαμαι καλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom